Patriotyzm.

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
Ire22
Posty: 5
Rejestracja: 24 sty 2018, o 11:11

Re: Patriotyzm.

Post autor: Ire22 » 24 sty 2018, o 11:21

na szczęście dziś już nie są czasy wojenne i każdy może przeżywać patriotyzm pozytywnie, bez konieczności oddawania krwi. W każdym razie ja jestem szczęśliwa z czasów, w których żyję i nie mam nic przeciwko paradom czy marszom organizowanym na przykład z okazji 11 listopada. To radosne manifestowanie życia w kraju, w przeciwieństwie do wszelkich ekstremistów.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Patriotyzm.

Post autor: jasandra » 24 sty 2018, o 11:40

Ha ha ha. Radosne rodziny z dziećmi wśród faszystów. Serce roście (patrząc na te czasy). To cytat, jakby ktoś nie pojął. Jedyna miłość, jaka mi została, to ta właśnie do polszczyzny i polskiej kultury. Resztę to mogliby choćby zaanektować. Dopóki nikt mnie nie zabija i nie tępi, powiewa mi to.
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 14:00

Nie mieszajmy wszystkiego do jednego worka. Są skrajne grupy, które patriotami nie są. Wychwalanie hitlera to skandal coś się im pomyliło. Ale jest cała masa patriotów ,którzy kochaja Polskę i nie są faszyści. NSDAP to narodowy socjalizm czyli lewica. To lewica nie uznaje państwa ,narodu. Ma być rząd europejski bez podziału na państwa.
justsomebody10
super forma
super forma
Posty: 2128
Rejestracja: 15 mar 2014, o 17:54

Re: Patriotyzm.

Post autor: justsomebody10 » 24 sty 2018, o 14:12

Leatherpants pisze:Nie mieszajmy wszystkiego do jednego worka. Są skrajne grupy, które patriotami nie są. Wychwalanie hitlera to skandal coś się im pomyliło. Ale jest cała masa patriotów ,którzy kochaja Polskę i nie są faszyści. NSDAP to narodowy socjalizm czyli lewica. To lewica nie uznaje państwa ,narodu. Ma być rząd europejski bez podziału na państwa.
No właśnie nie. Sama sobie przeczysz. NSDAP trudno zaliczyć do lewicy, bo głosił szereg postulatów typowych dla poglądów konserwatywnych, więc co najwyżej można powiedzieć, że miał postulaty i lewicowe, i prawicowe, natomiast gdzie tu porównanie faszyzmu z jego rasizmem, antysemityzmem i innymi groźnymi -izmami do obecnych poglądów lewicowych, które takiemu myśleniu sa zupełnie przeciwne? Czy Hitler był zwolennikiem państwa europejskiego? No raczej nie. Ostatnich dwóch zdań nawet nie warto komentować.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Patriotyzm.

Post autor: biedronca » 24 sty 2018, o 14:14

:shock:

Zbieram szczękę z podłogi. Jak znikomą trzeba mieć wiedzę o świecie.

NSDAP była partią faszystowską, antykomunistyczną. To naprawdę nie jest wiedza tajemna. I nie chodzi o to, że lewicą wypiera się tego śmierdzącego jaja. Samym członkom NSDAP nie przyszło by do głowy uważać się za lewicę. A S, choć pochodzi od społeczeństwa bynajmniej nie odnosi się do społeczeństwa w dzisiejszym ponadnarodowym znaczeniu, tylko do narodu właśnie.

Polecam czasami poczytać coś dłuższego niż wpisy na Twitterze.
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 15:43

Na zachodzie jednak ta ideologia uznawana jest za lewicową a nie prawicową. Sama nazwa narodowy socjalizm.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Patriotyzm.

Post autor: jasandra » 24 sty 2018, o 15:53

Hahahahahaha :pilka: :olaboga: Naczytała się pani "Do Rzeszy". Tacy z nich lewicowcy, jak z PiSu, tylko tyle. Tylko mało kto, a już na pewno w Polsce, mówiąc dziś "lewica", ma na myśli kwestie ekonomiczne, a to jedyne, w których partia rządząca jest jako tako lewicowa, przynajmniej deklaratywnie. Taki to i był socjalizm NSDAP. A pisanie o hitlerowcach, że nie uznawali istnienia narodu, to tak jak pisanie o Kościele katolickim, że za małżeństwo uznaje sakramentalny związek dwóch kobiet. Pomieszanie pojęć na poziomie, którego komentować nie warto.
A państwo i naród to dwie zupełnie różne rzeczy.
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 16:02

Ja jestem patriotką i nie jestem rasistką itp i znam osoby z kręgów narodowy podzielają moje poglądy. Polecam poczytać komunistę Alberto Spinneliego , który jest patronem Unii Europejskiej.
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 16:05

Powtarzam na zachodzie jest nie jako prawica traktowana ideologia.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Patriotyzm.

