KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Wszystko na temat ruchu feministycznego, a więc: fakty, mity, różnorodność opinii i postaw, ważne wydarzenia, a także sylwetki działaczek.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 4 mar 2021, o 21:10

nataliagk pisze:
4 mar 2021, o 20:29
eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 00:17
I teraz weź te zawody które wymieniłam.
Idą do tego mężczyźni? Nie. Dlaczego?
Bo mają rację że te zawody są nudne , trzeba za wszystkimi skakać i są mało płatne.
Znowu kiedy jest się kobieta i idzie się w zawód satysfakcjonujący i dużo płatny. To znowu jest się pod okiem ostracyzomwym i zbyqajacym do tych zawodów które wymieniłam.
Być lesbijką i szownista w jednym. Bo innej możliwości twojej doczepki do mnie nie widzę.
A więc dla Ciebie wyznacznikiem tego, że dany zawód jest ciekawy albo nie jest to, czy faceci się nim interesują? I kto tu jest szowinistą? ;)
eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 00:11
Tak bo te zawody to dla mnie beka i śmieje się z tych ludzi tak samo jak wy śmiejecie się z takich osób jak ja.
A to śmiać mi się z czegoś nie wolno?
Kiedy widzę że to jest beznadziejne systemowe kłamstwo tak naprawdę i mam podążać za ludźmi którzy się dają ? I przeważnie nie myślą ? Takie typiary są wykorzystywane na całego w tych zawodach i wyciskane jak cytryna.
Teraz ty tym komentarzem sabotujesz moja wolność i łój charakter chcąc pokazać mi jaka to ja jestem nie dobra bo się śmieje. A nie wolno mi? No widać nie .
Aaa, już rozumiem i wszystko jasne. Jakaś kosmetyczka i jakaś "biurowa" wyśmiewały się z Ciebie i dlatego teraz wrzucasz wszystkich przedstawicieli tych zawodów do jednego wora pt. "Wy wszyscy się ze mnie śmiejecie, a sami jesteście nuuudni". Uwierz mi, że gdy czytam niektóre Twoje komentarze, to odczuwam bardziej zażenowanie, niż wesołość.
Oczywiście, że masz prawo śmiać się z innych ludzi, nikt Ci tego nie zabrania. Ale w takim razie dlaczego tak bardzo irytuje Cię to, że inni śmieją się z Ciebie, hę? Zabraniasz im? Ty możesz, a inni nie mogą? I kto tu kogo sabotuje?
Znam jedną dziewczynę w Twoim wieku, która ze względu na swój życiorys mogłaby doradzać wielu osobom na tym portalu, a jednak jest oszczędna w wypowiedziach i nie feruje bezzasadnych wyroków. Nie ocenia, nie wyśmiewa, w przeciwieństwie do Ciebie. Uważasz się za nieomylną alfę i omegę? Tylko najlepsi potrafią uczyć się na błędach i wyciągać z nich wnioski. A czy Ty to potrafisz?
Twoje wypowiedzi tutaj nie mają nic wspólnego z kulturalną wymianą poglądów i szacunkiem do drugiej osoby, która ma odmienne zdanie od Ciebie. Obserwuję tutaj wiele wątków i wypowiedzi różnych foremek, ale rzadko się zdarza ktoś tak nie szanujący zdania innych ludzi, jak Ty. Jedyne, co mogę Ci doradzić, to to, żebyś nabrała trochę więcej dystansu do swojej osoby. Nie jesteś pępkiem świata :roll:
I ze swoim ostracyzmem też proponuje się chamowac.
Nie jesteś moja matka, mężem, żreć mi nie dajesz.
Żebyś obrzucała mnie swoimi oczekiwaniami czy porównywała mnie do jakiś innych person żeński szowinisto. Dorośli ludzie kur** mają swoje zdanie, punkt widzenia i ty chyba o tym nie wiesz że piszesz do mnie komentarze rodem z Ryśka.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 4 mar 2021, o 21:15

