Sieć TOR - pedofilia nie do wykrycia?

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
pure_perfection
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 292
Rejestracja: 7 sie 2007, o 00:00
Lokalizacja: wwa/płock/olsztyn

Sieć TOR - pedofilia nie do wykrycia?

Post autor: pure_perfection » 9 sty 2010, o 01:16

klik

Aż się gotuję w środku. Nie miałam pojęcia, że coś takiego istnieje i w głowie mi się nie mieści, że nic się z tym właściwie nie robi...
わかりません
gretchen
super forma
super forma
Posty: 5801
Rejestracja: 13 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: no direction home

Re: Sieć TOR - pedofilia nie do wykrycia?

Post autor: gretchen » 9 sty 2010, o 10:44

Robi się, tyle, ile można.
Pamiętaj, że największym zagrożeniem jest niewiedza rodziców i brak odpowiedniej opieki, jaką mieli obowiązek roztoczyć nad dzieckiem, nie strona, na której większość użytkowników to erotomani-gawędziarze.
Now you don't talk so loud
Now you don't seem so proud
Awatar użytkownika
pure_perfection
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 292
Rejestracja: 7 sie 2007, o 00:00
Lokalizacja: wwa/płock/olsztyn

Re: Sieć TOR - pedofilia nie do wykrycia?

Post autor: pure_perfection » 11 sty 2010, o 22:13

Dzieci nie da się zawsze i przed wszystkim ochronić, niezależnie od intencji i 'wkładu' rodziców, a i nadopiekuńczość dobra nie jest. Choć nie zmienia to faktu, że ochrona jest jedną z ich podstawowych ról i z tym się w pełni zgadzam.
Moim zdaniem istnieją sprawy priorytetowe i do takich bym tą zaliczyła.
Wyłapanie i upublicznienie danych pedofilów wydaje mi się całkiem skuteczną walką z rozpowszechnianiem treści pedofilskich, co oczywiście całości zjawiska nie wyeliminuje, ale pomoże dotrzeć do wielu osób krzywdzących dzieci.

A co do erotomanów-gawędziarzy - może to i większość użytkowników TORa, ale myślę, że warto zbadać sprawę chociażby dla wyłapania tych kilku prawdziwych nie-gawędziarzy.
わかりません
ODPOWIEDZ