Fryzjer Katowice

woj. śląskie, woj. opolskie, woj. świętokrzyskie
Hessa_Lama89
Posty: 5
Rejestracja: 29 sie 2013, o 12:00

Fryzjer Katowice

Post autor: Hessa_Lama89 » 7 sie 2015, o 20:16

Witam serdecznie :)
Dziewczyny mam do Was pytanie właśnie w sprawie fryzjera, otóż nie oszukujmy się że widząc niektóre dziewczyny w niesamowicie dopasowanych włosach, zastanawiam się, gdzie te kobitki mogą się obcinać. Może któraś coś słyszała o jakimś fryzjerze w Katowicach, dobry, lecz nie takim co zedrze ze mnie mnóstwo kasiury, chodzi po prostu o dopasowanie fryzury i takie też ścięcie. Oczywiście chodzi o krótsza fryzurę. Błagam, pomóżcie bo kompletnie nie wiem gdzie takiego fryzjera dorwać a swojego zostawiłam w swoim mieście, czas znaleźć kogoś tutaj.
Z góry wielkie dzięki!! :)
malaga444
Posty: 4
Rejestracja: 24 cze 2016, o 14:09

Re: Fryzjer Katowice

Post autor: malaga444 » 24 cze 2016, o 14:32

W Katowicach całkiem niezły jest Łukasz Milewski, natomiast jeśli byś chciała podjechać do Chorzowa to MOCNO polecam Ci studio Tomka Szabelki, są rewelacyjni! :)
Edzia1
Posty: 4
Rejestracja: 2 sie 2016, o 22:13

Re: Fryzjer Katowice

Post autor: Edzia1 » 5 sie 2016, o 23:32

A ja polecam Haircoon w Katowicach i p. Anie, strzyżenie pełen profesjonalizm a na pierwszej wizycie czułam się jak by mnie strzygła stara dobra przyjaciółka bardzo fajni ludzie pracują tam profesjonaliści i do tego przyjaźni.
Awatar użytkownika
poiuytre
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 2 wrz 2010, o 17:57

Re: Fryzjer Katowice

Post autor: poiuytre » 19 sie 2016, o 20:01

Łukasz Milewski. :)
Vvero24
Posty: 1
Rejestracja: 31 mar 2017, o 17:04

Re: Fryzjer Katowice

Post autor: Vvero24 » 31 mar 2017, o 17:12

Bardzo polecam salon Shake Your Head w Katowicach :D mieszkam tam już 3 lata i dopiero niedawno go odkrylam a wiem ze zostane na dluzej! Maja swietna atmosfere, bardzo przyjazna. Fryzjer zawsze dazy do tego zeby efekt podobal sie tobie, a nie tylko jemu - to wazne, bo ja mam pecha i czesto trafialam na "fryzjerki" najmadrzejsze na swiecie, ktore probowaly mi wmowic ze wygladam pieknie a czulam sie jak :poop:
Rivina
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2017, o 14:08

Re: Fryzjer Katowice

Post autor: Rivina » 11 gru 2017, o 14:15

Też szukam dobrego fryzjera w Katowicach, który zrobi ładne ombre i do tego nie skasuje miliona monet... Któraś ma jakiś konkretny salon do polecenia?
ODPOWIEDZ