Post autor: jasandra » 24 sty 2018, o 16:15

Z Wiki:
In June 1941, well before the outcome of the war was safely predictable, Spinelli and fellow prisoner Ernesto Rossi completed the Ventotene Manifesto, eventually entitled Per un’Europa libera e unita ("For a Free and United Europe. A Draft Manifesto"), which argued that, if the fight against the fascist powers was successful, it would be in vain if it merely led to the re-establishment of the old European system of sovereign nation-states in shifting alliances. This would inevitably lead to war again. The document called for the establishment of a European federation by the democratic powers after the war. Because of a need for secrecy and a lack of proper materials at the time, the Manifesto was written on cigarette papers, concealed in the false bottom of a tin box and smuggled to the mainland by Ursula Hirschmann. It was then circulated through the Italian Resistance, and was later adopted as the programme of the Movimento Federalista Europeo, which Spinelli, Rossi and some 20 others established, as soon as they were able to leave their internment camp. The founding meeting was held in clandestinity in Milan on the 27/28 August 1943.

The Manifesto was widely circulated in other resistance movements towards the end of the war. Resistance leaders from several countries met clandestinely in Geneva in 1944, a meeting attended by Spinelli.

The Manifesto put forward proposals for creating a European federation of states, the primary aim of which was to tie European countries so closely together that they would no longer be able to go to war with one another. As in many European left-wing political circles, this sort of move towards federalist ideas was argued as a reaction to the destructive excesses of nationalism. The ideological underpinnings for a united Europe can thus be traced to hostility to nationalism: "If a post war order is established in which each State retains its complete national sovereignty, the basis for a Third World War would still exist even after the Nazi attempt to establish the domination of the German race in Europe has been frustrated" (founding meeting of the MFE).

Federalist advocate
After the war, Spinelli, leading the federalist MFE, played a vanguard role in the early episodes of European integration, criticising the small steps approach and the dominance of intergovernmentalism, feeling even that the chance to unite Europe had been missed as sovereign states were re-established without any common bond other than the functionalist OEEC and the largely symbolic Council of Europe. Even the European Coal and Steel Community (ECSC) was felt to be too sectoral. The MFE believed governments alone would never relinquish their national power without popular pressure. They advocated a European constituent assembly to draft a European Constitution.

(...)

Spinelli played a significant role in advising the drafting of the Assembly's proposal for a European "Statute". However, the failure of France to ratify the EDC treaty meant it was all to no immediate avail. Some of its ideas, however, were taken up in subsequent events.

European politician[edit]
Following the crisis of the failure of the EDC and the "re-launch" under the Paul-Henri Spaak committee, which led to the 1958 EEC Treaty, Spinelli, recognising that the EEC institutions were the only real existing form of European integration, but still considering that they were insufficient and that they lacked a democratic legitimacy, embarked on a "long march through the institutions". In 1970, he was nominated by the Italian government to be a member of the European Commission[2] from 1970 to 1976, taking responsibility for industrial policy in order to develop European policies in a new field.

Spinelli decided to run in the first direct elections to the European Parliament in 1979. He did so as an independent candidate on the list of the Italian Communist Party, which by then had become a Eurocommunist party and was keen to have prominent independent figures to stand on its list of candidates. He was elected and used the position to urge the first elected parliament to use its democratic legitimacy to propose a radical reform of the European Community, to transform it into a democratic European state.

To this end, he began to gather like-minded Members of the European Parliament around him, taking care to involve Members from different political groups. An initial meeting at the "Crocodile" restaurant in Strasbourg set up the "Crocodile Club", which, once it was of sufficient size, tabled a motion for Parliament to set up a special committee (eventually established in January 1982 as the Committee on Institutional Affairs, with Spinelli as General Rapporteur) to draft a proposal for a new treaty on union.

(...)

Spinelli's project was soon buried by the governments of the member states. However, it provided an impetus for the negotiations which led to Single European Act of 1986 and the Maastricht Treaty of 1992. This happened with the help of several National parliaments, which adopted resolutions approving the Draft Treaty, and of French President François Mitterrand who, following a meeting with Spinelli, came to the European Parliament to speak in favour of its approach, thereby reversing France's policy (since Charles De Gaulle) of hostility to anything but an intergovernmental approach to Europe. This momentum was enough to obtain the support of a majority of national governments to trigger the treaty revision procedure."

