Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
Szaw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 499
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Hell

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: Szaw » 23 cze 2010, o 21:50

Wskaż mi, gdzie tak jest napisane.
Nie byłam pewna czy jest to dobitnie napisane, ale odniosłam takie wrażenie, dlatego dodałam "[...]tudzież skrzywdzona fizycznie. "
Ale...
Wyborcza pisze:Pani wice pisze, że nauczyciele zobowiązali się dyżurować przy niej, by nie naraziła się na bezpośredni kontakt ze mną. Pisze: "w przypadku, gdy nikogo spośród nauczycieli nie będzie, [nauczyciele] uznali za właściwe, bym zamykała się w gabinecie w celu uniknięcia Pani agresywnych zachowań i ich ewentualnych konsekwencji".
Wyborcza pisze:"Nie należę do osób tchórzliwych, ale w trosce o swoje bezpieczeństwo mam prawo obawiać się kontaktów z Panią" - pisze do mnie wicedyrektor
Wyborcza pisze:Mam 156 cm wzrostu, ważę 42 kg
Więc, czy naprawdę chodziło o bezpieczeństwo czy może o uprzedzenie ?

A zdjęcia z wyzwalania Auschwitz ("Chudnę i będę koścista. Chcę anorektycznie!")?
Wyborcza pisze:TAKIE manifestowanie seksualności to "niegodna reprezentacja szkoły".
chodziło o orientacje, a nie o wagę.
Jeśli tej jej wymiary na stronie są prawidłowe, to strasznie chuda nie jest.

A kogo ciągnie za sobą?
Orientacja to nie światopogląd.
Ale już negatywny stosunek do danej orientacji, która z punktu widzenia humanistycznego nie podlega oceną moralnym, już z pewnego, specyficznego postrzegania, już tak.
A może ją to nie obchodziło?
Teraz ją obchodzi.
Więc, cicha, skryta lesbijka ok, ale już stawiająca się jest be?
Wg artykułu to manifestowanie orientacji jest powodem interwencji dyrekcji.

Na tej jej stronie nie widzę adresu szkoły, więc, jak reputacji szkoły mogła by być nadszarpnięta?

Zastanawiam się, co by było gdyby umieściła swoje zdjęcia bez koleżanki.
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: austin_alex » 23 cze 2010, o 22:16

Szaw pisze: "Mam 156 cm wzrostu, ważę 42 kg "
Więc, czy naprawdę chodziło o bezpieczeństwo czy może o uprzedzenie ?
Założenie, że jak małe, to nieagresywne, to dopiero stereotyp i uprzedzenie.
Vide ratler od mojego sąsiada.
Ale pytałam, gdzie i kto twierdzi, że dyrektorka boi się napaści seksualnej?
Szaw pisze: chodziło o orientacje, a nie o wagę.
Chodziło o wagę i nagość, a głupia dyrektorka w desperacji użyła głupiego argumentu "i jeszcze na dodatek lesba".
Nauczycielka skoczyła jak szydłem żgnięta, a najśmieszniejsze, że panienka, jak wynika z jej bloga, jest hetero.
Ot, takie sobie fociaczki, żeby podkręcić chłoptasia.
Podobno takich nie lubimy.
Szaw pisze: A kogo ciągnie za sobą?
Panienki pro-ana.
Mam na te cholerne miss Bergen-Belsen uczulenie.

http://www.photoblog.pl/elyssa/64563867 ... reams.html
http://elyssa.digart.pl/
http://www.maxmodels.pl/elyssa.html
http://www.maxmodels.pl/index.php?t=pok ... &u=2547142

("Byłam szczęśliwa znikając. Chciałabym żyć dalej ze świadomością czystości i kontroli nad własnym ciałem. Wszystko, co było dla mnie ważne, zniknęło, kiedy obiecałam, że przestanę...")
Szaw pisze: Na tej jej stronie nie widzę adresu szkoły, więc, jak reputacji szkoły mogła by być nadszarpnięta?
A ile jest w Łodzi IX LO im. J. Dąbrowskiego?
Szaw pisze: Zastanawiam się, co by było gdyby umieściła swoje zdjęcia bez koleżanki.
Jak widzisz na linkach, też robi się niedobrze.
Szaw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 499
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Hell

