Przekażmy sobie znak pokoju

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
logarytm200
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 28
Rejestracja: 11 mar 2013, o 21:14

Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: logarytm200 » 14 wrz 2016, o 15:34

Prezydium Konferencji Episkopatu Polski ostro skrytykowało kampanię zorganizowaną przez środowiska tak zwanych „katolików otwartych”. Chodzi o skandaliczne postulaty dotyczące zmiany doktryny Kościoła względem homoseksualistów.

– Wyrażamy przekonanie, że katolicy nie powinni brać udziału w kampanii „Przekażmy sobie znak pokoju”, gdyż rozmywa ona jednoznaczne wymagania Ewangelii – czytamy w komunikacie Prezydium KEP przekazanym Katolickiej Agencji Informacyjnej.


Read more: http://www.pch24.pl/mocne-oswiadczenie- ... z4KEkcUaRn

Co sądzicie o tej akcji? Wierzycie i chodzicie do kościoła?
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: takeyoudowntown » 14 wrz 2016, o 17:23

Znakomicie. Niech pójdą za ciosem, będą konsekwentni i nie podają dłoni:
- rozwodnikom
- onanistom
- używającym antykoncepcji
- żyjącym bez ślubu
- praktykującym ateistom
- świętokradcom, którzy swe grzechy zatajają latami, a potem hop do Komunii
- wielu innym tzw. wzorowym heteroseksualnym katolikom, żyjącym na co dzień w grzechu, dla których grzechy główne są głównymi zainteresowaniami i przyjemnościami.

Ciekawe komu im zostanie podać ową dłoń.
Be someone who makes you happy
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: onlyforyoureyes » 14 wrz 2016, o 20:52

takeyoudowntown pisze:Ciekawe komu im zostanie podać ową dłoń.
jak komu? swoim kumplom. księżom pedofilom, księżom którzy opływają w luksusy, którzy mają kochanki, i dzieci na boku. no swoim rzecz jasna będą te dłoń podawać.

Pytanie: co mówi Jezus o homoseksualizmie i homoseksualistach? Odpowiedź: NIC. A przecież Jezus przyniósł ludziom nowe przymierze czyli nową umowę z Bogiem, zniósł wiele starych praw, jak np. listy rozwodowe, prawo oko za oko ząb za ząb. Ale dziwnym trafem Kościół K. jedne rzeczy ze Starego T. odrzucił, a inne zostawił. Wg własnego uznania. Ale co na to Jezus? tak naprawdę (chyba) nic. Chyba że o czymś nie wiem, to proszę mnie poprawić, bo może się mylę i może jednak coś o homoseksualistach Jezus powiedział...
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: abecaduo » 14 wrz 2016, o 21:16

Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: takeyoudowntown » 14 wrz 2016, o 21:54

Masz rację, akurat o homoseksualizmie Jezus nic nie mówił. Można tutaj jedynie przywołać fragmenty dotyczące ogólnie całego "Nie cudzołóż", czyli ucinanie grzesznej dłoni, czy zakaz erotycznego spoglądania na niewiasty, ale o byciu razem ludzi jednej płci nie ma nic.
Jest jednak zapis, że Jezus rzekł: "Nie przyszedłem zmieniać Prawa, ale je wypełnić", co każe sądzić, że to co powiedział Ojciec, jest zawsze aktualne, a Syn przyszedł coś dodać. Idąc tym tropem, homo są nadal źli. A czy kobiety i niejedzenie pewnych potraw, bo taka była tradycja też są złe? Cóż, kobiety owszem, wg KK są złe, dlatego mamy zakaz aborcji, zakaz posługi kapłańskiej kobiet i nieliczenie się z ich zdaniem do dziś, w kwestii macierzyństwa i małżeństwa.
Tak więc - Jezus nic nie wspomina, ale wspomina św. Paweł w Liście do Koryntian, o ludziach, którzy nie wejdą do Królestwa, a są wśród nich wymienieni mężczyźni współżyjący ze sobą.
Pomijając dyskusje teologiczne, to na jaw wychodzi kolejny raz hipokryzja Kościoła, który myśli, że homo są przeklęci i najbardziej grzeszni, a jedyne baranki boże, czyli hetero, mają grzechy jeszcze wybaczalne, nawet jak parę razy zdradzili, chcieli usunąć ciążę, żyją bez ślubu i z antykoncepcją. A jak homo żyje bez zdrad, w miłości i szczerze, to nie można mu podać ręki. Czy zostaje coś innego niż śmiech?
Be someone who makes you happy
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: abecaduo » 14 wrz 2016, o 22:35

