Wesprzyj śląską fundację i pomóż seniorom!

woj. śląskie, woj. opolskie, woj. świętokrzyskie
SilesiaTech
Posty: 1
Rejestracja: 7 sty 2021, o 14:53

Wesprzyj śląską fundację i pomóż seniorom!

Post autor: SilesiaTech » 7 sty 2021, o 14:57

Wielu starszych ludzi dźwiga na barkach ciężar samotności. Oddzieleni od rodziny, z telewizorem jako jedynym źródłem informacji, są łatwym celem dla oszustów. Niejeden senior stracił oszczędności życia, bo chciał pomóc „wnuczkowi” lub nie znał się na technologii.

Twoja babcia i dziadek również są w grupie ryzyka.

Samotność…

Naiwność…

Brak doinformowania…

Wszystko to w dużej mierze wynika z wykluczenia technologicznego. Na 4 osoby w podeszłym wieku aż 3 nie potrafią korzystać z internetu. Sytuacja jest jeszcze gorsza, jeśli chodzi o nowoczesne technologie.

W SilesiaTech Foundation przeciwdziałamy tej tendencji, ale bez ciebie nie damy rady. Wpłać darowiznę na konto fundacji (nr 82 1140 2004 0000 3702 8060 1696) i wesprzyj walkę z wykluczeniem technologicznym.

Wierzymy, że umiejętność korzystania z innowacji to najlepsza ochrona dla seniora. Dlaczego?

1. Dzięki nowoczesnym sposobom komunikacji pozostanie w kontakcie z rodziną (nawet odległą), a oprócz tego pozna w internecie ludzi z różnych zakątków kraju, co wcześniej było niemożliwe. W efekcie nigdy więcej nie poczuje się samotny.
2. Będzie miał dostęp do najświeższych i niezależnych informacji w odróżnieniu od tych, które podają w telewizji. Żadna propaganda ani oszuści nie będą mogli już tak łatwo żerować na naiwności.
3. Dzięki innowacjom ułatwi swoje życie i bardziej komfortowo zrealizuje codzienne obowiązki.

Jednak szkolenia z nowych technologii i ułatwianie dostępu do nich to kosztowne i czasochłonne przedsięwzięcie. Dlatego prosimy cię: pomóż nam je zrealizować.

Wpłać darowiznę na konto fundacji (nr 82 1140 2004 0000 3702 8060 1696) już dziś, abyśmy dotarli z wiedzą i innowacjami do seniorów, zanim zrobi to bolesna samotność, kłamca lub oszust.

Podaruj starszemu człowiekowi solidną tarczę. Pomóż przekazać mu wiedzę i dostęp do innowacji poprzez wykłady, szkolenia praktyczne oraz darmowe rozwiązania, które zastosuje u siebie w domu.

Z góry dziękujemy za każde wsparcie, jakie okażesz. Kto wie? Może kiedyś, na jakimś czacie podziękują ci również seniorzy.

Więcej o fundacji przeczytasz na stronie https://silesiatech.foundation/
ODPOWIEDZ