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: Szaw » 23 cze 2010, o 22:58

Założenie, że jak małe, to nieagresywne, to dopiero stereotyp i uprzedzenie.
No, może i tak.
Ale pytałam, gdzie i kto twierdzi, że dyrektorka boi się napaści seksualnej?
Dobitnie, to nigdzie, ale jest uprzedzona do homoseksualizmu, a osoby uprzedzone często bronią swego tyka przed zgwałceniem przez homo, dlatego mylni twierdziłam, że się przed tym broni.
Panienki pro-ana.
Może trochę jest.
Ale,
ja mam dość podobne wymiary, i kiedyś ważyłam, tyle samo, jak byłam w jej wieku.
Może i to nie było zdrowe, ale od anoreksji to jeszcze daleka droga.


Chodziło mi o to, że czytając te jej strony, to nie ma tam odnośników do jej liceum, więc żadnej reputacji tej szkoły nadszarpnąć nie można. A, że się później o nic aferka zrobiła, cóż, to ich wina.
Chcąc, nie chcąc argument homo się pojawił. Czyli coś na rzeczy było.

Zauważ, że szkole zależało, na INTERESIE szkoły, a nie tej dziewczyny czy też czytelników, jej blogasków.
Jest ciągle mowa, o tym, co to wydarzenie miało za znaczenie dla SZKOŁY, a nie dla tej dziewczyny.
Można było zadzwonić do rodziców i poprosić o opinie, w tej sprawie.
Jak je zamieszczała to miała, chyba z 18 lat ( klasa maturalna ), więc o nagość nie mogło chodzić, o jej los też nie, wiec może o ten ułamek czytelników, co widział jej zdjęcia, czy czytał bloga?
Ale to już nie leży w interesie szkoły.

Zatem, chodziło o to, ze widać podtekst homoseksualny.

Coś w stylu: "Chuda, naga, no i do tego homo".

Oczywiście, jeśli czytasz ten tekst zakładając, że:
[...]tylko piramidalną naiwność pasioną akademickimi elukubracjami tudzież histeryczne przewrażliwienie na swoim punkcie.
to można mięć taką interpretacji jaką Ty masz.

Ja, natomiast, zakładam, że ta pani Nauczycielka jest rozsądna, skoro 6 lat wytrzymała, z tym, że w międzyczasie, doszło, podczas tej afery, do czegoś, co było, w jej uznaniu, przekroczeniem granic. Stąd jej reakcja.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jestem nauczycielką i jestem lasbijką GW

Post autor: marinnaWR » 23 cze 2010, o 23:18

Leica pisze: Egzaltowany i histeryczny.

No i co z tego? Takie dziewczyny często są: egzaltowane, wrażliwe może nawet histeryczne.
Leica pisze:Tym bardziej artykuł pisany w tonie "o ja biedna, nieszczęśliwa, nikt mnie nie lubi, jestem dumną lesbijką, Giertych był złyyyy..." wygląda hm.. niesmacznie. A teksty w rodzaju:
"Gdy pierwszy raz napisałam "jestem lesbijką", ze świadomością, że to o mnie i że wydrukuje to "Gazeta Wyborcza" i wszyscy to zobaczą, poczułam, jak ścisnęły mi się żebra. Dalej się boję."
- pisane przez kobietę, której nazwisko wrzucone do gugla wyskakuje jako jeden wielki almanach feministyczno-lesbijski, są imho żenujące i wyglądają na szczere inaczej.


Wicenaczelna Furii nie ma prawa do egzaltacji? Bo nie wypada ze względu na piastowane stanowisko w KPH? Jeśli pisze, że się boi, to jest nieszczera? Bez przesady, nawet na piedestale miewa się stres, uczucia, egzaltacje.
Artykuł jest osobistym wyznaniem i opowieścią o tym co ona czuje, jeśli widzisz tam tylko użalanie się nad sobą, to faktycznie, wicenaczelnej nie wypada.
austin_alex pisze: Szkole zaszkodziła: teraz liberalni rodzice ją ominą, bo homofobiczna, a konserwatywni, bo pełna lesb.
Dobrze zrobiła tylko Wyborczej, i chyba nadal nie rozumie, że ją wykorzystano i porzucono.
Ja pomyślałam o autorce, że to dziewczyna z misją. Może aktywność w organizacjach lesbijskich odegrała znaczenie, może nie. Też myślę, że szkole zaszkodziła, w tym pozytywnym znaczeniu :wink: Tam panuje jakiś dyrektorski zamordyzm, skoro maturzyści muszą przedkładać dane osoby towarzyszącej na balu maturalnym. Niewątpliwie zrobiła dobrze Wyborczej, ale również piętnuje zwraca uwagę opinii publicznej na problem, wyciąga go na światło dzienne. Wszak jak nie ma afer, nie ma problemu.
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: austin_alex » 23 cze 2010, o 23:29