Paragraf 22
Każde współżycie (współżycie, czyli współ-życie, nie tylko seksy) pozamałżeńskie jest trwaniem w grzechu, ale małżeństwa jednopłciowe nie będą zawierane.
Ergo - LGBT powinni żyć w czystości ; )
Awatar użytkownika
pstryk27
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 155
Rejestracja: 4 lis 2013, o 09:27

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: pstryk27 » 18 wrz 2016, o 10:40

W tej instytucji nie ma rozsądku.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: NewTedy » 18 wrz 2016, o 13:30

logarytm200 pisze:Prezydium Konferencji Episkopatu Polski ostro skrytykowało kampanię zorganizowaną przez środowiska tak zwanych „katolików otwartych”. Chodzi o skandaliczne postulaty dotyczące zmiany doktryny Kościoła względem homoseksualistów.

– Wyrażamy przekonanie, że katolicy nie powinni brać udziału w kampanii „Przekażmy sobie znak pokoju”, gdyż rozmywa ona jednoznaczne wymagania Ewangelii – czytamy w komunikacie Prezydium KEP przekazanym Katolickiej Agencji Informacyjnej.


Read more: http://www.pch24.pl/mocne-oswiadczenie- ... z4KEkcUaRn

Co sądzicie o tej akcji? Wierzycie i chodzicie do kościoła?
Tak wierzymy gdybyśmy nie wierzyły to byśmy wszystkie siedziały w wiezieniu.
Nie zasymilowano mnie w odpowiednim czasie ze społeczeństwem. Sama czyniłam próby jednak z niewielkim zrozumieniem z jego strony. Nie chodze do Kościoła, ale mam dobry kontakt duchowy z obecnym papieżem. Z naszym Karolem W. takiego nie miałam. Czuję, że obecny mnie lubi i rozumie. To bardzo mądry człowiek, z wyglądu podobny do mojego ojca. Pewnie bardzo by go przypominał gdyby żył.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: onlyforyoureyes » 18 wrz 2016, o 13:43

takeyoudowntown pisze: Jezus rzekł: "Nie przyszedłem zmieniać Prawa, ale je wypełnić", co każe sądzić, że to co powiedział Ojciec, jest zawsze aktualne
przecież Jezus wiele zmienił. Zniósł choćby prawo "oko za oko ząb za ząb". Zakazał rozwodów, czyli zniósł tzw. listy rozwodowe obowiązujące w Starym T. Jest wiele innych przykładów które potwierdzają że Jezus wiele zmienił w stosunku do ST. Może tylko samego dekalogu nie zmienił, a tak naprawdę to chyba on uchodzić powinien za Jedyne Prawo Boga dane ludziom. Bo innego w ST tak naprawde nie ma. cały ST to historia narodu żydowskiego, a nie spis praw dany ludziom przez Boga.
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: onlyforyoureyes » 18 wrz 2016, o 13:47

takeyoudowntown pisze: Tak więc - Jezus nic nie wspomina, ale wspomina św. Paweł w Liście do Koryntian, o ludziach, którzy nie wejdą do Królestwa, a są wśród nich wymienieni mężczyźni współżyjący ze sobą.
Pytanie tylko czy o tym kto wiejdzie do Królestwa decyduje Jezus czy św. Paweł? :roll: Chyba Jezusa powinnyśmy słuchać a nie jakiś świętych KK, którymi de facto zostawali potworni ludzie! Wpiszcie hasło w google: CO MÓWIĄ ŚWIĘCI KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO O KOBIETACH, i poczytajcie sobie kto w KK zasłużył na miano "świętego" :shock: :poop: a potem wyciągnijcie własne wnioski czy warto za takimi ludźmi podążać i czy warto ich sluchać.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: NewTedy » 18 wrz 2016, o 14:16

