Uniwersytet Slaski

woj. śląskie, woj. opolskie, woj. świętokrzyskie
benetka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 3 lut 2008, o 00:00

Uniwersytet śląski...bi or les....

Post autor: benetka » 22 lut 2008, o 18:28

Witajcie czy ktoś jest z "usia"????? bo chyba ja tylko ja jedna jestem....??? odpiszcie proszę....dziewczyny....
Awatar użytkownika
zoil1346
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 22 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Myslovitz

Post autor: zoil1346 » 23 lut 2008, o 00:12

hehe... to było dobre... nawet nie masz pojęcia ile tu jest dziewczyn z "usia" <lol>
I walk through the streets and memorize the city.
benetka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 3 lut 2008, o 00:00

Post autor: benetka » 23 lut 2008, o 12:40

Wiesz w sumie to ja już usia skończyłam pare ładnych lat temu...bo w 2001 roku...a wtedy to ja myślalam że tylko ja jedna jestem...bo wszystkie były kumpele hetero....;) p.s wszytkie juz prawie mężatki...oprócz mnie no i paru...
P.s 2 to ile jest z "USIA" ? z bibliotekoznawstwa też???
Awatar użytkownika
martwica_mózgu
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 gru 2005, o 00:00

Post autor: martwica_mózgu » 24 lut 2008, o 19:35

zoil1346 pisze:hehe... to było dobre... nawet nie masz pojęcia ile tu jest dziewczyn z "usia" <lol>
a są jakieś na korytarzach WNS u :> piętro drugie mnie szczególnie interesuje :> :jezor:
.: disclosure :.
Awatar użytkownika
taka_panna
super forma
super forma
Posty: 1391
Rejestracja: 25 lis 2006, o 00:00

Post autor: taka_panna » 24 lut 2008, o 23:08

o powiedzcie mi jak wspominacie lub oceniacie ta uczelnie. bede wdzieczna.
"Jeśli coś kochasz puść to wolno.
Jeśli wróci - jest twoje.
Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
benetka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 3 lut 2008, o 00:00

Na usiu...

Post autor: benetka » 25 lut 2008, o 00:50

Witaj taka_ panna....to były najlepsze lata mojego życia!!!!

P.S Bo nikt o mnie nie wiedział , nie wiedziała...nawet ja sama prawie...
Uniwerek Śląski jest zajefajny...a szczególnie Pani profesor od literatury...zapomniałam nazwiska...zajefajne nogi...i uroda...prezenterki telewizyjnej....długie czarne włosy...literaturę obryłam ostro u niej...trzeba czytać....to było Bibliotekoznawstwo...

Taka panna...fajny awatarek...Lol ;)
miranda.nl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 57
Rejestracja: 3 paź 2007, o 00:00

Post autor: miranda.nl » 25 lut 2008, o 19:10

A mnie się trafił roczek fajowy,wysyp lesbijek :cool: Oj działo się!:P
Awatar użytkownika
franca
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 945
Rejestracja: 11 paź 2005, o 00:00

Post autor: franca » 25 lut 2008, o 20:33

a na jakich jesteście wydziałach?
ja nie na uś ale mieszkam w katowicach więc co gdzie jest wiem
dziecko przerostu formy nad treścią.
Awatar użytkownika
Świder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 50
Rejestracja: 4 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: prawie że Mysłowice

Post autor: Świder » 25 lut 2008, o 20:37

martwica_mózgu pisze:
a są jakieś na korytarzach WNS u :> piętro drugie mnie szczególnie interesuje :> :jezor:
Dziewczyno trafiłaś idealnie :) niestety trudno mi ocenić czy kwalifikuję się do Twojego piętra ( bo politologia rozlała się na wszystkich możliwych), jednak mnie i wiele innych lesbijek na wns- ie można spotkać :)
ten wydział mogę polecić każdej, która chce się dowartościować tym, że lesbijek jest naprawdę dużo.. gdy zaczynałam studia byłam tym faktem wręcz przerażona teraz mnie to śmieszy ( bo ponoć jesteśmy mniejszością, a na wns-ie jakby studiowali sami homoseksualiści).
dodatkowo znajdzie się parę lesbijek wśród kadry..a przynajmniej jedna w instytucie filozofii..
"między wersy wkradł się spokój wyłowiony z łez potoku.."
Awatar użytkownika
martwica_mózgu
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 482
Rejestracja: 24 gru 2005, o 00:00

Post autor: martwica_mózgu » 25 lut 2008, o 21:15

a jakieś nazwiska adresy telefony ... :jezor:
względnie charakterystyczne elementy ubioru 8)

ależ Ty musisz mieć radara :)
.: disclosure :.
Awatar użytkownika
Astria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 29 paź 2007, o 00:00
Lokalizacja: podKatowice