Szaw pisze:
Ale pytałam, gdzie i kto twierdzi, że dyrektorka boi się napaści seksualnej?
Dobitnie, to nigdzie
Dziękuję.
I to jest prawdziwa odwaga, przyznanie się do błędu, a nie trzeszczenie po lub czasopismach.
Szaw pisze:ja mam dość podobne wymiary, i kiedyś ważyłam, tyle samo, jak byłam w jej wieku.
Tu nie chodzi o wagę, którą podaje, ale o teksty, które wstawia.
"I love you, Ana. Don't leave me :<< "
"Jestem chora. Jest mi słabo. Jest mi smutno. Nie mam na nic siły. Tyję. "
"Mam już 42-dniowy plan z A6W i dietą."
"Jutro ostatni dzień pierwszej fazy. Czeka mnie mierzenie i ważenie. Ciekawe, czy wyniki będą zadowalające."
Itd., itp.
Szaw pisze:Chodziło mi o to, że czytając te jej strony, to nie ma tam odnośników do jej liceum, więc żadnej reputacji tej szkoły nadszarpnąć nie można.
Za to w Gazwybie był, i to wołami.
W dodatku nie pierwszy raz, jak się okazuje:
http://wyborcza.pl/1,76842,5826831,Nie_ ... I__d_.html
Ta szkoła ma iście świętą cierpliwość.
Szaw pisze:Można było zadzwonić do rodziców i poprosić o opinie, w tej sprawie.
Zadzwoniono. Rodzina nie widzi problemu.
http://www.polgej.pl/index.php?option=c ... 4&Itemid=3
("Na początku marca zdjęcia obejrzały szkolna pani pedagog, wychowawczyni i pielęgniarka. - Wezwały nas i zażądały, byśmy je usunęły. Dlaczego? Ponoć zachęcają do odchudzania, co grozi anoreksją - opowiadają dziewczyny. (...) Szkoła zadzwoniła po rodziców. Przyjechała mama i dużo od Ani starszy brat.- Pani wicedyrektor powiedziała, że dziewczyny wyglądają na tych zdjęciach jak lalki, z których emanuje erotyzm - cytuje brat, pan Przemek. - A przecież to zdjęcia artystyczne! Kreacja!")
Szaw pisze:ta pani Nauczycielka jest rozsądna, skoro 6 lat wytrzymała
Skoro 6 lat robi doktorat i zrobić nie może, więc musi kisić się w oparach tenisówek, to raczej tak średnio.
No i oczywiście nie pierwszy raz nie wytrzymała, vide link z religią.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: marinnaWR » 24 cze 2010, o 00:19

Linka dorzucam:
http://wyborcza.pl/1,76842,8034607,Jest ... bijka.html
dyskusja rozgorzała pod artykułem ponad 400 komentarzy
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: austin_alex » 24 cze 2010, o 00:22

marinnaWR pisze:Linka dorzucam:
Już to zrobiłam i dodam, że wszystkie linkowane przeze mnie arty o aferze "Konarzewska" należy czytać w ciągu chronologicznym.
Wtedy uzyskuje się pełniejszy obraz.
Awatar użytkownika
M-planet
super forma
super forma
Posty: 1379
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wielka Deska Mazowiecka

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: M-planet » 24 cze 2010, o 10:11

