Kacik pomocy dla zwierzakow - APEL O POMOC.

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Kacik pomocy dla zwierzakow - APEL O POMOC.

Post autor: doominika » 9 wrz 2008, o 17:57

W zwiazku z tym, ze co jakis czas stykamy sie z potrzebujacymi zwierzakami i pojawiaja sie tu takie watki postanowilysmy stworzyc osobny watek gdzie mozna umieszczac wszelkie apele o pomoc.


lambda pisze:wiem, temat nie pasuje do dzialu( moglabym dac ogloszenie w dziale ogloszen ale kto tak naprawde je czyta) wiec ostatecznie zamieszcam tu i licze na wyrozumialosc szanownych Pan moderatorek|( ale wazelina :roll: )
Potrzebna jest pilna pomoc dla pewnego schroniska dla zwierzat na Slasku.
Jest to schronisko zajmujace sie przede wszystkim konmi, ktore mialy byc z racji swego wieku lub innych przyczyn przeznaczone na rzez.
Urzadzaja aukcje by zdobyc srodki na utrzymanie koni( i nie tylko koni, sa tam rowniez inne zwierzeta ) , potrzebne jest wiele rzeczy: koce, pasza, lekarstwa itd.
jesli macie jakies zbedne przedmioty w domu, ktore mogly byc sprzedane na aukcji( bierzemy praktycznie wszystko od bibelotow, obrazkow, przedmiotow uzytkowych po ksiazki ) i nie stanowiloby to dla Was problemu by je jakos zebrac w kupe, bardzo chetnie je wezmiemy.
Byc moze uda sie zorganizowac jakis transport by po te przedmioty pojechac ( wszystko zalezy od tego ile uda sie zebrac)
tak wiec rozejrzyjcie sie po strychach i szufladach moze macie cos co niepotrzebnego.


ida_marzec pisze:A jak już coś się znajdzie, to gdzie się zgłaszać?

lambda pisze:Dzieki za odzew:)
Widze, ze jestes z Trojmiasta hmm gdyby uzbieralo sie tego wiecej( wszystko zalezy od tego ile bedzie przedmiotow) to ktos po te rzeczy by przyjechal( jesli nie chcesz podawac adresu to na pewno znalazlo by sie jakies neutralne miejsce w Trojmiescie gdzie mozna sie spotkac), jesli natomiast przedmiotow jest nieduzo to najlepiej wyslac je poczta bezposrednio na adres schroniska:http://www.przystanocalenie.pl/kpdz_index_pl.html
Bede na Slasku w pazdzierniku( obecnie nia ma mnie w kraju) wiec jesli udaloby sie zebrac rzeczy z okolic woj mazowieckiego to sama przewiozlabym je na Slask, ale jak juz wspomnialam wczesniej, nalezaloby najpierw zebrac na tyle duza ilosc rzeczy by oplacalne stalo sie ich bezposrednie dowiezienie.
p.s. dowiem sie czy mozliwe byloby wyslanie rzeczy na koszt adresata.
pozdrawiam
Forgotten_Elf pisze:Chętnie się rozejrzę :)

Tylko na jaki adres to wysyłać? Na stronie byłam i troszkę tam tak zamotane, że nie mogę jakoś dojść, który to adres... I czy coś dopisywać na paczce?

:)
lambda pisze:http://www.przystanocalenie.com.pl/kpdz_przystan.html
To jest link w ktorym wyjasnione jest dlaczego nie podaje sie bezposredniego adresu do schroniska.
Paczki mozna przysylac na adres:
Komitet Pomocy dla Zwierząt