Post autor: Astria » 26 lut 2008, o 00:42

Kulturoznawstwo się kłania, znam jedną z polonistyki :) Ogólnie to uczelnia wyczesana w kosmos. Oczywiście w czasie sesji jest co robić (przynajmniej u mnie - II rok), ale ogólnie to jest super! Uwielbiam tę uczelnię no i klimat Katowic :) Wiesz, jeśli chodzi o humanistów to w nich jest wszystko - ostatnio mój kolega z grupy zapytany wprost o swoją orientację odpowiedział: biseksualna homoskrętna :twisted: A potem dodał, że dla prawdziwego humanisty ważna jest sama miłość, a nie płeć partnerów, że humaniści to mężczyzna i kobieta w jednym ciele :D Jak ktoś jest z kulturoznawstwa z dziennych to niech się ujawni proszę :) Chętnie poznam :)
Awatar użytkownika
pipi89_89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 15 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pipi89_89 » 26 lut 2008, o 07:47

heh :)
ja dopiero tam się wybieram. w sumie to w tym roku ;) mam nadzieje ze wszystko dobrze pojdzie i sie dostane na ten Uniwersytet :P
Jak tam jest? Dobrze? Fajnie? Sympatycznie? :)
[size=59]
...Przeszlam przez ziemski raj, tam i z powrotem, pomiędzy i ponad nim...[/size]

http://eve89.digart.pl/
benetka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 3 lut 2008, o 00:00

Post autor: benetka » 26 lut 2008, o 09:36

Ja nie wiem dlaczego...ale coming out stał sie totalnie modny....i bycie hetero...to teraz passee....czy ja tylko mam takie odczucia???
Nagle wszyscy się ujawniają....Co się dzieje...?

Pozdrawiam wszystkich ....może będę tam pracować ??? w bibliotece???
Trzymajcie kciuki za mnie...
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 26 lut 2008, o 14:13

taka_panna pisze:o powiedzcie mi jak wspominacie lub oceniacie ta uczelnie. bede wdzieczna.
Zle. Wydzial filologiczny to feudalizm najczystszej wody, uklady i ukladziki do porzygu, kadra, ktora w wiekszosci sprawia wrazenie, jakby tam byla przez pomylke, a o zapleczu naukowym nie wspomne.

Natomiast w sensie towarzyskim wspominam milo, tyle ze nie o to na studiach chodzi.
benetka pisze:Nagle wszyscy się ujawniają....Co się dzieje...?
Wind of change :roll:
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
pipi89_89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 15 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pipi89_89 » 26 lut 2008, o 19:32

ale to chyba dobrze że się ujawniają? moze mniej się boją, ja jednak zostaje w ukryciu do poki nie bede wiedziec czego chce od zycia ;)
chyba ze bez etykiety bede chodzic :P
[size=59]
...Przeszlam przez ziemski raj, tam i z powrotem, pomiędzy i ponad nim...[/size]

http://eve89.digart.pl/
kitewalk
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 323
Rejestracja: 18 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: ok. Katowic

Post autor: kitewalk » 26 lut 2008, o 20:18

Ireth pisze:
taka_panna pisze:o powiedzcie mi jak wspominacie lub oceniacie ta uczelnie. bede wdzieczna.
Zle. Wydzial filologiczny to feudalizm najczystszej wody, uklady i ukladziki do porzygu, kadra, ktora w wiekszosci sprawia wrazenie, jakby tam byla przez pomylke, a o zapleczu naukowym nie wspomne.

Natomiast w sensie towarzyskim wspominam milo, tyle ze nie o to na studiach chodzi.
:ok: nic dodać, nic ująć

chociaż... to paradoksalne, ale Astria też ma rację :wink:
"Jeśli już kobieta ma na sobie spodnie, to ma powody ku temu."
Awatar użytkownika
taka_panna
super forma
super forma
Posty: 1391
Rejestracja: 25 lis 2006, o 00:00

Post autor: taka_panna » 26 lut 2008, o 21:32

a wiecie cos moze nt psychologii na UŚ?
bardzo lubie katowice dlatego mysle, że może tam..
"Jeśli coś kochasz puść to wolno.
Jeśli wróci - jest twoje.
Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
Awatar użytkownika
pipi89_89
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 202
Rejestracja: 15 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Sosnowiec

Post autor: pipi89_89 » 26 lut 2008, o 21:43

taka_panna
ja się wlasnie wybieram tam :)
Psychologia resocjalizacja :P
[size=59]
...Przeszlam przez ziemski raj, tam i z powrotem, pomiędzy i ponad nim...[/size]

http://eve89.digart.pl/
Awatar użytkownika
Astria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 29 paź 2007, o 00:00
Lokalizacja: podKatowice

