Czarny poniedziałek

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: eminem98xd » 7 paź 2016, o 18:28

takeyoudowntown pisze:
NewTedy pisze: Pomyślcie sobie, że nie ma tych dzieci które posiadacie, bo dałyście je sobie wyskrobać. Czy tak powinno się myśleć o swoim zapłodnieniu ? A gdyby właśnie tak myśleli wasi rodzice ?
Co by mnie to interesowało, przecież i tak by mnie nie było, nic bym nie pamiętała, ani nie czuła. Ból u płodu pojawia się dopiero w 27 tygodniu ciąży, a co Ci naopowiadali "znawcy" kształcący się w PRL-u? Że w 6 tygodniu płód wszystko czuje i wie, że go zabijają? Zabawne. Tak to jest jak ślepi uczą ślepych, bo są nauczeni przez jeszcze innych ślepych, tych od religii.
Niech każdy myśli o swoim zapłodnieniu jak chce. I uwierz, że środki antykoncepcyjne też są zawodne, nie ma 100% skuteczności.

Skad wiesz że Ci od religii są ślepi ? Czy ktoś kto postępuje według własnych zmysłów , zachcianek i zwierzęcych pobudek ? Czy on nie jest bardziej ślepy ? Czy człowiek który czuje się bez karny , czuje że niema żadnych obowiązków ? Powiesz mi że taka osoba jest bardziej rozwojowa niż ten ślepiec od religii ?
Nie żebym popierała jakąkolwiek religię , bo uważam że nie potrzebuję religii . Ale to mnie zastanawia , dlaczego napisałaś że Ci od religii są ślepi ? Czyli którzy od religii ? Od jakiej religii ? Wszyscy co idą jakąś drogą duchową są ślepi ? Ci którzy bardziej zadawalają się tym co jest wewnątrz niż to co jest na zewnątrz są ślepi ? Wytłumacz mi proszę .
A co do aborcji , to zgadzam się że jak płód jest uszkodzony , czy jak kobieta zostanie zgwałcona , czy jak zagrożone jest jej życie . ALE DO CHOLERY ! ABORCJA NIE JEST ŚRODKIEM ANTYKONCEPCYJNYM I MAM NADZIEJĘ ŻE W TYM KRAJU JAK NAJDŁUŻEJ A MOŻE NAWET NIGDY NIE BĘDZIE ! I MAM NADZIEJĘ ŻE KULT TRAKTOWANIA DRUGIEGO CZŁOWIEKA W SPOSÓB PRZEDMIOTOWY A WŁASNYCH SPRAW ZA BŁAHOSTKI ZA KTÓRE NIE BIERZE SIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI , NIE DŁUGO W KOŃCU ZNIKNIE !
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: eminem98xd » 7 paź 2016, o 18:30

Aborcje nawet teraz każda baba może dokonać i nikt jej nie będzie tam zaglądał bo się tak nie da kontrolować drugiego . Ale całkowitej LEGALIZACJI ABORCJI mówię NIE !
Nie na mój koszt drodzy socjaliści .
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: NewTedy » 7 paź 2016, o 19:47

eminem98xd pisze:Aborcje nawet teraz każda baba może dokonać i nikt jej nie będzie tam zaglądał bo się tak nie da kontrolować drugiego . Ale całkowitej LEGALIZACJI ABORCJI mówię NIE !
Nie na mój koszt drodzy socjaliści .
Już sie wyjaśniło, zostaje po staremu czyli po mojemu no bo jak mogłoby być inaczej. O co tyle krzyku baby, nikt wam nie każe rodzić pozamacicznie no kurde :)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: Altena_Q » 7 paź 2016, o 20:10

Salami niepotrzebnie sie dajesz wkurzac czemus takiemu jak New Tedy. To albo czlowiek gleboko psychicznie chory, albo ktos kto robi sobie calkiem doslownie jaja i prowokuje Was, piszac coraz to bardziej szokujace rzeczy. Zreszta dziwie sie, ze jeszcze tego nie zauwazylas. Temat niedlugo posprzatamy a tymczasem prosze o nie uzywanie wulgaryzmow. Na forumowych zboczencow plci obojga jest tylko jedna metoda - ignorowac. A obrazliwe posty zglaszac do usuniecia. A w temacie, ciesze sie, ze marsz sie udal.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: takeyoudowntown » 7 paź 2016, o 21:13

