Uchodźcy-pytanie

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
ODPOWIEDZ
owczarnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 27 lut 2014, o 21:53

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: owczarnia » 28 cze 2016, o 10:14

Lidia777 pisze:Rasistka jestes najzwyklej, przepelniona niechecia i strachem do osob ktore sie od Ciebie roznia.
A jeśli jestem przepełniona obawą wobec ludzi, którzy pochodzą z jeszcze bardziej patriarchalnych kultur niż nasza, gdzie kobieta ma nieporównywalni niższy status u nas, to też jestem rasistką? Nawet na codzienniku feministycznym (!!!) pojawił się ostatnio wywiad z Jolantą Zmarzlik, terapeutką Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę, realizatorką projektu Program Dzieci Uchodźców, w którym ta Pani mówi wprost, że te kobiety są całkowicie uzależnione od mężów, że w muzułmańskiej kulturze, gdy następuje rozpad rodziny, to mąż zabiera dzieci niezależnie od okoliczności, bo dzieci są własnością męża i jego rodziny. Ktoś poniżej napisał fajny komentarz: "Mnie niepokoi trochę że mężczyźni z takiej patriarchalnej kultury przybywają do Europy, myślę że nie powinniśmy brać za pewnik praw które wywalczyłyśmy tutaj w Polsce oraz w Europie, dlatego trzeba stanowczo sprzeciwiać się takiemu traktowaniu kobiet i walczyć z kulturą seksizmu rodzimą jak i obcą".
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: takeyoudowntown » 28 cze 2016, o 10:21

onlyforyoureyes pisze:Take - jestem pod wrażeniem jak z uporem maniaka prowadzisz tutaj walkę z wiatrakami :ok:
Dzięki, choć właściwie nie chce mi się już o tym gadać, tylko zostałam wywołana do tablicy i oskarżona o rasizm, to musiałam odpowiedzieć.

A tutaj dodam jeszcze artykuł o składzie broni znalezionej obok meczetu w Niemczech:
http://ndie.pl/ogromny-sklad-broni-znal ... niemczech/

Ulubione fragmenty:
Rezultatem przeszukania było odkrycie dużej skrzyni wypełnionej typową bronią wojskową, nielegalnie przemycaną na teren Niemiec.
Hm, jak to możliwe, przecież w Niemczech jest zakaz używania broni... :shock: :olaboga:
Grozi nam duże niebezpieczeństwo ze strony fundamentalistów salafickich
Myślę, że większe niebezpieczeństwo grozi nam od strony rodzimych ksenofobów, nacjonalistów i katolików, panie Tipi... Słusznie Niemcy rwą swe flagi z samochodów, bo to zachowanie nacjonalistyczne i ksenofobiczne, miłość do swego kraju nie przystoi światłemu Europejczykowi.
Do chwili obecnej służby były w stanie zidentyfikować około 300 popleczników dżihadu przebywających w Hamburgu. Jednak dopuszcza się taką ewentualność, że jest ich o wiele więcej.
Skąd oni się tam wzięli? Przecież na granicach sprawdzają idealnie i "przetrzepują" każdego, mysz się nie przeciśnie :olaboga:
Problem w tym, że wielu zahartowanych w walce młodych salafitów powraca ze stref wojennych do Niemiec w przebraniu tzw. uchodźców – relacjonuje prasie Tipi.
E, no niemożliwe... Kto to widział... :(
Politycy powinni jasno informować o zagrożeniu – kontynuuje – donosić o możliwym niebezpieczeństwie, edukować obywateli, aby ci potrafili zauważyć niepokojącego wydarzenia.
Niepokojącym wydarzeniem jest nienawiść do dobrych terrorystów, którzy nas ubogacają, bo terroryzm to odpowiedź na nienawiść, panie Tipi.
Be someone who makes you happy
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: onlyforyoureyes » 28 cze 2016, o 10:38

Take - to jest walka z wiatrakami. Lepiej odpuścić, bo szkoda zdrowia. Ja mam jeszcze lepsze informacje nt. tego, co się kilka dni temu stało w Niemczech, a w czym uczestniczyli "uchodźcy" z Erytrei, którzy po całym zajściu tłumaczyli się tym, że "mieli zły dzień". Coś strasznego. Ja się właśnie bardziej obawiam takich ludzi, muzułmanów, którzy nie są terrorystami, ale którzy na co dzień gwałcą, dokonują morderstw honorowych, wprowadzają wymuszając swoje prawa, tym samym pozbawiając nas naszych praw (np. zakaz spożywania wieprzowiny na terenach szkół, zakaz wystawiania jasełek, zakaz stawiania choinek, itp. itd.). To jest to, co jest groźniejsze niż terroryzm, ponieważ o ile z terroryzmem jeszcze jakoś tam się walczy, to z przemycaniem zwyczajów muzułmanów do Europy już nie tylko się nie walczy, ale się na to pozwala, a wręcz promuje! A ich przestępstwa się tuszuje, zakazuje się mediom o nich pisać, zakazuje się mediom podawać narodowość przestępcy, lub jak sama słusznie zauważyłaś - pisze się o tych ludziach per Niemiec, Belg, Francuz, itd. Karygodne maskowanie przestępstw popełnianych przez jedną i tą samą grupę ludzi. Ale na szczęście wszystko powoli się normalizuje. Nie powiem jak, bo zaraz mnie kobiety obsiądą nazywając właśnie "po swojemu".
Szkoda zdrowia TAKE. Dzielnie walczyłaś, i miałaś słuszne argumenty, ale jak ktoś nie chce być przekonany, to go nie przekonasz :)
Jak ktoś ma rację na dzień przed innymi, to całą dobę uchodzi w oczach innych za idiotę :)
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: osiol » 28 cze 2016, o 13:38

takeyoudowntown pisze: Proszę nie przesadzać, żadną rasistką nie jestem, tylko pragnę i oczekuję prawdy od mediów. Kiedy widzę człowieka o wschodniej urodzie i nazwisku Abdullah Al-Shakri i słyszę, że jest ten pan Belgiem, Holendrem, czy Niemcem, to się śmieję z tego świata, który stworzyła ta zabawna nowoczesna polityka.
Czy tego samego domagałabyś się gdyby jakiś zamach popełnił pan Baczynsky, Kowalsky itp. - Amerykanin polskiego pochodzenia? Czy o panu Trumpie mówisz: Amerykanin niemiecko-szkocko-szewdzkiego pochodzenia? Czy jak mówisz o Henryku Sienkiewiczu zawsze dodajesz, że był pochodzenia tatarskiego?

