Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
ODPOWIEDZ
solipsystka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 14
Rejestracja: 31 lip 2015, o 18:52

Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: solipsystka » 30 lip 2017, o 14:49

Jakie sa Wasze poglady? Co sadzicie o ultimatum Brukseli?
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: Altena_Q » 30 lip 2017, o 16:29

Szykuję popcorn i czekam na forumową burzę :twisted:

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: Alpha » 30 lip 2017, o 16:36

Tak przy niedzieli i poranna burza już była, za oknem. :pilka:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: malina_grey » 30 lip 2017, o 17:02

solipsystka pisze:Jakie sa Wasze poglady? Co sadzicie o ultimatum Brukseli?
A jakie to ultimatum, bo jakoś daleko jestem od informacji
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: Alpha » 30 lip 2017, o 17:20

malina_grey pisze:
solipsystka pisze:Jakie sa Wasze poglady? Co sadzicie o ultimatum Brukseli?
A jakie to ultimatum, bo jakoś daleko jestem od informacji
Skoro masz dostęp do internetu, do informacji również :sing:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: ImaSumak » 30 lip 2017, o 18:04

A więc wojna! Z dniem dzisiejszym wszelkie sprawy i zagadnienia schodzą na plan dalszy...
Ja już jestem przygotowana. Wprawdzie nie popcorn, ale zielony seler i humus.
Alpha pisze:
malina_grey pisze:A jakie to ultimatum, bo jakoś daleko jestem od informacji
Skoro masz dostęp do internetu, do informacji również :sing:
Może nie wiedziała.
Lubię kiedy kobieta...
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: malina_grey » 30 lip 2017, o 18:55

Alpha pisze:
malina_grey pisze:
solipsystka pisze:Jakie sa Wasze poglady? Co sadzicie o ultimatum Brukseli?
A jakie to ultimatum, bo jakoś daleko jestem od informacji
Skoro masz dostęp do internetu, do informacji również :sing:
Hm, Buksela co chwilę wysyła ultimatum wobec Polski, ale jak sądzę chodzi o to ostatnie, w sprawie zmian w sądownictwie ?

Jeśli to to, to przypuszczalnie Alpho ucieszysz się, że potrafię czytać ze zrozumieniem :twisted:
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: Alpha » 30 lip 2017, o 19:21

ImaSumak pisze:A więc wojna! Z dniem dzisiejszym wszelkie sprawy i zagadnienia schodzą na plan dalszy...
Ja już jestem przygotowana. Wprawdzie nie popcorn, ale zielony seler i humus.
Alpha pisze:
malina_grey pisze:A jakie to ultimatum, bo jakoś daleko jestem od informacji
Skoro masz dostęp do internetu, do informacji również :sing:
Może nie wiedziała.
W obliczu wojny jesteś bardzo łaskawa Imo :cool:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: ImaSumak » 30 lip 2017, o 20:23

Alpha pisze:
ImaSumak pisze:A więc wojna! Z dniem dzisiejszym wszelkie sprawy i zagadnienia schodzą na plan dalszy...
Ja już jestem przygotowana. Wprawdzie nie popcorn, ale zielony seler i humus.
Alpha pisze:
Skoro masz dostęp do internetu, do informacji również :sing:
Może nie wiedziała.
W obliczu wojny jesteś bardzo łaskawa Imo :cool:
Akurat sytuacja zastała mnie w szlafroku, na kanapie i w dodatku w puszystych kapciach. Mogę wiec jedynie przyglądać się rzezi piłując paznokcie. Sama rozumiesz.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: Alpha » 30 lip 2017, o 20:37

ImaSumak pisze:
Alpha pisze:
ImaSumak pisze:A więc wojna! Z dniem dzisiejszym wszelkie sprawy i zagadnienia schodzą na plan dalszy...
Ja już jestem przygotowana. Wprawdzie nie popcorn, ale zielony seler i humus.