eminem98xd pisze:Skad wiesz że Ci od religii są ślepi ? Czy ktoś kto postępuje według własnych zmysłów , zachcianek i zwierzęcych pobudek ? Czy on nie jest bardziej ślepy ? Czy człowiek który czuje się bez karny , czuje że niema żadnych obowiązków ? Powiesz mi że taka osoba jest bardziej rozwojowa niż ten ślepiec od religii ?
Nie żebym popierała jakąkolwiek religię , bo uważam że nie potrzebuję religii . Ale to mnie zastanawia , dlaczego napisałaś że Ci od religii są ślepi ? Czyli którzy od religii ? Od jakiej religii ? Wszyscy co idą jakąś drogą duchową są ślepi ? Ci którzy bardziej zadawalają się tym co jest wewnątrz niż to co jest na zewnątrz są ślepi ? Wytłumacz mi proszę .
Człowiek jest człowiekiem, a nie Bogiem, a jednak czuje, że może o Bogu mówić pewne rzeczy i tworzyć dogmaty. Uczono mnie za dzieciaka, że jest Sąd Ostateczny dla duszyczek, kazano nam sobie wyobrażać ważenie grzechów i prostą drogę do nieba, piekła, czyśćca. (Czyściec to wymysł Kościoła zresztą).
A skąd oni wiedzą, ze akurat tak jest? Bo są klerykami, teologami? Ale są tu na ziemi, wiedzą o Bogu tyle, co i my, szarzy obywatele, ale to oni mają prawo tworzyć prawa, bo są wyświęceni. O to tutaj chodzi.
Skąd wiedzą, że dzieci z aborcji idą do Jezusa? Bo Jezus o tym wspomniał w Biblii? No tak sobie to przełożyli, to tak mają. A dlaczego to nie chcą chrzcić dzieci ze związków niesakramentalnych? Tu już ta zasada nie obowiązuje? Ciekawe ;) To jest chodzenie po omacku.
Be someone who makes you happy
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: ImaSumak » 7 paź 2016, o 21:49

eminem98xd pisze:A ja uważam że organizacje takie jak LGBT nie powinny ingerować w takie sprawy .
Osoby LGBT też mają i mogą mieć dzieci. Lesbijki też mogą zostać zgwałcone i w wyniku tego zajść w ciążę. Sądzę więc, że tego typu organizacje też mają prawo wyrażać swoje zdanie w tym temacie.
Zwłaszcza gdy zdanie zabierają na ten temat np. księża i stawiają się w roli Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
eminem98xd pisze:Uważam że to była głupota by wychodzić na ulicę i tylko głupi dał się nabrać na takie gierki wielkich korporacji . Bo jakbyście przeczytały samą ustawę antyabrocyjną , to byście wiedziały że nic tam jakiegoś okropnego nie było . Nie było nic o tym , że zabronione będzie wykonywanie badań prenatalialnych , nic nie było o tym by jakoś derastycznie to zaostrzono , jedynie tylko w sprawie czasu do którego będzie można usunąć i ta ustawa wyznaczyła jasne granice , które w sumie już wcześniej były ustalane czyli wiadomo z jakich 3 powodów .
Obawiam się, że nie doczytałaś, bądź przeczytałaś jakiś inny projekt tej ustawy. Nie wchodząc w szczegóły, była jeszcze kwestia obowiązku narodzin upośledzonego dziecka, narodzin w wyniku gwałtu, czy również novum: karanie kobiet więzieniem za usunięcie ciąży no i dochodzenia w kwestii poronień.
eminem98xd pisze:Tak to większość łyka te bzdury jak pelikan , tak mi się chciało śmiać z moich rówieśników chociaż ich rozumiałam , ale tych wszystkich starych ( no w okresie 30-60 l ) jak słyszałam o czym mówią to chciało mi się śmiać i wymiotować jednocześnie
Ładne :)
eminem98xd pisze:Mimo wszystko , średniowiecze to nie epoka , to stan umysłu i dla lewaka i dla prawicowca i dla ludzi darmo ''wykształconych'' w tych czasach,
Średniowiecze to "Czas Katedr", przez ludzi niekoniecznie douczonych, określane Wiekami Ciemnymi, a to nieprawda.

Zastanów się, czy chciałabyś by ktoś za Ciebie podejmował decyzje w kwestiach intymnych i "zarządzał" Twoim ciałem, tylko dlatego, że ma inny światopogląd i jest wyznawcą jakiejś religii?
Dużo negatywnych rzeczy pisałaś na temat Muzułmanów, którzy chcą nam narzucić swoją, religijną wizję świata. Czym to się różni w tym względzie od polskich katolików?
Czy nie powinno być tak, że każdy, posiadając jakiś światopogląd czy wyznając jakąś wiarę, nie powinien narzucać jej innym?
Mnie się wydaje, że o to tu się rozchodzi. Jeśli jakaś kobieta chce urodzić niepełnosprawne dziecko lub takie po gwałcie, to proszę, niech rodzi, jej sprawa, ale w związku z tym niech nie narzuca swojego myślenia innym.