Rozumiem, że mamy tu do czynienia z projektem masowych zbrodni. Proszę o jakiekolwiek źródła, że "na zachodzie jest nie jako prawica traktowana ideologia" (po jakiemu to?). I bardzo boli nieznajomość polskiej fleksji ("osoby z kręgów narodowy"? cokolwiek to znaczy). Rozumiem, że powinniśmy rozwiązać Unię Europejską i nie mieć żadnej protekcji przed Rosją :poop: , a na granicach stać w długich kolejkach, zamiast przekraczać je za okazaniem dowodu. Rozumiem, że mobilność studencka też jest zła, bo jeszcze ktoś wyjedzie za granicę i zobaczy, że tam jest lepiej. Ograniczmy się do naszego tu i teraz, bo za to przesycone smogiem powietrze walczyli nasi przodkowie. Polska tradycją i węglem stoi! A raczej nierządem. Na koniec zacytuję znanego komunistę-lewaka:
https://www.youtube.com/watch?v=PFog3ISBEDI
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 16:29

Spinneli ma cel stworzenia rządu europejskiego i stworzenie armii europejskiej do pilnowania porządku. Czyli w przyszłości państwo totalitarne gdzie wola bedzie narzucona przymusem garstki wybrańców elity wbrew woli społeczeństwom. Oczywiście jest pięknie opakowane i urabianie jak to będzie wspaniale. Unia Europejska tak ,ale w takiej formie jak dzisisiaj. Do Rosji się nie wybieram. Unia Europejska miała być wspólnotą , która miała reprezentowaći i być konkurencyjna do Chin, Indii i USA.Bo same poszczególne państwa były z byt słabe aby konkurować.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Patriotyzm.

Post autor: biedronca » 24 sty 2018, o 16:53

Leatherpants pisze:Powtarzam na zachodzie jest nie jako prawica traktowana ideologia.
Najgorsze zachodzie myślenia jak przypuszczam :wink:
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Patriotyzm.

Post autor: jasandra » 24 sty 2018, o 16:55

Z tego, co ja czytam, to wspólnota miała raczej zapobiegać wojnom, które wynikły w dobitnej mierze z antagonizmów narodowościowych i nacjonalizmów - nacjonalizm to wynalazek dopiero XIX wieku, tak swoją drogą. Cóż, możesz się do Rosji nie wybierać, ale jeśli nikt nas nie obroni, Rosja może się wybrać do nas :D. Ja tej "armii europejskiej" nie widze, chyba że chodzi o NATO czy coś takiego, które zresztą i tak jest słabe. Jasne, tak właśnie będzie. Unia jest zbyt słaba, żeby mogła być kiedykolwiek totalitarna. Unia powstała w odpowiedzi na zagrożenie sowieckie, ale nie należy tego mylić z komunizmem. Wielki teoretyk komunizmu, Karol Marks, był resztą również wielkim zwolennikiem niepodległości Polski i nienawidził Rosji. TO śmieszek historii, że właśnie leninizm-bolszewizm, a potem stalinizm nazwano marksizmem-leninizmem. A wielki Nietzsche został uzzany (o ironio) za "teoretyka" hitleryzmu.
Nie odpowiedziałaś mi na żadne z pytań, bo nie masz argumentów. Dla mnie korzyści z życia w europejskim państwie federacyjnym byłyby duże, ale to raczej nierealne. Więc korzystajmy z otwartych granic, w miarę swobodnego przepływu walut, sporej mobilności (polecam historie osób, które próbowały wziąć ślub z kimś spoza Unii, ile to papierologii, ile podejrzliwości urzędniczej - obywatelstwo europejskie daje ogromne przywileje i dlatego przyznaje się je przybyszom niechętnie), możliwości brania udziału we wszelkich programach z europejskimi funduszami. Oczywiście, UE boryka się z typowymi europejskimi problemami - marazmem, małą konkurencyjnością, aż przesadnym przestrzeganiem demokratycznych procedur - o ileż skutecznie jest państwo szczęścia i swobody, Chiny, gdzie każda jednostka ma głos :podbite oczko: . Akurat Unia Europejska nie ma żadnych szans, by stać się totalitarna, raczej zostanie pokonana przez totalizującą konkurencję (no i Putin nie śpi). Otwartość nie sprzyja totalizmom. Chyba, że chcesz nazwać totalizmem "poprawność polityczną", to naprawdę... znaczy, że w d* nam się poprzewracało! Wolność słowa! Wolność dla nienawiści!