Może nie wiedziała.
W obliczu wojny jesteś bardzo łaskawa Imo :cool:
Akurat sytuacja zastała mnie w szlafroku, na kanapie i w dodatku w puszystych kapciach. Mogę wiec jedynie przyglądać się rzezi piłując paznokcie. Sama rozumiesz.
Oczywiście, że rozumiem, zwłaszcza piłowanie paznokci :sing:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
kokona
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 408
Rejestracja: 14 lis 2012, o 12:50

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: kokona » 31 lip 2017, o 11:01

Dlatego wyjechalam bo nie moglam pogodzic sie z ta sytuacja
She's not the chapter. She's all the story
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: malina_grey » 31 lip 2017, o 11:41

kokona pisze:Dlatego wyjechalam bo nie moglam pogodzic sie z ta sytuacja
Nie martw się, każda władza kiedyś mija. Choć czasem przez krótki czas narobi tyle zła, że hej !
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: takeyoudowntown » 31 lip 2017, o 14:15

Kto by się tam przejmował Brukselą, jeśli jutro kolejna rocznica najważniejszego wydarzenia w dziejach nowoczesnej Polski, czyli wybuch powstania warszawskiego. Nie wiem o co chodzi z tym patriotyzmem u młodzieży, t-shirtami z Polską Walczącą i grupami na Facebooku zrzeszającymi ludzi pamiętających rok 1944, choć ich wiek oscyluje w granicach 15-25 lat. Te rządy mi się z tym właśnie kojarzą - powstanie sztucznego patriotyzmu i robienie marketingu na sprawach, na których nie powinno się go robić, choćby przez prawdziwą pamięć i szacunek do zmarłych.
Be someone who makes you happy
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: jasandra » 31 lip 2017, o 14:53

takeyoudowntown pisze:Kto by się tam przejmował Brukselą, jeśli jutro kolejna rocznica najważniejszego wydarzenia w dziejach nowoczesnej Polski, czyli wybuch powstania warszawskiego. Nie wiem o co chodzi z tym patriotyzmem u młodzieży, t-shirtami z Polską Walczącą i grupami na Facebooku zrzeszającymi ludzi pamiętających rok 1944, choć ich wiek oscyluje w granicach 15-25 lat. Te rządy mi się z tym właśnie kojarzą - powstanie sztucznego patriotyzmu i robienie marketingu na sprawach, na których nie powinno się go robić, choćby przez prawdziwą pamięć i szacunek do zmarłych.
Niestety. Choć mam nadzieję, że tym razem 1 sierpnia przejdzie mniejszym echem, bo prawicowe media wciąż będą zajęte pluciem na prezydenta. Pytanie także, czy wycinka Puszczy faktycznie zostanie przerwana. W smutnych czasach żyjemy. Gdy patriotyzm definiuje się tylko w jeden jedyny, słusznie określony sposób. Znaczy to, że lata mojej edukacji obywatelskiej (czy jednak patriotycznej?) poszły na marne, bo za Polaka uznaję każdego, kto się nim czuje i ma odpowiednie papiery. Niech umarli spoczywają w pokoju. Dlaczego deklaratywny szacunek wobec powstańców musi wiązać się z piciem im w twarz, jak w zeszłym roku, gdy była sprawa Apelu Smoleńskiego, forsowana piszesz Macierewicza? I do tego wszystkie biegi, marsze, ulotki, opaski, niedługo powinny powstać wieczorne dyskoteki przez 63 dni, oczywiście w rytmie pieśni patriotycznych. Chore. A tyle więcej dałaby dobra edukacja.
Charlote
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2017, o 12:01

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: Charlote » 31 lip 2017, o 19:21

malina_grey pisze:
kokona pisze:Dlatego wyjechalam bo nie moglam pogodzic sie z ta sytuacja
Nie martw się, każda władza kiedyś mija. Choć czasem przez krótki czas narobi tyle zła, że hej !
Obawiam się, że TA władza nie minie tak szybko... jeśli dobrze posłuchać co piszczy w trawie czeka nas jeszcze co najmniej jedna kadencja... I nie wiadomo co po sobie zostawi.
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: Alpha » 31 lip 2017, o 23:00

Jeśli ludzie tym razem pójdą na wybory, to minie! Najgorsza jest bierność.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: neutrall » 1 sie 2017, o 00:28