Czy Jacek S. - zamachowiec-samobójca z Państwa Islamskiego, był Niemcem, Niemcem-polskiego pochodzenia, Polakiem? "Prawdziwi patrioci" twierdzą że Polakiem nigdy nie mógł być skoro przeszedł na islam.

Czy nazywanie kogoś według kraju pochodzenia zamiast kraju obywatelstwa, dotyczy tylko tych którzy nie wyglądają jak "my"?
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: takeyoudowntown » 28 cze 2016, o 13:58

Oczywiście, że ta zasada dotyczy wszystkich. Chcę wiedzieć, czy ktoś jest Polakiem, czy Brytyjczykiem z dziada pradziada, czy ma jakieś pokrewieństwo z innymi narodami, to naturalne.
Pan Jacek, jeśli miał pochodzenie polskie, to był Polakiem.
Jeśli zamach popełniłby Polak, czy Amerykanin z polskimi korzeniami, to też jest to ważne.
Ale to jest trochę spychanie tematu, bo tutaj chodzi o Państwo Islamskie i jego związki z krajami wschodu. Wiem, że werbują ludzi na całym świecie, ale najwięcej terrorystów jest pochodzenia wschodniego właśnie.
Domagam się tylko prawdy.
Be someone who makes you happy
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: odbicie » 11 lip 2016, o 20:47

O LGBT pośród...

Reportaż Ewy Wanat
Nikt nie wie, ilu ich jest. Marcel de Groot, szef Schwulenberatung Berlin, oblicza, że w samym Berlinie, do którego w 2015 roku przybyło około 70 tysięcy uchodźców, jest ich od 3,5 do 7 tysięcy. Jouanna Hassoun, specjalistka ds. imigrantów w LSVD, w 2015 roku udzieliła porady i pomocy 1300 osobom. W większości to geje, następną grupą są transseksualiści, najmniej jest lesbijek (...).

do przeczytania długi, ciekawy reportaż:
http://mediumpubliczne.pl/2016/07/ludzi ... niemczech/
owczarnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 27 lut 2014, o 21:53

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: owczarnia » 12 lip 2016, o 14:17

Ciekawy tekst. I tak jakby trochę przeczy temu, że muzułmanie żadnego problemu z mniejszościami seksualnymi nie mają (a wierzcie mi, że czytałam już takie rewelacje, że przeciętny muzułmanin z Afryki czy Bliskiego Wschodu jest bardziej tolerancyjny wobec homoseksualistów niż przeciętny katolik z Europy). Homoseksualiści i transseksualiści to dla mnie najbezpieczniejsza grupa, ci ludzie chyba bardziej niż ktokolwiek inny wiedzą jakim piekłem jest życie w krajach z których pochodzą i nie będą chcieli wprowadzać szariatu ani robić mini Pakistanu w Europie. To są ofiary islamu, którym po prostu trzeba pomóc.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: takeyoudowntown » 15 lip 2016, o 09:11

Niestety, znów smutna informacja od rana w tym temacie.
We Francji, w Nicei miał miejsce zamach terrorystyczny. Kierowca wjechał w tłum, a potem otworzył do ludzi ogień. Na tę chwilę potwierdzono śmieć 84 osób, jest bardzo wielu rannych. Prezydent Hollande przedłuża o kolejne 3 miesiące stan wyjątkowy.
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zamach- ... eci/cvd6qn
Be someone who makes you happy
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: onlyforyoureyes » 15 lip 2016, o 13:21

Cóż, zaczęło się "ubogacanie" kulturowe :| Tylko szkoda że winnych znów nie będzie. Bo pewnie lewizna nie beknie za to. A powinna.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: justsomebody10 » 15 lip 2016, o 16:16

No tak, bo przecież za powstanie tzw. Państwa Islamskiego odpowiada lewica.... Za to, ze ISIS wzywa do dokonywania czynów terrorystycznych w innych państwach - też wina lewicy.
Niestety, w przypadku takich ataków zaczynają się od razu populistyczne wywody. Jeśli ktoś chce dokonać zamachu terrorystycznego, to może go dokonać zarówno w kraju, który nie jest "ubogacany kulturowo", jak i w innym. Do czynów terrorystycznych nie są potrzebni uchodźcy, a jeden - kilku zdeterminowanych ludzi. A ci mogą być wszędzie.
Jeśli ktoś idzie tym tropem myślenia, to proponuję również głosić hasła o wypędzeniu wszystkich imigrantów, ze wszystkich krajów - np. Polaków. Czyż nie odpowiadają za wiele kryminalnych przestępstw, np. na wyspach?
Imigranci są we wszystkich krajach, a jak do tej pory ataki były przeprowadzane przez konkretnych zwolenników ISIS. A Ci przecież są nawet wśród rodowitych Europejczyków. W atakach w Nicei ginął właśnie wielokulturowy tłum zaatakowany przez - zapewne - wielbiciela ISIS (pierwszymi przejechanymi osobami byli właśnie muzułmanie). Jak to się przekłada na temat uchodźców? A może wprowadzić odpowiedzialność zbiorową? :shock:
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: onlyforyoureyes » 15 lip 2016, o 16:37

Jakie ISIS? ataki przeprowadzają islamiści, którzy zapewne nic wspólnego z ISIS nie mają. są tak wychowani i już. a za sprowadzenie milionów muzułmanów do Europy odpowiada właśnie lewica. I nie zasłaniajcie się ISIS bo oni są nikim. to "zwykli" muzułmanie, często urodzeni w krajach UE, są największym zagrożeniem dla pokoju w Europie. ISIS podpisuje się pod każdym takim atakiem, ale to tylko propaganda moim zdaniem. Nie ISIS jest problemem ale miliony "zwykłych" muzułmanów w UE.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: onlyforyoureyes » 15 lip 2016, o 16:44

justsomebody10 pisze:A może wprowadzić odpowiedzialność zbiorową? :shock:
TAk! koniecznie! każdego imama który nawołuje do przemocy wobec niewiernych należy karać! jak najbardziej jestem za odpowiedzialnością zbiorową.
ps. morderca miał na imię Mohamed. Ciekawe czemu nie nazywał się Joszua, Janek, Iwan, Steven, tylko znowu Mohamed. Ale nie, nie łączmy tego z niczym. Ot, kolejny zbieg okoliczności. Bo przecież i Polacy popełniają przestępstwa... :roll: Tak, popełniają, ale nie są sprawcami aktów terrorystycznych. Co innego kradzież, gwałt, czy nawet morderstwo z pobudek indywidualnych (jest jakiś motyw, a akt przemocy nie jest skierowany przeciwko określonej populacji ludzi), a co innego zbrodnie zbiorowe z pobudek religijnych !
Szkoda Francji. To był piękny i silny kraj. a stoczył się na własne życzenie.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: takeyoudowntown » 15 lip 2016, o 17:38