Post autor: Astria » 27 lut 2008, o 01:06

Ireth i Kitewalk polonistyka owszem układziki, uwalanie bez powodu (dr hab. Woźniczka - do dziś zabilabym gołymi ręcami). Studiowałam przez 2,5 roku polonistykę, a potem zmieniłam na kulturoznawstwo. Niebo a ziemia. Bez obrazy, na polonistyce dużo było kujonów, na kulturoznawstwie jest dużo mega zakręconych pasjonatów i jakieś takie bardziej wyluzowane jest. Choć jak studiowałam na polo to mieliśmy też taką ekipę, że imprezy były nieziemskie (jak się jechało na imprezę to krócej niż 3 dni nie trwała :twisted: ). Co do nauki, kadry i zaplecza - polecam zasięganie opinii wyższych lat n/t wykładowców i ułożenie sobie planu tak, żeby chodzić do tych najlepszych. To już nie liceum czy gimnazjum, że jest się przypisanym do swojej klasy i koniec, umarł w butach nic nie zrobisz. Ja tak robię i jestem zadowolona. Co prawda na początku semestru są problemy z dopasowaniem planu, ale potem do 2-3 tygodni się klaruje. Jeśłi chodzi o kulturoznawstwo to wykładowcy są raczej kompetentni, potrafią przekazać wiedzę, a do tego nieraz mają poczucie humoru, wiele zajęć jest naprawdę pasjonujących. Tak mi się spodobało, że myślę o doktoracie :) Choć może ja jestem trochę skrzywiona, bo to moje wymarzone i upragnione studia są :)
kitewalk
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 323
Rejestracja: 18 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: ok. Katowic

Post autor: kitewalk » 27 lut 2008, o 03:13

Astria,

dr hab. Woźniczka to mój idol 8) więc wiesz...no! :-P
(raaaany, o W. na forum KK... "innego końca świata nie będzie" :wink: )


nie ulega wątpliwości, że nasz wydział... ma niepowtarzalny klimat! :D
"Jeśli już kobieta ma na sobie spodnie, to ma powody ku temu."
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 27 lut 2008, o 17:17

kitewalk pisze:Astria,

dr hab. Woźniczka to mój idol 8) więc wiesz...no! :-P
(raaaany, o W. na forum KK... "innego końca świata nie będzie" :wink: )
Ja akurat z nim nie mialam przejsc zadnych, co wiecej, na egzamin, o ktorym krazyly legendy, ze aby zdac, trzeba przyjsc w mini i z dekoltem, ja przyszlam w czarnym golfie i takiz spodniach. Zdalam na 5. Opowiesci o s***stwie doktora sa przesadzone, moim zdaniem, a kilka wykladow bylo naprawde ciekawych.
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Astria
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 61
Rejestracja: 29 paź 2007, o 00:00
Lokalizacja: podKatowice

Post autor: Astria » 27 lut 2008, o 20:19

Ireth na moim roku był egzamin pisemny i Woźniczce się nie chciało tego sprawdzać, punktował jak mu pasowało. Dopiero po długiej batalii wywalczyliśmy nasze prace do wglądu i nieraz przy poprawnych odpowiedziach dawał 0pkt, przy błędnych 1pkt. Na drugim terminie zrobił to samo! Dopiero potem widział, że oblał za dużo osób i nie wpisał tych pał, bo miałby za dużo ludzi na komisie. Trzeci termin był późnym popołudniem i sprawdzał prace od razu (wszystkie 3 terminy pisemne), do pomocy przy wpisywaniu ocen do protokołu wziął dziewczynę o długich nogach i ubraną w najkrótszą spódniczkę. Także droga Irko, tę legendę przeżyłam na własnej skórze i chciałabym móc już napisać: "Panie świeć nad jego duszą", ale na kulturoznawstwie właśnie zaczynam przygodę z Woźniczką na nowo brr. Całe szczęście przygoda będzie miała tylko formę referatu bez konieczności obecności na zajęciach (jednak zdany egzam na polonistyce na coś się przyda buahaha).
Kitewalk straciłam do Ciebie szacunek - Woźniczka idolem? Skandal kochana!
angiras
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 11 lut 2005, o 00:00
Lokalizacja: Katowice