nataliagk pisze:
4 mar 2021, o 20:29
eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 00:17
I teraz weź te zawody które wymieniłam.
Idą do tego mężczyźni? Nie. Dlaczego?
Bo mają rację że te zawody są nudne , trzeba za wszystkimi skakać i są mało płatne.
Znowu kiedy jest się kobieta i idzie się w zawód satysfakcjonujący i dużo płatny. To znowu jest się pod okiem ostracyzomwym i zbyqajacym do tych zawodów które wymieniłam.
Być lesbijką i szownista w jednym. Bo innej możliwości twojej doczepki do mnie nie widzę.
A więc dla Ciebie wyznacznikiem tego, że dany zawód jest ciekawy albo nie jest to, czy faceci się nim interesują? I kto tu jest szowinistą? ;)
eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 00:11
Tak bo te zawody to dla mnie beka i śmieje się z tych ludzi tak samo jak wy śmiejecie się z takich osób jak ja.
A to śmiać mi się z czegoś nie wolno?
Kiedy widzę że to jest beznadziejne systemowe kłamstwo tak naprawdę i mam podążać za ludźmi którzy się dają ? I przeważnie nie myślą ? Takie typiary są wykorzystywane na całego w tych zawodach i wyciskane jak cytryna.
Teraz ty tym komentarzem sabotujesz moja wolność i łój charakter chcąc pokazać mi jaka to ja jestem nie dobra bo się śmieje. A nie wolno mi? No widać nie .
Aaa, już rozumiem i wszystko jasne. Jakaś kosmetyczka i jakaś "biurowa" wyśmiewały się z Ciebie i dlatego teraz wrzucasz wszystkich przedstawicieli tych zawodów do jednego wora pt. "Wy wszyscy się ze mnie śmiejecie, a sami jesteście nuuudni". Uwierz mi, że gdy czytam niektóre Twoje komentarze, to odczuwam bardziej zażenowanie, niż wesołość.
Oczywiście, że masz prawo śmiać się z innych ludzi, nikt Ci tego nie zabrania. Ale w takim razie dlaczego tak bardzo irytuje Cię to, że inni śmieją się z Ciebie, hę? Zabraniasz im? Ty możesz, a inni nie mogą? I kto tu kogo sabotuje?
Znam jedną dziewczynę w Twoim wieku, która ze względu na swój życiorys mogłaby doradzać wielu osobom na tym portalu, a jednak jest oszczędna w wypowiedziach i nie feruje bezzasadnych wyroków. Nie ocenia, nie wyśmiewa, w przeciwieństwie do Ciebie. Uważasz się za nieomylną alfę i omegę? Tylko najlepsi potrafią uczyć się na błędach i wyciągać z nich wnioski. A czy Ty to potrafisz?
Twoje wypowiedzi tutaj nie mają nic wspólnego z kulturalną wymianą poglądów i szacunkiem do drugiej osoby, która ma odmienne zdanie od Ciebie. Obserwuję tutaj wiele wątków i wypowiedzi różnych foremek, ale rzadko się zdarza ktoś tak nie szanujący zdania innych ludzi, jak Ty. Jedyne, co mogę Ci doradzić, to to, żebyś nabrała trochę więcej dystansu do swojej osoby. Nie jesteś pępkiem świata :roll:
I też nie sądzę żeby bezpośrednie powiedzenie co myślę na ten temat było nie kulturalne.
Jestem człowiekiem i mam prawo coś nie lubić, nie chcieć, popełnić błędy a takim jak Ty nic do tego .
Bo jak już mówiłam za mnie nie żyjesz, rachunków moich nie opłacasz i takim ja ty radzę zejść z tonu bo aniołkiem też nie jesteś. Piszesz do mnie komentarze z góry jadące po mnie i oskarżające mnie za coś czego nie zrobiłam.
Czyli ostatnio taki automat ze strony nie ogarniętych lesbonazistek.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 4 mar 2021, o 21:23