Mnie się już nawet nie chce gadać o kwestiach politycznych, tylko znów zwyczajnie bardzo żal mi ofiar i ich bliskich, tym bardziej że widziałam to nagranie z drastycznymi scenami ciał leżących na ulicy.
Młodzi ludzie, mieli przed sobą przyszłość, przyszli świętować, bawić się, oglądać fajerwerki, jeszcze wczoraj się śmiali i pewnie mieli plany na weekend, a dziś już ich nie ma. Tragedia i obawiam się, że nie jest to ostatni taki krwawy akt w Europie.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
pstryk27
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 4 lis 2013, o 09:27

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: pstryk27 » 16 lip 2016, o 20:16

owczarnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 27 lut 2014, o 21:53

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: owczarnia » 19 lip 2016, o 13:27

I dalej... http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/ ... oxNewsLink

Wiadomo, że mężczyzna był uchodźcą i mieszkał w pobliskim Ochsenfurt. Szef MSW Bawarii Joachim Herrmann powiedział telewizji ZDF, że w mieszkaniu 17-letniego Afgańczyka znaleziono namalowaną własnoręcznie flagę tzw. Państwa Islamskiego
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: takeyoudowntown » 19 lip 2016, o 19:36

Uzbrojony mężczyzna we francuskim hotelu:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... aid=117651
Atak nożownika we Francji:
http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-at ... Id,2238726

Za tydzień Kraków i inne małopolskie miejsca będą witać Papieża Franciszka. Już od jakiegoś czasu spekuluje się o atakach w te dni, niektórzy oficjalnie mówią o rezygnacji z przyjazdu ze strachu, ludzie siedzący w temacie służb jasno mówią, że są one dziurawe i nie dadzą rady okiełznać takiego tłumu, przy dzisiejszej technologii i możliwościach terrorystów, kiedy łupem padają ponoć najbezpieczniejsze miejsca jak lotniska. Słyszałam również, że niektórzy mieszkańcy Krakowa i okolic planują wyjechać na ten czas z miasta, opuścić swoje domy z obawy przed atakami.
Duchowni oddają te dni w opiekę Papieża Jana Pawła II i proszą o nieustanną modlitwę. Są w tym kraju ludzie, którzy uważają, że w razie końca świata, Polska przetrwa, bo Matka Boska ją ochroni.
Tyle wrogów religii islamskiej wraz z głową Kościoła w jednym regionie...
A wystarczy, aby ktoś zabawny inaczej krzyknął "bomba", lub inne niebezpieczne hasło, a ludzie się zatratują.
Be someone who makes you happy
owczarnia
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 118
Rejestracja: 27 lut 2014, o 21:53

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: owczarnia » 20 lip 2016, o 11:48

http://wyborcza.pl/1,75399,20413855,sla ... ganie.html :(

Qandeel Baloch - sławna pakistańska modelka i celebrytka krytycznie wyrażająca się o patriarchalnym modelu społeczeństwa Pakistanu - została zamordowana przez swojego brata. Kilkadziesiąt godzin po zabójstwie został on schwytany przez policję. Przyznał się do winy. Powiedział, że było to honorowe zabójstwo.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: eminem98xd » 27 lip 2016, o 02:23

