Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Flimpe_L
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 851
Rejestracja: 29 sie 2010, o 13:41

Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: Flimpe_L » 15 sie 2013, o 00:59

Nie widziałam jeszcze tego tematu więc zakładam nowy.

Tu w ramach homomarketingu:

http://31.media.tumblr.com/tumblr_ln7f4 ... o1_500.jpg żywa tęcza przy Saint Basil's Cathedral

oraz: na fejsbuku jest strona "Russian lgbt Network", mają bardzo wiele zdjęć z protestów wobec artykułu zakazującego nam się demoralizować. Proszą o lajki.

A pod tą nazwa (też fb): Boycott 2014 Winter Olympic Games in Russia - świeże newsy.
Cała Polska Śpiewa Sąsiadom!;)
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: ulrikam » 15 sie 2013, o 18:41

ponieważ znowu homocenzura wycięła moją opinię :D
powtarzam
zajmij się sprzątaniem swojego podwórka a Rosję zostaw Putinowi ..bo ci znowu jakiś Tu spadnie ..i będzie na Kaczyńskiego
pisiory. mohery i episkopat :D

bo my nowocześni Polacy nie życzymy sobie umierać za ......rosyjskich gejów i lesbijki :D
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: ulrikam » 15 sie 2013, o 18:43

żadnych międzynarodówek ..to już było i się nie wróci ...zrozumiano :?:
Awatar użytkownika
korupcja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 sie 2013, o 13:30

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: korupcja » 15 sie 2013, o 20:56

I cos takiego pisze Ulrika M.?
Swiat sie konczy... idz, obejrzyj Raspberry Reich, moze pomoze.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: ulrikam » 15 sie 2013, o 21:12

tak
to pisze Ulrika M ..po sławnych występach posłów lewicy i RP oraz gwiazd lewactwa - Sierakowski ( mój ulubiony- jeszcze do niego wrócę:) w sprawie np nie uznania Rzezi Wołyńskiej za ludobójstwo...w imię ...polityki pokoju
oraz permanentnego obciążania Polski i Polaków odpowiedzialnością za Holokaust
i jeszcze paru tam innych ..drobiazgów :)

co oni wam z mózgów zrobili ? myślenie zastąpili pier..niem ..wrażliwość - tępą nienawiścią. do wszystkiego co pier..niem nie jest..uczciwość i lojalność - apoteozą zwykłej zdrady za 30 eurosrebrników i obietnicę małżeństwa..masakra
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: ulrikam » 15 sie 2013, o 22:16

założyłam ciekawy temat " jak lesbijki planują uczcić Święto Niepodległości w trudnym kontekście korelacji czasowej ze szczytem klimatycznym ?"
jak zwykle homocenzura go zdjęła iii grozi mi banem

kiedy mnie boleśnie i osobiście obrażano - była ślepa i głucha
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: patrzam » 16 sie 2013, o 00:46

ulrikam pisze:kiedy mnie boleśnie i osobiście obrażano - była ślepa i głucha
To straszne.
Awatar użytkownika
korupcja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 sie 2013, o 13:30

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: korupcja » 16 sie 2013, o 08:16

ulrikam pisze:tak
to pisze Ulrika M ..po sławnych występach posłów lewicy i RP oraz gwiazd lewactwa - Sierakowski ( mój ulubiony- jeszcze do niego wrócę:) w sprawie np nie uznania Rzezi Wołyńskiej za ludobójstwo...
Alez Meinhof,
Z poslow SLD tylko jeden zaglosowal przeciwko uznaniu rzezi wolynskiej za ludobojstwo.
Awatar użytkownika
Flimpe_L
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 851
Rejestracja: 29 sie 2010, o 13:41

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: Flimpe_L » 16 sie 2013, o 12:33

Homocenzura wycięła bo sama ten post zgłosiłam.

Jak już pisałam, nie integruj się zbytnio z ideą narodu bo my Polacy tchórzami nie jesteśmy a ty się Putina najwyraźniej boisz.

To zresztą ciekawe -wyrokujesz :lol: by mu zostawić podwórko? W kwestii wywołanego Smoleńska też byś tak zrobiła? Patriotyzm selektywno- werbalny, gratulacje. I to jak widzę ten co się sprowadza do szukania wspólnego wroga jako esencjalnego kryterium działania.

