JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Poważniej, czyli o polityce, sprawach społecznych, ustawodawstwie i naszych prawach.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: zosia24 » 6 paź 2010, o 12:17

lambda pisze:
axamitek pisze: ZaklAdjac watek liczylam ,ze znajdzie sie tu wiecej kobiet, ktore mają pomysly jak inwestowac pieniadze aby je pomnazac.
czy kobiety maja jakies pomysly biznesowe? czy potrafia na gieldzie wyszukac perelki ? czy wyczuwaja trendy na FX markecie? czy biorac kredyt wiedza w jakiej walucie go wziąć, jaka jest obecnie inflacja realna? itp itd.....liczylam na takie wlasnie wypowiedzi.
Nie, kobiety nie maja zadnych pomysłow biznesowych, jedyny biznes jaki uprawiaja to łapanie bogatego faceta,
perelki wyszykuja co najwyzej u jubilera, a trendy wyczuwaja po lekturze Mody i Urody :roll:
Przeciez wiadomo , ze mozg kobiecy generuje polaczenia nerwowe zdolne odebrac jedynie informacje zwrotne o temperaturze piekarnika, jakości bieli upranej bielizny tudzież sile ssacej odkużacza.
Te wszystkie inne niezrozumiale rzeczy kobiety zostawiaja facetom.
czego się tak unosisz, Lambda?
rozumiem, temat pieniędzy, to w Polsce temat tabu... dziewczyna założyła wątek i chciała poznać jak inne kobiety inwestyują i też chciała doradzić (z tego co wyczytałam, ZA DARMO).
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
lambda
super forma
super forma
Posty: 1281
Rejestracja: 15 cze 2004, o 00:00

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: lambda » 6 paź 2010, o 13:44

zosia24 pisze:
lambda pisze: Nie, kobiety nie maja zadnych pomysłow biznesowych, jedyny biznes jaki uprawiaja to łapanie bogatego faceta,
perelki wyszykuja co najwyzej u jubilera, a trendy wyczuwaja po lekturze Mody i Urody :roll:
Przeciez wiadomo , ze mozg kobiecy generuje polaczenia nerwowe zdolne odebrac jedynie informacje zwrotne o temperaturze piekarnika, jakości bieli upranej bielizny tudzież sile ssacej odkużacza.
Te wszystkie inne niezrozumiale rzeczy kobiety zostawiaja facetom.
czego się tak unosisz, Lambda?
rozumiem, temat pieniędzy, to w Polsce temat tabu... dziewczyna założyła wątek i chciała poznać jak inne kobiety inwestyują i też chciała doradzić (z tego co wyczytałam, ZA DARMO).
odkurzacza, odkurzacza, odkurzacza, zadowolona?

ZAMIENIE KONTO Z POŁOWY 2004 NA KONTO Z OPROCENTOWANIEM 80%
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: zosia24 » 6 paź 2010, o 13:48

lambda pisze:odkurzacza, odkurzacza, odkurzacza, zadowolona?
tak, możesz teraz spokojnie sobie odkurzać, nie przeszkadzaj sobie.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
lilithfair
Posty: 7
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 09:59

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: lilithfair » 11 paź 2010, o 08:04

apropos

Już za tydzień, 18 października, zaczną się zapisy na akcje warszawskiej giełdy - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Z informacji gazety wynika, że potrwają prawie dwa tygodnie, prawdopodobnie do 28 października. Zapisy będą prowadzić wszystkie domy maklerskie. Publikację prospektu przewidziano na czwartek, a debiut na 9 listopada. Cena walorów, przy której będą prowadzone zapisy, powinna zostać ogłoszona też w czwartek.

i link do artukułu http://gielda.onet.pl/rusza-ostatnia-wi ... rasa-detal

co myslicie dziewczyny? ja się zapisuję o ile nie okaże się ze przewartościowali i cena będzie obłąkana.
Awatar użytkownika
pure_morning
super forma
super forma
Posty: 4885
Rejestracja: 15 paź 2006, o 00:00

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: pure_morning » 11 paź 2010, o 21:45

kurcze ja tak zaniedbalam swoje inwestycje.... :(
"Są rzeczy na niebie i ziemi..."
Awatar użytkownika
hoshi
super forma
super forma
Posty: 1186
Rejestracja: 11 lut 2010, o 02:29
Lokalizacja: Obieżyświat...