Co do samego Czarnego poniedziałku:
Udało się odrzucić również drugi obywatelski projekt ustawy dotyczącej aborcji, głosami tych samych posłów, głosujących nad tym samym projektem, 13 dni po pierwszym głosowaniu (cóż za tempo). Brawo kobiety! :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
fetus
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 253
Rejestracja: 8 lip 2013, o 23:06

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: fetus » 8 paź 2016, o 13:50

Prawo do aborcji nie jest wyrazem wolności kobiety.Podobnie jak prawo do środków antykoncepcyjnych.

Jeżu kolczasty,
czy to forum dla kobiet KOCHAJĄCYCH kobiety czy frondzia?

Mindfuck.

Nie to, że żywię jakiekolwiek iluzje co do tego, że tęczą można przykryć mizoginię lub uwielbienie dla męskiej supremacji. Ale jednak mindfuck i może nawet smutno.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: justsomebody10 » 8 paź 2016, o 17:55

ImaSumak pisze: Obawiam się, że nie doczytałaś, bądź przeczytałaś jakiś inny projekt tej ustawy. Nie wchodząc w szczegóły, była jeszcze kwestia obowiązku narodzin upośledzonego dziecka, narodzin w wyniku gwałtu, czy również novum: karanie kobiet więzieniem za usunięcie ciąży no i dochodzenia w kwestii poronie
Obawiam się, że czytała, ale nie potrafiła wyciągnąć logicznych wniosków. Niektórzy są po prostu pozbawieni umiejętności czytania między wierszami i/lub wyciągania wniosków i powinni mieć wszystko napisane prosto, językiem na poziomie podstawówki. Jak czegoś im nie napiszą, to tego nie zrozumieją. Dlatego też niektórym trudno przychodzi wnioskowanie, że zapisy tego, na szczęście, wywalonego projektu zaowocowałyby właśnie obawą przed robieniem jakichkolwiek badań prenatalnych i leczeniem chorych płodów z obawy przed ewentualnym poronieniem, które i dla kobiety, i dla lekarza, moglyby mieć fatalne konsekwencje prawne. Autorki projektu odżegnywały się od takich intencji, ale fakt pozostaje faktem - takie byłyby konsekwencje. Pogardy autorki dla uczestników/uczestniczek marszu szkoda komentować - jej wypowiedzi świadczą chyba tylko o jej własnych problemach ze sobą i nieumiejętnością radzenia sobie z zrzeczywistością. Stąd chyba te wieczne pokrzykiwania i pisanie capslockiem.
I jeszcze ten idiotyczny argument, że sprawa z aborcją ma być tematem zastępczym dla innych projektów. Istnienie innych stanowiacych zagrożenie projektów nie oznacza, ze ten jest mniej ważny od innych.
NewTedy
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 702
Rejestracja: 2 sie 2012, o 17:29

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: NewTedy » 8 paź 2016, o 20:34

Altena_Q pisze:Salami niepotrzebnie sie dajesz wkurzac czemus takiemu jak New Tedy. To albo czlowiek gleboko psychicznie chory, albo ktos kto robi sobie calkiem doslownie jaja i prowokuje Was, piszac coraz to bardziej szokujace rzeczy. Zreszta dziwie sie, ze jeszcze tego nie zauwazylas. Temat niedlugo posprzatamy a tymczasem prosze o nie uzywanie wulgaryzmow. Na forumowych zboczencow plci obojga jest tylko jedna metoda - ignorowac. A obrazliwe posty zglaszac do usuniecia. A w temacie, ciesze sie, ze marsz sie udal.
A co cie tak ostatnio zszokowało moderatorko ?
Myślałam, że już przyzwyczaiłyście sie do tego, że jestem córą Boga :)
Awatar użytkownika
fetus
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 253
Rejestracja: 8 lip 2013, o 23:06

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: fetus » 9 paź 2016, o 10:20

justsomebody10 pisze:Niektórzy są po prostu pozbawieni umiejętności czytania między wierszami i/lub wyciągania wniosków i powinni mieć wszystko napisane prosto, językiem na poziomie podstawówki. Jak czegoś im nie napiszą, to tego nie zrozumieją. Dlatego też niektórym trudno przychodzi wnioskowanie, że zapisy tego, na szczęście, wywalonego projektu zaowocowałyby właśnie obawą przed robieniem jakichkolwiek badań prenatalnych i leczeniem chorych płodów z obawy przed ewentualnym poronieniem, które i dla kobiety, i dla lekarza, moglyby mieć fatalne konsekwencje prawne.