Skr.poczt.79

43-100 Tychy

A tak droga dygresji, niesamowicie poruszyla mnie historia Borutki( krowy ktorej udalo sie uciec z rzezni.., jeden przypadek na tysiac jak nie na milion)
To przerazajace jak okrutni i glupi zarazem sa ludzie w swym nie wiadomo skad zaczerpnietym przekonaniu, ze zwierzata nie maja uczuc i nie potrafia myslec..
Forgotten_Elf pisze:Oki. To pewnie niedługo dostaniecie paczkę ;)
Moja siostra uwielbia konie, ja też, ale nigdy nie odważyłam się na nich jeździć ;)
lambda pisze:
Forgotten_Elf pisze:Oki. To pewnie niedługo dostaniecie paczkę ;)
Moja siostra uwielbia konie, ja też, ale nigdy nie odważyłam się na nich jeździć ;)
Dzieki serdeczne w imieniu nie tylko koni:)
dopisz na paczce " Przystan Ocalenie".
dlaczego nie odwazylabys sie na nich jezdzic? :)
jakis spokojny i flegmatyczny kon na pewno przelamalby Twoje leki:)
Ostatnio zmieniony 9 wrz 2008, o 18:03 przez doominika, łącznie zmieniany 1 raz.
Viva la revolución
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Japonka » 9 wrz 2008, o 17:59

Uwaga drastyczne !

Tresc maila, ktory dostalam:

Cześć Wszystkim,

Moja dobra znajoma jest wolontariuszką w schronisku dla psów i poprosiła mnie o "rozgłoszenie" i "nagłośnienie" tzw. "sprawy w/z Krężlu/a", to znaczy bestialskiego traktowania przetrzymywanych w tamtejszym przytulisku piesków; informacje dostępne są na stronie
http://www.krezel.ovh.org/

Pieski szukają domów; wcześniej muszą być oczywiście wyleczone, zaszczepione i wysterylizowane. Ale spokój odnajdą, dopiero gdy trafią do dobrych ludzi. W związku z tym piszę do Was wszystkich z prośbą o przesłanie tego maila, może zainspiruje on kogoś do przygarnięcia stworzonka

Pozdrawiam,
Agnieszka
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Wicher
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 538
Rejestracja: 1 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Trójcity

Post autor: Wicher » 2 lis 2008, o 21:19

Hej

Od lat staram się pomagać zwierzakom. Dzisiaj ze studzienki z rurami ciepłowniczymi wyciągnięte zostały szczeniaki. Bardzo sympatyczne, wesołe, nie czują strachu przed ludźmi. Jednak kompletnie nie ma co z nimi zrobić. Jesteśmy zalewani zwierzętami w potrzebie.
Maluchy do jutra po kryjomu są u mnie, potem trafią...do opuszczonego lokalu, gdzie bede do nich zaglądać...chyba że zgłoszą się domy tymczasowe...

Mają 9 tygodni, będą dość duże, jest sunia-Tabaka i dwóch chłopców-Dżoler oraz Prezes. Prezes ma dom tymczasowy.

Pilnie suzkamy dla nich domków stałych. jeśli gdzieś daleko to spróbujemy zrobić transport łączony.

A może ktoś z trójmiasta może zaoferować dom tymczasowy?

Oto Tabaka:Obrazek
Obrazek
A to Dzoler:

Obrazek

Obrazek
Polecam. Jeanette Kaleta
Awatar użytkownika
Wicher
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 538
Rejestracja: 1 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Trójcity

Post autor: Wicher » 2 lis 2008, o 21:20

Tabaka one more time:

Obrazek
Obrazek
Polecam. Jeanette Kaleta
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Post autor: babette » 24 lis 2008, o 20:50

dagzof pisze:Pilnie do oddania jest mały kotek. Został znaleziony 3 dni temu i uratowany od śmierci. Jest po wizycie u weta, odrobaczony i odpchlony, po wszystkich badaniach. Jest bardzo spokojnym kotem, nad wyrazem słuchanym i baaardzo lubi ludzi:) dysponuje fotkami dla zainteresowanych. BARDZO PILNIE POTRZEBUJE DOMU.
Jeżeli ktosia\ktos sie zdecyduje na niego naprawde sie nie rozczaruje.