Temat na tapecie w komentarzach radia Tok Fm lada moment.
Awatar użytkownika
Emocja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 933
Rejestracja: 14 lis 2007, o 00:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: Emocja » 24 cze 2010, o 11:06

no i posłuchałam części programu. Bardzo fajny skład, to chyba miała być prezentacja poglądu jednej strony a nie dyskusja. Skład programu: prowadząca - jednocześnie naczelna Furii, Konarzewska-jej zastępczyni i Pacewicz - współpracownik Konarzewskiej, pracownik GW. Cóż za bezstronny dobór rozmówców! Aż żal.
A Konarzewska to nie powinna w robocie być o tej porze, w szkole? :roll:
Aha - Austin- bardzo ciekawy "argument" z tym doktoratem robionym 6 lat. To wszystko wyjaśnia. Dziewczyna jakaś głupia jest po prostu, bo go nie zrobiła w tempie szybszym niż przeciętnie się robi doktorat humanistyczny pracując na uczelni wyższej. Kretynka jakaś. Ciekawe też dlaczego praca nauczyciela kojarzy Ci się z wdychaniem zapachu tenisówek?
"Chamstwu trzeba się sprzeciwiać siłom i godnościom osobistom!"
Awatar użytkownika
M-planet
super forma
super forma
Posty: 1379
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wielka Deska Mazowiecka

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: M-planet » 24 cze 2010, o 11:26

Jednej rzeczy nie rozumiem. "Gazwyb" jest be, Tok Fm jest be, te kilka osób prohomo w mediach (już sam fakt, że możemy ich wszystkich wymienić z nazwiska, świadczy o liczności grona, nieprawdaż?...) też jest be. Małe ćwiczenie z wyobraźni: świat bez tych mediów i bez tych ludzi. Co zostaje? Monolit mediów konserwatywnych, Pospieszalski brylujący w TVP (tam można liczyć na bezstronny dobór rozmówców, na bezstronne zajawki, nawet na bezstronne streszczenia wypowiedzi gości, rzucane na dół ekranu, ba, nawet czołówka programu jest bezstronna, błeheheheh), a homiki zepchnięte na portale branżowe i do knajp, gdzie może od biedy wpadnie im w ręce "Replika". Pewnie nawet Raczka ze Szczygielskim byście w Gali nie uświadczyły, bo nigdy by pod to grunt nie powstał. Toteż ja Was, dziewczyny, za cholerę nie rozumiem chwilami. :faja:
Ale róbcie z Konarzewskiej i z pozostałych idiotów, na zdrowie, co mi tam.
Awatar użytkownika
Emocja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 933
Rejestracja: 14 lis 2007, o 00:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: Emocja » 24 cze 2010, o 12:34

Nie bardzo rozumiem gdzie zrobiłam z Konarzewskiej idiotkę. To, że jestem w stanie ocenić, że program -z uwagi na dobór rozmówców - był prezentacją jednej strony w tym "sporze" nie świadczy o tym, że wszelkie media mi się nie podobają. Dziwna logika jak na Ciebie Planeta :cool: Natomiast swoje o mediach wiem, kilka rzeczy znam od podszewki i nie jestem aż tak ufna jak niektórzy wobec mediów. Akcja Konarzewskiej moim zdaniem jest bardzo ważna, niezależnie od tego kim tak naprawdę Ona jest, jaka była jej szkolna historia itd. Ten tekst, nawet jeśli pokazuje jedno stanowisko jest przykładem ważnym do rozmów. Dla mnie po prostu szkoda, że do programu nie zaproszono żadnego pedagoga, przedstawiciela osób które zajmują się polityką oświatową, czy może nawet ministerstwa. To oczywiście nie oznacza, że taka jest konieczność i już nie można robić programów zapraszając tylko jednej strony. Pewnie, że można. Ale w tym przypadku to jest tak ważny temat, że warto by było skorzystać z szerszego grona, żeby wywołać prawdziwą dyskusję a nie rozmowę osób, które z racji tych samych poglądów głaszczą się po głowach.
"Chamstwu trzeba się sprzeciwiać siłom i godnościom osobistom!"
Awatar użytkownika
M-planet
super forma
super forma
Posty: 1379
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wielka Deska Mazowiecka

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: M-planet » 24 cze 2010, o 12:55