Justsomebody, jesteś bardzo uprzejma interpretując to jako nieumiejętność :) Myślę, że w wielu przypadkach to nie jest problem z logicznym myśleniem tylko tej logiki gwałcenie, myślenie tunelowe. Kupie ludzi, w tym kobiet, wygodnie jest mieć poglądy mizoginiczne, już ktoś w tym wątku napisał dlaczego - bo stając po stronie oprawcy nie trzeba się namęczyć. Bo można wygodnie wyprzeć własną dyskryminację (czy tę, której jest się sprawcą/sprawczynią); bo można nic nie robić i zarazem nie mieć dysonansu. To nie niedostatki umysłowe, to zwyczajne lenistwo.
Niektóre z tych kobiet na szczęście się obudzą. Niektóre nigdy. Oby pradawni bogowie zadbali, by nie miały córek, dzieci.

Masa ludzi została też w Polsce w ciągu ostatnich lat po prostu pięknie wytresowana w mizoginicznym języku, w czułostkowym (czyli broń bogowie czułym czy empatycznym - raczej mdławo sentymentalnym) podejściu do płodu, ciąży. Zobacz, mainstremem de facto stał się język jak za czasów Boya- Żeleńskiego i Krzywckiej. I Boya postulaty i polemiki brzmią przez to rownież niesłychanie współcześnie. To, że w XXI w Unii Europejskiej trzeba tłumaczyć komukolwiek, że ciało obywatelki należy do niej samej może nas złościć i przerażać, ale jest logiczną konsekwencją ciężkiej pracy polskiej prawicy. Która wypracowała również to, że większość prawej strony sceny politycznej w PL postrzega się jako centrum. To ma praktyczne, codzienne konsekwencje. Kuriozum jest konieczność tłumaczenia, że ciało kobiety należy do niej, na forum dla grupy, którą łączy doświadczanie wykluczenia z powodu cudzych opinii na temat decyzji o własnym ciele i życiu (przecież brak możliwości formalizacji związku dwóch kobiet jest również konsekwencją tej samej tezy, że obywatelka nie umie podjąć dobrej dla siebie decyzji o swoich intymnych sprawach).

Człowiek nie szmacący logiki nie ma problemu z ogarnięciem np podobieństwa planowanej ustawy do praw sprzed kilkuset lat w których dochodzeniem kryminalnym obejmowano każdy samotny poród (bo nie ma tak, że nagle zaczęłaś rodzić i to cholernie traumatyczne, że nikt ci nie pomógł, jesteś z natury podejrzana, i prawdopodobnie planowałaś zabójstwo noworodka) - i dlatego na ulice wyszły, poparły protest, zaczęły działać, również osoby bardzo mocno wierzące, nigdy wcześniej w kwestię prawa do aborcji nie zaangażowane.
Bardzo nastawione pozytywnie do teorii, że morula jest człowiekiem kobiety poczuły się oskarżone, obrażone, potraktowane jak szmaty. Słusznie. Bo cień możliwości penalizacji poronienia, cień możliwości dochodzenia wokół poronienia to dodatkowa szykana dla właśnie tych prolifersko nastawionych kobiet, które odczuwają poronienia naprawdę jak śmierć dziecka.
To mindfuck, że na wielodzietnych kobiety dyskutują o ustawie, a na Kobietykobietom czytam wypowiedzi bardziej stosowne dla nastoletnich wyznawców Szczerbca i Krula.

Polska generalnie cierpi na galopujący backlash. A niektórym kobietom jest wygodnie dołączyć do tłumu owiec.
Wygodniej i łatwiej niż myśleć, nawet jeśli potrafią.
Bo supremacja mężczyzn jest seksi, a kobiety to ktoś kto "daje" i musi być przywołany do porządku przez mądrzejszych. A dziecko ma się za karę. (Może za tym wszystkim stoi nie tylko lobby watykańskie ale lobby terapeutów, dla obu grup im więcej niechcianych dzieci, tym więcej w przyszłości przychodu :P)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: ImaSumak » 9 paź 2016, o 15:07

fetus pisze:(Może za tym wszystkim stoi nie tylko lobby watykańskie ale lobby terapeutów, dla obu grup im więcej niechcianych dzieci, tym więcej w przyszłości przychodu :P)
Nie chciane dzieci są głównie celem pedofilii. Min. księża amerykańscy tym czynnikiem się kierowali, wybierając swoje ofiary. Tego typu terapeutów też nie brakuje, a z dziećmi ten problem, że rosną i stają się przez to mało atrakcyjne, zapotrzebowanie zaś stale jest. W końcu w większości tym ludziom krzywda się nie dzieje.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: ImaSumak » 9 paź 2016, o 15:08