Dalej nie wiem jak z tym sprzątaniem - Putin to podły zamachowiec, z którym trzeba zadzierać broniąc niemożliwej do udowodnienia teorii zamachu czy Pan Swojego Podwórka, którego lepiej (jak te lemingi z PO) nie drażnić?

Zaskoczyłaś mnie, myślałam że wy Ulrika właśnie niczego bardziej nie pragniecie niż idei za którą by trzeba umrzeć, po mesjańsku, w opresjach .
Cała Polska Śpiewa Sąsiadom!;)
Awatar użytkownika
korupcja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 sie 2013, o 13:30

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: korupcja » 16 sie 2013, o 16:29

Sie okaze ze wg Meinhof Putin be bo kagebista, ale idea zdrowego panslawizmu jak najbardziej.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: ulrikam » 16 sie 2013, o 17:25

ależ to wy mnie tego nauczyłyście ...nauczycielki moje :) przed pałacem i krzyżem ..swego czasu " kto nie skacze ten z kaczorem" ..i " zimny lech nalepszy jest " czy coś tak ..to była piękna lekcja ...podłości
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: patrzam » 16 sie 2013, o 22:43

ja pamiętam tylko "Zimny Lech". A że najlepszy- to już nie. Przykre że Prezydent o imieniu Lech zmarł w trakcie kampanii. Bardzo przykre. Gdyby zmarł przed, lub po - byloby mniej przykre. A tak to jest bardzo przykre. Ten Putin.
P.S. Dyskutuj w temacie o którym masz pojęcie, albo nie dyskutuj wcale Mądralo.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: ulrikam » 16 sie 2013, o 23:34

ja mam o tym pewne pojęcie..i radzę ci to zapamiętać
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: patrzam » 17 sie 2013, o 00:04

jakie?
Awatar użytkownika
patrzam
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 394
Rejestracja: 29 lis 2012, o 20:44

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: patrzam » 17 sie 2013, o 00:05

a najlepiej wklej tutaj to "zimny lech -najlepszy". Dajesz Urli.
Awatar użytkownika
korupcja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 sie 2013, o 13:30

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: korupcja » 17 sie 2013, o 10:32

Wracajac do Igrzysk; jezeli ktos mial watpliwosci co do preferencji MKOlu (czy kasa, czy szczytne wartosci), to chyba od czasu przyznania imprezy Pekinowi juz ich nie ma.
Zapowiadanego bojkotu, poza wersja "siedze w domu i nie ogladam", nie udalo mi sie dostrzec.
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: ulrikam » 17 sie 2013, o 11:59

ograniczoną i krótką pamięć macie dziewczynki :D w 36 w Berlinie byli Polacy ...i J Owens :D i jakoś nikt nie bojkotował ..
a teraz za giejów i liźbijki mają się nie odbyć :D
paradne i pocieszne jesteście
intensja
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:10

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: intensja » 17 sie 2013, o 12:56

Tego mogą na nie wiedzieć, bo młode, a jaki mamy poziom nauczania w szkole to już chyba wie nawet przedszkolak, nie trzeba słuchać wykładow profesor Żmigrodzkiej, ale że zapomniały o homofobii Palikota, to już jest mocno niepokojące.
Awatar użytkownika
Flimpe_L
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 851
Rejestracja: 29 sie 2010, o 13:41

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: Flimpe_L » 17 sie 2013, o 13:33

Ależ, ależ! Tu się robi wszechstronnie :wink: Berlin, Palikot, Putin. Proponuję dodać jeszcze Cyryla i Metodego.

Nikt za żadne lizbijki w Rosji ginąć nie będzie, choćby nie wiem jak wyolbrzymiać Sprawę Polskich Bohaterek Poświęcających się Wyobrażeniowo w Sochi, to Sochi nie leży w RPA i śmierć tam aż takich żniw jeszcze nie zebrała. No rosyjskich siostrach lgbt też nie w ilości masowej.

Po raz kolejny się dziwię, że można zwąc się patriotą nie rozumieć, że czasem warto poprzeć inicjatywę przegraną. Jak już tak międzynarodowo tu mamy i hiperbolizująco to włączmy jeszcze Tianmen '89 - skutki krótkoterminowe były różne a raczej tragiczne a jednak na dłuższą metę coś, cokolwiek się zmieniło.