mail dagzof@tlen.pl
tel. 510 065 664




___________________
Jest specjalny temat? Jest.
To gdzie autorka się wpisuje? A obojętnie gdzie...
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 24 lis 2008, o 22:35

Ja skopiuję maila którego dostałam od znajomego:
Była badana, jest zaszczepiona ,wysokość ok 55 cm w kłębie. Sunia jest zdrowa, młoda i silna. Bez agresywnych zachowań w stos. do ludzi, zazdrosna o inne psy ( myślę że z powodu braku miłości). Ta " baba" która ją wzięła pije i chce sunie oddać do schroniska.
Mam jej zdjęcia jeśli ktoś by chciał zobaczyć. Jeśli ktoś chciałby ją przygarnąć mam telefon kontaktowy do tej osoby która chce uratować psiaka. Pies jest ze Śląska.
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 25 lis 2008, o 14:49

Kolejna sprawa. Lekko beznadziejna. Ale.
Jest pies umierający. Zostało mu dwa trzy miesiące życia. Chodzi o znalezienie mu domu tymczasowego żeby mógł w spokoju dożyć do momentu gdy pójdzie sobie na niebieskie łąki.

Znajoma jest w stanie dołożyć trochę kasy na jego utrzymanie. Z tego co się zorientowałam przytulisko zapewni mu karmę weterynaryjną i leki.

Tutaj zdjęcia i kontakty:

http://www.dogomania.pl/forum/f28/umier ... ik-125158/
Awatar użytkownika
babette
super forma
super forma
Posty: 7356
Rejestracja: 25 paź 2005, o 00:00
Lokalizacja: Spod Grunwaldu

Post autor: babette » 1 gru 2008, o 13:01

kantila pisze:Witajcie. Kilka dni temu znalazłam kociaka-czarnego, przesympatycznego:)
Ma ok.9 miesięcy, po małych przejściach, gdyż błąkał się na parkingu pod marketem. Ma jakiś problem z oczkiem, ale poza tym jest zdrowy.I jest wyposażony we wszelkie umiejętności do bycia kotem domowym.Uwielbia przytulanie, odwdzięczając się milutkim mruczeniem.
Sama mam już zwierzyniec w domu, więc dla niego szukam odpowiedzialanego właściciela..
może Ktoś marzy o mruczącym kociaku?
Wpis pierwotny skonfiskowany.
Niezgodność z ACTA.
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 8 sty 2009, o 12:22

sumiregusa pisze:Aris, 5 miesięczny amstaff szuka domu. Chwilowo, ze względu na mrozy jest u mnie w domu, gdyż jest poważnie chory i nie może przebywać w boksie. Piesek ma wirusową chorobę układu pokarmowego, której nazwy nie pamiętam. ma biegunkę, gorączkę, wymiotuje. Myślę, że niedługo wyzdrowieje. Jest bardzo towarzyski, ale i spokojny, łagodny. Został porzucony. Nie długo będę musiała go oddać, gdyz moja mama boi się dużych psów. Mam zamiar jednak widywać się z nim w fundacji, gdzie chcę pracować jako wolontariuszka.

Ale przecież nie musi tam wracać, do ciasnego boksu... Może być szczęśliwy u boku człowieka. Jeśli ktoś jest zainteresowany pieskiem, zapraszam na gg: 1260380

strona fundacji: http://www.animals.lebork.pl/index.php

http://i123.photobucket.com/albums/o308 ... 1231397084
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 4 lut 2009, o 21:01

Szelest pisze:Muszę oddać mojego ukochanego psiaka :( Ma 1,5 roku i jest cudowny, średniej wielkości, cały w ciapki, fajny mix z niego:) Mieszka teraz w okolicy Nałęczowa...
Może znajdzie się jakaś dobra kobieta? Bardzo prosze!
Posiadam dużo jego fotek, więc podaję meila szelest85@wp.pl

Ech :(
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 13 lut 2009, o 16:25

To znowu ja:
- dwa pieski (około 6 miesięcy) szukają dobrego domu. Niekoniecznie wspólnego. Zostały znalezione z matką gdzieś pod płotem. Są zestresowane i bardzo bojaźliwe. Suczka (Eza) jest w gorszym stanie emocjonalnym Topik w trochę lepszym. Ale oba potrzebują dobrego ciepłego domu.

