Podsumowanie autorytaryzmu

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
ODPOWIEDZ
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Podsumowanie autorytaryzmu

Post autor: eminem98xd » 31 mar 2021, o 12:19

Mamy najwięcej zgonów w Europie , ponieważ dla naszej autorytarnej władzy bardziej się liczyło wprowadzać swoje ograniczenia i obronę kościoła niż ludzie.
- wzrost ludzi bezrobotnych
-zastraszone społeczeństwo
- płody mają więcej praw niż kobiety
- mamy cenzurę na Facebooku i YouTube
- ludzie z powodu braku medycyny znowu wierzą w zabobony a największym zmartwieniem są szczepionki i 5g ( tak samo jak na Ukrainie, proponuje zobaczyć statystyki do czego doprowadził ten naród strach przed szczepionkami.
- wzrost agresji w stosunku do LGBT
- mowę nienawiści w każdym komentarzu na portalach społecznościowych co sprawia że co raz mniej ludzi tam siedzi, bo jest mega toksycznie.
-szalejace samce alfa
-lecąca na głowę gospodarka
- co raz gorsze zasady i obostrzeżenia
- skłócone społeczeństwo

Ja mam pytanie ja żyję w Polsce czy w Rosji w 2021 xd

Macie coś do dodania od siebie?
Galindia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 6 maja 2021, o 13:36

Re: Podsumowanie autorytaryzmu

Post autor: Galindia » 6 maja 2021, o 14:35

Osobiście nie widzę wzrostu agresywności ani samców alfa. Cenzura coraz gorsza. Gospodarka póki co jest pudrowana drukowanym pieniądzem. Inflacja coraz większa. Gospodarczo idziemy w kierunku https://www.praca4u.net/pandemia-strach ... art27.html krachu gospodarki, hiperinflacji, upadku klasy średniej, powrotu do monopoli państwowych (Orlen, Lotos, Energa) zostanie nam praca w korpo i budżetówce za miskę ryżu.
ODPOWIEDZ