Ja islamowi mówię totalne nie ! Jak mówiłam totalne nie innym imigrantom z szacunku do wartości patriotycznych i pamięci o moich przodkach . To teraz mówię totalne nie ze względu na bezpieczeństwo !
Moja koleżanka , która mieszka we Wiedniu ucieka z niego do Wrocławia , ponieważ tam według Niej nie da się spokojnie żyć .
Co dziennie są tam jakieś kradzieże , napaści , gwałty . Tworzą się getta , brudno na ulicach . Prędzej można zobaczyć tam czarnego niż białego . A o gwałtach w noc sylwestrową tam była totalna cisza . Jedyne co , to były jakieś pogłoski od innych ludzi a całkowicie dowiedziała się o tym z Polskiej telewizji . I nie tylko to wydarzenie miało miejsce w Austrii , ale prawie w całej Europie , gdzie dobroczynne organizacje lewicowe ich przyjęły . Nie których was nie rozumiem ..
Tyle teraz jest zamachów terrorystycznych , a Wy dalej chcecie tutaj tej dziczy ( bo inaczej nie umiem się wypowiedzieć ) w Polsce , moim zdaniem to nie tylko jest zdrada narodowa , ale i totalny idiotyzm . Chcecie ludzi , którzy zarazili świat terroryzmem między narodowym . Poza tym uważam że mamy swoją kulturę , swoją tradycje , swoje problemy , w naszym kraju jest bardzo dużo głodujących dzieci , zwierząt i ludzi którzy potrzebują pomocy .
Jestem absolutnie przeciwna islamowi , jestem nawet za tym aby był publiczny zakaz chodzenia w burkach i turbanach . Ponieważ tu jest nasza kultura i niema miejsca dla innej. Żeby aż tak , nie prowokować waszych wyszkolonych umysłów , którym jedyne co teraz się nasuwa namyśl czytając mojego posta : Faszystka , Nazistka , Ksenofobka , Rasistka , prawicowa ameba .. Jestem przeciwna i tyle . Jestem przeciwna , tak jak większość Polaków i trzeba to uszanować .
Bo coś czuje , że demokracja w tych czasach jest tylko w tedy , gdy ktoś jest w całości za lewicowymi pomysłami , nawet jeżeli one są bardzo szalone . A co z ludźmi , którzy nie są muzułmanami ? Jestem za wysyłaniem pomocy na miejscu , ponieważ moim zdaniem nie da się odróżnić chrześcijanina od muzułmanina . Nie da się tez odróżnić który jest terrorystą który nie jest . Sam premier Izraela , stwierdził że nie przyjmie uchodźców , ponieważ jego służby sobie z tym nie poradzą .
Jeszcze jedno co do islamu . Powiem wam jedno , że islam jest tylko jeden i niema żadnych innych odmian , a to że się tłuką między sobą to tylko jedynie o wpływy tak jak W Europie pomimo tego że wszyscy kiedyś tutaj byli pierw boganami a później chrześcijanami . Islam jest jeden , każdy islamista czyta albo zna tylko jeden rodzaj księgi . Każdy islamista stosuje się do szariatu , bo inaczej sam może przypłacić za to życiem . Koran- księga w której każda sura jest wypełniona nienawiścią do nie posłusznych allachowi , do niewiernych , do kobiet które nie są posłuszne mężczyzną bo przecież allah im tak nakazał . Księga , która zezwala na pedofilie , zoofilię , kazirodztwo ( no tak biblia w nie których momentach też ma takie swoje 5 minut ) a homoseksualizm ? W przypadku mężczyzn karany jest śmiercią , w przypadku kobiet to czasami jest to śmierć a czasami gwałt w celu nawrócenia . I muzułmanin który nie kieruje się tymi zasadami nie jest prawdziwym muzułmaninem . Jeżeli mówi inaczej , to najprawdopodobniej kłamie ( co też w Koranie jest to wręcz nakazane i posiada nawet swoje nazewnictwo , a brzmi : Takija ) . Nie chce również ich w postaci kobiet i dzieci . Ponieważ ich kobiety jaki nie mają syndromu , to nienawidzą Eurpejek za to że są niewiernymi s i za to że są ladacznicami proszącymi się o gwałt ( chociaż by z tego powodu że nie noszą burek )
Wracając do Biblii i do tego że katolicy też tacy kiedyś byli - ale nie są i to od ponad 3 wieków . U nas takie rzeczy są odbierane za coś negatywnego i są karane , a nie uważane za coś negatywnego .
Jeżeli chodzi o tych ''Uchodzców'' ( bo jak dla mnie to po prostu zwykła inwazja ) . Jeżeli chodzi ogólnie o tych prawdziwych uchodzców to jestem za tym aby im pomagać na miejscu . Dać im broń i wyżywienie . Poza tym tych ludzi nie można nazwać uchodźcami ,bo uchodźcą jest ten który zatrzyma się w pierwszym lepszym państwie w ucieczce przed wojną i zagrożeniem , a nie szuka gdzie dają większe zasiłki i gdzie można sobie się pobawić w takie zabawy jak na sylwestrze .
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: onlyforyoureyes » 27 lip 2016, o 08:36

tu już wcale nie chodzi o sam TERRORYZM. ale jak sama powiedziałaś o: gwałty, masowe molestowania, kradzieże, rozboje, włamania, zastraszanie ludzi, nieposzanowanie porządku publicznego, zostawianie po sobie syfu w miejscach publicznych, rozruby, tworzenie lokalnych gangów, itp. itd. Terroryzm to tylko wierzcholek góry lodowej.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: eminem98xd » 27 lip 2016, o 14:44

onlyforyoureyes pisze:tu już wcale nie chodzi o sam TERRORYZM. ale jak sama powiedziałaś o: gwałty, masowe molestowania, kradzieże, rozboje, włamania, zastraszanie ludzi, nieposzanowanie porządku publicznego, zostawianie po sobie syfu w miejscach publicznych, rozruby, tworzenie lokalnych gangów, itp. itd. Terroryzm to tylko wierzcholek góry lodowej.

Moim zdaniem terroryzm jest jednak najgorszy , ponieważ giną masowo ludzie , niszczona jest w ten sposób nasza cywilizacja .
Nie chcę , ale mogę się założyć że nie długo przyjdzie taki moment , gdzie Oni wyjdą na ulicę i zaczną masowo białym i nie tylko , obcinać głowy jak już to powoli ma miejsce we Francji i Niemczech . Nie wiem co się dzieje teraz w Szwecji czy Austrii i nie wiadomo jak teraz radzi sobie z tym Anglia , ale myślę że tam jest trochę podobnie .
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: onlyforyoureyes » 27 lip 2016, o 14:54

eminem98xd pisze:Moim zdaniem terroryzm jest jednak najgorszy ,.
a moim zdaniem NIE. A nie dlatego, że o ile z terroryzmem się walczy i jeszcze możemy liczyć na jako taką ochronę ze strony slużb, to z innymi przejawami aktów przemocy i agresji ze strony islamistów już sie nie walczy, a przeciwnie - tuszuje się TO! gwałty? kobieta jest sobie winna bo się za skąpo ubrała. rozboje? niska szkodliwość społeczna czynu więc nie ma po co ich karać nawet. grożenie chrześcijanom? cóż taka kultura islamu, karać ich za to nie można. itp. itd.
Dlatego terroryzm to pikuś, przy tym co się wyrabia poza nim. Policja i służby reagują tylko na akty terroru ale na całą resztę przymykają oczy, dlatego to właśnie ta cała reszta jest o wiele groźniejsza dla nas! bo nikt nas przed nią nie chroni. mało tego, zakazuje się nam samoobrony, nazywając samoobronę aktem nienawiści, rasizmem, ksenofobią, islamofobią,itd.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: eminem98xd » 27 lip 2016, o 15:51

onlyforyoureyes pisze:
eminem98xd pisze:Moim zdaniem terroryzm jest jednak najgorszy ,.
a moim zdaniem NIE. A nie dlatego, że o ile z terroryzmem się walczy i jeszcze możemy liczyć na jako taką ochronę ze strony slużb, to z innymi przejawami aktów przemocy i agresji ze strony islamistów już sie nie walczy, a przeciwnie - tuszuje się TO! gwałty? kobieta jest sobie winna bo się za skąpo ubrała. rozboje? niska szkodliwość społeczna czynu więc nie ma po co ich karać nawet. grożenie chrześcijanom? cóż taka kultura islamu, karać ich za to nie można. itp. itd.
Dlatego terroryzm to pikuś, przy tym co się wyrabia poza nim. Policja i służby reagują tylko na akty terroru ale na całą resztę przymykają oczy, dlatego to właśnie ta cała reszta jest o wiele groźniejsza dla nas! bo nikt nas przed nią nie chroni. mało tego, zakazuje się nam samoobrony, nazywając samoobronę aktem nienawiści, rasizmem, ksenofobią, islamofobią,itd.