Niechciane :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
fetus
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 253
Rejestracja: 8 lip 2013, o 23:06

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: fetus » 9 paź 2016, o 15:50

ImaSumak pisze: Niechciane dzieci są głównie celem pedofilii. .
To też jest koncepcja
Serio, cały seksbiznes się fantastycznie dokarmia ludźmi wyprodukowanymi w biedzie, niechęci do nich, odrzuceniu i wykluczeniu. A im tańszy taki człowiek, im bardziej nic dla nikogo nie warty, im bardziej powstały z przymusu - tym lepiej.
Tak a propos, czytałaś, ImaSumak, "Żywe lalki"?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: ImaSumak » 9 paź 2016, o 18:11

fetus pisze:
ImaSumak pisze: Niechciane dzieci są głównie celem pedofilii. .
To też jest koncepcja
Serio, cały seksbiznes się fantastycznie dokarmia ludźmi wyprodukowanymi w biedzie, niechęci do nich, odrzuceniu i wykluczeniu. A im tańszy taki człowiek, im bardziej nic dla nikogo nie warty, im bardziej powstały z przymusu - tym lepiej.
Tak a propos, czytałaś, ImaSumak, "Żywe lalki"?
Nie, nie czytałam. Nie wpadła mi w ręce.
Co do reszty: dokładnie tak.
Lubię kiedy kobieta...
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: eminem98xd » 11 paź 2016, o 22:50

takeyoudowntown pisze:
eminem98xd pisze:Skad wiesz że Ci od religii są ślepi ? Czy ktoś kto postępuje według własnych zmysłów , zachcianek i zwierzęcych pobudek ? Czy on nie jest bardziej ślepy ? Czy człowiek który czuje się bez karny , czuje że niema żadnych obowiązków ? Powiesz mi że taka osoba jest bardziej rozwojowa niż ten ślepiec od religii ?
Nie żebym popierała jakąkolwiek religię , bo uważam że nie potrzebuję religii . Ale to mnie zastanawia , dlaczego napisałaś że Ci od religii są ślepi ? Czyli którzy od religii ? Od jakiej religii ? Wszyscy co idą jakąś drogą duchową są ślepi ? Ci którzy bardziej zadawalają się tym co jest wewnątrz niż to co jest na zewnątrz są ślepi ? Wytłumacz mi proszę .
Człowiek jest człowiekiem, a nie Bogiem, a jednak czuje, że może o Bogu mówić pewne rzeczy i tworzyć dogmaty. Uczono mnie za dzieciaka, że jest Sąd Ostateczny dla duszyczek, kazano nam sobie wyobrażać ważenie grzechów i prostą drogę do nieba, piekła, czyśćca. (Czyściec to wymysł Kościoła zresztą).
A skąd oni wiedzą, ze akurat tak jest? Bo są klerykami, teologami? Ale są tu na ziemi, wiedzą o Bogu tyle, co i my, szarzy obywatele, ale to oni mają prawo tworzyć prawa, bo są wyświęceni. O to tutaj chodzi.
Skąd wiedzą, że dzieci z aborcji idą do Jezusa? Bo Jezus o tym wspomniał w Biblii? No tak sobie to przełożyli, to tak mają. A dlaczego to nie chcą chrzcić dzieci ze związków niesakramentalnych? Tu już ta zasada nie obowiązuje? Ciekawe ;) To jest chodzenie po omacku.

Widzę , że nie zrozumiałaś mojego pytania .
A te pytania i takie odpowiedzi skieruj do kleru , a nie do normalnych ludzi , do zwykłych wierzących ludzi .
Po prostu poczułam że wszystkich wrzuciłaś do jednego worka .
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: eminem98xd » 11 paź 2016, o 22:52

Altena_Q pisze:Salami niepotrzebnie sie dajesz wkurzac czemus takiemu jak New Tedy. To albo czlowiek gleboko psychicznie chory, albo ktos kto robi sobie calkiem doslownie jaja i prowokuje Was, piszac coraz to bardziej szokujace rzeczy. Zreszta dziwie sie, ze jeszcze tego nie zauwazylas. Temat niedlugo posprzatamy a tymczasem prosze o nie uzywanie wulgaryzmow. Na forumowych zboczencow plci obojga jest tylko jedna metoda - ignorowac. A obrazliwe posty zglaszac do usuniecia. A w temacie, ciesze sie, ze marsz sie udal.

