LISTY poparcia dl prof. Szyszkowskiej

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.

czy podpisalas sie juz pod lista?

tak
7
39%
nie
11
61%
 
Liczba głosów: 18
De_Monik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 3 lip 2003, o 00:00

LISTY poparcia dl prof. Szyszkowskiej

Post autor: De_Monik » 23 lip 2005, o 19:35

Mówcie co chcecie i GŁOSUJCIE NA KOGO CHCECIE, ale powiem Wam JEDNO:

Jesteśmy WINNI Senator Szyszkowskiej tych 50 tysięcy podpisów.
ZWYCZAJNIE jesteśmy JEJ TO WINNI.

Bo NIKT inny jak prof.. SZYSZKOWSKA tak nie WALCZYŁ o prawo homoseksualistów do NORMALNEGO życia. I nikt TYLE NA TYM NIE STRACIŁ.
STRACIŁ - rozumiecie to?!

Więc jeśli jest w Was chociaż kszta UCZCIWOŚCI, to drukujcie te cholerne listy i choćby sami jedni się na nie zapisujcie i WYSYŁAJCIE je do Warszawy. Zupełnie SERIO mówię!
I NIE CZEKAJCIE aż się samo zrobi, bo prof. Szyszkowska NIE CZEKAŁA.

Inaczej nie dość, że pokażemy się wszelkim Kaczkom, Weszpolakom i Elperowcom jako LENIWE, niewdzięczne gnojki, to jeszcze OŚMIESZYMY publicznie JEDYNEGO człowieka, który naprawdę o nas walczył. Zwyczajnie wystawimy senator Szyszkowską na POŻARCIE, tak jak nas co dzień pożerają.

A że M.Sz. nie zostanie Prezydentem RP..? A myślicie, że ta Kobieta kiedykolwiek się łudziła, że nim będzie?

Mili moi! Wprost powiem: o BEZPŁATNY, w pełni WOLNY od cenzury CZAS ANTENOWY chodzi!

O PRAWDZIWY obraz polskiego geja i lesbijki. O obraz CZŁOWIEKA - bo takimi nas pokaże senator Maria Szyszkowska. Pokaże - jeśli zbierze tych cholernych 100 tysięcy PODPISÓW POPARCIA. A połowę ma. Połowę JUŻ ma!

Widzieliście jak pokazują nas Kaczyński i LPR w swoich reklamówkach wyborczych? Oni już mogą, bo wzięli d.. w troki i wypełnili LISTY poparcia. My WCIĄŻ nie. Chcecie żeby tak zostało? Żeby Polacy patrzyli na homoseksualistów tylko przez pryzmat tych kaczych i elperowskich ZAKŁAMANYCH, OBRAŹLIWYCH homo-obrazków?

Dotarło do Państwa w czym rzecz?
Awatar użytkownika
CO2
super forma
super forma
Posty: 1485
Rejestracja: 28 mar 2004, o 00:00

Post autor: CO2 » 23 lip 2005, o 19:54

Dotarlo !
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 23 lip 2005, o 20:02

Podpisalam!
Awatar użytkownika
Leica
super forma
super forma
Posty: 2176
Rejestracja: 29 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: Właśnie stąd

Re: LISTY poparcia dl prof. Szyszkowskiej

Post autor: Leica » 23 lip 2005, o 22:06

De_Monik pisze:I nikt TYLE NA TYM NIE STRACIŁ.
STRACIŁ - rozumiecie to?!
Ja nie rozumiem.
Inaczej [...] OŚMIESZYMY publicznie JEDYNEGO człowieka, który naprawdę o nas walczył.
Ok, mnie Szyszkowska śmieszy i bez tych 50 tysięcy podpisów 8).
[i]"Don't worry about what people think. They don't do it too often."[/i]
Awatar użytkownika
Lwica1
super forma
super forma
Posty: 1230
Rejestracja: 25 lut 2004, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lwica1 » 23 lip 2005, o 23:53

