Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: AnnaArendt » 9 sty 2020, o 16:39

Od lat dyskutuje, wchodze, zaglądam, mam własne zdanie.
Widzę że polskie środowisko L nadal (chociaż to przerażające) jest w totalnej rozsypce. Polaryzacja od czemu mam się ujawniać (to moja osobista sprawa) po radykalne TERF. Język leży płacze, lesbijki nie widzą się jako kobiety i nie stają po stronie feministycznych postulatow (aborcja? a co to? mnie nie interesuje ten temat i najlepsze: "mi ciąża nie grozi"). Grupy na fb - głównie piwno-kotkowe, jedne zakładane przez pania podejrzewana o naciaganie na pieniadze, a inne prokatolicko prawicowe (o dzizas). Nawet sama spróbowałam załozyc wlasna (zeby nie bylo ze tylko siedze i placze) ale obawiam sie ze poza znajomymi ktore i tak mamy jako znajome inicjatywa padnie na pysk. Czemu? Czemu tak bardzo się nie integrujemy?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: ImaSumak » 9 sty 2020, o 17:13

AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 16:39
Od lat dyskutuje, wchodze, zaglądam, mam własne zdanie.
Widzę że polskie środowisko L nadal (chociaż to przerażające) jest w totalnej rozsypce. Polaryzacja od czemu mam się ujawniać (to moja osobista sprawa) po radykalne TERF. Język leży płacze, lesbijki nie widzą się jako kobiety i nie stają po stronie feministycznych postulatow (aborcja? a co to? mnie nie interesuje ten temat i najlepsze: "mi ciąża nie grozi"). Grupy na fb - głównie piwno-kotkowe, jedne zakładane przez pania podejrzewana o naciaganie na pieniadze, a inne prokatolicko prawicowe (o dzizas). Nawet sama spróbowałam załozyc wlasna (zeby nie bylo ze tylko siedze i placze) ale obawiam sie ze poza znajomymi ktore i tak mamy jako znajome inicjatywa padnie na pysk. Czemu? Czemu tak bardzo się nie integrujemy?
Poleciałaś stereotypami równo! Wpiszę się wiec w klimat:

Lesbijki mają koty, a koty się nie integrują.
Lubię kiedy kobieta...
Zaufacodnowa
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 656
Rejestracja: 3 lis 2019, o 11:48

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: Zaufacodnowa » 9 sty 2020, o 17:44

AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 16:39
Od lat dyskutuje, wchodze, zaglądam, mam własne zdanie.
Widzę że polskie środowisko L nadal (chociaż to przerażające) jest w totalnej rozsypce. Polaryzacja od czemu mam się ujawniać (to moja osobista sprawa) po radykalne TERF. Język leży płacze, lesbijki nie widzą się jako kobiety i nie stają po stronie feministycznych postulatow (aborcja? a co to? mnie nie interesuje ten temat i najlepsze: "mi ciąża nie grozi"). Grupy na fb - głównie piwno-kotkowe, jedne zakładane przez pania podejrzewana o naciaganie na pieniadze, a inne prokatolicko prawicowe (o dzizas). Nawet sama spróbowałam załozyc wlasna (zeby nie bylo ze tylko siedze i placze) ale obawiam sie ze poza znajomymi ktore i tak mamy jako znajome inicjatywa padnie na pysk. Czemu? Czemu tak bardzo się nie integrujemy?
Ogólnie rzecz biorąc integracja nas wszystkich tutaj zgromadzonych się marzy?Tworzenie wspólnych postulatów, priorytetów, podbudowanie wzajemne utraconych morali. I co dalej? Jak Ty widzisz naprawę tego wszystkiego?

