Grupówki

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
ODPOWIEDZ
faarasi
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 187
Rejestracja: 21 maja 2011, o 23:26

Grupówki

Post autor: faarasi » 8 lis 2016, o 22:26

Właśnie przeczytałam artykuł :
http://jejperfekcyjnosc.pl/2016/11/jest ... z-wirusem/
Dość duże wrażenie zrobiła na mnie ten fragment:
No i dochodzi kwestia grupówek. Tam przewija się cały czas to samo towarzystwo i wszyscy tak naprawdę wszystko wiedzą. Jeśli dostaję zaproszenie teraz jakiekolwiek na aplikacji randkowej na seks grupowy, to jest to wyłącznie zaproszenie na seks bez gumek i na chemii. W Warszawie oznacza to, że jest to seks grupowy osób pozytywnych. Nie ma innej opcji, nikt nie jest tak głupi…
Czy zdarzyło wam się kiedykolwiek dostać zaproszenie na lesbijska grupówke? Istnieje w ogóle coś takiego?

Pytam z ciekawości. Mnie z dziwniejszych zaproszeń zdarza się tylko odnośnie moich stóp i zawsze od faceta.
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Grupówki

Post autor: Altena_Q » 8 lis 2016, o 23:11

Ten pan od stóp to pewnie znowu ten sam bywalec forum. Co jakiś czas banowany, ale wraca jak bumerang. Tu trzeba bardzo uważać, i weryfikować płeć rozmówcy skypem jak najszybciej się da.
Co do samego tematu, sam pomysł wydaje mi się obrzydliwy, a konsekwencje świetnie widać w przytoczonym artykule.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Gaik
super forma
super forma
Posty: 1074
Rejestracja: 21 paź 2008, o 02:00

Re: Grupówki

Post autor: Gaik » 8 lis 2016, o 23:33

A ja jestem za wolnością seksualną. Skoro ludzie mają takie upodobania to znaczy, że jest to naturalne.
Nie spotkałam się z jakimiś oficjalnymi zaproszeniami. Wydaje mi się, że czytałam kiedyś na jakimś blogu lesbijki o podobnej imprezie. Częściej chyba wśród znajomych słyszałam o trójkątach seksualnych, ale raczej nie o super zorganizowanych imprezach dla singli, czy swingujących par. Pewnie istnieje, ale w dość wąskim gronie towarzyskim.
Kwestia zabezpieczenia u kobiet homoseksualnych jest jednak dość rzadko poruszana. A temat HIV z jakichś przyczyn niemal nie istnieje.
apple_juice
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 5 maja 2016, o 16:22

Re: Grupówki

Post autor: apple_juice » 9 lis 2016, o 08:41

Gaik pisze:A ja jestem za wolnością seksualną. Skoro ludzie mają takie upodobania to znaczy, że jest to naturalne.
Przepraszam, ze sie wtrącę ale to sformułowanie jest chyba niezbyt trafione. Bo sa ludzie, którzy maja upodobania do dzieci... I to raczej naturalne nie jest... Tylko przerażajace.
ODPOWIEDZ