:) Droga De_Monik rozumiem Twoje zaangażowanie i apelowanie brawo.
Ale jeśli pozwolisz to zwrócę Tobie uwagę, że Pni Szyszkowska ma reprezentować całe społeczeństwo a nie tylko mniejszość seksualną. Może nie należy walczyć o Nas, może należy krok po kroku w każdej dziedzinie uświadamiać sołeczeństwu, że tam jesteśmy, że żyjemy, że pracujemy, że tworzymy, ISTNIEJEMY! Że piszemy, leczymy, chronimy, budujemy, uczymy, śpiewamy, występujemy, że jesteśmy wszędzie, że jesteśmy jednym społeczeństwem. Doceniam tej Pani wkład i zaangażowanie, ale skoro z góry wie Ona, Ty i Ja, że nie ma najmniejszych szans na bycie prezydentem całego Narodu, to czemu startuje? Może w jej przypadku, biorąc pod uwagę jej literackie i naukowe predyspozycje mogłaby na tym polu skutecznie służyć mniejszosciom? Szanuję i podziwiam Panią Szyszkowską ale nie widzę jej na tym stanowisku, jak również nie mam ochoty patrzeć jak tę drobną waleczną kobietę zjadają po kawałeczku w telewizji, dlatego, wybacz nie mogę się podpisać. :(
"Miarą miłości jest miłość bez miary"
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 24 lip 2005, o 10:27

Lwico, z Twoim argumentem nie moge sie zgodzic. Wszak, aby ocenic, to trzeba dac jej szanse. Ona nie jest goloslowna. Swoje poglady i obietnice obraca w czyny. Bede na nia glosowala, bo jestem jej tego winna. Jest mi najblizsza sposrod innych kandydatow. Moze i nie zostanie prezydentem.Trudno.. Ale odwrocenie sie od niej plecami bedzie przede wszystkim nasza porazka. Warto to sobie uswiadomic. Jej szanse sa wlasnie umniejszane przez brak tolerancji spolecznej.
Awatar użytkownika
waterfall
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 272
Rejestracja: 27 lis 2004, o 00:00
Lokalizacja: Birmingham

Post autor: waterfall » 24 lip 2005, o 11:26

Ja zgadzam się z Lwicą... Już gdzieś to pisałam. Szanuję prof. Szyszkowską, za to co robi dla środowiska, podziwiam ją za chęć walki, za odwagę, za sprzeciwienie się większości społeczeństwa. Byłam w Warszawie, podpisałam się pod jej listem odnośnie bezzstronności w mediach, ale nie poprę jej kandydatury na prezydenta. Wiem, że podpisanie tej listy do niczego nie zobowiązuje, bo nikt nie pójdzie ze mną do urny wyborczej i nie będzie patrzył na kogo oddaję swój głos. Ale prezydent to dla mnie zbyt ważne stanowisko. Wolę swoim głosem zablokować jakąś kandydaturę (np. kaczyńskiego) niż oddać go ot tak po prostu.
What keeps me going is goals.
magi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 29 sie 2003, o 00:00

