osoba towarzysząca do wesela

woj. śląskie, woj. opolskie, woj. świętokrzyskie
sky8989
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 01:21

osoba towarzysząca do wesela

Post autor: sky8989 » 21 kwie 2018, o 01:34

Witam wszystkie damy serdecznie Tak więc mój problem jest że ostatnio zerwała z mna dziewczyna a ponieważ już powiedziałam że przyjdę na wesele z osobą towarzyszącą Tak więc mam mały problem czyli w skrócie Szukam kobiety która będzie mi towarzyszyć przy weselu.
ponieważ przylatuje z niemiec na wesele Tak więc oczekuję od osoby która by się na to zgodziła żeby spędziła ze mną 4(27 do 30) dni ( by nie podpadło) wesele odbędzie się 28 oraz 29 potrzebuję więc osoby która będzie grała moją "dziewczynę"nie oczekuję żadnych innych serwisów.. chodzi mi tylko o kogoś kto lubi tańczyć i z jest więcej towarzyski.Przydadzą się Zdolności aktorskie w takim przypadku ale oczywiście spontanicznie...kto nie robil szkoły aktorskiej Przecież też może się zgłosić;)
od razu powiem że jeżeli się ktoś zgłosi to będziemy spać w jednym pokoju oczywiście mogę spać na podłodze to nie jest dla mnie problem oraz Wynagrodzę to w €. najlepiej jak ktoś od razu by mi sumę podał.
Mam nadzieję że wezniecie się moją prośbę poważnie a wyśmiejecie mnie w takiej sytuacji bo naprawdę jestem troszkę zdesperowana.
Aha wesele odbędzie się w okolicach Wodzisławia Śląskiego
sky8989
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 01:21

Re: osoba towarzysząca do wesela

Post autor: sky8989 » 21 kwie 2018, o 01:35

28/29.07.18
:shock: :lol:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: osoba towarzysząca do wesela

Post autor: ImaSumak » 21 kwie 2018, o 14:03

Tak więc ile płacisz i czy moze być w funtach?
Lubię kiedy kobieta...
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: osoba towarzysząca do wesela

Post autor: malina_grey » 21 kwie 2018, o 18:02

Kurcze, szkoda ze się muszę psami zająć. Fajne musi byc takie wesele, gdzie lesbijka sie martwi, ze nie ma kobiety do towarzystwa a nie musi kombinowac faceta dla zachowania pozorów
Awatar użytkownika
kwadracik
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 404
Rejestracja: 23 maja 2016, o 20:21
Lokalizacja: Zagłębie Miedziowe

Re: osoba towarzysząca do wesela

Post autor: kwadracik » 22 kwie 2018, o 21:18

Ja bym poszła tylko dla samej imprezy :D bo to lepsze od niejednych festynów :sing: ale nie wiem jak terminy mi pozwolą.Na razie jestem w Hiszpanii i zjadę do Polski gdzieś w czerwcu,miesiąc no może półtora m-ca urlopu :slonko: a potem to nie wiem gdzie mnie wywieje.Wszystko zależy jak się sprawy ułożą w Polsce i w domu.Ale jakby co czemu nie :cool: :twisted:
Wiśta wio,łatwo powiedzieć ... :faja: :scratch:
sky8989
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2018, o 01:21

Re: osoba towarzysząca do wesela

Post autor: sky8989 » 30 kwie 2018, o 16:37

ImaSumak pisze:Tak więc ile płacisz i czy moze być w funtach?
ile bierzesz? :cool: w euro lub pl na funty mozna sobie w kantorze zmienic.
ODPOWIEDZ