Tutaj psiaki:

Eza i Topik

Eza
Awatar użytkownika
lambda
super forma
super forma
Posty: 1281
Rejestracja: 15 cze 2004, o 00:00

Post autor: lambda » 13 lut 2009, o 16:36

te psy nie wygladaja na zaniedbane, zle traktowane i opuszczone.
Moze je wlascielka przywiązłał bo poszła cos zalatwic a ktos nadgorliwy
pomyslał ze je porzucono.
Wyobrazam sobie mine wlascicelki gdy wrocila i nie zastała psów.
Poza tym te psy na pewno nie maja 6 miesiecy.
Lepiej poszukajcie w ogloszeniach o zaginionych zwierzetach.

ZAMIENIE KONTO Z POŁOWY 2004 NA KONTO Z OPROCENTOWANIEM 80%
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Post autor: osiol » 13 lut 2009, o 17:02

Szczególnie że gdy zostały znalezione dopiero się urodziły. Na pewno dopiero co urodzone szczeniaki ktoś zostawia na chwilę pod płotem. Całą czwórkę plus matkę żeby się nie nudziły.
Awatar użytkownika
lambda
super forma
super forma
Posty: 1281
Rejestracja: 15 cze 2004, o 00:00

Post autor: lambda » 13 lut 2009, o 18:29

No to trzeba bylo napisac, ze zostały znalezione 6 miesięcy temu.
I wciaz sa nerwowe? :?:

ZAMIENIE KONTO Z POŁOWY 2004 NA KONTO Z OPROCENTOWANIEM 80%
Awatar użytkownika
witch85
super forma
super forma
Posty: 4193
Rejestracja: 24 mar 2005, o 00:00

Post autor: witch85 » 15 mar 2009, o 20:04

nessa pisze:mam nadzieję, że ktoś nie uzna tego za spam, ale zwracam się do wszystkich.

Szukam wsparcia finansowego dla kotka Rudolfa. Rudi jest bardzo chory, a mnie brakuje już kasy na jego leczenie. Rudolf jest u mnie tymczasem, kiedy wyzdrowieje będę szukać mu domku stałego. Może któraś Pani będzie zainteresowana :)

Więcej o Rudolfie na jego aukcji charytatywnej na allegro

http://www.allegro.pl/item583777803_rud ... a_ewy.html
Awatar użytkownika
nessa
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 197
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: wrocław

Post autor: nessa » 15 mar 2009, o 20:30

dzięki Witch :)
"... poeta bowiem miewa twarz rzeźnika, a rzeźnik duszę poety ... "
Awatar użytkownika
Kaze
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 152
Rejestracja: 15 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Cieszyn

Post autor: Kaze » 27 maja 2009, o 16:19

Potrzebne wsparcie na leczenie źrebaka Gwersjusza, można przeczytać o akcji na stronie fundacji Tara - www.fundacjatara.info . Zachęcam do pomocy, sama w Tarze bywam i wiem że to dobre schronisko, bez przekrętów.
Awatar użytkownika
Kelpie
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 193
Rejestracja: 20 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Kelpie » 30 maja 2009, o 15:26