Re: LISTY poparcia dl prof. Szyszkowskiej

Post autor: magi » 24 lip 2005, o 20:04

De_Monik pisze:
Inaczej nie dość, że pokażemy się wszelkim Kaczkom, Weszpolakom i Elperowcom jako LENIWE, niewdzięczne gnojki, to jeszcze OŚMIESZYMY publicznie JEDYNEGO człowieka, który naprawdę o nas walczył. Zwyczajnie wystawimy senator Szyszkowską na POŻARCIE, tak jak nas co dzień pożerają.
Nie, jej nie ośmieszymy ani jej nie zaszkodzimy. Zaszkodzimy jedynie sobie i udowodnimy, że nam kompletnie nie zależy na prawnych rozwiązaniach odnośnie naszych związków. Będzie to jasny komunikat dla polityków i prawdopodobnie skutecznie powstrzyma wszelkie działania w tym kierunku na wiele lat.
Lwica1 pisze: ..., że nie ma najmniejszych szans na bycie prezydentem całego Narodu, to czemu startuje?
Bo kampania to dostęp do mediów, możliwość puszczania spotów reklamowych, udział w debatach itp.
Lwica1 pisze: Szanuję i podziwiam Panią Szyszkowską ale nie widzę jej na tym stanowisku, jak również nie mam ochoty patrzeć jak tę drobną waleczną kobietę zjadają po kawałeczku w telewizji, dlatego, wybacz nie mogę się podpisać.
Skorą ją szanujesz to nie traktuj jej jak dziecka, które nie wie w co się pakuje.
Leica pisze: Ok, mnie Szyszkowska śmieszy i bez tych 50 tysięcy podpisów 8).
Poczucie humoru to rzecz względna.
Mnie śmieszą lesbijki agitujące za polską tzw. prawicą. 8)
Awatar użytkownika
Leica
super forma
super forma
Posty: 2176
Rejestracja: 29 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: Właśnie stąd

Post autor: Leica » 24 lip 2005, o 20:09

Frida2 pisze:Wszak, aby ocenic, to trzeba dac jej szanse.
Niekiedy można ocenić na podstawie dotyczas głoszonych poglądów i zapowiedzi.
Ona nie jest goloslowna. Swoje poglady i obietnice obraca w czyny.
Dla mnie to zabrzmiało jak ostrzeżenie :cool: :twisted:.
[i]"Don't worry about what people think. They don't do it too often."[/i]
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 24 lip 2005, o 22:00

Leico, coz Twoje zycie, Twoje poglady, Twoje prawo..
I tu rozkladam rece. :(
Awatar użytkownika
Leica
super forma
super forma
Posty: 2176
Rejestracja: 29 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: Właśnie stąd

Post autor: Leica » 25 lip 2005, o 01:30

Frida2 pisze:Leico, coz Twoje zycie, Twoje poglady, Twoje prawo..
Właśnie. I moja wrodzona niechęć do socjalizmu w każdym wydaniu.
I tu rozkladam rece. :(
Nie przejmuj się. W najlepszym (dla niej) razie Szyszkowska dostanie te 100 tysięcy podpisów, które dadzą jej prawo do bezpłatnych emisji spotów wyborczych w publicznej telewizji. Które to spoty interesują i tak głównie (czy wyłącznie) jej zwolenników - czyli ludzi i tak już przekonanych do głosowania na nią. Oczywiście mogę się mylić - być może są ludzie, którzy przez cały dzień z pilotem od telewizora w ręce czekają z rosnącą niecierpliwością na blok reklamowy kandydatów, żeby się wreszczie przekonać i podjąć decyzję, na kogo głosować 8).
[i]"Don't worry about what people think. They don't do it too often."[/i]
Awatar użytkownika
nałka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 431
Rejestracja: 5 mar 2004, o 00:00

Post autor: nałka » 25 lip 2005, o 07:52

Lwica1 pisze::) Droga De_Monik rozumiem Twoje zaangażowanie i apelowanie brawo.
Ale jeśli pozwolisz to zwrócę Tobie uwagę, że Pni Szyszkowska ma reprezentować całe społeczeństwo a nie tylko mniejszość seksualną. Może nie należy walczyć o Nas, może należy krok po kroku w każdej dziedzinie uświadamiać sołeczeństwu, że tam jesteśmy, że żyjemy, że pracujemy, że tworzymy, ISTNIEJEMY! ¯e piszemy, leczymy, chronimy, budujemy, uczymy, śpiewamy, występujemy, że jesteśmy wszędzie, że jesteśmy jednym społeczeństwem. Doceniam tej Pani wkład i zaangażowanie, ale skoro z góry wie Ona, Ty i Ja, że nie ma najmniejszych szans na bycie prezydentem całego Narodu, to czemu startuje?
jakieś szczyty naiwności! polityka to rakże reprezentacja, ale jednoczesnie nie ma osoby, która byłaby reprezentantem całego społeczeństwa, nie ma takiej możliwości, po prostu. a szanse są zawsze! żeby mieć szansę, przede wszystkim trzeba sie pokazać!!! a zeby się pokazac, powiedzieć, że sie istnieje itp, trzeba zebrać 100 tys. kumasz? więc podpisuj się, a włos na czworo bedziesz dzielić w wannie, po wyborach :wink:
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 25 lip 2005, o 10:33

Leica pisze: Właśnie. I moja wrodzona niechęć do socjalizmu w każdym wydaniu.
Rozumiem. To wiele tlumaczy.