onlyforyoureyes pisze:
takeyoudowntown pisze: Tak więc - Jezus nic nie wspomina, ale wspomina św. Paweł w Liście do Koryntian, o ludziach, którzy nie wejdą do Królestwa, a są wśród nich wymienieni mężczyźni współżyjący ze sobą.
Pytanie tylko czy o tym kto wiejdzie do Królestwa decyduje Jezus czy św. Paweł? :roll: Chyba Jezusa powinnyśmy słuchać a nie jakiś świętych KK, którymi de facto zostawali potworni ludzie! Wpiszcie hasło w google: CO MÓWIĄ ŚWIĘCI KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO O KOBIETACH, i poczytajcie sobie kto w KK zasłużył na miano "świętego" :shock: :poop: a potem wyciągnijcie własne wnioski czy warto za takimi ludźmi podążać i czy warto ich sluchać.
No i cieszmy sie, że to nie Koran tylko Biblia. Ach co to był za świat zupełnie w starym stylu. Prawdopodobnie gdyby inne nacje nie były tak leniwe też by nas chciały nawrócić na swoje wierzenia. Bóg może mówić do każdego nie zniknął przecież. Skoro mówił do Jezusa, Mojżesza i innych dawniej tak samo mówi do współczesnych tylko ludzie boja się tego słuchać :)
Miłość to miłość i nie my decydujemy kogo kochamy tylko część natury w nas. na którą nie mamy wpływu. Miłość jest dobra bez względu na płeć i kto kogo kocha. Tak powiedział by wam Jezus.
Pedofilia natomiast to zwyrodnienie bo krzywdzi się kogoś i takie coś należy surowo karać.
Jeśli chłopiec kilkunastoletni oddaje sie świadomie żeby zarobić to nie jest grzech to jest po prostu interes. Każdy żyd to rozumie.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: NewTedy » 18 wrz 2016, o 14:52

Jasna Góra on line. Zaskakujaco często czynne. Msze odbywaja sie w różnych językach. Jak ktoś ma potrzebę powiedzenia czegoś Bogu też znajdzie sie na to czas. To już zdaje się za chwilę.

https://www.youtube.com/watch?v=i5d50HeCpxI
Awatar użytkownika
MSigma
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 330
Rejestracja: 9 paź 2013, o 23:27

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: MSigma » 18 wrz 2016, o 15:42

ja się ucieszyłam jak przeczytałam o tej kampanii pomyślałam, że może zastopować trochę agresję i mowę nienawiści i byłam mega bardzo rozczarowana i wkurzona jak usłyszałam o "oświadczeniach episkopatu" teraz efekt będzie odwrotny :( jeżeli nie chcę zachęcać mogli to po prostu przemilczeć skąd w ludziach tyle nienawiści :(
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: Lexus-1980 » 18 wrz 2016, o 17:11

Może im wszystko kojarzy się z jednym,,łóżkiem,,
Podasz rękę i wciągniesz do łóżka.
Papież Franciszek spotkał się ze swoim znajomym gejem i porozmawiał jak z człowiekiem.
A tu nawet ręki ci nie podadzą :shock:
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: NewTedy » 18 wrz 2016, o 18:14

Lexus-1980 pisze:Może im wszystko kojarzy się z jednym,,łóżkiem,,
Podasz rękę i wciągniesz do łóżka.
Papież Franciszek spotkał się ze swoim znajomym gejem i porozmawiał jak z człowiekiem.
A tu nawet ręki ci nie podadzą :shock:

Tak, wszyscy wyciągamy reke do podania a nikogo nie ma z drugiej strony.
Pamietam, że gdy byłam dzieckiem starsze dzieci przychodziły pod okno i wołały mnie na podwórko, gdy byłam chora też przychodziły pocieszać. Miłe wspomnienia. Teraz nikt już nie stara się wymusić na mnie swej uwagi a pociesza mnie w chwilach smutku tylko jedna Chorwatka. Nie wiem jak można tak żyć w tej atmosferze internetowego ogłupienia bez normalnych relacji z ludźmi.
Zofia78
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 29 cze 2013, o 10:53

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: Zofia78 » 18 wrz 2016, o 21:06

Akcja super. Stanowisko Episkopatu nie dziwi. Pisma katolickie, które objęły patronat nad kampanią, od dawna stoją w poprzek Episkopatu, ale nie to mają na celu, żeby mu się sprzeciwiać i zaprzeczać doktrynie. Starają się po swojemu i po dzisiejszemu pisać o problemach społecznych i o Ewangelii.
Wszystko byłoby normalnie i mało zaskakująco w tym kontekście (nie od dziś "Tygodnik Powszechny" jest głosem niewygodnym dla Episkopatu, bo hołdującym osobistej refleksji, a nie bezrefleksyjnemu wypełnianiu "prawa"), gdyby nie to, co dalej dany ksiądz w swojej parafii zrobi z tą kampanią - z reguły pewnie nie wnikając kompletnie w ideę - i ze stanowiskiem Episkopatu - zacierając ręce, że a dobrze im tak, zostanie odebrana im zgoda na dopisek "katolickie" w nazwie. Tak właśnie zrobił dziś ksiądz u mnie w kościele. No i musiałam wyjść.
Tak czy owak, super, że jest taka kampania. A im bardziej się z nią Episkopat nie zgadza, tym gorzej, mam wrażenie dla Episkopatu. W dalekiej perspektywie, oczywiście.
takapoprostuja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2016, o 20:27