Kaze pisze:Potrzebne wsparcie na leczenie źrebaka Gwersjusza, można przeczytać o akcji na stronie fundacji Tara - www.fundacjatara.info . Zachęcam do pomocy, sama w Tarze bywam i wiem że to dobre schronisko, bez przekrętów.
potwierdzam :) Tara to cudowne miejsce prowadzone przez wspaniałych ludzi. Dodatkowo tutaj jest profil na nk poświęcony m.in. Gwersjuszowi: http://nasza-klasa.pl/profile/23311175
Awatar użytkownika
M-planet
super forma
super forma
Posty: 1379
Rejestracja: 30 sty 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wielka Deska Mazowiecka

Post autor: M-planet » 3 cze 2009, o 11:53

Wrzucam linka do strony Straży dla Zwierząt. Może komuś się kiedyś przyda taki numer telefonu, chociaż oczywiście lepiej, żeby nie było potrzeby.
http://www.strazdlazwierzat.com.pl/inde ... iki=glowna
Awatar użytkownika
marta7
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 15 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: Jednak Ziemia

Rzez bezdomnych psow i kotow na Ukrainie - pomozcie!

Post autor: marta7 » 10 cze 2009, o 09:01

Dziewczyny, sluchajcie, jakie dranstwo! Przed nadchodzacymi mistrzostwami Europy w futbolu Euro 2012 wladze Ukrainy zamierzaja wymordowac wszystkie bezdomne psy i koty w miastach-gospodarzach zawodow (i nie tylko zreszta). Na sajcie mlodych obroncow zwierzat:

http://www.dogicat.org/city_programm/openletters/5.html

mozecie podpisac liste protestacyjna.
Dla osob nieznajacych rosyjskiego info: w pierwszym polu z gwiazdka imie, potem nazwisko, mejl, potem adres: kraj, miasto, ulica. W najwiekszym polu, najnizej - Wasz komentzrz. Po wypelnieniu, na ekranie bedzie widoczne Wasze imie i pierwsza litera nazwiska.

Podobna akcja byla przeprowadzona przed Olimpiada w Atenach, z niezlym skutkiem.
Awatar użytkownika
Kelpie
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 193
Rejestracja: 20 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Kelpie » 22 cze 2009, o 22:20

6 - letnia sunia rasy beagle poszukuje nowych właścicieli - poprzedni skazali ją na śmierć :(((( w tej chwili przebywa w psim szpitalu . Chce tylko troszkę miłości , w zamian ofiaruje całe swoje psie serduszko i cały ogrom miłości !!! Wszelkie informacje pod numerem telefonu 0227296225

link do profilu na nk: http://nasza-klasa.pl/profile/23311175/gallery/242
Awatar użytkownika
marta7
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 15 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: Jednak Ziemia

PS Rzez bezdomnych psow i kotow na Ukrainie - pomozcie!

Post autor: marta7 » 1 lip 2009, o 01:51

Polski przeklad listu otwartego mozecie znalezc tu:
http://makhorina-music.narod.ru/ratuj.html
Awatar użytkownika
Kelpie
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 193
Rejestracja: 20 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Kelpie » 25 lip 2009, o 16:39

Schronisko TARA potrzebuje PILNIE pomocy!

W trakcie wczorajszej burzy przez schronisko dla koni TARA przeszła trąba powietrzna, która zniszczyła ogrodzenia kilkudziesięciu hektarowych pastwisk i przewróciła wiele drzew.

W schronisku nie ma prądu, wody. Nie ma gdzie wypuścić zwierząt. Potrzebne są ręce do pracy. Jeśli możecie - przyjeżdżajcie im pomóc!
Uwaga - trzeba jechać "w ciemno" bo linia telefoniczna jest zerwana! jedyny kontakt to tel. kom. 0-785511630.

