APEL O POMOC

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: APEL O POMOC

Post autor: dalidaa » 8 lut 2015, o 15:54

Apel od Cichego Kąta- schroniska do którego jeżdżę wyprowadzać psy (mam tam 1 którym opiekuję się wirtualnie i 1 którego znalazłam i do nich zawiozłam.

ODWALAJĄ KAWAŁ DOBREJ ROBOTY!!!

a oto i apel:

"Zima, nawet tak łagodna jak tegoroczna, jest dla nas i naszych podopiecznych najtrudniejszym okresem w roku.
I znów potrzebujemy Waszej pomocy. W zeszłym roku wsparliście nas w fantastyczny sposób i teraz też liczymy na Wasz gest.
Początek roku to regulowanie rachunków, zwłaszcza tych w gabinetach weterynaryjnych. Opiewają na wielkie sumy, których nie potrafimy pokryć z wpływów bieżących.

Kończą nam się zapasy karmy dla kotów i psów, a co najgorsze, kończą nam się zapasy pieniędzy. Właściwie już ich nie mamy.
Zima to także bardzo wysokie opłaty za prąd, zakup słomy, zakup węgla.
W tym czasie nie zamykamy się dla potrzebujących, wręcz przeciwnie; nie pozwolimy żadnej istotce zamarznąć, błąkać się po obcych miejscach, jesteśmy po to, aby pomagać!
Ale niestety, koszty jakie ponosimy, są ogromne.

Prosimy zrób przelew na konto PKO BP 73 1020 2368 0000 2402 0161 3033, a w tytule wpisz
"Akcja Zima"."
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
wiol_anna
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 12 lip 2015, o 16:46

Re: APEL O POMOC

Post autor: wiol_anna » 25 lip 2015, o 10:35

Szukamy pośrednika/prawnika, który dopełni formalności związane z zawarciem związku partnerskiego w Holandii. 1- posiada sofi-numer, ale aktualnie brak zameldowania, 2-nic. Chcemy, aby ktoś dopełnił wszelkich niezbędnych formalności oczywiście odpłatnie. Proszę o info na priv
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2193
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: APEL O POMOC

Post autor: osiol » 11 paź 2023, o 22:04

Jeśli ktoś miałby jakąś wolną złotówkę, to wrzucam link do zrzutki ratowania kociaka - osobiście znam kolesia, który ją założył. Uratował już trochę kotów więc wiem że wszystko ze zrzutki pójdzie na ten cel:
https://zrzutka.pl/csgvg5
janetgee
Posty: 3
Rejestracja: 6 cze 2023, o 16:19

Re: APEL O POMOC

Post autor: janetgee » 19 lut 2024, o 16:11

NVQ stands for national vocational qualification, the vocational equivalent to a bachelor’s degree. This title is for professionals who wish to top up their knowledge and skillset and learn afresh. While taking this course, one will be able to compile a portfolio of previous achievements, which will then be used as an advantage in the next job application. Learn more about level 6 nvq construction site management to discover what is an level 6 nvq equivalent to.
ODPOWIEDZ