A czy Twoi znajomi z "kręgów narodowy" wiedzą, że jesteś niehetero?
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 17:10

Poczekaj jeszcze trochę a to się spełni narazie im się nie udaję nie ma narybka ,ale za 20 lat przyjdzie nowe pokolenie. Pamiętaj wszystkie zbrodnicze ideologie miały piękne postulaty dlatego owoce świadczą a nie deklaracje. To bedzie stopniowy proces integracja scislejsza i w końcu bedzie to co chcą. Albo spowodują krach poteżny finansowy i musimy go przezwyciężyć i taki model zaproponują jednego organizmu. Nie należe do ruchu narodowego a jestem patriotką. To jest prywatna sprawa nie muszę wszystkim mówić o sprawach miłosnych.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Patriotyzm.

Post autor: jasandra » 24 sty 2018, o 17:37

Nie rozumiem za bardzo Twojej składni. Rzeczywiście, nazizm miał piękne postulaty: wytępić Żydów! wytępić Słowian! wytępić gejów! wytępić Romów! Bolszewizm z kolei miał ideologię: tępić kułaków! tępić burżujów! Ja tu nie widzę pięknych postulatów. A to, że wiele pięknych ideologii zostało zbrodniczo wykorzystanych, to już inna sprawa, ale nie o nich na razie mówimy.

Cóż, zastanawiam się, czy ci patrioci byliby tacy tolerancyjni, gdyby wiedzieli, kim jesteś.
Ja jestem patriotką swojego języka i swojej kultury. Liczy się? I to, że mi na tym zasr* kraju zależy? Żeby się za niego nie wstydzić? Żeby móc się czuć dobrze mówiąc "jestem Polką"? Czy patriotyzm to miłość bezwarunkowa? Nie ważne, co dzieci robią, ale "mój syneczek by nigdy nie", "jak pan tak może o mojej córce"? Czy naprawdę już tylko taki model nam pozosta, czy resztki nadziei,że wskrzesi się to, co było w Polsce piękne, to już zdrada i stanie "tam, gdzie stało ZOMO"?
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Patriotyzm.

Post autor: biedronca » 24 sty 2018, o 17:53

Leatherpants pisze:Poczekaj jeszcze trochę a to się spełni narazie im się nie udaję nie ma narybka ,ale za 20 lat przyjdzie nowe pokolenie. Pamiętaj wszystkie zbrodnicze ideologie miały piękne postulaty dlatego owoce świadczą a nie deklaracje. To bedzie stopniowy proces integracja scislejsza i w końcu bedzie to co chcą. Albo spowodują krach poteżny finansowy i musimy go przezwyciężyć i taki model zaproponują jednego organizmu. Nie należe do ruchu narodowego a jestem patriotką. To jest prywatna sprawa nie muszę wszystkim mówić o sprawach miłosnych.
Czyli UE jest zła, bo ma zbyt piękne deklaracje? No to rzeczywiście, argument nie do podważenia. :lol:

A to co piszesz, że będzie za 20 lat to z jakiś przesłanek wynika, czy z wróżenia z fusów Ci wyszło?

A patriotyzm z samej definicji nie jest sprawą prywatną. Bo ojczyzna nie jest niczyją sprawą prywatną.
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 18:00

Moja droga Unia ideologicznie jest lewicowa programy przede wszystkim są oparte na niej. Czyli na lewica A unia ma być bez chrześcijaństwa ma być ateistyczna. To jest założenie współczesnych przywódców w Europie. Za 20 lat te pokolenie co teraz się rodzi będzie już dorosłe i oni w tym nurcie od dziecka będą urabiani. Unia tak ,ale na korzeniach zbudowana a nie na rewolucj wszystko zmieniającej.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Patriotyzm.