No i jak już tak wypominamy Palikotowi to może jeszcze przygarnijmy do wątku o ... :roll: bojkocie igrzysk... Kołakowskiego - jemu się też światopogląd zmienił o 180 stopni. I co z tego? Na szczytach władzy/wiedzy nie ma wielu ludzi o nieskazitelnej moralności bo dostanie się tam wymaga bycia zwycięzcą. To raz.

A dwa, że skoro już tak cierpimy z powodu hipokryzji Palikota to bardzo jestem ciekawa jak jest z moralnością po drugiej stronie? Ja bym chciała aktywizmu na rzecz lgbt w ramach PO. Ale nie ma. W ramach PiS też nie ma. I to jest właśnie ta ich patriotyczna wyższość moralna, że mi nie chcą dać przestrzeni działania w zgodzie z orientacją psychoseksualną a jednocześnie w zgodzie ze światopoglądami? Bo w porównaniu z ich, jako partii politycznych, aktualnym zachowaniem (zwłaszcza PO) Palikot plasuje się na tym samym poziomie wielotwarzowości. Nie robi na mnie wrażenia jego niejasność i podchodzę do niego tak jak być może on do lgbt - instrumentalnie.

Co do samej hipokryzji - powodzenia w rozliczaniu jej u ludzi, trzeba by zdjąć ze stołków wszystkie rządy i zarządy jakie istnieją a też nie wiadomo czy dałoby się przy tym samemu nie ubrudzić.

:czerwononosyrenifer: Wracając do Igrzysk... też myślę, że się odbędą, że MKOL się odżegna, samsung ani coca cola nie zbankrutują. Bojkot nie musi być zwycięski, żeby był sensowny.




Ministersto Edukacji i poziom szkolnictwa to już nie wiem czy są na temat... :podbite oczko: Zresztą to temat dla przedszkolaków, my dekretujmy co ma zrobić MKOL - na pewno nas wysłucha:) :)
Cała Polska Śpiewa Sąsiadom!;)
ulrikam
super forma
super forma
Posty: 1064
Rejestracja: 22 lis 2012, o 22:15

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: ulrikam » 17 sie 2013, o 13:52

...."Po raz kolejny się dziwię, że można zwąc się patriotą nie rozumieć, że czasem warto poprzeć inicjatywę przegraną."

noooo i znowu dziesiątka ..ja dokładnie to samo myślę myśląc o Polsce ..tak w ogóle ..a nie tylko tylko jako nędznym, tymczasowym miejscu pobytu tęczowej nadrasy panów giejów i dam liźbijek :D
intensja
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 1 lip 2013, o 20:10

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: intensja » 17 sie 2013, o 15:25

"...No i jak już tak wypominamy Palikotowi to może jeszcze przygarnijmy do wątku o ... :roll: bojkocie igrzysk... Kołakowskiego - jemu się też światopogląd zmienił o 180 stopni. I co z tego? Na szczytach władzy/wiedzy nie ma wielu ludzi o nieskazitelnej moralności bo dostanie się tam wymaga bycia zwycięzcą. To raz..."

Zmiana światopoglądu to jedno, ale cyniczne wykorzystywanie wiary i naiwności innych dla własnych celów politycznych, to zupełnie inny kaliber i dobrze mieć tego świadomość, zanim się wrzuci kartkę do urny wyborczej.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Igrzyska w Sochi i "promocja" homoseksualizmu

Post autor: odbicie » 22 lis 2013, o 14:19

Przyczepię się do tematu choć nie chodzi o Sochi - w związku z tym, że "zakaz promocji " wiadomo czego robi swoje w różnych dziedzinach...

"Szwedzki gigant meblowy, IKEA, wycofał z rosyjskiej wersji swojego najnowszego katalogu historię pary lesbijek, która ilustrowała magazyn

Informację podał szwedzki dziennik "Aftonbladet".

Historia dwóch lesbijek, mieszkanek malowniczego hrabstwa Dorset w Wielkiej Brytanii, została usunięta ze względu na obowiązujące od czerwca w Rosji prawo zakazujące "promocji nietradycyjnych związków seksualnych
."
Więcej tutaj:
http://www.rp.pl/artykul/11,1066724-IKE ... talog.html
ODPOWIEDZ