W ogóle hipokryzja xd 40 się sądzą do nas do młodych mając raj w porównaniu z tym co my mamy.
Prawdziwe przyjaźnie, zawód zaraz po szkole, aborcję na życzenie najaraly się, nachlaly nabawiły w poprzednich czasach, wyrozumiałych chłopów bo jako dziecko przypominam sobie że was chłopy tak jakoś szanowały bardziej. Artystki kleły, wyrażały się jak chciały na swoich piosenkach. Nam zabierają podstawowe prawa,gnoja nas i jesteśmy pępkami świata bo o cośkolwiek się domagamy albo chcemy trochę zrozumienia.
To jest dopiero szczyt chamstwa, hipokryzji, a odnoszenie się w ten sposób jak natloq to popisuwa braku szacunku do drugiej osoby kultury i braku umiejętności dyskusji.
Bo wiadomo jak ktoś się czepiać formy wypowiedzi to niema zamiaru się dogadać czy wymienić punktami widzenia i wiadomo to nie od dziś.
Awatar użytkownika
nataliagk
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 519
Rejestracja: 25 paź 2019, o 20:01

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: nataliagk » 4 mar 2021, o 21:39

eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 21:15
Czyli ostatnio taki automat ze strony nie ogarniętych lesbonazistek.
A więc oprócz tego, że jestem szowinistką, to jeszcze dodatkowo lesbonazistką :mrgreen: Coś jeszcze? Czy już skończyłaś wylewanie wiadra pomyj? :jezor: A może masz jeszcze w zanadrzu jakieś smaczki?
Jeżeli chodzi o mnie to skończyłam, bo nie będę się dalej zniżać do poziomu, jaki prezentujesz. To jak rzucanie grochem o ścianę i nie mam zamiaru więcej marnować na Ciebie czasu :D Miłego wieczoru :cool:
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 4 mar 2021, o 21:42

nataliagk pisze:
4 mar 2021, o 21:39
eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 21:15
Czyli ostatnio taki automat ze strony nie ogarniętych lesbonazistek.
A więc oprócz tego, że jestem szowinistką, to jeszcze dodatkowo lesbonazistką :mrgreen: Coś jeszcze? Czy już skończyłaś wylewanie wiadra pomyj? :jezor: A może masz jeszcze w zanadrzu jakieś smaczki?
Jeżeli chodzi o mnie to skończyłam, bo nie będę się dalej zniżać do poziomu, jaki prezentujesz. To jak rzucanie grochem o ścianę i nie mam zamiaru więcej marnować na Ciebie czasu :D Miłego wieczoru :cool:
Wiadro pomyj? Zobacz na swój komentarz jakie pomyje na mnie wylewasz bo napisałam swoje zdanie i swój punkt widzenia.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 4 mar 2021, o 21:46

"nie będę się zniżać do poziomu jaki reprezentujesz"
Stara heterycka śpiewka, kiedy napiszę się prawdę i ma się odmienne zdanie. Ty reprezentujesz brak szacunku do mnie już od pierwszego komentarza to na jakie ty ode mnie liczysz komentarze?
Jestem osobą prosta i dlatego nadaje się do takich prac, mam typowe takie myślenie,formę wypowiedzi i nie znaczy że nie mam poziomu a mam rację w tym co pisze.
Przedstawiasz szownistyczne zachowanie.
Bardzo dokuczliwe w stosunku do mnie.
Więc czego się spodziewałaś?
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 4 mar 2021, o 22:03

