Kluby Branżowe w Katowicach...

woj. śląskie, woj. opolskie, woj. świętokrzyskie
ForYOUonly
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2017, o 21:10

Re: Kluby Branżowe w Katowicach...

Post autor: ForYOUonly » 24 lis 2018, o 14:50

Także odświeżam temat... czy oprócz HAHu w Katowicach jest jakiś klub, pub lgbt friendly?? Mam ochotę czasem wyskoczyć ze znajomą i czuć się swobodnie a nie kryć się jak nastolatek po kątach aby się np. objac czy za rekę chwycić :D
Anela_
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 17 mar 2015, o 11:31

Re: Kluby Branżowe w Katowicach...

Post autor: Anela_ » 11 lut 2019, o 18:59

Słyszałam, że Aioli. Raz byłam i faktycznie widziałam kilka lesbijek poza tym raz tam była jakaś lesbijska impreza :)
imprezykobiece
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 20 sty 2011, o 21:02

Re: Kluby Branżowe w Katowicach...

Post autor: imprezykobiece » 27 lut 2019, o 11:17

Kolektyw Imprezy Kobiece oraz Stowarzyszenie Równych Szans Rainbow zapraszają na wyjątkowe wydarzenie....

Pokażmy razem, jak na Śląsku może być tolerancyjnie i kolorowo!

Już 30 marca 2019 r. w dobrze nam znanym Królestwie Katowice odbędzie się impreza Rainbow Power Party & Night Market.

Nie będzie to kolejna zwykła impreza, ale coś wyjątkowego!
Dla uczestników imprezy przygotowaliśmy wiele atrakcji…

Co możemy więcej powiedzieć?

Takiej imprezy jeszcze nie było!

Przy niezłych bitach, które zaprezentuje jeden chyba z bardziej rozpoznawalnych DJ’ów w Katowicach - DJ ALEX, będzie można się dobrze pobawić.
A na specjalnie zaaranżowanych stoiskach, będą prezentowali się wystawcy, którzy są związani ze społecznością LGBT+. To idealna okazja do zakupu rękodzieła, odzieży i innych tęczowych akcesoriów.

To także okazja, aby porozmawiać z przedstawicielami kliku organizacji/ instytucji związanych z tęczową społecznością.

Chcemy nadać nowy ton, nowy wymiar imprezom na Śląsku, dlatego punktem kulminacyjnym imprezy będzie live-act, czyli niesamowity występ Gwiazdy Wieczoru - Madamme Zaza.

Dla wszystkich, którzy lubią rywalizację, przewidujemy konkursy z nagrodami😉

Więcej info wkrótce…

Rainbow Power Party & Night Market
30/03/2019 Królestwo Katowice
Start : 21:00
Wjazd (+18) : 10 zł/ 15 zł *

Lokal jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Wystawcy:
XI Śląska Manifa
My, rodzice
Unipride
Wiosna Biedronia
Parada Równości
Miłość nie wyklucza
LGBT z Sercem do Zwierząt
Outfilm.pl

Patronaty:
Queer.pl
Replika
Seksualne rewolucje - Kinky Winky




*wjazd 10 zł od 21:00 do 23:00 ,po 23:00 -15 zł (dochód z biletów wstępu zostanie przeznaczony na cele charytatywne ,wiec można sypnąć coś więcej )
ODPOWIEDZ