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: hoshi » 11 paź 2010, o 22:23

Ja stwierdziłam że muszę coś zacząć robić i od roku mam fundusz inwestycyjny + 3 filar, rany zanim się doczekam emerytury z niego to albo inflacja mi zje oszczędności albo kopne przed emeryturą w kalendarz. Pocieszam się faktem, że jak coś to sobie wypłacę za 2 lata i auto kupie. Cóż zawsze jakaś motywacja :mrgreen:
So sleep sugar
Let your dreams flood in
Awatar użytkownika
pure_morning
super forma
super forma
Posty: 4885
Rejestracja: 15 paź 2006, o 00:00

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: pure_morning » 12 paź 2010, o 20:08

tylko jeden fundusz masz? ja mam 7 + kilka akcji. :mrgreen: Normalni ludzie jak chcą sobie kupić coś fajnego to idą na zakupy, a ja kupuje fundusze ahahaha!
"Są rzeczy na niebie i ziemi..."
Awatar użytkownika
hoshi
super forma
super forma
Posty: 1186
Rejestracja: 11 lut 2010, o 02:29
Lokalizacja: Obieżyświat...

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: hoshi » 12 paź 2010, o 20:28

No jak narazie jeden a może kiedyś coś więcej będzie :P
So sleep sugar
Let your dreams flood in
axamitek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 maja 2006, o 00:00

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: axamitek » 12 paź 2010, o 21:08

lilithfair pisze:apropos

Już za tydzień, 18 października, zaczną się zapisy na akcje warszawskiej giełdy - dowiedziała się "Rzeczpospolita".

Z informacji gazety wynika, że potrwają prawie dwa tygodnie, prawdopodobnie do 28 października. Zapisy będą prowadzić wszystkie domy maklerskie. Publikację prospektu przewidziano na czwartek, a debiut na 9 listopada. Cena walorów, przy której będą prowadzone zapisy, powinna zostać ogłoszona też w czwartek.

i link do artukułu http://gielda.onet.pl/rusza-ostatnia-wi ... rasa-detal

co myslicie dziewczyny? ja się zapisuję o ile nie okaże się ze przewartościowali i cena będzie obłąkana.
BRAWO! to własnie przykład ,że jadnak kobiety śledzą informacje o prywatyzacjach i rynku. Ja mysle pozytywnie. Oczywiscie doradzać wprost nie mozna ( wg polskiego prawo vide doradcy inwestycyjni ) ale swoja opinie wyrazic jak najbardziej stad ponizsza klauzla:)

Otoz jak najbardziej akcje naszej gieldy sa warte zainteresowania. ja postrzegam to jako dlugoterminowa inwestycje.

Nniejszy komentarz(e) są wyrazem wiedzy oraz poglądów autorki i nie powinny być inaczej interpretowane. Autorka nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji podjętych na postawie informacji i opinii zawartych w niniejszym komentarzu . Nie stanowi on tez porady inwestycyjnej, rekomendacji i/lub oferty zakupu lub sprzedaży instrumentu finansowego.
Awatar użytkownika
lambda
super forma
super forma
Posty: 1281
Rejestracja: 15 cze 2004, o 00:00

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: lambda » 13 paź 2010, o 11:46

axamitek pisze: Otoz jak najbardziej akcje naszej gieldy sa warte zainteresowania. ja postrzegam to jako dlugoterminowa inwestycje.

No toś doradziła :) :roll:
jakbym była zainteresowana długoterminowymi inwestycjami to bym zainwestowała w sztuke lub antyki( swoja droga zalezy co rozumiesz przez pojecie"długoterminowe") , interesuje mnie przedział czasu od 3 miesiecy do roku.
pytanie czy emisyjna wartosc akcji , bedzie na tyle korzystna by dawala zysk juz na debiucie.
wg mnie wcale nie musi powtorzyc sie scenariusz PZU, a nawet TPE( 20% zysku po 3 miesiacach), a to dlatego , ze GPW to specyficzny "papier" , bardzo niestabilny bo uzalezniony od koninkturalnych wahan i nastrojów inwestorów.
Na GPW nic sie nie wytwarza i de facto nie tworzy nowych jakosci, więc jak debiut nie bedzie satysfakcjonujacy to gros indywidualnych inwestorow "ucieknie" z giełdy, co zaskutkuje spadkiem ceny.
Fundusze maja czas i moga poczekac, więc nie bylabym taka pewna czy akcje GPW sa warte zainteresowania.
Czy potrafisz przeprowadzic analize kształtowania sie ceny akcjI od debiutu do 3 mieisięcy?