Post autor: angiras » 28 lut 2008, o 16:24

¦wider pisze:
martwica_mózgu pisze:
a są jakieś na korytarzach WNS u :> piętro drugie mnie szczególnie interesuje :> :jezor:
Dziewczyno trafiłaś idealnie :) niestety trudno mi ocenić czy kwalifikuję się do Twojego piętra ( bo politologia rozlała się na wszystkich możliwych), jednak mnie i wiele innych lesbijek na wns- ie można spotkać :)
ten wydział mogę polecić każdej, która chce się dowartościować tym, że lesbijek jest naprawdę dużo.. gdy zaczynałam studia byłam tym faktem wręcz przerażona teraz mnie to śmieszy ( bo ponoć jesteśmy mniejszością, a na wns-ie jakby studiowali sami homoseksualiści).
dodatkowo znajdzie się parę lesbijek wśród kadry..a przynajmniej jedna w instytucie filozofii..
tutaj tez kłania się WNS a dokładnie politologia:)
benetka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 3 lut 2008, o 00:00

Post autor: benetka » 29 lut 2008, o 12:40

Taka_panna...pytałas sie o psychologię...Polecam CI ja bardzo...Moja cała paczka prawie studiowala psychologie...( ta z akademika..)....
Byłam polem do eksperymentowania...;) jakies ankiety, rysowanie drzew....i różne inne historie...Ogólnie miasteczko studenckie na Ligocie...było super....Strachol....rockowe klimaty, Szyba - mieszanka wybuczhowa...bardzo polecam.....;) w ogóle Katowice to ciekawe miasto...Bardzo czesto imprezy...a Juwenalia...to już wogóle..super sprawaa!!!! Polecam studiowanie na Usiu i mieszkanie w akademiku nr 2 na ligocie...za moich czasów było super!!!
closterkiller
Posty: 6
Rejestracja: 24 paź 2006, o 00:00
Lokalizacja: P-na/K-ce

Post autor: closterkiller » 29 lut 2008, o 12:56

Póki co politologia "silnie obstawiona" :> A ja, owszem z drugiego piętra WNS-u :) Studiuje się świetnie, kadra pierwszoligowa!
Pozdrawiam:)
Awatar użytkownika
Świder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 50
Rejestracja: 4 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: prawie że Mysłowice

Post autor: Świder » 29 lut 2008, o 20:39

angiras pisze:
tutaj tez kłania się WNS a dokładnie politologia:)
no proszę.. a który rok bo ja 2nd.. mam takie dziwne wrażenie, że akurat mnie się trafiło być samą na roku..a może się mylę??? :D
Też masz takie dziwne wrażenie, że gdy wchodzisz do budynku wydziału czujesz się jak w jednej wielkiej branżowej rodzinie?? :wink:
może trochę stwierdzenie nad wyrost, ale trzeba przyznać, że jak na 10% społeczeństwa to na WNS-ie sie tego trochę nazbierało..
"między wersy wkradł się spokój wyłowiony z łez potoku.."
angiras
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 11 lut 2005, o 00:00
Lokalizacja: Katowice

Post autor: angiras » 3 mar 2008, o 11:17

¦wider pisze:
angiras pisze:
tutaj tez kłania się WNS a dokładnie politologia:)
no proszę.. a który rok bo ja 2nd.. mam takie dziwne wrażenie, że akurat mnie się trafiło być samą na roku..a może się mylę??? :D
Też masz takie dziwne wrażenie, że gdy wchodzisz do budynku wydziału czujesz się jak w jednej wielkiej branżowej rodzinie?? :wink:
może trochę stwierdzenie nad wyrost, ale trzeba przyznać, że jak na 10% społeczeństwa to na WNS-ie sie tego trochę nazbierało..
Też drugi, ale zaoczny:)
Jaką masz specjalizację???
No troche tak branżowo, mi się zawsze udaje trafić na kogoś podejrzanego w czytelni:)
Awatar użytkownika
zoil1346
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 22 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Myslovitz

Post autor: zoil1346 » 3 mar 2008, o 11:28

Świder.... A Ty przecież dużo czytasz... :P Jak widać Drogie Panie, WNS jest oblężony przez lesbijki <lol> Dlaczego nie wiedziałam tego przy wyborze kierunku studiów?! :P
I walk through the streets and memorize the city.
angiras
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 11 lut 2005, o 00:00
Lokalizacja: Katowice

Post autor: angiras » 3 mar 2008, o 11:31

Trzeba było się zainteresować :cool:
Awatar użytkownika
zoil1346
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 58
Rejestracja: 22 kwie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Myslovitz

Post autor: zoil1346 » 3 mar 2008, o 17:00

hej ! jak wybierałam kierunek to wszyscy powtarzali, że najwięcej lesek jest na filo w sosnowcu :P
I walk through the streets and memorize the city.
ODPOWIEDZ