Lol nawet na stronach LGBT, prokobiecych nie można znaleźć zrozumienia, jakiegokolwiek porozumienia w tych tematach. Świat się zepsuł. Bo korzenie feminizmu są o prawach człowieka w stosunku do kobiet.
- Które mają je wspierać w trudnych momentach
- dają poczucie bycia ludźmi a nie tylko kulturowymi zabawkami.
- dają prawo do bycia kim się jest naprawdę i do poszanowania .
- do całkowitej decyzji o sobie
I wszystko co jest z tym związane.
Toksyczne pojazdy ty nie jesteś moja poziom, miej dystans do siebie to wcale nie jest szowinistyczne i takie toksyczne. Mam nadzieję że kiedyś zrozumiesz że przekreślanie kogoś przez płeć czy przez jaką kolwiek cechę jest złe i tylko to rani ludzi.
Stwierdzenie dla mnie coś jest nudne, żałosne i śmieszne jest moją osobistą opinia. Wyrażam ja tutaj i nie chodzę i nie wypisuje do kobiet które pracują w tych zawodach których nie chcą. Natomiast kiedy ktoś mnie jedzie personalnie i robi mi przytyki za takie ludzkie rzeczy to jest dopiero brak kultury i perfidność.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 4 mar 2021, o 22:14

I nie da się ukryć że teraz jest natężenie przemocy na kobiety, które nieprzedstawiaja nastawienia matki Polki lub pokornej Maryji dziewicy a każda próba rozwoju kobiet jest sabotowania i bluzgana na całość.
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: Elinor » 4 mar 2021, o 22:30

eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 21:04
Elinor pisze:
4 mar 2021, o 10:03
Beznadziejnie :/ Janusze najgorsi.
Czy ja wiem, Janusz jak Janusz. Wiadomo.. Jak słyszę takie teksty ze strony kobiet to mnie to ostatnio jakoś bardziej gdzieś tam rusza w tych czasach.
A to to znam, kobiety zawsze miały ze mną najgorszą spinę, że "babochłop". Nie wiem, co one do mnie mają, ja ich nie ścigam, żeby obcięły się na krótko i nosiły męskie spodnie, bo mi tak wygodniej.

Co do samego zawodu kierowcy, myślę, że większość kobiet uważa "damskie" zawody za bardziej interesujące albo np. doceniają komfort biura w porównaniu z pracą kierowcy czy majstra, dlatego je wybierają, nie pod presją otoczenia. A to, jakie jest podejście do ludzi, którzy się wyróżniają z tłumu z tego czy innego powodu... jest to ogólnie słabe.

I zgadzam się, że odkąd Pis doszedł do władzy ludzie o tego typu poglądach (wszystkie kobiety do garów, prawdziwy facet to tylko drwal, stop antykoncepcji i rzetelnej wiedzy o seksualności) odczuwają przyzwolenie na promowanie ich i wymuszanie na innych.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 4 mar 2021, o 23:18

Elinor pisze:
4 mar 2021, o 22:30
eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 21:04
Elinor pisze:
4 mar 2021, o 10:03
Beznadziejnie :/ Janusze najgorsi.
Czy ja wiem, Janusz jak Janusz. Wiadomo.. Jak słyszę takie teksty ze strony kobiet to mnie to ostatnio jakoś bardziej gdzieś tam rusza w tych czasach.
A to to znam, kobiety zawsze miały ze mną najgorszą spinę, że "babochłop". Nie wiem, co one do mnie mają, ja ich nie ścigam, żeby obcięły się na krótko i nosiły męskie spodnie, bo mi tak wygodniej.

Co do samego zawodu kierowcy, myślę, że większość kobiet uważa "damskie" zawody za bardziej interesujące albo np. doceniają komfort biura w porównaniu z pracą kierowcy czy majstra, dlatego je wybierają, nie pod presją otoczenia. A to, jakie jest podejście do ludzi, którzy się wyróżniają z tłumu z tego czy innego powodu... jest to ogólnie słabe.