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: takapoprostuja » 19 wrz 2016, o 23:21

Cóż można powiedzieć jedno… Póki nie zmienią się patriarchowie w polskim kościele nic się nie zmieni…
Dla naszych biskupów ważniejszy jest najnowszy model Audi czy BMW a nie potrzeby kurii i wierzących.
Niestety, nadal mamy średniowieczny zaścianek. Brakuje tylko przyzwolenia kościoła i prawa na palenie na stosach za to, że jest się gejem, czy za to, że kobiety są przeciwko ograniczeniu prawa do aborcji...
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: NewTedy » 20 wrz 2016, o 10:16

Poprzednia modlitwa już wygasła

https://www.youtube.com/watch?v=8IZgLCsJZEE
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: Lexus-1980 » 20 wrz 2016, o 22:30

Kurcze ja nie chcę niczego nadzwyczajnego, tylko żeby we mnie zobaczyli człowieka a nie lesbijki, zboczonej ecc.
Co ma na celu to niepopieranie?
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: dobranocka14 » 23 wrz 2016, o 23:18

Lexus-1980 pisze:Kurcze ja nie chcę niczego nadzwyczajnego, tylko żeby we mnie zobaczyli człowieka a nie lesbijki, zboczonej ecc.
W tej akcji, co dziś usłyszałam w TV, jest pokazanie, że kościół to nie tylko oficjalna linia hierarchów KK , że kościół to wyznawcy, którzy mają odmienny pogląd na sprawy związane z osobami LGBT. I, że tych osób może być więcej niż się przeciętnemu Kowalskiemu wydaje.
Więc w tym kontekście - możesz mieć nadzieję.
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: takeyoudowntown » 24 wrz 2016, o 11:26

Wszyscy, którzy są katolikami i mają poglądy lewicowe, np. popierają aborcję, czy uważają że czyny homoseksualne nie są grzechem, wykazują się hipokryzją. Dążą też oni do otwartości w KK. Jest to niemożliwe, bo to instytucja zastana i jej filary są bardzo stare, KK jest mocny w tym, że jest trwały i niezmienny w poglądach i dogmatach. Płaci za to słono - kryzys od ok. 40 lat, wiele odejść od wiary i Kościoła, mało powołań, wiele rezygnacji z sutanny wśród księży. Dla ludzi otwartych istnieje odłam protestancki.

Czy katolik opowiadający się za grzechem aborcji i innymi może się nazywać katolikiem? Czy taka hipokryzja jest dobra? Wybieranie sobie praw do przestrzegania, a reszta już go nie obchodzi - to częsta postawa. W tym kraju są katolicy? Chyba raczej hipokryci i obłudnicy. Znam niewielu, którzy żyją z Bogiem na 100%, wszystkie prawa są im znane i przestrzegają ich. W miastach znam wielu ateistów, lub agnostyków, z nimi można pogadać o religiach, są bardzo otwarci. Na wsiach są sami katolicy, którzy chodzą do kościoła i tyle mają wspólnego z tą religią. Nie można z nimi pogadać, bo nie mają wiedzy i oburzają się na wspomnienie o bezbożności, zresztą są wśród nich ludzie, którzy w kościele nie byli przez 20 lat, nie mają Biblii domu, nie czytali jej i też są katolikami.