Alpha pisze:Jeśli ludzie tym razem pójdą na wybory, to minie! Najgorsza jest bierność.
Jeśli wybory w ogóle, się odbędą... Wybory nie muszą być od razu fałszowane. Są inne metody np.:
Wydłużenie kadencji rządu,
Zdelegalizowanie partii opozycyjnych, tu się kogoś wsadzi, tu uchyli immunitet, poszuka się haków. Takie działania doprowadzą do tego, że jedyną partią, jaka pozostanie na kolejne wybory będzie PiS. Jak będą mieć sądownictwo i SN, w garści będą robić co im się żywnie podoba. Wsadzą kogo chcą, kiedy chcą i za co chcą. Nielegalna inwigilacja już w pewnym stopniu funkcjonuje, więc dowody też się znajdą. Będą stosować zasadę ''daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf''. Niemożliwe? To już teraz się dzieje. Wystarczy posłuchać co prokuratura wyrabia z założycielami OMZRiK https://soundcloud.com/medium-publiczne ... i-z-omzrik
Zła wiadomość jest taka że ewidentnie, istnieje duże zagrożenie totalitaryzmem. A dobra jest taka że nic nie jest jeszcze przesądzone, dopóki jest opór i ludzie nie dadzą się zastraszyć jest szansa, chociażby na wolne wolne wybory.
''Wolność to stan umysłu''
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: neutrall » 1 sie 2017, o 00:38

solipsystka pisze:Jakie sa Wasze poglady? Co sadzicie o ultimatum Brukseli?
Co do tego to sama mam pewien dysonans poznawczy, bo z jednej strony, fakt że Polska a raczej rząd PiS ewidentnie łamie zapisy z Traktatu Lizbońskiego, ale z drugiej strony ta sama Bruksela, chcę na siłę relokować transze uchodźców w Polsce, dolewając tylko oliwy do ognia. To jest tylko woda na młyn dla PiSu i różnej maści skrajnych ruchów prawicowych.
''Wolność to stan umysłu''
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: Altena_Q » 1 sie 2017, o 10:32

neutrall pisze:
Alpha pisze:Jeśli ludzie tym razem pójdą na wybory, to minie! Najgorsza jest bierność.
Jeśli wybory w ogóle, się odbędą... Wybory nie muszą być od razu fałszowane. Są inne metody np.:
Wydłużenie kadencji rządu,
Zdelegalizowanie partii opozycyjnych, tu się kogoś wsadzi, tu uchyli immunitet, poszuka się haków. Takie działania doprowadzą do tego, że jedyną partią, jaka pozostanie na kolejne wybory będzie PiS. Jak będą mieć sądownictwo i SN, w garści będą robić co im się żywnie podoba. Wsadzą kogo chcą, kiedy chcą i za co chcą. Nielegalna inwigilacja już w pewnym stopniu funkcjonuje, więc dowody też się znajdą. Będą stosować zasadę ''daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf''. Niemożliwe? To już teraz się dzieje. Wystarczy posłuchać co prokuratura wyrabia z założycielami OMZRiK https://soundcloud.com/medium-publiczne ... i-z-omzrik
Zła wiadomość jest taka że ewidentnie, istnieje duże zagrożenie totalitaryzmem. A dobra jest taka że nic nie jest jeszcze przesądzone, dopóki jest opór i ludzie nie dadzą się zastraszyć jest szansa, chociażby na wolne wolne wybory.
Ta sama panika była w 2004 roku. Ja ciągle mam nadzieję, że i tutaj w koncu się uspokoi, a społeczeństwo będzie miało ich dosyć.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: malina_grey » 1 sie 2017, o 12:44

Altena_Q pisze:
neutrall pisze:
Alpha pisze:Jeśli ludzie tym razem pójdą na wybory, to minie! Najgorsza jest bierność.
Jeśli wybory w ogóle, się odbędą... Wybory nie muszą być od razu fałszowane. Są inne metody np.:
Wydłużenie kadencji rządu,
Zdelegalizowanie partii opozycyjnych, tu się kogoś wsadzi, tu uchyli immunitet, poszuka się haków. Takie działania doprowadzą do tego, że jedyną partią, jaka pozostanie na kolejne wybory będzie PiS. Jak będą mieć sądownictwo i SN, w garści będą robić co im się żywnie podoba. Wsadzą kogo chcą, kiedy chcą i za co chcą. Nielegalna inwigilacja już w pewnym stopniu funkcjonuje, więc dowody też się znajdą. Będą stosować zasadę ''daj mi człowieka a znajdę na niego paragraf''. Niemożliwe? To już teraz się dzieje. Wystarczy posłuchać co prokuratura wyrabia z założycielami OMZRiK https://soundcloud.com/medium-publiczne ... i-z-omzrik
Zła wiadomość jest taka że ewidentnie, istnieje duże zagrożenie totalitaryzmem. A dobra jest taka że nic nie jest jeszcze przesądzone, dopóki jest opór i ludzie nie dadzą się zastraszyć jest szansa, chociażby na wolne wolne wybory.
Ta sama panika była w 2004 roku. Ja ciągle mam nadzieję, że i tutaj w koncu się uspokoi, a społeczeństwo będzie miało ich dosyć.
Nie wiem ( nie pamiętam ) tylko, czy w 2004 obiecali ludziom takie pieniądze, jak obecnie
U mnie w pracy część w miarę sensownie ( takie miałam wrażenie ) myślących ludzi głosowała na PiS, bo dostaną 500+ ( choć do specjalnie potrzebujących nie należą ).
Awatar użytkownika
jaga_n
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 21 mar 2017, o 14:08

