Czarny poniedziałek

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: justsomebody10 » 28 lis 2016, o 14:44

eminem98xd pisze:a , akurat bardzo dobrze czytam między wierszami i nic nie ujrzałam między nimi .

to już nie moja wina, że nie masz problemy z wyciąganiem wniosków i logiką. Nawet średnio inteligentna osoba po przeczytaniu projektu tej ustawy z łatwością może przewidzieć (niezapisane) konsekwencje. Ty tego nie zauważyłąś. Kiepsko to o Tobie świadczy, ale to nie pierwszy raz, kiedy się kompromitujesz na forum.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: justsomebody10 » 28 lis 2016, o 14:57

Oczywiście miało być: Nie moja wina, że masz problemy z wyciąganiem wniosków i logiką.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: Altena_Q » 28 lis 2016, o 21:51

Czytanie między wierszami ma to do siebie, że każdy czyta to, co chce. No właśnie rzecz w tym, że z wierzącymi w teorie spiskowe i bojącymi się całego świata nie ma dyskusji, bo oni po prostu potrzebują wierzyć w to, co potwierdza ich lęki. Podsumujmy: Świat jest zły, rządzi nim Białe Bractwo/Reptilianie/Żydzi/Masoni/ostatnio Islamiści, ocieplenie klimatu nie istnieje, wszystko to SPISEK, nie wolno się szczepić bo zarażają chorobami (vel obcym DNA jak w Archiwum X), nie wolno brać leków, bo to podejrzane substancje uzależniające produkowane przez Spiski Farmaceutyczne, którym to służą także lekarze (stąd nie wolno chodzić do psychiatry), samolot w Smoleńsku naprawdę rozbił się przez Pancerną Brzozę skonstruowaną przez Sovietów/Kosmitów/Arabów, a ludzkie embriony posiadają świadomość i mózg zdolny do odczuwania bólu już w momencie bycia jednokomórkowcem (to właśnie ten mózg). Co przegapiłam? Acha, Europa jest już pod władzą Muzułmanów, i lada dzień trzeba będzie kupić burki, a Polska jest Ostatnim Bastionem bialej eeee, polskiej rasy Prawdziwych Polaków, którzy obronią kraj przed Złym Zachodem.
I naprawdę uważasz Justsomebody, że z tym wszystkim można poważnie dyskutować? ;)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: justsomebody10 » 29 lis 2016, o 11:04

Mam jeszcze czasami nadzieję, że nawet fanatycy z przerośniętym ego i małym rozumkiem potrafią ustosunkować się do kilku prostych zdań, które zawarłam w mojej, wydawało mi się, że mało kontrowersyjnej wypowiedzi. Bo cóż kontrowersyjnego jest w stwierdzeniu, że były protesty przeciw umowom TTIP i CETA, że czytałam o takich protestach, widziałam z nich migawki, że nawet w mainstreamowych źrodłach o tych umowach była mowa. A tu fanatyczka komentuje, że bzdury piszę. Bo ona nie czytała i nie widziała. Bo nie czyta. Bo tylko internet. I szkoda, ze jeszcze nie napisała, że chciało się jej równoczesnie śmiać i wymiotować, jak to czytała - tak przynajmniej skomentowała wcześniej czarne protesty. A to już poważny objaw zaburzeń nerwicowych. Można leczyć :wink:
Ale i są śmieszne momenty. Zwłaszcza jak w wątku o osobowościach chyba Tobie wyskoczyła z tekstem: "A trzeba ci wiedzieć, że ....po czym opisała podział na choleryków, flegmatyków, itp. Podział, o którym się nadmienia już chyba w gimnazjum, i którego tłumaczenie na forum, wśród dorosłych ludzi jest tak samo bezsensowne, jak tłumaczenie studentom politechniki zasad rozwiązywania równań kwadratowych :wink: Ale to jest prosta prawda: im mniej ktoś czyta, ogląda, ma kontakt z urozmaiconymi źródłami informacji, tym bardziej mu się wydaje, że wie więcej od innych, bo wąskie horyzonty ma zapchane całkowicie wiedzą z kilku portali. A że wąskie horyzonty łatwo zapchać, to i pojawia się poczucie omnipotencji. Ktoś coś odkrywa lub przeczyta w wieku 18 lat i myśli: kurczę, nikt inny pewnie o tym nie wie :wink:
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: eminem98xd » 25 gru 2016, o 19:02

Nie mam już sił odpisywać , nawet nie chce mi się czytać waszych komentarzy . Wesołych Świąt .
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: eminem98xd » 25 gru 2016, o 19:17

Altena_Q pisze:Czytanie między wierszami ma to do siebie, że każdy czyta to, co chce. No właśnie rzecz w tym, że z wierzącymi w teorie spiskowe i bojącymi się całego świata nie ma dyskusji, bo oni po prostu potrzebują wierzyć w to, co potwierdza ich lęki. Podsumujmy: Świat jest zły, rządzi nim Białe Bractwo/Reptilianie/Żydzi/Masoni/ostatnio Islamiści, ocieplenie klimatu nie istnieje, wszystko to SPISEK, nie wolno się szczepić bo zarażają chorobami (vel obcym DNA jak w Archiwum X), nie wolno brać leków, bo to podejrzane substancje uzależniające produkowane przez Spiski Farmaceutyczne, którym to służą także lekarze (stąd nie wolno chodzić do psychiatry), samolot w Smoleńsku naprawdę rozbił się przez Pancerną Brzozę skonstruowaną przez Sovietów/Kosmitów/Arabów, a ludzkie embriony posiadają świadomość i mózg zdolny do odczuwania bólu już w momencie bycia jednokomórkowcem (to właśnie ten mózg). Co przegapiłam? Acha, Europa jest już pod władzą Muzułmanów, i lada dzień trzeba będzie kupić burki, a Polska jest Ostatnim Bastionem bialej eeee, polskiej rasy Prawdziwych Polaków, którzy obronią kraj przed Złym Zachodem.
I naprawdę uważasz Justsomebody, że z tym wszystkim można poważnie dyskutować? ;)

Jeszcze mam takie pytanie , dlaczego każdy typowy lewak zawsze musi mieć klapki na oczach , nienawdzić wszystko co związane z jego kulturą i musi być anty biały , jak jest polakiem to antypolakiem , jak jest niemcem to antyniemcem .
Aha i jeszcze woli ratować np życie karpią a bezdyskusyjnie krzyczeć za tym aby było pełne prawo aborcyjne bez żadnej regulacji ? A kiedy skończą się mu argumenty , to wyskakuje z jakimiś głupimi tekstami które mają na celu zgnoić przeciwnika , chociaż on jest taki pacyfista . Gratuluję Ci jak wierzysz w to wszystko co sama napisałaś i gratuluję Ci wrzucanie ludzi do jednego worka ( no przecież jestem białą Polką w dodatku nie jestem lewicowa ( prawicowa też nie dla twojej wiadomości , ale tak to jest jak się widzi w biało-0czarnych barwach , a myślałam że Ci teńczowi widzą trochę więcej odcieni )
To naprawdę przykre to wszystko co napisałaś , ale pokazałaś swój poziom i przyklaskują Ci tylko ludzie którzy są twojego pokroju . A tam będę się wami przejmowała , jesteście postsocjalistycznym pokoleniem więc nie mam w ogóle po co z wami się kłócić .
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: Altena_Q » 25 gru 2016, o 19:54

Zgadzam się, nie kłóć się, tylko zacznij się uczyć. Najlepiej wiedzy o świecie. Tobie też Wesołych Swiat! :)

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
ODPOWIEDZ