Myślę jednak , że żadna opcja nie jest gorsza . Ponieważ , we większości ataki terrorystyczne są zaniedbaniem służb .
Jeżeli myślisz że w Polsce nie były planowane zamachy ( nwm może wiesz ) .... Nie , one były jak najbardziej .
Tylko dzięki naszym Polskim służbom ( mało kto o tym Wie ) nie dopuszczono do wielu zamachów ,ponieważ nasze służby specjalne czasami żyją innym życiem niż nasze rządy ( w sumie jak wszystko w tym państwie ) .
Ściganie zamachowców jest czasami tylko na pozór , ponieważ do większości zamachów dopuszczają .
Zachodnie władze jeszcze przed tym , minimalnie zmniejszyły liczebność przyjmowania ludzi do służby .
Dlatego teraz one są tak nie poradne wobec tego co się dzieje na ulicy . Mało tego , służby za granicą prędzej ukarają rasistę i ksenofoba niż gwałcącego muzułmanina . Moim zdaniem , to wszystko jest ustawione .
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: eminem98xd » 30 lip 2016, o 01:51

Ogólnie jeszcze chciałam uświadomić ( bo myślę że są po prostu nie świadome ) w małym stopniu o tym , co się teraz dzieję , i jak działa Islam poniższym tekstem , który lepiej wytłumaczy i wyrazi to co chciałam powiedzieć .
Opiszę mentalność ludzi którzy pochodzą z tej ''cywilizacji'' . Może uświadomi osoby , które zarzekały się , że czytały koran i że nic tam takiego niema ( czytanie ze zrozumieniem się kłania . ) Oraz te osoby , które twierdzą że znają muzułmanina który taki nie jest jak reszta .


: .Kiedy wpuszczamy muzułmanów na teren naszych krajów, naturalnie przynoszą oni te same problemy, które nękały ich kraje. Przynoszą do nas poligamię, zabójstwa honorowe, żonobicie, okaleczanie, nietolerancję religijną, terroryzm, przemoc wobec niewiernych, antysemityzm, nietolerancję wobec wolności słowa, nietolerancję wobec twojego sposobu życia, stręczycielstwo, uwodzenie naiwnych kobiet, gwałt, przestępstwa. Lista jest długa. I wszystko to będzie was kosztować nie tylko pieniądze, ale również nieoszacowane cierpienie emocjonalne. Uchodźcy przyniosą wam nie tylko biedę, ale również ból.
Muzułmanie nie integrują się. Koran zakazuje im przyjaźnić się z niewiernymi, chyba że mają z tego jakieś korzyści lub czują zagrożenie ze strony niewiernych. Według wersetu koranicznego 9:23, muzułmanie nie powinni akceptować władzy nie-muzułmanów, ponieważ to oni zostali wybrani przez Allaha jako „wywyższony lud, który powinien władać każdym innym ludem” (2:143). Nie-muzułmanie są natomiast brudni (9:28) i należy „wrzucać w ich serca terror” (8:12, 3:151).Istnieją setki takich wersetów, które definiują muzułmańską mentalność i zachowania. Problem ze światem muzułmańskim to islam. Gdziekolwiek żyją, muzułmanie indoktrynują swoje dzieci tymi aroganckimi naukami. Te nauki wpływają potem na ich światopogląd oraz sposób, w jaki obcują z innymi ludźmi. Twierdzenie, że wszystkie religie są takie same i wszystkie uczą czegoś dobrego jest bezpodstawne i błędne.
Interpretując znaczenie wersetu 3:28, który mówi muzułmanom aby nie brali sobie niewiernych za przyjaciół (o ile zamierzają ich oszukać), jeden z głównych tradycyjnych komentatorów koranu Ibn Kathir mówi: nie wolno muzułmanom brać sobie niewiernych za przyjaciół „za wyjątkiem tych wiernych, którzy ze względu na czas i miejsce boją się o własne bezpieczeństwo”. W takim wypadku wierny może pokazywać przyjazne zamiary powierzchownie, ale nigdy w duchu.
Jeden z hadisów al-Bukhari (najrzetelniejsza kolekcja) wspomina słowa bliskiego kompana Mahometa Abu Ad-Dardy: „Śmiejemy się w twarz pewnym ludziom, kiedy nasze serca ich przeklinają„. Dodatkowo inny hadis mówi nam, że „takija (uświęcone kłamstwo w celu obrony/szerzenia islamu) jest dozwolona do dnia ostatecznego”. Owoce islamu mówią same za siebie. Są takie same od 1400 lat. Dopóki muzułmanie mogli atakować i rabować inne ludy, wiedli dostatnie życie. To właśnie oznacza tzw. „złote wieki” islamu, które rzekomo były źródłem tylu wynalazków i postępu. Kiedy podbite ludy zostały wyjałowione i nie było już co rabować, muzułmanie wracali do poprzedniej biedy. [Redakcja: łączy się to również z życiem Mahometa, który po wygnaniu z Mekki zalecił muzułmanom, aby rabowali karawany kupieckie, aniżeli sami stworzyli własny dobrobyt]. Mahomet (uważany przez muzułmanów na idealnego człowieka i wzór do naśladowania) rabował wsie i miasta o świcie, kiedy ludzie jeszcze spali i nie byli w gotowości do obrony. „Prorok” islamu dopuszczał się masakr i tortur, potem sypiając z żonami zabitych Arabów i Żydów. Taka jest niewygodna prawda, zarejestrowana w autentycznych źródłach islamskich, których nie można już wspominać, ponieważ prawda stała się „mową nienawiści”.Kiedy muzułmanie są wpuszczani do krajów Zachodu w tak ogromnych liczbach, przynoszą wraz ze sobą ten sam etos, tę samą mentalność, to samo poczucie wyższości nad innymi ludźmi. Historia pokazała, że wpuszczanie ich na nowy teren zawsze przynosiło tragiczne rezultaty i zawsze kraje wpuszczające były przegranymi w tej grze. W miarę jak urośnie ich liczba, zaczną wymagać od innych, aby zmienili swój sposób bycia aby uszczęśliwić nowych „gości”. Przykład? Domaganie się kar i postępowania prawnego wobec każdego, kto dopuszcza się „bluźnierstwa” wobec islamu. Tak właśnie prawo szariatu radzi sobie z dysydentem. Mogą również wziąć sprawy w swoje ręce i sami zabić krytyków islamu (Van Gogh w Belgii).Oczekiwanie, że muzułmańscy „uchodźcy” okażą wdzięczność za okazywaną im pomoc oznacza całkowity brak zrozumienia islamu i muzułmańskiej mentalności. W oczach muzułmanów, cały majątek świata należy do nich. Niewierny ma OBOWIĄZEK utrzymywania muzułmanina! Dobytek niewiernego jest własnością muzułmanina w oczach Allaha. Koran mówi im, aby cieszyli się tym, co zrabowali od niewiernych, ponieważ jest to „prawomocne i dobre” (8:69).Drugi kalif po Mahomecie, kalif Omar, powiedział jak zarejestrowano w hadisie: „Prorok zapewnił opiekę dla niewiernych, jeśli ci uiszczać będą opłaty zwane dżizją”. (Hadis Dawud 19:2955) Ciekawostką jest, że właśnie instytucja dżizji była inspiracją dla mafii sycylijskiej. Kiedy muzułmanie zostali wygnani z Sycylii, lokalne opryszki, którzy pracowali dla muzułmanów przejęli ich interes i zaczęli zmuszać lokalne przedsiębiorstwa do płacenia haraczu. Zrozum: muzułmanie widzą twoją pomoc jako ich należną dżizję i nie będą zadowoleni dopóki nie dasz im większości swojego dobytku i dopóki nie będą mieli nad tobą władzy. Jeśli się nie dostosujesz, przygotuj się na terror.
Muzułmańskie przekonanie o swojej wyjątkowości i wyższości jest tak wryte w ich psychikę, że nie jest możliwe dla nich aby myśleć w inny sposób. Nie tylko uważają, że twój dobytek należy do nich. Uważają również, że nie-muzułmańskie kobiety można zgwałcić. Inny tok myślenia nie wchodzi w grę, ponieważ myślenie inaczej oznacza kwestionowanie ich „proroka”, opcję totalnie nie do przyjęcia.
Ta nowa fala inwazji muzułmańskiej przyniesie tylko destrukcję zachodniej cywilizacji jaką znamy i oznaczać będzie koniec wolności i demokracji w tych krajach, które ich przyjmą. Muzułmanie będą domagać się przywilejów, specjalnego traktowania, darmowych domów, darmowego jedzenia halal oznaczającego więcej okrucieństwa wobec zwierząt, darmowej opieki medycznej i finansowania nowych meczetów.
Rezultat będzie taki, że będziesz płacił więcej w podatku i zabierał jedzenie z talerza twoich dzieci, aby dać je muzułmańskim facetom którzy nie mają i nie będą mieli za grosz szacunku do ciebie, twojej żony i córki, a także nie będą się długo zastanawiać czy je zgwałcić, jeśli ujdzie im to na sucho..." fragment z http://ndie.pl/list-bylego-muzulmanina- ... pejskich/.