Post autor: ImaSumak » 24 sty 2018, o 18:01

jasandra pisze:Nie rozumiem za bardzo Twojej składni. Rzeczywiście, nazizm miał piękne postulaty: wytępić Żydów! wytępić Słowian! wytępić gejów! wytępić Romów! Bolszewizm z kolei miał ideologię: tępić kułaków! tępić burżujów! Ja tu nie widzę pięknych postulatów. A to, że wiele pięknych ideologii zostało zbrodniczo wykorzystanych, to już inna sprawa, ale nie o nich na razie mówimy.
Ale Jasandro z kim Ty gadasz.. Przecież osoba ta nie uważa Słowian za przodków Polaków. Wyznaje i utożsamia się z kulturą żydowską siejąc propagandę jakoby Żydzi byli naszymi przodkami, co nie gryzie jej się z głoszeniem haseł "Polska dla Polaków". Geje, Bolszewicy, Romowie i zapewne również Żydzi (tak brak konekwencji rozumowej oraz wiedzy dla takich ludzi to standard) byli i są jako Ci Słowianie jeno poganami, więc nie dziw się, że wytępienie innych ludzi niż kolegów L. z jej /ich perspektywy może być postulatem pięknym.

A Ci patrioci są tak tolerancyjni, że L. wsród nich musi być niesobą. No ale za to jeździ na motorze, biega w skórach i czyta faszystowskie ziny o miłosci do żydowskiego boga i polskiej ojczyzny. Niewykluczone że po lesie.
Lubię kiedy kobieta...
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 18:07

Na czym polega patriotyzm?
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 18:10

Więcej głebi a mniej płytkiego patrzenia na pewne sprawy.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Patriotyzm.

Post autor: biedronca » 24 sty 2018, o 18:19

Leatherpants pisze:Moja droga Unia ideologicznie jest lewicowa programy przede wszystkim są oparte na niej. Czyli na lewica A unia ma być bez chrześcijaństwa ma być ateistyczna. To jest założenie współczesnych przywódców w Europie. Za 20 lat te pokolenie co teraz się rodzi będzie już dorosłe i oni w tym nurcie od dziecka będą urabiani. Unia tak ,ale na korzeniach zbudowana a nie na rewolucj wszystko zmieniającej.
Programy czego?

Kto twierdzi, że UE ma być ateistyczna?

Rzucasz jakieś hasła, ale sama chyba nie bardzo wiesz, o co Ci chodzi.

Ostatni potężny krach finansowy miał początek w USA, w których właściwie wszyscy znaczący politycy odwołują się do tradycji chrześcijańskiej.

No i pamiętaj (albo dowiedz się), że faszyzm bardzo mocno nawiazywał do tradycji.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Patriotyzm.

Post autor: ImaSumak » 24 sty 2018, o 18:24

Leatherpants pisze:Więcej głebi a mniej płytkiego patrzenia na pewne sprawy.
Do tego to musiałabyś używać rozumu, a nie żydowskiej i faszystowskiej propagandy.
Lubię kiedy kobieta...
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Patriotyzm.

Post autor: jasandra » 24 sty 2018, o 18:26

Ja tu sobie tak dla zabawy rozmawiam. To zabawne, bo od kilkunastu postów rozprawiasz o patriotyzmie, a potem pytasz, co to jest patriotyzm. To po co ta cała dyskusja, skoro sama nie umiesz zdefiniować pojęcia inaczej niż (przepraszam za trudne słowo) etymologicznie? Przecież nie zakładam, że nasza szanowna dyskutantka odniesie się do czegokolwiek, co napisałam, bo podejrzewam, niezłośliwie, że nic niestety nie zrozumiała.
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Patriotyzm.

Post autor: jasandra » 24 sty 2018, o 18:27

Ok, przesadziłam z tym niezłośliwie :roll:
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 18:28

I taki mamy rozum ,że coraz więcej ludzi jest zagubionych, z depresjami , smutnych. Kasę mają ,ale szczęścia nie mają.
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 18:31

Moja droga zadaje pytanie czym jest patriotyzm dla was ,żeby wiedzieć co odpisać?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Patriotyzm.

Post autor: ImaSumak » 24 sty 2018, o 18:40

Podpowiem Ci, bo pewnie w żadnym zinie tego nie znajdziesz, a z samodzielnoscią myślenia kiepsko:
Przeczytaj wątek od początku. Spróbuj też poszukać w innych wątkach.
Lubię kiedy kobieta...
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 18:42

Dobra też pisałam trochę żartobliwie. A teraz konkretnie jakie poglądy wy macie lewicowe. liberalne w co wierzycie.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Patriotyzm.

Post autor: biedronca » 24 sty 2018, o 18:59

Czyli co? Wycofujesz się i nie próbujesz bronić tego, co wyżej pisałaś? Całkiem słusznie, tego nie da się obronić na drodze dyskusji na argumenty :)
Leatherpants
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 201
Rejestracja: 19 gru 2017, o 11:15

Re: Patriotyzm.

Post autor: Leatherpants » 24 sty 2018, o 19:06

O nazizmie?
ODPOWIEDZ