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: jaga_n » 10 sie 2017, o 17:01

solipsystka pisze:Jakie sa Wasze poglady? Co sadzicie o ultimatum Brukseli?
UE nie ma zbyt wielu instrumentów, aby wywrzeć presję na Polsce. Postraszą i nic się nie zmieni.
Awatar użytkownika
fern
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 209
Rejestracja: 29 mar 2013, o 00:33

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: fern » 18 sie 2017, o 15:59

Altena_Q pisze: Ta sama panika była w 2004 roku. Ja ciągle mam nadzieję, że i tutaj w koncu się uspokoi, a społeczeństwo będzie miało ich dosyć.
Złe wieści. Nie będzie miało dosyć. Bo z jakiego powodu społeczeństwo miałoby mieć ich dosyć?
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: Altena_Q » 18 sie 2017, o 17:04

fern pisze:
Altena_Q pisze: Ta sama panika była w 2004 roku. Ja ciągle mam nadzieję, że i tutaj w koncu się uspokoi, a społeczeństwo będzie miało ich dosyć.
Złe wieści. Nie będzie miało dosyć. Bo z jakiego powodu społeczeństwo miałoby mieć ich dosyć?
Cierpliwości. Za jakiś czas się dowiesz.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: ImaSumak » 25 lip 2018, o 11:30

Czy któraś z Pań będzie uprzejma wyjaśnić mi co dokladnie przegłosował PiS w nocy i jakie to będzie mieć konsekwencje? Chodzi mi o ustawy o Sądzie Najwyższym. Nie znam się na tym, nie widzę nigdzie żadnego rzetelnego wyjaśnienia sprawy, tylko jakieś pół zdania i hasła bądź apokaliptyczne, bądź pochwalne. Chcialabym, by któraś ze znajacych się na prawie Pań wyjaśniła spokojnie co się stało, bez koniecznosci wyzywania od prawaków czy lewaków oraz hiterii czy euforii.
Byłabym bardzo wdzieczna, bo chciałabym sobie wyrobić osąd w tej sprawie.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: neutrall » 25 lip 2018, o 22:19

ImaSumak pisze:
25 lip 2018, o 11:30
Czy któraś z Pań będzie uprzejma wyjaśnić mi co dokladnie przegłosował PiS w nocy i jakie to będzie mieć konsekwencje? Chodzi mi o ustawy o Sądzie Najwyższym.
Sądzę że to jeden z artykułów, który w miarę prosty i treściwy sposób to opisuje.
Senat dobił sądy. Zobacz, po co PiS ta ustawa

Ogólnie w nowelizacji chodzi, o szybszą wymianę całego składu SN. Uprościć ścieżkę naboru na listy m.in do SN. Aby uniknąć obstrukcji.
PiS m.in obniżył kryteria kwalifikacyjne dla kandydatów na stanowiska SN.
Znacznie zredukował liczbę dokumentów, jaką potencjalni kandydaci mieli przedłożyć, aby potwierdzić swoje kompetencje, doświadczenie.
Blokada ścieżki odwoławczej od negatywnej decyzji KRS.
Kandydat na stanowisko sędziowskie, może być rekomendowany przez KRS, zanim ten przedłoży jakiekolwiek dokumenty, potwierdzające kompetencje i doświadczenie. I to rodzi obawy że takie dokumenty mogą być pominięte, więc KRS będzie dobierał sobie kandydatów do SN wdg. jakiegoś nikomu nieznanego klucza lub, takie dokumenty mogą być sfałszowane.
To jest kilka z wielu zmian....