Adres:
Piskorzyna 18 (koło Wołowa niedaleko Wrocławia)

Jedynym źródłem informacji będzie przez jakiś czas tylko ich forum:
forum.fundacjatara.info
Awatar użytkownika
Kelpie
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 193
Rejestracja: 20 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Kelpie » 18 sie 2009, o 17:56

Dziewczyny! Mimo, że od nawałnicy minęło już sporo czasu, schronisko dla koni Tara nadal potrzebuje pomocy ludzi dobrej woli. Właśnie stamtąd wróciłam i jest jeszcze dużo do zrobienia. Zwierzęta są bezpieczne, ale trzeba postawić nowe ogrodzenia, naprawić dachy, potrzeba narzędzi i materiałów. Jeśli tylko dysponujecie paroma wolnymi dniami i chęciami żeby pomóc - polecam "mini agro wczasy" na wsi w najcudowniejszym miejscu na świecie :) dla każdego znajdzie się zajęcie adekwatne do jego możliwości.

info na stronie internetowej:http://www.fundacjatara.info/
polecam również aukcje Tary na allegro: http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=6862066

oczywiście ja również służę pomocą, moje gg: 4640408

pozdrawiam, Kelpie
Awatar użytkownika
Kelpie
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 193
Rejestracja: 20 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: małopolska

Post autor: Kelpie » 15 wrz 2009, o 16:18

A ja jak zwykle o Tarze :)

polecam filmik o niezwykłym koniu, któremu Tara podarowała nowe życie :)

Bolek - http://www.youtube.com/watch?v=yxqa33nHGLA

również jak zwykle zachęcam do udziału w aukcjach Tary na Allegro : http://www.allegro.pl/show_user_auction ... id=6862066
do odwiedzenia strony internetowej oraz do przyjazdu do Piskorzyny
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 30 paź 2009, o 09:57

W ostatniej POLITYCE jest artykul o czlowieku, ktory prowadzi jedyne w Polsce pogotowie jezowe. Na ratowanie jezy poswiecil swoj czas i pieniadze, w tej chwili ma ogromne dlugi i eksmisje wyznaczona na 31 pazdziernika. Jesli mozecie, wspomozcie pana Andrzeja, jego mail to igliwiak@tlen.pl
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Wicher
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 538
Rejestracja: 1 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Trójcity

Post autor: Wicher » 30 paź 2009, o 13:37

Chyba nie jest jedyny.
Może niech odezwie się tutaj?
Ireth, napisz do niego, są ludzie, którzy pomogą i jezom, i jemu:

http://naszejeze.org/index.php?param=start
Polecam. Jeanette Kaleta
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 30 paź 2009, o 14:40

Wicher pisze:Chyba nie jest jedyny.
Może niech odezwie się tutaj?
Ireth, napisz do niego, są ludzie, którzy pomogą i jezom, i jemu:

http://naszejeze.org/index.php?param=start
Jest jedyny, on dziala w tym stowarzyszeniu, to jego pomoc byla impulsem do jego zalozenia, Wicher, kup gazete i przeczytaj artykul...
Na stronie POLITYKI jest tylko do odsluchania:
http://www.polityka.pl/jez-tez-zwierz/T ... 305816,30/
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 30 paź 2009, o 14:58

Przepraszam za floodowanie, ale dla chcacych pomoc, pieniadze dla pana Andrzeja mozna wysylac na konto stowarzyszenia, do ktorego link podala Wicher:

PSOJ NASZE JEŻE B-stok Gen. Andersa 36

68 1020 1332 0000 1002 0632 8415

PKO BP I O/B-stok
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
zadrrra
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 39
Rejestracja: 25 kwie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Opole

Post autor: zadrrra » 13 lis 2009, o 23:28

Mnóstwo zwierząt (koszatniczek, myszy, szczurów, chomików) z interwencji w pseudohodowli szuka nowych domów. Wszystkie mieszkały w małych i przepełnionych klatkach - bez jedzenia i wody, w nieogrzewanym garażu. Potrzebni są nie tylko "rodzice adopcyjni", ale również pomoc finansowa. Więcej informacji znajduje się tu: http://www.dogomania.pl/forum/f1207/pil ... ji-173200/.
ODPOWIEDZ