Nie przejmuj się.
:?
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Re: LISTY poparcia dl prof. Szyszkowskiej

Post autor: Sims » 25 lip 2005, o 13:14

Leica pisze: Ok, mnie Szyszkowska śmieszy i bez tych 50 tysięcy podpisów 8).
Poczucie humoru to rzecz względna.
Mnie śmieszą lesbijki agitujące za polską tzw. prawicą. 8)[/quote]


Mnie też. :cool:
Awatar użytkownika
AssaAbloy
super forma
super forma
Posty: 5491
Rejestracja: 26 wrz 2004, o 00:00

Post autor: AssaAbloy » 25 lip 2005, o 13:18

de monik... problem w tym, ze glosuje sie na kogos nie ZA COŚ, a PO COŚ...

wiec jesli jestes wdzieczna p. Szyszkowskiej, to bądz... chwlebna postawa; ale nie wyrzucaj nikomu, ze li tylko z wdziecznosci nie idzie oddawac swojego glosu na w/w panią;
byc moze inni, mniej zasluzeni dla ruchu lesbijskiego dzialacze, zaslugujacy na mniejsza wdziecznosc, maja lepszy pomysl na Polske jako calosc :)
http://arsneo.pl
Awatar użytkownika
nałka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 431
Rejestracja: 5 mar 2004, o 00:00

Re: LISTY poparcia dl prof. Szyszkowskiej

Post autor: nałka » 25 lip 2005, o 15:22

Sims pisze:
Leica pisze: Ok, mnie Szyszkowska śmieszy i bez tych 50 tysięcy podpisów 8).
Poczucie humoru to rzecz względna.
Mnie śmieszą lesbijki agitujące za polską tzw. prawicą. 8)

Mnie też. :cool:[/quote]

i mnie! :D wprost do łez!
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Post autor: Sims » 25 lip 2005, o 15:24

Zbieram podpisy, wśród swojej HETEROSEKSUALNEJ rodziny, wśród HETEROSEKSUALNYCH przyjaciół. Podpisuja je mimo tego,że nie mieli i miec nie będa problemów z zawieraniem zwiazków. Ja sama jako biseksualistka z mężem problemów ze slubem nie miałam . Byłam raczej zachecana usilnie do zalegalizowania zwiazku " na kocią łapę". Ludzie którzy głosowac na nią nie będa podpisuja mi liste aby dopuscic ja do głosu. HETEROSEKSUALIŚCI popierajacy HOMOSEKSUALISTÓW. Czy jest w tym sens patrząc na to ,że homoseksualiści maja to w ...... Wierze ,że tak . Dla tych którym zależy. Bo podpis na liście nie oznacza głosowania na nią na prezydenta. Sama na nią głosować nie będę ale podpisy na liście zbieram. Dla dziewczyn,którym zależy. Dla nich, dla tych które walczą o swoje prawa.
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 25 lip 2005, o 17:10

Sims pisze:Czy jest w tym sens patrząc na to ,że homoseksualiści maja to w ......