Mam nadzieje , że komuś trochę da to domyślenia , zanim nazwie mnie rasistką .
Jeżeli tak mnie nazwie , równie będę skłonna wytłumaczyć czym tak naprawdę jest rasizm .
Awatar użytkownika
fern
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 209
Rejestracja: 29 mar 2013, o 00:33

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: fern » 30 lip 2016, o 16:32

Amerykanie w IIWŚ internowali wszystkich swoich obywateli pochodzenia japońskiego. Potem przeprosili. I ja jestem za tym samym. Mamy wystarczająco dużo incydentów i może jeszcze czas żeby to zrobić. Potem można przeprosić, ale jeżeli się tego nie zrobi na czas to może w końcu jakiś świr wymyślić rozwiązanie ostateczne. Nie ważne czy dla muzułmanów czy dla europejczyków.
Helene
Posty: 2
Rejestracja: 5 sie 2016, o 01:41

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: Helene » 5 sie 2016, o 03:20

Cześć dziewczyny.
Nie napiszę wiele, bo sprawa jest tak oczywista, że każdy inteligentny, a nawet średnio inteligentny człowiek rozumie. Wrzucę parę linków, niech mówią za siebie. O Nicei widzę, że była tu już w wątku mowa, o ataku Afgańczyka na pasażerów pociągu w Würzburgu też, jak i o Marokańczyku którzy zaatakował we francuskim kurorcie matkę z trójką dzieci za "zbyt skąpe ubranie" przebijając nożem płuco 8-latki, więc linki dot. tych wydarzeń pominę. Wybaczcie, jeśli któryś z linków już się pojawił.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 63298.html
- muzułmański uchodźca z Syrii zamordował w niemieckim Reutlingen Polkę nożem do kebaba, ranił przypadkowe osoby na ulicy

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, ... &_ticrsn=5
- 27-letni muzułmański uchodźca z Syrii wysadził się w restauracji w niemieckim Ansbach raniąc 12 osób

https://www.facebook.com/95203660489556 ... 128623414/
- nauka w muzułmańskim przedszkolu, dzieci uczą się jak zarzynać zwierzęta

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 63645.html
- 19-letni muzułmanin poderżnął gardło księdzu w kościele we Francji

http://euroislam.pl/ten-mily-chlopiec-k ... o-ksiedzu/
- morderstwu księdza można było zapobiec, nie pobłażając młodzieńcowi zafascynowanemu państwem islamskim, jednak uznano, że humanitarne jest pozwolić mu na wyłączanie bransoletki elektronicznej na kilka godzin dziennie.

https://www.youtube.com/watch?v=Wa80bT4LbxI
- uchodźców oczekiwania w stosunku do Europy

https://www.youtube.com/watch?v=Bj8AZR- ... ture=share
- muzułmanin w Niemczech mówi, że jest gotów zabijać dla "Allaha"

https://gloria.tv/video/HjL2VEnd9d5tKWraGGH2pGVvr
- ośrodki dla uchodźców miejscem regularnych burd i masowych bijatyk

http://wpolityce.pl/spoleczenstwo/26659 ... tej-lekcji
- uchodźca z Kamerunu świadomie zaraził co najmniej kilkanaście kobiet w Polsce wirusem HIV

https://www.youtube.com/watch?v=sbFWp46 ... ture=share
- Chcesz wiedzieć jak czują się imigranci?