Emocja, weź mi pokaż prawdziwą dyskusję z wyrównanymi szansami obu stron, przypominasz sobie taką w mediach?...
Jeśli chodzi o ufność wobec mediów, to też jestem daleka od mniemania, że słowo napisane/wypowiedziane tamże jest Prawdą Objawioną; dziennikarze mają poglądy, redakcje mają poglądy, żal mi ludzi, którzy tego nie rozumieją i linkują Nasz Dziennik czy TVP jako "obiektywne" źródła informacji, na ten przykład. I nie będę rozdzierać szat, że środowisko GW kisi się na antenie we własnym sosie, bo inne środowiska robią dokładnie to samo. Terlikowskiego mieli posadzić naprzeciwko Konarzewskiej, a rozmowę miał prowadzić Grzegorz Chlasta, o temperamencie festiwalu poezji śpiewanej? Znowu by mi ciśnienie skoczyło, zlituj się :cool: Zresztą, Terlikowskiego też miewam nieprzyjemność słuchać w Toku, więc...
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: austin_alex » 24 cze 2010, o 14:04

Emocja pisze:Aha - Austin- bardzo ciekawy "argument" z tym doktoratem robionym 6 lat.
Standard to 4 lata.
Ale fakt, do rekordu Kazimiery (15) jeszcze daleko.
M-planet pisze:Małe ćwiczenie z wyobraźni: świat bez tych mediów i bez tych ludzi. Co zostaje?
Czyli cel uświęca środki, a kto nie z nami, ten przeciwko nam.
Tyle że niektórzy po ćwierć wieku wolności nadal nie rozumieją, że media są tylko i wyłącznie ze sobą samymi.
Emocja pisze:program -z uwagi na dobór rozmówców - był prezentacją jednej strony w tym "sporze"
To niestety pobudza wyobraźnię.
Moim zdaniem było tak.

Dwie hetero anorektyczki robią sobie sesyjkę pro-ana o lekkim zabarwieniu erotycznym, żeby się bardziej chłopcom podobało ("chłop nie pies - na kości nie poleci") i wieszają ją w necie.
Fociaczki widzi pedagog (tak, tak, pedagożka) szkolna, która czytała coś o pro-ana i wzywa kościste panny na rozmowę.
Kościste się stawiają, więc zostają odesłane do dyrektorki, która słynie z tego, że jest mało lotna, ale za to skuteczna.
Mało lotna dyrektorka, która ma problem z wymówieniem słowa "anoreksja", czepia się erotyzmu fotek. Kościste dostają ultimatum i wychodzą z rykiem.
Wpadają na pomysł, żeby iść do "tej lesby Konarzewskiej" i powiedzieć jej, że poszło o obściskiwanie.
Konarzewska połyka haczyk, piekło się otwiera, a kościste panienki mogą spokojnie głodzić się dalej.
Awatar użytkownika
Emocja
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 933
Rejestracja: 14 lis 2007, o 00:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: Emocja » 24 cze 2010, o 14:08

M-planet pisze:Emocja, weź mi pokaż prawdziwą dyskusję z wyrównanymi szansami obu stron, przypominasz sobie taką w mediach?...
Ehe. tu masz moje ulubione:
http://www.tvp.pl/kultura/magazyny-kult ... kulturalny

Tylko Bogusiowi czasem ciśnienie skacze i wtedy mówi: "No błagaaaammm was!" :P :P
"Chamstwu trzeba się sprzeciwiać siłom i godnościom osobistom!"
Awatar użytkownika
M-planet
super forma
super forma
Posty: 1379
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wielka Deska Mazowiecka

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: M-planet » 24 cze 2010, o 14:13

W innych mediach pan redaktor naczelny Frondy ma ostatnie słowo. W mediach GW - niekoniecznie. Jak rozumiem, powinno mnie to zasmucać, ale jakoś nie zasmuca.
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: austin_alex » 24 cze 2010, o 14:50

M-planet pisze:W innych mediach pan redaktor naczelny Frondy ma ostatnie słowo. W mediach GW - niekoniecznie. Jak rozumiem, powinno mnie to zasmucać, ale jakoś nie zasmuca.
Było tak od razu.
Nieważne, czy coś było, o co poszło, kto kogo skrzywdził, a kto został skrzywdzony i czy w ogóle była jakaś krzywda.
Ważne, żeby nasi mieli ostatnie słowo.
Szaw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 499
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Hell