Sims, jest sens! Kazdy podpis jest wazny.
Ale, ze lesbijki sa obojetne, tego wlasnie nie umiem zrozumiec :?
(..) ale podpisy na liście zbieram. Dla dziewczyn,którym zależy. Dla nich, dla tych które walczą o swoje prawa.
Jestem Ci bardzo wdzieczna.
Awatar użytkownika
CO2
super forma
super forma
Posty: 1485
Rejestracja: 28 mar 2004, o 00:00

Post autor: CO2 » 25 lip 2005, o 20:24

Sims pisze:(...) Bo podpis na liście nie oznacza głosowania na nią na prezydenta. Sama na nią głosować nie będę ale podpisy na liście zbieram. Dla dziewczyn,którym zależy.
Praktycznie caly post De-Monik wlasnie o tym byl. Sims to ujela w skrocie. Podpisanie listy nie oznacza, ze musimy glosowac na Szyszkowska. Dlatego nie wiem skad to walkowanie po raz kolejny tematu pt. postawa zyciowa Pani Szyszkowskiej, a prezydentura RP.
Awatar użytkownika
nałka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 431
Rejestracja: 5 mar 2004, o 00:00

Post autor: nałka » 25 lip 2005, o 21:23

Frida2 pisze:
Sims pisze:Czy jest w tym sens patrząc na to ,że homoseksualiści maja to w ......

Sims, jest sens! Kazdy podpis jest wazny.
Ale, ze lesbijki sa obojetne, tego wlasnie nie umiem zrozumiec :?
to chyba uwewnętrzniona homofobia, przejęcie dyskursu większosci, który traktuje cie jak szmate, wiec i ty sama siebie tak traktujesz. straszne!!!!
Awatar użytkownika
Lwica1
super forma
super forma
Posty: 1230
Rejestracja: 25 lut 2004, o 00:00
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Lwica1 » 25 lip 2005, o 21:27

Wiecie co przypomniały mi się słowa pewnej piosenki, posłuchajcie :

Na życie patrzysz bez emocji
na przekór czasom i ludziom wbrew,
gdziekolwiek jesteś w dzień czy w nocy
oczyma widza oglądasz grę.

Ktoś inny zmienia świat za Ciebie
nadstawia głowę, podnosi krzyk
a Ty z daleka bo tak lepiej
i wrazie czego nie tracisz nic....


Przeżyj to sam..........


Nie wycofuję się z tego co napisałam wcześniej, ale złożę swój podpis z szacunku dla Pani Szyszkowskiej, dla jej odwagi i konsekwencji. Nie chcę być wyłącznie widzem.

pozdrawiam Was wszystkie :-)
"Miarą miłości jest miłość bez miary"
Awatar użytkownika
Leica
super forma
super forma
Posty: 2176
Rejestracja: 29 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: Właśnie stąd

Post autor: Leica » 25 lip 2005, o 21:56

nałka pisze:to chyba uwewnętrzniona homofobia, przejęcie dyskursu większosci, który traktuje cie jak szmate, wiec i ty sama siebie tak traktujesz. straszne!!!!
Podpis na liście Szyszkowskiej jako wyznacznik homofobii i miara szacunku do samej siebie? Daj spokój... :cool: :cool:
[i]"Don't worry about what people think. They don't do it too often."[/i]
Awatar użytkownika
sillen
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 78
Rejestracja: 12 lip 2004, o 00:00

Post autor: sillen » 25 lip 2005, o 22:23

Wysyłając podpis pokazujemy, że jesteśmy...

:)
Awatar użytkownika
nałka
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 431
Rejestracja: 5 mar 2004, o 00:00

Post autor: nałka » 26 lip 2005, o 11:57

Leica pisze:
nałka pisze:to chyba uwewnętrzniona homofobia, przejęcie dyskursu większosci, który traktuje cie jak szmate, wiec i ty sama siebie tak traktujesz. straszne!!!!
Podpis na liście Szyszkowskiej jako wyznacznik homofobii i miara szacunku do samej siebie? Daj spokój... :cool: :cool:
wręcz przeciwnie. nie udawaj (?) glupiej. Uwewnętrzniona homofobia jako wyraz negowania dyskryminacji i problemów gejów i lesbijek i wyśmiewania osób, które cos w tej sprawie robią.
Awatar użytkownika
AssaAbloy
super forma
super forma
Posty: 5491
Rejestracja: 26 wrz 2004, o 00:00