ZAMIENIE KONTO Z POŁOWY 2004 NA KONTO Z OPROCENTOWANIEM 80%
Awatar użytkownika
lilithfair
Posty: 7
Rejestracja: 21 wrz 2010, o 09:59

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: lilithfair » 15 paź 2010, o 11:40

a też se walnę klauzulę:-)

Moim osobistym zdaniem,jednak nie spodziewam się wielkiego zarobku w dniu debiutu po pierwsze dlatego że cena akcji została ustalona na 43zł co jest dość wysoką ceną jak na mój gust:-) Zainteresowane damy odsyłam do dwóch artykułów na ten temat

http://www.money.pl/gielda/raporty/arty ... 90668.html
http://www.money.pl/gielda/wiadomosci/a ... 92510.html

Nniejszy komentarz(e) są wyrazem wiedzy oraz poglądów autorki i nie powinny być inaczej interpretowane. Autorka nie ponosi odpowiedzialności za szkody poniesione w wyniku decyzji podjętych na postawie informacji i opinii zawartych w niniejszym komentarzu . Nie stanowi on tez porady inwestycyjnej, rekomendacji i/lub oferty zakupu lub sprzedaży instrumentu finansowego.
axamitek
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 30 maja 2006, o 00:00

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: axamitek » 16 paź 2010, o 15:29

polecam analize analityków Wood Company , ktorzy m.in. ...."spodziewają się, że średniorocznie zyski i przychody GPW będą rosły w tempie odpowiednio: 18 i 15 proc. w latach 2010-2014".

to nie papier do spekulacji tylko lepszy niz lokata :).ja kupie te walory tym bardziej ze jest ograniczenie tylko do paru tysiecy per capita...aby ludziska w kolejce nie stali lub sie lewarowali drogimi kredytami.
Awatar użytkownika
Jolaczek
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 19 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Opole/Jasło

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: Jolaczek » 19 paź 2010, o 20:55

ja się też przymierzam do kupna GPW. Myślę że się opłaci- GPW jest monopolistą , nie ma konkurencji prędzej czy później zysk osiągnie- czyli inwestycja dla tych którzy ewentualnie troszkę mogą poczekać . No i ta dywidenda- może być całkiem całkiem - po odliczeniu tego co pójdzie do Państwa. Szkoda że tylko 100 akcji na osobę - no ale od czego ma się kobietę ;)
Pocałunek mężczyzny??To tak jak nieszkodliwe ugryzienie bezpańskiego psa..
Awatar użytkownika
Jolaczek
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 110
Rejestracja: 19 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Opole/Jasło

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: Jolaczek » 9 lis 2010, o 11:46

Przy założeniu zlecenia kupna 100 i otrzymaniu tylko 25 akcji zysk - ok 20% czyli z 1075 zainwestowanych zł zwrot 1300 na dzień dobry z czego ok 50 zł żre podatek i prowizja - czyli na plis 175 zł - jeśli sprzedać już teraz w dniu debiutu. Jako że zagoniłam moją by też zainwestowała kasę zysk wynosi 2x175 zł ;) Ale jeszcze poczekamy. Może skoczy do stycznia do 30 %
Pocałunek mężczyzny??To tak jak nieszkodliwe ugryzienie bezpańskiego psa..
kawa_o_poranku
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 67
Rejestracja: 30 maja 2011, o 22:31

Re:

Post autor: kawa_o_poranku » 31 lip 2011, o 02:46

dobranocka13 pisze:
witch85 pisze:Do czasu znalezienia korelacji między orientacją a skłonnością do podejmowania ryzyka ;)
To jeszcze - orientacja a skłonność do podejmowania ryzyka w podziale na:
- les siedząca w szafie: fundusze tzw. bezpieczne (mało do zyskania, mało do stracenia);
- les wyautowana: fundusze zrównoważone, tzw. mieszane (trochę w akcje, trochę w obligacje), można więcej stracić ale i zyskać;
- les, która nie bała się związać z bi: fundusze akcyjne tzw. agresywne, dla tych, które nie boją się podjąć ryzyka, można dużo zyskać ale i wiele stracić.
:wink:
Uwielbiam Cię za to co napisałaś :mrgreen:
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: Alpha » 14 lip 2016, o 17:43

Inwestuję w siebie, to zawsze procentuje :pilka:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
adama
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 971
Rejestracja: 12 sie 2014, o 23:07

Re: Re:

Post autor: adama » 14 lip 2016, o 22:53

kawa_o_poranku pisze:
dobranocka13 pisze:
witch85 pisze:Do czasu znalezienia korelacji między orientacją a skłonnością do podejmowania ryzyka ;)
To jeszcze - orientacja a skłonność do podejmowania ryzyka w podziale na:
- les siedząca w szafie: fundusze tzw. bezpieczne (mało do zyskania, mało do stracenia);
- les wyautowana: fundusze zrównoważone, tzw. mieszane (trochę w akcje, trochę w obligacje), można więcej stracić ale i zyskać;
- les, która nie bała się związać z bi: fundusze akcyjne tzw. agresywne, dla tych, które nie boją się podjąć ryzyka, można dużo zyskać ale i wiele stracić.
:wink:
Uwielbiam Cię za to co napisałaś :mrgreen:
hahaha dlaczego przy związaniu się z bi duże ryzyko, ale można najwięcej zyskać ?
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Re:

Post autor: dobranocka14 » 15 lip 2016, o 15:20

adama pisze:
kawa_o_poranku pisze:
dobranocka13 pisze:
To jeszcze - orientacja a skłonność do podejmowania ryzyka w podziale na:
- les siedząca w szafie: fundusze tzw. bezpieczne (mało do zyskania, mało do stracenia);
- les wyautowana: fundusze zrównoważone, tzw. mieszane (trochę w akcje, trochę w obligacje), można więcej stracić ale i zyskać;
- les, która nie bała się związać z bi: fundusze akcyjne tzw. agresywne, dla tych, które nie boją się podjąć ryzyka, można dużo zyskać ale i wiele stracić.
:wink:
Uwielbiam Cię za to co napisałaś :mrgreen:
hahaha dlaczego przy związaniu się z bi duże ryzyko, ale można najwięcej zyskać ?
Adamo, to o zysku bądź stracie z funduszu.

Ps. Ależ wykopaliska!
Fraankaa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 13 sty 2017, o 16:14

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: Fraankaa » 13 sty 2017, o 16:32

a gdzie moge sobie kupic takie "akcje" ? :)
aszczerbik
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 16 lut 2017, o 15:31

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: aszczerbik » 10 sty 2018, o 16:27

dlaczego nikt nie pisze o prostym oszczędzaniu w banku...?
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: dobranocka14 » 10 sty 2018, o 17:15

aszczerbik pisze:dlaczego nikt nie pisze o prostym oszczędzaniu w banku...?
Masz na myśli lokaty?
Trudno to nazwać oszczędzaniem, nawet inflacji procent z lokaty nie pokrywa. To przechowalnia pieniędzy tylko.
Awatar użytkownika
dollhouse
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 5 maja 2016, o 18:13

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: dollhouse » 10 sty 2018, o 21:51

A w bitcoiny ktoś inwestował? Póki co tylko o tym czytałam, a interesuje mnie czy ktoś zna temat z własnej praktyki czy faktycznie warto.
MarieS
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 3 cze 2013, o 21:53

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: MarieS » 12 sty 2018, o 01:03

dollhouse pisze:A w bitcoiny ktoś inwestował? Póki co tylko o tym czytałam, a interesuje mnie czy ktoś zna temat z własnej praktyki czy faktycznie warto.

nie warto inwestować w spekulację
Awatar użytkownika
AgnieszkaJ
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 17 cze 2018, o 07:42

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: AgnieszkaJ » 17 cze 2018, o 09:41

Czesc jak dla mnie najpewniejsza inwestycja sa grunty i nieruchomosci :) polecam
Awatar użytkownika
Elle969
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 131
Rejestracja: 16 sie 2014, o 17:11

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: Elle969 » 17 cze 2018, o 12:09

aszczerbik pisze:
10 sty 2018, o 16:27
dlaczego nikt nie pisze o prostym oszczędzaniu w banku...?
Moze dlatego, ze skonczyl sie czas dobrych lokat? :D

Jak zaczynam myslec o tym w co i jak zainwestowac to jestem chora :?
Jak zainwestowac zeby nie stracic a miec np. godne zabezpieczenie na starosc?