Poza tym po noweli ustawy o SN są 2 błędy. W ustawie nie jest określone (tzn. brak punktu) określającego jakiego typu dokumentacje ma dostarczyć kandydat. I nie ma przepisu, określającego kto ma zwołać zgromadzenie ogólne SN. Zawsze to robił obecny prezes SN.

Jedyne co pozostaje to... nadzieja :lol: że Duda nie podpiszę tej ustawy po nowelizacji. Bo w tej chwili chodzi tylko o grę na czas.
''Wolność to stan umysłu''
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: malina_grey » 27 lip 2018, o 15:55

Jak juź wiadomo z mediów ...podpisał
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: ImaSumak » 27 lip 2018, o 16:45

neutrall pisze:
25 lip 2018, o 22:19
ImaSumak pisze:
25 lip 2018, o 11:30
Czy któraś z Pań będzie uprzejma wyjaśnić mi co dokladnie przegłosował PiS w nocy i jakie to będzie mieć konsekwencje? Chodzi mi o ustawy o Sądzie Najwyższym.
Sądzę że to jeden z artykułów, który w miarę prosty i treściwy sposób to opisuje.
Senat dobił sądy. Zobacz, po co PiS ta ustawa

Ogólnie w nowelizacji chodzi, o szybszą wymianę całego składu SN. Uprościć ścieżkę naboru na listy m.in do SN. Aby uniknąć obstrukcji.
PiS m.in obniżył kryteria kwalifikacyjne dla kandydatów na stanowiska SN.
Znacznie zredukował liczbę dokumentów, jaką potencjalni kandydaci mieli przedłożyć, aby potwierdzić swoje kompetencje, doświadczenie.
Blokada ścieżki odwoławczej od negatywnej decyzji KRS.
Kandydat na stanowisko sędziowskie, może być rekomendowany przez KRS, zanim ten przedłoży jakiekolwiek dokumenty, potwierdzające kompetencje i doświadczenie. I to rodzi obawy że takie dokumenty mogą być pominięte, więc KRS będzie dobierał sobie kandydatów do SN wdg. jakiegoś nikomu nieznanego klucza lub, takie dokumenty mogą być sfałszowane.
To jest kilka z wielu zmian....

Poza tym po noweli ustawy o SN są 2 błędy. W ustawie nie jest określone (tzn. brak punktu) określającego jakiego typu dokumentacje ma dostarczyć kandydat. I nie ma przepisu, określającego kto ma zwołać zgromadzenie ogólne SN. Zawsze to robił obecny prezes SN.

Jedyne co pozostaje to... nadzieja :lol: że Duda nie podpiszę tej ustawy po nowelizacji. Bo w tej chwili chodzi tylko o grę na czas.
Dziękuję za wyjaśnienie.
Bardzo przykre to wszystko.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Wojciechowska
Posty: 3
Rejestracja: 29 sie 2018, o 18:07

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: Wojciechowska » 29 sie 2018, o 18:13

Przykre to malo powiedziane. A bedzie tylko gorzej.
Truuudne sprawwyyy
Awatar użytkownika
fern
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 209
Rejestracja: 29 mar 2013, o 00:33

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: fern » 30 wrz 2018, o 14:41

fern pisze:
18 sie 2017, o 15:59
Altena_Q pisze: Ta sama panika była w 2004 roku. Ja ciągle mam nadzieję, że i tutaj w koncu się uspokoi, a społeczeństwo będzie miało ich dosyć.
Złe wieści. Nie będzie miało dosyć. Bo z jakiego powodu społeczeństwo miałoby mieć ich dosyć?
Napisałam rok temu. Ale czy miałam racje, to jeszcze trzy tygodnie trzeba poczekać ;)
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Wladza PiS dzien dzisiejszy.

Post autor: neutrall » 22 paź 2018, o 00:49

No i jak interpretować wyniki wyborów (?)
Wychodzi na to że po podsumowaniu wszystkiego wychodzi remis.... Nie ma ani wygranych ani przegranych....
Wstępna mapa samorządowa, nie napawa optymizmem, ale po zawiązaniu koalicji, układ sił jakoś się pozmienia.

https://wiadomosci.onet.pl/wybory-samor ... =onetsg_fb
''Wolność to stan umysłu''
ODPOWIEDZ