Ale dlaczego tak uważasz ? To już nie można odbiegać poglądami od liberałów i lewicy ?
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: justsomebody10 » 13 paź 2016, o 12:40

Można mieć różne poglądy, ale przedstawiać je w sposób kulturalny, bez obrażania dyskutantów, ani innych ludzi. Jeśli ktoś tego nie potrafi, świadomie, bądź nieświadomie, to automatycznie wywołuje podobne negatywne reakcje. Inna sprawa to obecność foremek, które lubią trollować tematy, żeby "podkręcić" dyskusję w sobie tylko znanych celach.
Awatar użytkownika
fetus
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 253
Rejestracja: 8 lip 2013, o 23:06

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: fetus » 15 paź 2016, o 16:44

ImaSumak pisze: Nie, nie czytałam. Nie wpadła mi w ręce.
Bardzo gorąco polecam, jest świetna
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: eminem98xd » 26 lis 2016, o 02:29

Czytałam tą ustawę i nie było nic o tym co wymieniłam , poza tym to nie rząd ją chciał wprowadzić , tylko organizacje pro-life.
Później czarny protest stał się dla mnie całkowicie nie wiarygodny , gdyż po odrzuceniu tej ustawy zaczął manifestować aby całkowicie ją zalegalizować . Tak , nie lubię kiedy ktoś mi narzuca swoją religię , ale nie cierpię też jak ktoś mi narzuca swoją głupotę i to abym musiała finansować komuś drugiemu coś czego bym nie chciała , aby było przeze mnie finansowane
( to się nazywa złodziejstwo ) .Myślę , że zalegalizowanie aborcji bardziej by nas zbliżyło do muzułmanów i nie chce mi się rozwijać tej myśli , a tak poza tym to mam gdzieś tą całą aborcję . Mam ją gdzieś , kiedy na moich oczach właśnie dokonuje się kolejnego rozbioru mojego kraju . I nie tylko mojego , bo wkrótce większość ludzi może przez to ucierpieć , większość zwykłych , niczego sobie nieświadomych ludzi , jakimi jesteśmy my , a dróg ucieczki jest co raz mniej . Bo nie długo na świecie nie będzie za bardzo dokąd uciec i czym się w ogóle obronić , dzięki temu wspaniałemu opiekuńczemu systemowi . Dlaczego nie widziałam nikogo , kto by protestował przeciwko CETA i TIPP ? Czy Wy macie jakąkolwiek świadomość co to jest ? I że zostało to przegłosowane i przez PO i przez PIS , podczas gdy idioci zażarcie drążyli tematy poboczne = prawa/lewa .
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: eminem98xd » 26 lis 2016, o 02:34

Aha i jeszcze chciała bym zwrócić uwagę , że PIS nie jest prawicą moje drogie :)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: Altena_Q » 26 lis 2016, o 12:10

Eminem, nie myślałaś jednak o terapii? Taka ilość paranoi musi bardzo utrudniać życie. Posta nie ma nawet co komentować, jedna bzdura drugą pogania.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: justsomebody10 » 26 lis 2016, o 20:21

A czemu nie komentować? Nawet totalne bzdury można skomentować, żeby ich bzdurność wykazać.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: justsomebody10 » 26 lis 2016, o 20:23

eminem98xd pisze:Aha i jeszcze chciała bym zwrócić uwagę , że PIS nie jest prawicą moje drogie :)
Oj, Amerykę odkryłaś. Nie ejst prawicowy pod względem gospodarczym, natomiast jest jak najbardziej prawicowy w kontekście polityki historycznej, preferowanych wartości, religijności, itp. A te czynniki wydają się być ważniejsze dla tej partii.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: justsomebody10 » 26 lis 2016, o 20:34

eminem98xd pisze:Czytałam tą ustawę i nie było nic o tym co wymieniłam , poza tym to nie rząd ją chciał wprowadzić , tylko organizacje pro-life.
Kompletne niezrozumienie. Napiszę drugi raz, że czytanie ustaw wymaga również czytania między wierszami i przewidywania konsekwencji, nawet tych nieplanowanych przez ustawę. To dotyczy badań prenatalnych, niepewności związanej z opieką nad chorą kobietą w ciąży, itp.
Później czarny protest stał się dla mnie całkowicie nie wiarygodny , gdyż po odrzuceniu tej ustawy zaczął manifestować aby całkowicie ją zalegalizować .