Widziałam akcję, gdzie kobieta nawołuje kobiety do tego, aby przestały chodzić do kościoła, bo KK sprawia, że państwo zabrania im decydować o sobie, chodzi oczywiście o aborcję. Po co bywać w takim miejscu, którego hierarchowie kogoś nienawidzą i potępiają, mówią że np. życie singla jest bez sensu, życie lesbijki czy geja jest grzeszne i godne potępienia, a przy spowiedzi można usłyszeć, że jak się ma tylko jedno dziecko, to na pewno wcześniej były jakieś aborcje popełniane.
Wchodzę do kościoła tylko z szacunku do pewnych osób, bo ślub, chrzest, pogrzeb, czy rocznica śmierci, ale i tak czasami cierpię, kiedy muszę słuchać niektórych kazań.
Ksiądz na ślubie heteryków potrafi wyjechać z nienawistnym tekstem o parach homoseksualnych, kompletnie bez sensu i składu, ot tak dla zabawy :roll:
Be someone who makes you happy
onlyforyoureyes
super forma
super forma
Posty: 1361
Rejestracja: 19 sty 2016, o 12:17

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: onlyforyoureyes » 24 wrz 2016, o 11:32

nie wiem czy takiego Kościoła chciał Jezus? :scratch:
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: dobranocka14 » 25 wrz 2016, o 12:30

takeyoudowntown pisze:Ksiądz na ślubie heteryków potrafi wyjechać z nienawistnym tekstem o parach homoseksualnych, kompletnie bez sensu i składu, ot tak dla zabawy :roll:
Ja bym widziała w tym nie tyle mowę nienawiści co gruntowanie uprzedzeń czy pogardliwego stosunku do innych.
I działaniem nie dla zabawy a przemyślanym i celowym, służącym tworzeniu atmosfery moralnej wyższości dla par hetero, oczywiście biorących ślub kościelny. Konsekwencją pogardy jest brak szacunku, zaliczanie innych do grupy drugiej kategorii, która jest tolerowana ale która powinna znać swoje miejsce w szeregu.
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: Lexus-1980 » 25 wrz 2016, o 23:19

http://laboratorium.wiez.pl/2016/09/09/ ... wstepnych/

Dla wytrwałych, choć jeden normalny :-)
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
Janna1976
Posty: 9
Rejestracja: 26 sie 2012, o 17:56

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: Janna1976 » 18 paź 2016, o 13:10

dobranocka14 pisze:
takeyoudowntown pisze:Ksiądz na ślubie heteryków potrafi wyjechać z nienawistnym tekstem o parach homoseksualnych, kompletnie bez sensu i składu, ot tak dla zabawy :roll:
Ja bym widziała w tym nie tyle mowę nienawiści co gruntowanie uprzedzeń czy pogardliwego stosunku do innych.
I działaniem nie dla zabawy a przemyślanym i celowym, służącym tworzeniu atmosfery moralnej wyższości dla par hetero, oczywiście biorących ślub kościelny. Konsekwencją pogardy jest brak szacunku, zaliczanie innych do grupy drugiej kategorii, która jest tolerowana ale która powinna znać swoje miejsce w szeregu.
A ja się spytam i pewnie będzie to pytanie retoryczne: jaka jest różnica między kimś, kto potępia homoseksualistów,rzucając ich do worka ludzi gorszego sortu od osób homoseksualnych które robią to samo w stosunku do osób hetero- lub biseksualnych???
Czyżby ta sama hipokryzja?..
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: Altena_Q » 18 paź 2016, o 16:13

A ja się spytam i pewnie będzie to pytanie retoryczne: jaka jest różnica między kimś, kto potępia homoseksualistów,rzucając ich do worka ludzi gorszego sortu od osób homoseksualnych które robią to samo w stosunku do osób hetero- lub biseksualnych???
Czyżby ta sama hipokryzja?..
Przepraszam, jesli się mylę, ale nie widziałam nigdzie ani nie słyszałam o gwałtach na osobach hetero dlatego, że są hetero, nie słyszałam o hetero który utracił pracę z tego powodu, że jest hetero, podobnie jak nie słyszałam o hetero, którego rządy calych państw chcą zabić albo wysłać na leczenie, albo przymusowo rozdzielić z partnerką/em dlatego, że jest hetero. Jeśli istnieją gdzieś takie przypadki to proszę o wyprowadzenie z błędu. Nie słyszałam również o morderstwach ani gwałtach dokonanych przez osoby homoseksualne na osobach biseksualnych, lub heteroseksualnych, dlatego tylko, że te są bi lub hetero. Tak więc może nie szafujny słowem nienawiść, bo to, że ktoś nie chce się umówić na randkę z osobą biseksualną nie jest przejawianiem nienawiści, obrażaniem, pozbawianiem wolności, poniżaniem, grożeniem, łamaniem nietykalności cielesnej, ani maltretowaniem fizycznym lub psychicznym, tylko prawem każdego człowieka do wybierania sobie takiego towarzystwa, jakie mu pasuje.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: eminem98xd » 18 paź 2016, o 18:36