Pozdrawiam
Elle
atram_md
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 33
Rejestracja: 26 lip 2011, o 12:36

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: atram_md » 7 wrz 2018, o 23:56

MarieS pisze:
12 sty 2018, o 01:03
dollhouse pisze:A w bitcoiny ktoś inwestował? Póki co tylko o tym czytałam, a interesuje mnie czy ktoś zna temat z własnej praktyki czy faktycznie warto.

nie warto inwestować w spekulację
Tak dla jasnosci, ta sekulacja na przelomie grudnia 2017 i poczatku stycznia 2018 osiagnela prawie 20 tys. dolarow za 1 BTC. Wchodzac na rynek w ostatnim mozliwym momecie, czyli kol. czerwca 2017 gdzie kosztowal 3.5 tys ... i odpowiednio analizujac rynek, dane oraz projekty altcoinow, mozna bylo przy min. inwestycji np. 500 dolarow, zgromadzic przynajmniej 1 BTC w tym okresie. Czyli z 500 zrobic 20 tys. Bitcion to pierwsza kryptowaluta, zawsze bedzie mial wartosc. W tym momecie liczy sie juz technologia blockchain i jej wykozystanie, projekty altcoinow ktore wprowadzaja ja do realnego uzytku. Obecnie w blockchain inwestuja Intel, Microsoft, BMW, Prada i wiele mocnych, znanych marek. Rosja robi sie juz powili monopolista w kopaniu BTC. Troszku temat wymaga uwagi i czasu, umiejetnosci i wizionerstwa.... Ostatecznie to przyszlosc. Rynek zalamuje sie i odbija, jest manipulowany. W sumie to i lepiej, latwie przewidziec 😀
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: neutrall » 9 wrz 2018, o 00:19

aszczerbik pisze:
10 sty 2018, o 16:27
dlaczego nikt nie pisze o prostym oszczędzaniu w banku...?
Tzn. żeby chronić chociaż trochę oszczędności przed rosnącą inflacją, otworzyłam 3 konta oszczędnościowe w trzech różnych bankach, oprocentowanie na tych kontach to średnio 2,5%-3,00%. I tak przerzucam środki z banku do banku co 3,4 miesiące.
Wszystko zakładałam online, więc nie ma za dużo latania po mieście. Trzeba tylko dobrze czytać regulaminy, pilnować terminów, warunków i bezpieczeństwa. Taka opcja w moim przypadku to minimum, żeby choć trochę uniknąć spadku wartości oszczędności, w wyniku rosnącej inflacji.
Tzn. taka forma (podobno) najbezpieczniejszego bankowego lokowania i oszczędzania, obecnie chroni kapitał tylko przed oficjalnym wskaźnikiem inflacji, bo ta realna inflacja jest o wiele wyższa.
''Wolność to stan umysłu''
liberlove
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 29 gru 2017, o 13:49

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: liberlove » 20 wrz 2018, o 12:15

Matko,przecież to proste ze axamitex to doradca który szuka klientow.Banalne sprzedażowe chwyty...banalne :)Jestem doradca finansowym i nigdy by mi do głowy nie przyszło żeby na forum prywatnym sprzedawać swoje usługi ...dlatego kieruje prośbę do administratorek aby usunąć Axamitex ...czuje się niekomfortowo jak mi tu pani czy pan ...próbuje coś wcisnąć ...bo to do tego prowadzi ta cała rozmowa na forum ..banalna sprzedaż ...podręcznikowe zwroty (opacja kopiuj wklej z broszurki sprzedazowej miał miejsce )...litości
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: neutrall » 14 lis 2021, o 18:17

Może tak z cyklu w co nie inwestować i nie dać się oszukać...
Ku mojemu zdziwieniu na wielu materiałach You Tube, leci 1.5 min. reklama oszustów podszywająca się pod KGHM. Link wskazywany przez reklamującego przenosi do strony wyłudzającej dane
url=https://giqinv.web.app KGHM oświadczyło że to próby oszustów podszywania się pod spółke.

https://m.wirtualnemedia.pl/m/artykul/kghm-inwestycje-w-zloto-srebro-i-miedz-oszustwo-internetowe
''Wolność to stan umysłu''
AnnaArendt
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 968
Rejestracja: 25 lut 2017, o 09:54

Re: JAK INWESTUJĄ PIENIADZE LESBIJKI?

Post autor: AnnaArendt » 14 lis 2021, o 19:30

Nie wiem jak inne panie ale my kupiłyśmy ziemię, teraz stawiamy tam dwa domki. To druga działka. Jeśli będzie okazja kupimy jeszcze ze dwie. Mogą leżeć i pachnieć. Jedna jest nad zalewem, druga nad rzeką. Trzecia i czwarta fajnie żeby były gdzieś koło Borów Tucholskich.

Dla mnie praca na ziemi to forma relaksu przy okazji.
ODPOWIEDZ