https://www.youtube.com/attribution_lin ... re%3Dshare
- Niemka przyznaje, że nie zgłosiła gwałtu, a później kłamała, że wśród sprawców byli też Niemcy, po to by nie zaszkodzić opinii uchodźców

https://pl.gatestoneinstitute.org/6534/ ... imigrantow
- Niemcy: epidemia gwałtów przez imigrantów

https://www.youtube.com/watch?v=cYfnU4gkkUU
- afgański uchodźca zgwałcił pracownicę ośrodka

http://telewizjarepublika.pl/wieden-imi ... 29231.html
- 10-letni chłopiec zgwałcony na basenie w Austrii przez uchodźcę z Iraku

https://www.youtube.com/watch?v=n7kD16rmMRk
- muzułmanie w ośrodkach dla uchodźcach prześladują chrześcijan

http://m.onet.pl/wiadomosci/swiat,g8sbwf
- arabskie gangi terroryzują Berlin

http://prawy.pl/11713-bezkarne-muzulman ... rotherham/
- Anglia: przez 17 lat muzułmańscy imigranci gwałcili i torturowali miejscowe białe dzieci, kilkoro zamordowano. Policja nie reagowała z powodu poprawności politycznej

http://derstandard.at/2000029303543/Qua ... echter-ein
- Wykwalifikowani pracownicy? Niestety nie.
Z badania 2800 azylantów z Afganistanu, Iraku i Syrii wynika, że 1/4 Irakijczyków w ogóle nie uczęszczała do szkoły. Podawane przez azylantów informacje nic tak naprawdę nie znaczą, bo w krajach tych nie były przeprowadzane testy PISA. Jedyne dane jakie posiadamy to wyniki TIMSS, ostatnie z 2011, zgodnie z którymi jedynie 47% Syryjczyków po ósmej klasie potrafi posługiwać się liczbami całkowitymi, wśród Irańczyków to 55%, w Europie: 90%.
Dwie trzecie młodych Syryjczyków potrafi wykonać jedynie najprostsze zadania w swoim ojczystym języku, co czyni ich funkcjonalnymi analfabetami.

http://www.thegatewaypundit.com/2016/06 ... -vacation/
- Nowo przybyli uchodźcy w Danii oburzeni, że ich dzieci mają w trakcie wakacji uczęszczać na kurs języka, zamiast mieć wolne jak ich duńscy rówieśnicy.

http://parezja.pl/przyjeli-siebie-ponad ... nego-domu/
- rodzina przyjęła na swoją farmę uchodźców z Burundi i Kongo, po kilku miesiącach musieli uciekać z własnego domu, grożono im śmiercią, uchodźcy włamali się do ich domu i spalili dużą część farmy

http://wpolityce.pl/swiat/274454-wazne- ... -w-szwecji
- Długi artykuł na temat upadku Szwecji

http://ndie.pl/list-bylego-muzulmanina- ... opejskich/
- "Rezultat będzie taki, że będziesz płacił więcej w podatku i zabierał jedzenie z talerza twoich dzieci, aby dać je muzułmańskim facetom którzy nie mają i nie będą mieli za grosz szacunku do ciebie, twojej żony i córki, a także nie będą się długo zastanawiać czy je zgwałcić, jeśli ujdzie im to na sucho.
Jeśli to nie jest szaleństwo, proszę podaj mi definicję szaleństwa."

http://www.tvp.info/26375439/uchodzca-p ... -pieniedzy
- w Belgii uchodźca ranił nożem księdza, który udzielił mu pomocy pozwalając skorzystać z prysznica, jednak odmówił oddania mu pieniędzy

http://ndie.pl/uchodzca-erytrei-zgwalci ... cmentarzu/
- uchodźca z Erytrei zgwałcił 79-latkę na cmentarzu w Niemczech

http://ndie.pl/szwecja-uchodzca-z-erytr ... iewczynce/
- w Szwecji 36-letni uchodźca z Erytrei poderżnął gardło 7-letniej Szwedce

http://www.rp.pl/Przestepczosc/16080968 ... -zyje.html
- Somalijski 19-latek z norweskim paszportem zaatakował nożem przypadkowe osoby na ulicy, jedna kobieta zmarła

Te dwa filmy o muzułmanach w Wielkiej Brytanii warto zobaczyć:

https://www.youtube.com/watch?v=KaVXXQsAOjM
- UK Islamist: 'I Want To See Every Single Woman In This Country Covered From Head To Toe'

https://www.youtube.com/watch?v=6DsG9yQrdD4
- The Jihadist Next Door

I na koniec dla osób o mocnych nerwach [+18]
http://www.liveleak.com/view?i=9b3_1426929362
- tłum Afgańczyków pobił i spalił kobietę
Awatar użytkownika
pstryk27
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 4 lis 2013, o 09:27

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: pstryk27 » 5 sie 2016, o 19:38

Przecież to nie są uchodźcy.Manipulacja. Zabójcami są osoby miekszające na terenie Francji, Niemiec itd. od wielu lat.
Awatar użytkownika
coala
super forma
super forma
Posty: 1857
Rejestracja: 5 maja 2008, o 02:00

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: coala » 5 sie 2016, o 22:30

pstryk27 pisze:Przecież to nie są uchodźcy.Manipulacja. Zabójcami są osoby miekszające na terenie Francji, Niemiec itd. od wielu lat.
Zgadza się, to jest jedna wielka manipulacja. Trudno mi w to wszystko uwierzyć, bo prawda jest przerażająca. W każdym razie łykanie newsów tv i poddawanie się ich interpretacjom prowadzi do nikąd.
Helene
Posty: 2
Rejestracja: 5 sie 2016, o 01:41

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: Helene » 14 sie 2016, o 17:06

Komentując najlepiej podawać do którego linka odnosi się komentarz. W swoim poście napisałam przy każdym linku, które zdarzenia dotyczą uchodźców (te najbardziej odrażające ich właśnie dotyczą), po wejściu w artykuły można się dowiedzieć więcej.