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: Szaw » 24 cze 2010, o 14:59

austin_alex pisze:Dwie hetero anorektyczki robią sobie sesyjkę pro-ana o lekkim zabarwieniu erotycznym, żeby się bardziej chłopcom podobało ("chłop nie pies - na kości nie poleci") i wieszają ją w necie.
Fociaczki widzi pedagog (tak, tak, pedagożka) szkolna, która czytała coś o pro-ana i wzywa kościste panny na rozmowę.
[...]
Jest całkiem prawdopodobne, z tym, że ja bym dorzuciła silne zabarwienie homofobiczne, które pobudziło panią Nauczycielkę. Oraz nadgorliwość pedagog, szczególnie wtedy kiedy rodzice się na to zgadzają.
Może ta anoreksja, to tak na pokaz?
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: austin_alex » 24 cze 2010, o 15:09

Szaw pisze:Może ta anoreksja, to tak na pokaz?
Na pokaz był z pewnością pseudosafizm.
http://www.photoblog.pl/elyssa/64170271/5-maja.html
http://www.photoblog.pl/elyssa/63361915/wanna-play.html
Awatar użytkownika
M-planet
super forma
super forma
Posty: 1379
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wielka Deska Mazowiecka

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: M-planet » 24 cze 2010, o 15:11

La la laaa, jasne, austin, może nawet Ci się uda i ze mnie zrobić kretynkę, przeinaczając moje słowa. :lol:
Nabijam się z sugestii, iż to niesprawiedliwe i w pluralizm opinii godzące, że nie zawsze i nie każdy gość zostanie zaproszony do rozmowy, by odtworzyć swoją starą płytę o homoseksualności jako czymś nienaturalnym, o obnoszeniu się, o nachalnej propagandzie, itepe, itede. Ale miło mi, że nie wszystkie media w Polsce są prawicowo-narodowo-katolickie, bo jednak czasem ma człek ochotę posłuchać innych płyt. :lol:
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: austin_alex » 24 cze 2010, o 15:25

M-planet pisze:miło mi, że nie wszystkie media w Polsce są prawicowo-narodowo-katolickie
I dopiero wczoraj się o tym dowiedziałaś?

Ale do tematu.
Prześliczna wypowiedź naszej kości niezgody z jej fotoblogaska:

"Zastanawiam się do czego się odnosisz pisząc o szanowaniu MOJEJ orientacji, bo o MOJEJ orientacji nikt nigdzie nie wspomina. Jak już mówiłam, i będę powtarzać, aż dotrze, zdjęcia są KREACJĄ. Nie odzwierciedlają życia. Na jakimś portalu ktoś podał ciekawy przykład "Jeśli ktoś robi sobie zdjęcie z nożem, to znaczy, że trzeba go traktować jak mordercę?"
:hahaha:
[http://www.photoblog.pl/elyssa/62105993]
Szaw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 499
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Hell

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: Szaw » 24 cze 2010, o 15:31

austin_alex pisze:Na pokaz był z pewnością pseudosafizm.
Ale wtopa 8)

Wygląda na to, że wszyscy byli trochę zbyt nadgorliwi. :cool:
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: austin_alex » 24 cze 2010, o 15:37

Szaw pisze:Ale wtopa 8)
No.
Wyszło na to, że Polska to homoraj, skoro nie można znaleźć żadnej skrzywdzonej les i trzeba przerabiać heteryczki.
gretchen
super forma
super forma
Posty: 5801
Rejestracja: 13 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: no direction home

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: gretchen » 24 cze 2010, o 16:03

Szaw pisze:Może ta anoreksja, to tak na pokaz?
Szaw, a co to zmieni? Ty się zorientujesz, że na pokaz, a jakaś głupia 13latka nie. I też będzie miała czerwoną nitkę, kontrolę, metr krawiecki i butelkę wody mineralnej. I wagę. Nie powiesz mi, że propagowanie anoreksji, chorobliwego głodzenia się i innych, ostatnio bardzo modnych, zaburzeń, jest mądre i fajne. A zwrócenie uwagi, że dorosły człowiek potrzebuje kalorii, bo jest człowiekiem, a nie zombie, to homofobia, czepialstwo i nietolerancja.