I zgadzam się, że odkąd Pis doszedł do władzy ludzie o tego typu poglądach (wszystkie kobiety do garów, prawdziwy facet to tylko drwal, stop antykoncepcji i rzetelnej wiedzy o seksualności) odczuwają przyzwolenie na promowanie ich i wymuszanie na innych.
Obserwując i słuchając te kobiety wiekszośc kobiet idzie bo tak, bo tak inni mówią.
A czy to jest większy komfort tak szczerze przyglądając się im, mam czasami wątpliwości pod tym względem.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 4 mar 2021, o 23:20

Elinor pisze:
4 mar 2021, o 22:30
eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 21:04
Elinor pisze:
4 mar 2021, o 10:03
Beznadziejnie :/ Janusze najgorsi.
Czy ja wiem, Janusz jak Janusz. Wiadomo.. Jak słyszę takie teksty ze strony kobiet to mnie to ostatnio jakoś bardziej gdzieś tam rusza w tych czasach.
A to to znam, kobiety zawsze miały ze mną najgorszą spinę, że "babochłop". Nie wiem, co one do mnie mają, ja ich nie ścigam, żeby obcięły się na krótko i nosiły męskie spodnie, bo mi tak wygodniej.

Co do samego zawodu kierowcy, myślę, że większość kobiet uważa "damskie" zawody za bardziej interesujące albo np. doceniają komfort biura w porównaniu z pracą kierowcy czy majstra, dlatego je wybierają, nie pod presją otoczenia. A to, jakie jest podejście do ludzi, którzy się wyróżniają z tłumu z tego czy innego powodu... jest to ogólnie słabe.

I zgadzam się, że odkąd Pis doszedł do władzy ludzie o tego typu poglądach (wszystkie kobiety do garów, prawdziwy facet to tylko drwal, stop antykoncepcji i rzetelnej wiedzy o seksualności) odczuwają przyzwolenie na promowanie ich i wymuszanie na innych.
No i te pojazdy od babchłopow czy też przemoc psychiczna w która nie chcesz wchodzić.
Nikt o tym nie mówi a np w pracy trudno coś takiego udowodnić. I co teraz? Myślę że to nie tylko dotyka babochłopow ale to przez takie żeńskie dresiary w sukienkach kobiety mają ciężej pod względem zawodowym. Myślę że działanie w tym kierunku mogło by w końcu zabronić przemocy psychicznej na każdym polu. Co w Polsce to by chyba byłby krok przełomowy jeśli chodzi o rozwój humanistyczny.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 4 mar 2021, o 23:31

W ogóle to są psychiczne postawy żeby mi czy komukolwiek wskazywać paluszkiem kim ma być, jak się zachowywać i co robić.
Tak się z dorosłymi ludźmi nie postępuje.
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: Elinor » 5 mar 2021, o 00:25

Znaczy, u mnie nie było wyzwisk, ciężko coś udowodnić. Ale takie rady w dobrej wierze: w tym będziesz wyglądać lepiej, jak ty się poruszasz, politechnika jest taka ciężka, no nie zawód dla kobiety, od tego hobby będziesz mieć ramiona jak mężczyzna. Albo ciągłe zaskoczenie, że odbiegam od stereotypu i krzywienie się o to.

Tak, temat przemocy psychicznej w naszym kraju ma mocne tyły. Zero świadomości. Zero walki z tym.
eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 23:18
Obserwując i słuchając te kobiety wiekszośc kobiet idzie bo tak, bo tak inni mówią.
A czy to jest większy komfort tak szczerze przyglądając się im, mam czasami wątpliwości pod tym względem.
Ale one są bardzo społeczne, je to obchodzi, co ciotka Marysia o nich powie i czy będą sprawiać wrażenie miłych ładnych itp. Jakby, ja tam tego nie rozumiem - mnie to obchodzi jak zeszłoroczny śnieg. Robię swoje. A one są społeczne, ugodowe - i to też bywa ich słabą stroną, na której tracą.

Dla mnie te damskie zawody też by nie były komfortowe, bo wolę samotne niezależne zajęcia, ale dla nich może są komfortowe, bo mają inny charakter. Flegmatycy, tego nie pojmiesz.