Kolejna porcja informacji.

http://wpolityce.pl/swiat/303356-brytyj ... nych-wideo
- Brytyjskie miasto w rękach muzułmanów. Białych w Blackburn już prawie nie ma. Miasto liczy aż 52 meczety, a 90 proc. uczniów szkół to dzieci wyznania Allaha.
W maju Stowarzyszenie Muzułmanów w Blackburn oświadczyło, opierając się na fatwie miejscowego imama Yusufa Ibn Shabbira, że "kobiety nie powinny podróżować dalej niż 48 mil (77,2 km) same, bez opieki męża lub innego członka rodziny". Nie powinny także używać Facebooka, bo to "zło i grzech". Meczet w Croydon zabronił niedawno muzułmankom opuszczać dom "bez zgody męża", a meczet Green Lane w Blackburn orzekł, że muzułmanki nie mogą nosić spodni "nawet przed mężem".
Brytyjscy politycy, którzy wezwali imamów do cofnięcia fatw, otrzymali odpowiedź, że "to sprawa wewnątrz-islamska o której brytyjskie państwo nie decyduje".
Piętnaście lat temu 95 proc. uczniów szkół w Blackburn stanowili biali Brytyjczycy. Dziś jest odwrotnie: 90 proc. uczniów stanowią muzułmanie z Indii, Afganistanu oraz Pakistanu.

https://euroislam.pl/zamachowcy-z-paryz ... c-zamachy/
- Zamachowcy z Paryża i Brukseli dostawali zasiłki przygotowując zamachy.
Pięciu zamachowców z Paryża, Brukseli i z nieudanego zamachu w Belgii pobierało belgijskie zasiłki w okresie, kiedy przygotowywali zamachy. Ogółem pobrali około 50 tysięcy euro na zasiłki studenckie i dla bezrobotnych.

https://www.rt.com/news/354876-belgium- ... charleroi/
- Mężczyzna z maczetą, krzycząc "Allahu akbar" zaatakował dwie policjantki przed komendą policji w Charleroi w Belgii i poważnie poranił im twarze; obie przebywają w szpitalu.

https://www.youtube.com/watch?v=qv5WlxjLe7s
- Jak integrują się muzułmańscy uczniowie w niemieckich szkołach

https://www.youtube.com/watch?v=6rl1S6Klk5g
- 5 częściowy reportaż na temat izolowania się muzułmanów w Niemczech (napisy pl)
Zwłaszcza część 4 ciekawa https://www.youtube.com/watch?v=4707tGHPieE

http://europe.newsweek.com/16-french-ci ... 6795?rm=eu
- 16% obywateli Francji popiera Państwo Islamskie. W grupie 18-25 latków, popiera je co czwarty obywatel.

http://www.shz.de/regionales/luebeck/fu ... 96651.html
- Dzieci w niemieckich szkołach w ramach zajęć mają przebierać pościel w obozie dla uchodźców.

http://www.stern.de/wirtschaft/immobili ... 65914.html
- Niemka dostaje wypowiedzenie umowy najmu mieszkania po 16 latach, po to by na jej miejscu zamieszkać mogli uchodźcy.

http://pikio.pl/francja-przed-katedra-n ... ezpieczne/
- W Paryżu nie można już przed Świętami ustawić przed katedrą choinki, bo to zbyt niebezpieczne.

https://pbs.twimg.com/media/Cox_FvhWgAAaMTs.jpg
(http://jihadology.net/category/dabiq-magazine/)
- Fragment z magazynu wydawanego przez islamistów. Piszą, że różnica pomiędzy muzułmanami a chrześcijanami jest taka, że muzułmanie nie wstydzą się swojej wiary i gdyby to muzułmanie kolonizowali np. Amerykę, nie mieliby teraz żadnych wyrzutów sumienia, że rodowitych mieszkańców tamtych ziem zabijali i brali za niewolników, ba, nadal by to robili z nie-muzułmanami

https://www.youtube.com/watch?v=NL6j2wHtVBo
- Plaga gwałtów w Magdeburgu w Niemczech

https://www.youtube.com/watch?v=DJ-MOcIw7Sw
- Muzułmanie w Wielkiej Brytanii zamordowali 17-letnią córkę, bo stawała się "zbyt zachodnia"

http://namzalezy.pl/irakijczyk-probowal ... -imigrant/
- Szwedce żal uchodźcy który próbował ją zgwałcić, bo to "biedny imigrant"

http://www.dcclothesline.com/2015/07/18 ... of-incest/
- Dlaczego za każdym razem gdy muzułmanin terrorysta atakuje słyszymy, że miał "zaburzenia psychiczne"? Połowa muzułmanów rodzi się w wyniku kazirodztwa, które powoduje upośledzenie.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: Altena_Q » 14 sie 2016, o 20:29

Połowa muzułmanów rodzi się w wyniku kazirodztwa...
Wow, a to by się moi muzułmańscy uczniowie zdziwili, o ich rodzicach nie wspominając. Aż strach pytać skąd czerpiecie te bzdury. :shock:

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Uchodźcy-pytanie

Post autor: eminem98xd » 23 sie 2016, o 22:07

Altena_Q pisze:
Połowa muzułmanów rodzi się w wyniku kazirodztwa...
Wow, a to by się moi muzułmańscy uczniowie zdziwili, o ich rodzicach nie wspominając. Aż strach pytać skąd czerpiecie te bzdury. :shock:
A co ? Sprawdzisz ich drzewko ? Przebadasz ich rodziny ?
Czy wy multi kulturowcy niczego nie rozumiecie ? Nie wyciągacie wniosków z sytuacji politycznych ( oczywiście że nie , bo jak naiwne dzieci , wierzycie tylko w bajeczki ) Nie wyciągacie wniosków z historii ? ( nie bo historia wiąże się ''nacjonalizmem'' xD jedynie jaka historia to taka pokoloryzowana , puszczona z tvn'u która ubliży konkretnemu narodowi a właściwie białemu , myślącemu człowiekowi , patriocie , który cieszy się z każdej drobnej rzeczy którą ma i rozsądnie idzie po swoje )
A każdy zamach terrorystyczny nie jest związany z religią xD Bo czyta się tylko takie części koranu który polecą Ci pewne stacje telewizyjne albo sami muzułmanie .
ODPOWIEDZ