Moim zdaniem dobrze że są ludzie którzy podali tą dłoń i w sumie też nie mam nic do tego jak ktoś tej dłoni nie podał . Bo każdy ma do tego święte prawo czy chce czy nie chce i moim zdaniem niema tutaj nikogo w sumie mądrego .
Bo dwie strony nie ustępują .
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: NewTedy » 18 paź 2016, o 21:30

Straszne zakłamanie. Wątpię czy jest chociaż jeden ksiądz, który przeżył całe życie w celibacie. To w większości zakompleksieni faceci, którzy w sutannie dostrzegli bezpieczne życie. Sami nie wierzą w to co mówią, są aktorami za pieniądze a po zejściu ze sceny używają sobie jak każda gwiazda. Tylko moherowe berety im wierzą. Gdy pokolenie lat 50 pożegna się z nami Kościół ogłosi oficjalną upadłość :)
salsa69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 10 cze 2016, o 14:26

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: salsa69 » 19 paź 2016, o 10:30

Altena_Q pisze:
A ja się spytam i pewnie będzie to pytanie retoryczne: jaka jest różnica między kimś, kto potępia homoseksualistów,rzucając ich do worka ludzi gorszego sortu od osób homoseksualnych które robią to samo w stosunku do osób hetero- lub biseksualnych???
Czyżby ta sama hipokryzja?..
Przepraszam, jesli się mylę, ale nie widziałam nigdzie ani nie słyszałam o gwałtach na osobach hetero dlatego, że są hetero, nie słyszałam o hetero który utracił pracę z tego powodu, że jest hetero, podobnie jak nie słyszałam o hetero, którego rządy calych państw chcą zabić albo wysłać na leczenie, albo przymusowo rozdzielić z partnerką/em dlatego, że jest hetero. Jeśli istnieją gdzieś takie przypadki to proszę o wyprowadzenie z błędu. Nie słyszałam również o morderstwach ani gwałtach dokonanych przez osoby homoseksualne na osobach biseksualnych, lub heteroseksualnych, dlatego tylko, że te są bi lub hetero. Tak więc może nie szafujny słowem nienawiść, bo to, że ktoś nie chce się umówić na randkę z osobą biseksualną nie jest przejawianiem nienawiści, obrażaniem, pozbawianiem wolności, poniżaniem, grożeniem, łamaniem nietykalności cielesnej, ani maltretowaniem fizycznym lub psychicznym, tylko prawem każdego człowieka do wybierania sobie takiego towarzystwa, jakie mu pasuje.

Altena, masz mądre przemyślenia i świetnie piszesz. Wow. Cieszę się, że dolaczylam do Forum.
Janna1976
Posty: 9
Rejestracja: 26 sie 2012, o 17:56

Re: Przekażmy sobie znak pokoju

Post autor: Janna1976 » 20 paź 2016, o 11:39

Altena_Q pisze:

Przepraszam, jeśli się mylę, ale nie widziałam nigdzie ani nie słyszałam o gwałtach na osobach hetero dlatego, że są hetero, nie słyszałam o hetero który utracił pracę z tego powodu, że jest hetero, podobnie jak nie słyszałam o hetero, którego rządy całych państw chcą zabić albo wysłać na leczenie, albo przymusowo rozdzielić z partnerką/em dlatego, że jest hetero. Jeśli istnieją gdzieś takie przypadki to proszę o wyprowadzenie z błędu. Nie słyszałam również o morderstwach ani gwałtach dokonanych przez osoby homoseksualne na osobach biseksualnych, lub heteroseksualnych, dlatego tylko, że te są bi lub hetero. Tak więc może nie szafujny słowem nienawiść, bo to, że ktoś nie chce się umówić na randkę z osobą biseksualną nie jest przejawianiem nienawiści, obrażaniem, pozbawianiem wolności, poniżaniem, grożeniem, łamaniem nietykalności cielesnej, ani maltretowaniem fizycznym lub psychicznym, tylko prawem każdego człowieka do wybierania sobie takiego towarzystwa, jakie mu pasuje.
:pilka: ...i niech każdy się bawi własnymi zabawkami ... dostosowanymi do wieku i dojrzałości emocjonalnej ;) :D
ODPOWIEDZ