Post autor: AssaAbloy » 26 lip 2005, o 15:17

no co jak co, ale homofobii to leica nie wykazuje...
a moze ta wewnetrzna homofobia ja zzera po nocach? (przyznaj sie Leica - masz wrzody? ;) )

rozsadku i dystansu dziewczyna wykazuje troche - nie stawia sprawy na ostrzu noza, co, jak sie daje zauwazyc, jest Ci, nalko, czesciej dalsze niz blizsze ;)
http://arsneo.pl
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Post autor: Sims » 26 lip 2005, o 16:15

Hmmm.... dystans to raczej nie jest zaleta Leici. :wink:
Awatar użytkownika
AssaAbloy
super forma
super forma
Posty: 5491
Rejestracja: 26 wrz 2004, o 00:00

Post autor: AssaAbloy » 26 lip 2005, o 16:25

no jak nie... emocjonowac to ona sie nie emocjonuje... ironia, sarkazm, zlosliwosc - owszem, ale to lubie :D
http://arsneo.pl
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Post autor: Sims » 26 lip 2005, o 16:29

Jak nie, jak tak ? :lol: :wink: Tylko,że dla mnie brak emocji nie oznacza dystansu.
Awatar użytkownika
Leica
super forma
super forma
Posty: 2176
Rejestracja: 29 gru 2004, o 00:00
Lokalizacja: Właśnie stąd

Post autor: Leica » 26 lip 2005, o 22:47

nałka pisze:nie udawaj (?) glupiej.
Urocza, jak zawsze 8). I jeszcze ten znak zapytania w nawiasie - sam urok, wdzięk i bezpretensjonalność :cool:. Ćwiczysz to, czy masz wrodzone? ;)
Uwewnętrzniona homofobia jako wyraz negowania dyskryminacji i problemów gejów i lesbijek i wyśmiewania osób, które cos w tej sprawie robią.
Innymi słowy - ktoś, kto coś robi dla gejów i lesbijek, zyskuje tym samym przymiot niekrytykowalności? I już nie wolno się z niego śmiać? Niezależnie od powodów? Śmiała teza ;). I szalenie ciekawe rozwinięcie definicji homofobii :roll:. Chociaż dlaczego zatrzymywać się wpół kroku? Nie prościej stwierdzić, że kto nie popiera Szyszkowskiej - ten homofob (jawny, tajny, krypto, uwewnętrzniony, uzewnętrzniony, właściwe podkreślić)? :cool:
Sims pisze:Hmmm.... dystans to raczej nie jest zaleta Leici ;).
Ale za to lubię czytać Twoje posty. Coś za coś... :roll:
[i]"Don't worry about what people think. They don't do it too often."[/i]
Awatar użytkownika
Sims
super forma
super forma
Posty: 2522
Rejestracja: 2 lis 2004, o 00:00

Post autor: Sims » 27 lip 2005, o 12:29

Leica pisze:
Sims pisze:Hmmm.... dystans to raczej nie jest zaleta Leici ;).
Ale za to lubię czytać Twoje posty. Coś za coś... :roll:

W koncu człowiek nie składa sie z samych wad. :wink: :lol:

Co do Szyszkowskiej, dlaczego smiać się z jednego z nielicznych życzliwych środowisku człowieka. Czy prawicowe poglądy to wystarczajacy powód aby śmiać sie i nie szanować lewicowych poglądów innych ludzi ? Tak postawa spowodowała,że ja też stałam sie bardziej radykalna i śmiesza mnie prawicowe lesbijki, radykalni geje czy ateiści chrzczący dzieci bo może im sie to przyda. Ale musze przyznac ,że mnie to troche przeraża , ten brak szacunku dla pogladów innych, ta ciagła walka w Polsce miedzy postkomunistami i postsolidarnosciowcami. A gdzie centrum , umiarkowanie i wzajemny szacunek ?
ODPOWIEDZ