Swoją drogą, Konarzewska zauważyła w ogóle tę czerwoną nitkę, czy tylko bezcycki?
Now you don't talk so loud
Now you don't seem so proud
Awatar użytkownika
austin_alex
super forma
super forma
Posty: 4260
Rejestracja: 7 gru 2009, o 01:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: austin_alex » 24 cze 2010, o 16:11

gretchen pisze:Konarzewska zauważyła w ogóle tę czerwoną nitkę, czy tylko bezcycki?
A skąd.
Jedyne, co ją w tych fociach zajęło, to dwie uczennice robiące do siebie ryjek.

Naser mater, chyba czas napisać o tym felieton "Lesbijka z Piltdown".
Awatar użytkownika
Leica
super forma
super forma
Posty: 2176
Rejestracja: 29 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: Właśnie stąd

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: Leica » 24 cze 2010, o 16:50

Doda sobie tę historię do portfolio działaczki. A biorąc pod uwagę, jak pięknymi słowami opisała swoją szkołę i kolegów z pracy, można oczekiwać, że niebawem w GazWyb ukaże się kolejny list pani K. z motywem przewodnim "nikt w pracy mnie nie lubi, homofoby jedne..."
[i]"Don't worry about what people think. They don't do it too often."[/i]
Awatar użytkownika
watashi
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 418
Rejestracja: 19 cze 2006, o 00:00
Lokalizacja: £ódź / Wawa

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: watashi » 24 cze 2010, o 18:58

Leica, czyżbyś zazdrościła pani Marcie, że była pierwsza i to nie Ty dodasz sobie "historię do portfolio działaczki"?
Awatar użytkownika
Leica
super forma
super forma
Posty: 2176
Rejestracja: 29 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: Właśnie stąd

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: Leica » 24 cze 2010, o 19:45

watashi pisze:Leica, czyżbyś zazdrościła pani Marcie, że była pierwsza
Pierwsza w czym?
[i]"Don't worry about what people think. They don't do it too often."[/i]
Szaw
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 499
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Hell

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: Szaw » 24 cze 2010, o 21:34

gretchen pisze:Szaw, a co to zmieni?
Nie znam się, i wiem prawie nic o anoreksji, ale czy można się nabawić anoreksji czytając czyjegoś bloga "promującego", tudzież wyrażającego się pochlebnie, o tej chorobie?
Wydaje mi się, że jest to głębsze zaburzenie.

Mimo wszystko, byłabym ostrożna od przed ostatecznym zjechaniem nierozwagi pani Nauczycielki.
Może jest coś, co nie wiem o tej sprawie.

Na razie, to tak opisujecie, jakby była to akcja nadaktywnej aktywistki.
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: Skaterin » 24 cze 2010, o 22:01

Tak, Szaw, można.
Wystarczy mieć odpowiednią ilość kompleksów na tle swojego ciała i przeczytać wpis o tym, jaka to anoreksja nie jest wspaniała, jakich to efektów nie daje i jak to wspaniale się anorektyczki nie czują.
Od tego etapu, do prawdziwej choroby wcale nie tak daleko.
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
Awatar użytkownika
taka_panna
super forma
super forma
Posty: 1391
Rejestracja: 25 lis 2006, o 00:00

Re: Jestem nauczycielką i jestem lesbijką GW

Post autor: taka_panna » 25 cze 2010, o 02:52

szaw wpisz w google blog anorektyczki, sama zobaczysz jakie jest zainteresowanie tematem. wpisy typu "udziele ci rad jak zostac anorektyczka", dzielenie sie na forum swoimi "sukcesami", wzajemne dopingowanie. czytalam kiedys troche tych blogow, na pewno jest w tym cos pociagajacego dla mlodych dziewczyn. pewnie gdzies o tym uslyszaly i wydalo im sie fajne. potem szukaja takich stron zeby sie dowiedziec jak zostac anorektyczka. to przerazajace.
Skat ma racje, ja bym jeszcze dodala do tego w niektorych przypadach chec przynaleznosci do jakiejs grupy i zwrocenia na siebie uwagi.
"Jeśli coś kochasz puść to wolno.
Jeśli wróci - jest twoje.
Jeśli nie - nigdy twoje nie było."
ODPOWIEDZ