I znów kompletne niezrozumienie i w dodatku niewiedza na temat podstawowych faktów z życia politycznego. Następne protesty nawiazywały do wypowiedzi posłów PIS, że to jeszcze nie koniec, bo oni piszą nową, a także do wypowiedzi Kaczyńskiego na ten temat - już po odrzuceniu projektu Ordo Luris. Jeśli jej nie znasz, to widocznie kiepsko się orientujesz.
Dlaczego nie widziałam nikogo , kto by protestował przeciwko CETA i TIPP ?


Nie wiem. Może nie masz telewizora, nie przeglądasz informacji na necie, albo przeglądasz tylko określone portale. Ja widziałam info z takich protestów. Fakt, nie były one imponujące, ale były.

Czy Wy macie jakąkolwiek świadomość co to jest ? I że zostało to przegłosowane i przez PO i przez PIS , podczas gdy idioci zażarcie drążyli tematy poboczne = prawa/lewa .
Nie mamy świadomości. Oglądamy tylko "Klan", "Modę na sukces" i siedzimy z zapartym tchem przed wiadomościami w tvp1 (ironia). Masz kiepski kontakt z rzeczywistością, skoro nie jesteś w stanie zrozumieć, że ludzie wiedzą o wielu rzeczach, a nawet potrafią o nich rozmawiać bez takiej histerii, która towarzyszy Twoim wypowiedziom. Przypuszczam, że Tobie faktycznie wydaje się, ze przychodzisz z jakąś prawdą objawioną....
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: eminem98xd » 27 lis 2016, o 01:42

justsomebody10 pisze:
eminem98xd pisze:Czytałam tą ustawę i nie było nic o tym co wymieniłam , poza tym to nie rząd ją chciał wprowadzić , tylko organizacje pro-life.
Kompletne niezrozumienie. Napiszę drugi raz, że czytanie ustaw wymaga również czytania między wierszami i przewidywania konsekwencji, nawet tych nieplanowanych przez ustawę. To dotyczy badań prenatalnych, niepewności związanej z opieką nad chorą kobietą w ciąży, itp.
Później czarny protest stał się dla mnie całkowicie nie wiarygodny , gdyż po odrzuceniu tej ustawy zaczął manifestować aby całkowicie ją zalegalizować .


I znów kompletne niezrozumienie i w dodatku niewiedza na temat podstawowych faktów z życia politycznego. Następne protesty nawiazywały do wypowiedzi posłów PIS, że to jeszcze nie koniec, bo oni piszą nową, a także do wypowiedzi Kaczyńskiego na ten temat - już po odrzuceniu projektu Ordo Luris. Jeśli jej nie znasz, to widocznie kiepsko się orientujesz.
Dlaczego nie widziałam nikogo , kto by protestował przeciwko CETA i TIPP ?


Nie wiem. Może nie masz telewizora, nie przeglądasz informacji na necie, albo przeglądasz tylko określone portale. Ja widziałam info z takich protestów. Fakt, nie były one imponujące, ale były.

Czy Wy macie jakąkolwiek świadomość co to jest ? I że zostało to przegłosowane i przez PO i przez PIS , podczas gdy idioci zażarcie drążyli tematy poboczne = prawa/lewa .
Nie mamy świadomości. Oglądamy tylko "Klan", "Modę na sukces" i siedzimy z zapartym tchem przed wiadomościami w tvp1 (ironia). Masz kiepski kontakt z rzeczywistością, skoro nie jesteś w stanie zrozumieć, że ludzie wiedzą o wielu rzeczach, a nawet potrafią o nich rozmawiać bez takiej histerii, która towarzyszy Twoim wypowiedziom. Przypuszczam, że Tobie faktycznie wydaje się, ze przychodzisz z jakąś prawdą objawioną....

Nie potrafię znaleźć słów na Twoje bzdury , naprawdę nie potrafię . Nie mogę i nawet nie chcę . Spoko mów mi jak chcesz i myśl sobie jak chcesz . Ja , akurat bardzo dobrze czytam między wierszami i nic nie ujrzałam między nimi .
Może czerpiesz wiedzę z interii i wp.pl albo tvn , to w tedy nie będę z Tobą w ogóle dyskutowała .
Mnie nie obchodzą żadne poglądy ani problemy z nimi związane . Mnie insteresują problemy czysto ekonomiczne .
Które są zagłuszane przez takie bzdury , które dla was są całym św3iatem .
Ogólnie tak , nie oglądam telewizora , przeglądam internet , ale przeszukuje go całkowicie jak coś przeczytam i oprócz tego rozmawiam o tym z przeróżnymi ludźmi .
Właśnie co do tego protestu , to pokazuje ta sytuacja jak ludzie się interesują bardziej ważnymi sprawami
I tak , widziałam jak kod i czarny protest nie daleko mojego miasta , protestował za całkowita legalizacją po nie przyjęciu tej ustawy . A tu masz linki jeszcze do tej sprawy i powiedz mi co złego Twoim zdaniem zrozumiałam :
https://www.youtube.com/watch?v=_EwycHZBSrw
http://rownoscplci.pl/uploads/filemanag ... borcji.pdf
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: eminem98xd » 27 lis 2016, o 01:49

