KORONAWIRUS

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
ODPOWIEDZ
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka

Re: KORONAWIRUS

Post autor: Elinor » 11 maja 2021, o 22:48

A po co komu ta depopulacja? To żebyśmy nie zanieczyszczali środowiska?
dobranocka14
super forma
super forma

Post autor: dobranocka14 » 12 maja 2021, o 20:00

Elle969 pisze:
11 maja 2021, o 21:40
dobranocka14 pisze:
20 kwie 2021, o 20:40
wojtek pisze:
20 kwie 2021, o 15:15

żeby się tylko nie okazało że luźniej i przestronnej na świecie zrobi się za parę lat, jak szczepionki zaczną "działać" (czyt. skutki uboczne) :wink:
Z jednego konta na fb:
"Znany immunolog, który pracował dla Pilznera twierdzi, że osoby zaszczepione mają ok 2 lata na przeżycie. Depopulacja ludzkości trwa!!!".
:D

tja...a ja widzę za oknem czarownice latające na miotle :cool:
A też pracujesz dla Pilznera? :cool:
Awatar użytkownika
Elle969
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: Elle969 » 12 maja 2021, o 22:09

dobranocka14 pisze:
12 maja 2021, o 20:00
Elle969 pisze:
dobranocka14 pisze:
20 kwie 2021, o 20:40

Z jednego konta na fb:
"Znany immunolog, który pracował dla Pilznera twierdzi, że osoby zaszczepione mają ok 2 lata na przeżycie. Depopulacja ludzkości trwa!!!".
:D

Mnie bliżej do Żywca :cool:
dobranocka14
super forma
super forma

Post autor: dobranocka14 » 13 maja 2021, o 13:14

Elle969 pisze:
12 maja 2021, o 22:09
dobranocka14 pisze:
12 maja 2021, o 20:00
Elle969 pisze:

Mnie bliżej do Żywca :cool:
Alko jak widać szkodzi :lol:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma

Post autor: ImaSumak » 23 cze 2021, o 11:19

Przeczytałam dzisiaj, że Jarosław Ka na wyjazdowym posiedzeniu PiS powiedział, że Jeśli przekonywanie, zachęty i nagrody nie przekonają, to od tego jest państwo jako organizacja przymusu. Jeśli się nie zaszczepi 80-90% społeczenstwa, to rząd rozważa przymusowe szczepienia.

I tak to brak edukacji/propagowanie głupoty doprowadzi do represji społecznych, zwanych zamordyzmem.

Pozostanie też wielki żal w wyborcach Pisu, że nie głosowali jednak na Konfederację.
:lol:
Lubię kiedy kobieta...
davergne
rozgadana foremka
rozgadana foremka

Post autor: davergne » 23 cze 2021, o 23:14

Elinor pisze:
11 maja 2021, o 22:48
A po co komu ta depopulacja? To żebyśmy nie zanieczyszczali środowiska?
Z tego co czytalam to moze chodzi bardziej o emisie co2 czyli "globalne ocieplenie" ktorego tak bardzo boi sie nasz wspanialy filantrop Bill Gates, ktory takze jest wielkim kibicem maseczek, lockdownow i szczepien ktore tak ochoczo wspiera finansowo.
Gates tak bardzo boi sie "globalnego ocieplenia", ze nawet sfinansowal badania nad projektem "przyciemnienia" slonca przez rozpylenie czegos w kosmosie co mialoby ograniczyc docieranie promieni slonecznych na ziemie :shock: :shock:
Szwecia sie ponoc na to nie zgadza.

Strach przed globalnym ociepleniem jest jednym z powodow dlaczego wprowadzono lockdown czyli:
-praca zdalna
-minimalny transport naziemny
-minimalny transport powietrzny
-maseczki
-siedzenie jak szczury w domach itp
Po roku tej praktyki okazalo sie jednak, ze lockdown mial minimalny wplyw na obnizenie co2.

Przez ponad rok bylam antyszczepionkowcem. I od samego poczatku uwazalam, ze szczepienia maja sluzyc depopulacji. Ale jak zaczelam sie glebiej zastanawiac nad tym tematem, to sama uznalam ze moze faktycznie na naszej planecie jest nas za duzo.
*za duzo jemy- specjalisci bija na alarm, ze nasza planeta juz niedlugo nie bedzie w stanie nas wyzywic bo produkujemy za duzo (informacji na ten temat w necie jest mnostwo).
*za bardzo zanieczyszczamy srodowisko- plastiku i innych "ludzkich brudow" w oceanach i morzach jest juz tyle, ze niedlugo jedzenie ryb bedzie niezdrowe https://www.youtube.com/watch?v=vWynqrnbnG4

Widzieliscie moze jak obecnie planeta ziemia wyglada z kosmosu?? Nawet z kosmosu wyglada jak wysypisko smieci
LINK 1
LINK 2
To, co orbituje po naszej planecie, to sztuczne satelity ktorych znaczna wiekszosc juz nie dziala a orbituja, bo nie ma ich kto posprzatac.
Moglabym sie dlugo rozpisywac na ten temat :/

Wracajac do depopulacji poprzez szczepionki, to mysle, ze nie bedzie tak jak juz na pewnej stronie czytalam czyli ze zaszczepieni umra w ciagu 2 lat.
Tak na logike, gdyby chciano sie nas tak szybko pozbyc, to wypuszczonoby wirusa na sterydach ktory zabilby naprawde duzo ludzi a nie ulamek procenta jak ma to miejsce przy koronie. Tak mysle, ze efekty szczepionki bedzie mozna zobaczyc dopiero po kilku pokoleniach. Jesli mam racje, to dobrze swiadczyloby o WEF- ze sa tacy humanitarni... :cmok:
wojtek
super forma
super forma

Post autor: wojtek » 26 lip 2021, o 21:26

ciekawy artykuł pojawił się dziś na Onecie. co myślicie?
https://www.medonet.pl/koronawirus/koro ... 51673.html
ODPOWIEDZ