PS tak mam kota i dobrze mi z nim
Ach co to był za wyścig, ostatni w jej życiu....
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: AnnaArendt » 9 sty 2020, o 17:55

Tak Ima - poleciałam stereotypami, bo niestety (chociaż to niezwykle przykre) widze je na grupach na których jestem. Moze ja jestem na zlych grupach? Moze polecisz mi jakies na ktorych tak się nie dzieje a dziewczyny jednak dyskutuja a nie wrzucaja pojedyncze zdjecia kotkow/pieskow/przyrody lub maja wspolny slownik pojeciowy. Np co to znaczy misgenderyzm, albo dlaczego feminitywy sa wazne. Ja osobiscie mam wrazenie krecenia sie w kolko. Ostatnio jedna pani administrator na jednej z grup nie widziala interhomofobii w poscie "Prezydent z malzonka" do ktorego autorka przypiela zdjecie Biedronia z Wprost sprzed kampanii euro a potem robila heheszki ze slowa "prezydentka". Gdybym nie miala takich doswiadczen piałabym peany na temat fantastycznosci. Ale tak nie jest.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: ImaSumak » 9 sty 2020, o 18:55

AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 17:55
Tak Ima - poleciałam stereotypami, bo niestety (chociaż to niezwykle przykre) widze je na grupach na których jestem. Moze ja jestem na zlych grupach? Moze polecisz mi jakies na ktorych tak się nie dzieje a dziewczyny jednak dyskutuja a nie wrzucaja pojedyncze zdjecia kotkow/pieskow/przyrody lub maja wspolny slownik pojeciowy. Np co to znaczy misgenderyzm, albo dlaczego feminitywy sa wazne. Ja osobiscie mam wrazenie krecenia sie w kolko. Ostatnio jedna pani administrator na jednej z grup nie widziala interhomofobii w poscie "Prezydent z malzonka" do ktorego autorka przypiela zdjecie Biedronia z Wprost sprzed kampanii euro a potem robila heheszki ze slowa "prezydentka". Gdybym nie miala takich doswiadczen piałabym peany na temat fantastycznosci. Ale tak nie jest.
Ok, rozumiem.

Z grupami Ci nie pomogę, bo do żadnej nie należę. Zaglądam tylko tutaj. Gdybym jednak na Twoim miejscu szukała, to może pomyśl o jakichś organizacjach pro les i pro kobiecych?

Może z tych grup zrezygnuj, bo ewidentnie do nich nie pasujesz. Szukaj ludzi sobie podobnych :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: ImaSumak » 9 sty 2020, o 18:59

Napisałam to, bo naprawdę nie warto jechać po wszystkich lesbijkach, tylko dlatego, że otaczasz się jakimś tam wycinkiem ludzi.

Ja już mam trochę dosyć czytania kim i jaka jestem jako lesbijka i co mysle i czuję jako kobieta, bo albo ludzie opierają się na stereotypach, albo czytają glupie poradniki.
Lubię kiedy kobieta...
AmeIia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 5 sie 2019, o 10:54

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: AmeIia » 9 sty 2020, o 19:18

Niestety, ale jest duża nietolerancja wśród lesbijek (potwierdziły to też moje znajome), autorka tematu ma rację. Oczywiście nie wszystkie takie są, ale dużo ich :/. Wystarczy popatrzeć na treść ogłoszeń na tym portalu, można się czasem załamać, najbardziej dostrzegalna jest bifobia i to mnie mocno drażni.

Co do grupy to wiem która to. Najlepiej po prostu z niej odejść i dołączyć do innej, gdzie adminki nie mają tak skrajnych poglądów. Ja tam już rzadko się udzielam, na szczęście.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: AnnaArendt » 9 sty 2020, o 19:24

Właśnie dlatego podjęlysmy z narzeczona probe stworzenia własnej. No nic to. Zobaczymy.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: ImaSumak » 9 sty 2020, o 19:27

Do czego ma służyć taka grupa? To jest na fb?
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: dobranocka14 » 9 sty 2020, o 19:31

AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 19:24
Właśnie dlatego podjęlysmy z narzeczona probe stworzenia własnej. No nic to. Zobaczymy.
A nie lepiej jest inicjować dyskusje tutaj? Mam na myśli także bardziej powszechny dostęp do miejsca. Nie każdy ma fb to raz a dwa z informacją też jakoś szeroko nie dotrzecie. No i, co widać, polityką czy sprawami społecznymi interesuje się nie tak dużo kobiet.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: AnnaArendt » 9 sty 2020, o 19:59

Tak - na fb. Fb ma dużo większa dynamikę. Do tego inna strukture - łatwiej jest czytać i widzieć które odpowiedzi są do którego komentarza. Poza tym każda ze "starych" stron ma swoją zwolenniczki i wroginie ;) znam też mnóstwo dziewcząt które na forum kk nie wchodza.

My odeszlysmy z polskich grup "fobicznych", mamy nadzieję ze ta nowa przyniesie też nowa jakość bo staramy się do niej ściągnąć także kobiety ktore działają w obszarach fem/les/bi a które są naszymi znajomymi zniecheconymi poprzednimi doświadczeniami.
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: Alfa_Omega » 9 sty 2020, o 20:01

AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 19:24
Właśnie dlatego podjęlysmy z narzeczona probe stworzenia własnej. No nic to. Zobaczymy.
A to nie takie trochę mnożenie bytów? :roll:

Cześć Ima, kopę lat :lol:
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: AnnaArendt » 9 sty 2020, o 20:06

Rozmnażanie przez paczkowanie; ) a na poważnie - jeśli nie mam miejsca w którym czuję się bezpiecznie i dobrze - to je sobie tworzę.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: dobranocka14 » 9 sty 2020, o 20:07

AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 20:06
Rozmnażanie przez paczkowanie; ) a na poważnie - jeśli nie mam miejsca w którym czuję się bezpiecznie i dobrze - to je sobie tworzę.
Lejdis?
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: AnnaArendt » 9 sty 2020, o 20:16

Lejdis to grupa towarzyska - przynajmniej z opisu. Zajrzę. Może się okaże być bardziej zaangażowana politycznie :)
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: dobranocka14 » 9 sty 2020, o 20:23

AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 20:16
Lejdis to grupa towarzyska - przynajmniej z opisu. Zajrzę. Może się okaże być bardziej zaangażowana politycznie :)
Myślałam, że to wasza.
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: AnnaArendt » 9 sty 2020, o 20:50

Nie. Nasza to Lmatters
AmeIia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 83
Rejestracja: 5 sie 2019, o 10:54

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: AmeIia » 9 sty 2020, o 22:12

AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 19:59
Tak - na fb. Fb ma dużo większa dynamikę. Do tego inna strukture - łatwiej jest czytać i widzieć które odpowiedzi są do którego komentarza. Poza tym każda ze "starych" stron ma swoją zwolenniczki i wroginie ;) znam też mnóstwo dziewcząt które na forum kk nie wchodza.
Ja czuję się swobodniej na fb, tutaj jest większa anonimowość i więcej pola do hejtu. Już kilka razy się z nim spotkałam. Na fb chociaż widzę z kim się kłócę :lol:
nowa_ja123
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 117
Rejestracja: 19 sie 2019, o 21:50

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: nowa_ja123 » 9 sty 2020, o 22:22

AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 16:39
Od lat dyskutuje, wchodze, zaglądam, mam własne zdanie.
Widzę że polskie środowisko L nadal (chociaż to przerażające) jest w totalnej rozsypce. Polaryzacja od czemu mam się ujawniać (to moja osobista sprawa) po radykalne TERF. Język leży płacze, lesbijki nie widzą się jako kobiety i nie stają po stronie feministycznych postulatow (aborcja? a co to? mnie nie interesuje ten temat i najlepsze: "mi ciąża nie grozi"). Grupy na fb - głównie piwno-kotkowe, jedne zakładane przez pania podejrzewana o naciaganie na pieniadze, a inne prokatolicko prawicowe (o dzizas). Nawet sama spróbowałam załozyc wlasna (zeby nie bylo ze tylko siedze i placze) ale obawiam sie ze poza znajomymi ktore i tak mamy jako znajome inicjatywa padnie na pysk. Czemu? Czemu tak bardzo się nie integrujemy?
nie zmienisz mentalności ludzi. Jedyne co możesz to zmienić swoje nastawienie a to wystarczająco dużo by odnaleźć kogoś wartościowo oczywiście przy odrobinie szczęścia.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: marinnaWR » 10 sty 2020, o 00:15

AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 16:39
Od lat dyskutuje, wchodze, zaglądam, mam własne zdanie.
Widzę że polskie środowisko L nadal (chociaż to przerażające) jest w totalnej rozsypce. Polaryzacja od czemu mam się ujawniać (to moja osobista sprawa) po radykalne TERF. Język leży płacze, lesbijki nie widzą się jako kobiety i nie stają po stronie feministycznych postulatow (aborcja? a co to? mnie nie interesuje ten temat i najlepsze: "mi ciąża nie grozi"). Grupy na fb - głównie piwno-kotkowe, jedne zakładane przez pania podejrzewana o naciaganie na pieniadze, a inne prokatolicko prawicowe (o dzizas). Nawet sama spróbowałam załozyc wlasna (zeby nie bylo ze tylko siedze i placze) ale obawiam sie ze poza znajomymi ktore i tak mamy jako znajome inicjatywa padnie na pysk. Czemu? Czemu tak bardzo się nie integrujemy?
często na grupie dziewuchy-dziewuchom na fb widzę ciekawe dyskusje
Do Waszej właśnie wysłałam akces, to się porozglądam 8) jeśli można. Grupę założyłyście zaledwie 4 dni temu, więcej optymizmu :)
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: AnnaArendt » 10 sty 2020, o 06:11

Pesymizm to z innych grup...
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: AnnaArendt » 10 sty 2020, o 06:15

Super marianna :) mozesz do mnie napisac wiadomosc ze ty to ty? Hortencja tam na grupie...
lacc19
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 265
Rejestracja: 11 gru 2012, o 12:44

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: lacc19 » 10 sty 2020, o 11:04

bo każdy ma inne poglądy? Dla mnie kobieta ma wybór czy mieć dziecko czy nie, do momentu kiedy zajdzie w ciążę. Jak mogę poprzeć aborcję;/

I podejrzewam, że z wieloma innymi postulatami też nie jest mi po drodze. :pilka:
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: abecaduo » 10 sty 2020, o 11:59

Nie czuję szczególnej potrzeby integracji (czy to oznacza wspólne myślenie i forsowanie tych samych idei?) ze względu na orientację. Nie wybrałam jej, jest częścią mnie, jakoś mnie to identyfikuje, ale nie w całości. Tak samo nie czuję potrzeby 'babskich' integracji, czy przynależności do grup dziewczyńskich.
Ella_Bronia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 619
Rejestracja: 15 mar 2013, o 18:41

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: Ella_Bronia » 10 sty 2020, o 12:01

Wydaje mi się, że środowisko nigdy nie będzie zintegrowane, bo ludzie za bardzo się od siebie różnią. Łaczy nas jedno, dzieli niestety wszystko pozostałe. Wystarczy zajrzeć do dzialu ogłoszeń czy profili, żeby stwierdzić, że część dziewczyn nie jest w stanie zredagować nawet najprostszego tekstu o sobie, czy swoich oczekiwaniach... :-( Festiwal błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych, dramat! To pokazuje poziom wyksztalcenia.
Tolerancja też niestety stanowi problem.
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: marinnaWR » 10 sty 2020, o 12:51

AnnaArendt pisze:
10 sty 2020, o 06:15
Super marianna :) mozesz do mnie napisac wiadomosc ze ty to ty? Hortencja tam na grupie...
ok.
Ja_Regina
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 24 mar 2011, o 10:20

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: Ja_Regina » 10 sty 2020, o 16:48

AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 20:50
Nie. Nasza to Lmatters
Feminoteka, Lambda Warszawa, Kongres Kobiet, Kobiety Kobietom FB, Queer FB, Kolektyw.kolektyw, ADA Puławska, Anarchistyczny Festiwal Filmowy, Chrząszczyki Kobieca Akademia Piłkarska, Stowarzyszenie Ststrum, Fundusz Feministyczny, Rainbow Star, LGBT Film Festiwal, Miłość nie wyklucza, Replika, Festiwal Równe Prawa do miłości, Super L, Życie na kreskę, Parada Równości FB, Twin Heart FB, lgbt.pl, Grupa Stonewall, Kultura Równości, Kobieta Nieheteronormatywna, Tęczowe Rodziny, Rodziny LGBT, Nieheteroseksualne PRL, Artykuł osiemnasty, Ruch LGBT, Stop mowie nienawiści wobec osób LGBT,
Nieformalna Grupa Inicjatyw LGBT "Queerstok", YESteśMY dla rodzin z dziećmi lgbt i tysiące innych.
Do koloru, do wyboru :shock:

Mam pewną uwagę po odwiedzeniu strony waszej grupy. Otóż konta administratorek wydają się fake kontami, żadnej informacji, żadnego zdjęcia.Jedyną informacją wspólną jest postać Hannah Arendt. Większość administratorek ma jej wizerunek w zdjęciu profilowym, ty na forum używasz nicku AnnaArendt. Jesteście ruchem miłośniczek, czy co?
Podobnie Wasza grupa, założona jako prywatna, brak jasnego celu, brak informacji, kompletnie nie wiadomo kto stoi za tą inicjatywą itd.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: she76 » 10 sty 2020, o 19:12

Ella_Bronia pisze:
10 sty 2020, o 12:01
Wydaje mi się, że środowisko nigdy nie będzie zintegrowane, bo ludzie za bardzo się od siebie różnią. Łaczy nas jedno, dzieli niestety wszystko pozostałe. Wystarczy zajrzeć do dzialu ogłoszeń czy profili, żeby stwierdzić, że część dziewczyn nie jest w stanie zredagować nawet najprostszego tekstu o sobie, czy swoich oczekiwaniach... :-( Festiwal błędów ortograficznych, interpunkcyjnych, stylistycznych, dramat! To pokazuje poziom wyksztalcenia.
Tolerancja też niestety stanowi problem.
Jest dużo racji w tym co napisałaś. Niestety nie wszyscy są w stanie zaakceptować, że można się różnić, mieć inne zdanie, iść swoją drogą bedąc lesbijką. Ciężko niektórym zrozumieć/ pogodzić się z faktem, że homoseksualność to nie homogeniczność. Nie możesz mieć innego zdania, bo stajesz się podejrzana. Mnie to dziwi...
marinnaWR
super forma
super forma
Posty: 2070
Rejestracja: 21 maja 2008, o 02:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: marinnaWR » 10 sty 2020, o 21:56

Ja_Regina pisze:
10 sty 2020, o 16:48
AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 20:50
Nie. Nasza to Lmatters
Feminoteka, Lambda Warszawa, Kongres Kobiet, Kobiety Kobietom FB, Queer FB, Kolektyw.kolektyw, ADA Puławska, Anarchistyczny Festiwal Filmowy, Chrząszczyki Kobieca Akademia Piłkarska, Stowarzyszenie Ststrum, Fundusz Feministyczny, Rainbow Star, LGBT Film Festiwal, Miłość nie wyklucza, Replika, Festiwal Równe Prawa do miłości, Super L, Życie na kreskę, Parada Równości FB, Twin Heart FB, lgbt.pl, Grupa Stonewall, Kultura Równości, Kobieta Nieheteronormatywna, Tęczowe Rodziny, Rodziny LGBT, Nieheteroseksualne PRL, Artykuł osiemnasty, Ruch LGBT, Stop mowie nienawiści wobec osób LGBT,
Nieformalna Grupa Inicjatyw LGBT "Queerstok", YESteśMY dla rodzin z dziećmi lgbt i tysiące innych.
Do koloru, do wyboru :shock:

Mam pewną uwagę po odwiedzeniu strony waszej grupy. Otóż konta administratorek wydają się fake kontami, żadnej informacji, żadnego zdjęcia.Jedyną informacją wspólną jest postać Hannah Arendt. Większość administratorek ma jej wizerunek w zdjęciu profilowym, ty na forum używasz nicku AnnaArendt. Jesteście ruchem miłośniczek, czy co?
Podobnie Wasza grupa, założona jako prywatna, brak jasnego celu, brak informacji, kompletnie nie wiadomo kto stoi za tą inicjatywą itd.
Regina do tej listy dodałabym jeszcze "Trzeba wiedzieć-forum LGBTQ" -to jedno z ciekawszych miejsc dyskusji moderowanej. Polecam. Nie znam większości grup z Twojej listy, ale te które kojarzę różnią się od celów założycielki Lmatters, takie mam wrażenie. Ciekawa jestem odpowiedzi Anny Arendt na pozostałe zadane przez Ciebie pytania. Może za wyjątkiem zarzutu dot informacji, bo czytałam np regulamin
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Czemu środowisko L jest w takiej rozsypce?

Post autor: ImaSumak » 11 sty 2020, o 14:05

marinnaWR pisze:
10 sty 2020, o 21:56
Ja_Regina pisze:
10 sty 2020, o 16:48
AnnaArendt pisze:
9 sty 2020, o 20:50
Nie. Nasza to Lmatters
Feminoteka, Lambda Warszawa, Kongres Kobiet, Kobiety Kobietom FB, Queer FB, Kolektyw.kolektyw, ADA Puławska, Anarchistyczny Festiwal Filmowy, Chrząszczyki Kobieca Akademia Piłkarska, Stowarzyszenie Ststrum, Fundusz Feministyczny, Rainbow Star, LGBT Film Festiwal, Miłość nie wyklucza, Replika, Festiwal Równe Prawa do miłości, Super L, Życie na kreskę, Parada Równości FB, Twin Heart FB, lgbt.pl, Grupa Stonewall, Kultura Równości, Kobieta Nieheteronormatywna, Tęczowe Rodziny, Rodziny LGBT, Nieheteroseksualne PRL, Artykuł osiemnasty, Ruch LGBT, Stop mowie nienawiści wobec osób LGBT,
Nieformalna Grupa Inicjatyw LGBT "Queerstok", YESteśMY dla rodzin z dziećmi lgbt i tysiące innych.
Do koloru, do wyboru :shock:

Mam pewną uwagę po odwiedzeniu strony waszej grupy. Otóż konta administratorek wydają się fake kontami, żadnej informacji, żadnego zdjęcia.Jedyną informacją wspólną jest postać Hannah Arendt. Większość administratorek ma jej wizerunek w zdjęciu profilowym, ty na forum używasz nicku AnnaArendt. Jesteście ruchem miłośniczek, czy co?
Podobnie Wasza grupa, założona jako prywatna, brak jasnego celu, brak informacji, kompletnie nie wiadomo kto stoi za tą inicjatywą itd.
Regina do tej listy dodałabym jeszcze "Trzeba wiedzieć-forum LGBTQ" -to jedno z ciekawszych miejsc dyskusji moderowanej. Polecam. Nie znam większości grup z Twojej listy, ale te które kojarzę różnią się od celów założycielki Lmatters, takie mam wrażenie. Ciekawa jestem odpowiedzi Anny Arendt na pozostałe zadane przez Ciebie pytania. Może za wyjątkiem zarzutu dot informacji, bo czytałam np regulamin
Tu chodziło tylko o reklamę. Szkoda czasu na tłumaczenie.
Lubię kiedy kobieta...
ODPOWIEDZ