justsomebody10 pisze:
eminem98xd pisze:Aha i jeszcze chciała bym zwrócić uwagę , że PIS nie jest prawicą moje drogie :)
Oj, Amerykę odkryłaś. Nie ejst prawicowy pod względem gospodarczym, natomiast jest jak najbardziej prawicowy w kontekście polityki historycznej, preferowanych wartości, religijności, itp. A te czynniki wydają się być ważniejsze dla tej partii.

Wiem że Ameryki nie odkryłam , ale większość ludzi z tego o to środowiska PIS przypisuje do prawicowców co jest błędem .
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: eminem98xd » 27 lis 2016, o 01:50

Altena_Q pisze:Eminem, nie myślałaś jednak o terapii? Taka ilość paranoi musi bardzo utrudniać życie. Posta nie ma nawet co komentować, jedna bzdura drugą pogania.

Gdzie widzisz te paranoje ? Bo nie rozumiem Cię i dla mnie Twoja wypowiedź jak zwykle pozbawiona jest jakichkolwiek argumentów .
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: Alpha » 27 lis 2016, o 02:24

eminem98xd pisze:
justsomebody10 pisze:
eminem98xd pisze:Aha i jeszcze chciała bym zwrócić uwagę , że PIS nie jest prawicą moje drogie :)
Oj, Amerykę odkryłaś. Nie ejst prawicowy pod względem gospodarczym, natomiast jest jak najbardziej prawicowy w kontekście polityki historycznej, preferowanych wartości, religijności, itp. A te czynniki wydają się być ważniejsze dla tej partii.

Wiem że Ameryki nie odkryłam , ale większość ludzi z tego o to środowiska PIS przypisuje do prawicowców co jest błędem .
Mohetowi socjaliści będzie lepiej. :pilka:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: Alpha » 27 lis 2016, o 02:25

Alpha pisze:
eminem98xd pisze:
justsomebody10 pisze:
Oj, Amerykę odkryłaś. Nie ejst prawicowy pod względem gospodarczym, natomiast jest jak najbardziej prawicowy w kontekście polityki historycznej, preferowanych wartości, religijności, itp. A te czynniki wydają się być ważniejsze dla tej partii.

Wiem że Ameryki nie odkryłam , ale większość ludzi z tego o to środowiska PIS przypisuje do prawicowców co jest błędem .
Mohetowi socjaliści będzie lepiej. :pilka:
Moherowi miało być!
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Czarny poniedziałek

Post autor: justsomebody10 » 28 lis 2016, o 14:41

eminem98xd pisze: Nie potrafię znaleźć słów na Twoje bzdury , naprawdę nie potrafię . Nie mogę i nawet nie chcę . Spoko mów mi jak chcesz i myśl sobie jak chcesz . Ja , akurat bardzo dobrze czytam między wierszami i nic nie ujrzałam między nimi .
Załamujesz mnie. Nie potrafisz dyskutować. Piszesz innym, że piszą bzdury, bo nawet nie potrafisz podać kontrargumentów. Przykładu bzdur z mojej wypowiedzi nie podałaś. Czy bzdurą jest to, że odwołałam się do wypowiedzi Kaczyńskiego, której pewnie nie znasz. Czy bzdurą jest to, ze napisałam, że w wielu źródłach spotkałam się z protestami w sprawie umów, o których pisałaś. Popisałaś się typowymi "mądrościami" półgłówków, którzy jak nie potrafią odpowiedzieć, to piszą, ze to bzdury i że ktoś ogląda tvn.
Może czerpiesz wiedzę z interii i wp.pl albo tvn , to w tedy nie będę z Tobą w ogóle dyskutowała .
Dyskutowała? Ale ty nigdy nie dyskutujesz, tylko zawsze wypisujesz bełkotliwe komentarze, które z argumentacją niewiele mają wspólnego. Ja akurat przeglądem wiele portali, dużo czytam, nawet prawicow0-tabloidowe szmatławce, które dla Ciebie zapewne są biblią.

Widzę, że dałaś sobie wyczyścić mózg i wmówić, że problemy dotyczące kobiet są problemami zastępczymi. Smutne, że tacy ludzie jak Ty, z wielkim ego i malutką wiedzą będą wpływać kiedyś na losy Polski.
ODPOWIEDZ