W sumie z tymi stereotypami... mus w życiu wyrobić sobie pewną nieczułość na konflikt. Zawsze się znajdzie ktoś, komu się będziemy nie podobać z tego czy innego powodu, trzeba po prostu nie słuchać tego, co jacyś ludzie mądrzy inaczej mają do powiedzenia. Dosłownie, ja się wyłączam jak słyszę jakieś głupoty.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 5 mar 2021, o 02:34

Elinor pisze:
5 mar 2021, o 00:25
Znaczy, u mnie nie było wyzwisk, ciężko coś udowodnić. Ale takie rady w dobrej wierze: w tym będziesz wyglądać lepiej, jak ty się poruszasz, politechnika jest taka ciężka, no nie zawód dla kobiety, od tego hobby będziesz mieć ramiona jak mężczyzna. Albo ciągłe zaskoczenie, że odbiegam od stereotypu i krzywienie się o to.

Tak, temat przemocy psychicznej w naszym kraju ma mocne tyły. Zero świadomości. Zero walki z tym.
eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 23:18
Obserwując i słuchając te kobiety wiekszośc kobiet idzie bo tak, bo tak inni mówią.
A czy to jest większy komfort tak szczerze przyglądając się im, mam czasami wątpliwości pod tym względem.
Ale one są bardzo społeczne, je to obchodzi, co ciotka Marysia o nich powie i czy będą sprawiać wrażenie miłych ładnych itp. Jakby, ja tam tego nie rozumiem - mnie to obchodzi jak zeszłoroczny śnieg. Robię swoje. A one są społeczne, ugodowe - i to też bywa ich słabą stroną, na której tracą.

Dla mnie te damskie zawody też by nie były komfortowe, bo wolę samotne niezależne zajęcia, ale dla nich może są komfortowe, bo mają inny charakter. Flegmatycy, tego nie pojmiesz.

W sumie z tymi stereotypami... mus w życiu wyrobić sobie pewną nieczułość na konflikt. Zawsze się znajdzie ktoś, komu się będziemy nie podobać z tego czy innego powodu, trzeba po prostu nie słuchać tego, co jacyś ludzie mądrzy inaczej mają do powiedzenia. Dosłownie, ja się wyłączam jak słyszę jakieś głupoty.

Właśnie tak te bzdury i głupoty łapią się takie kobiety czasami przez ciotki, które im złorzeczą albo zazdroszczą że one miały tak ciężko to one też niech mają ciężko i nie mają żadnych perspektyw i tak idą.
Potem się budzą gdy naprawdę są już w czarnych zakamarkach swojego życia. Albo dają się zastraszać właśnie wpadają w ten konserwatywny automat.który każe im się wyciskać na darmo z każdej strony jeśli chodzi o wygląd, naukę , zachowanie. (Dlatego kończą po studiach na stanowiskach które nie rozwijają ich kompetencji dalej i zarabiają mniej od swoich boyów)
I im uświadamia że są bez sensu.
Dają się wykorzystywać przez firmy w każdych sytuacjach i dają sobie wmówić że nie zasługują np na podwyżki.
I tak na takich kobietach żeruje całe społeczeństwo.
Mamusią która odbija sobie to co też dostała taki pakiet startowy, tatuś bo córeczka musi być zawsze jego chlubą.
Mąż który w oczach społeczeństwa jest zawsze nie winny, szefowie. Tylko po? Po co coś takiego tłuc jak to jest wiadome cierpienie które się właśnie później odbija na tle psychicznym tym że są nigdy nie docenione i w ogóle albo organizm zawsze jest świadomy.
Ja wolę już ten dyskomfort, parę awantur z rodziną która dobie uświadamia powoli że prowadząc ze mną takie monologi tylko im zaszkodzą. Faceci gdzieś tam mnie shejtuja w necie ale w ich oczach jestem szanowana a dziewczyny przynajmniej, które są spoko też zaczynają się zastanawiać na swoim życiem.
Czasami zbta odpornością ciężko, bo jestem zwyczajnym człowiekiem ale wiadomo musi być żeby nie zwariować bo dzisiejszej władzy właśnie o to chodzi.
Chcą poniżyć i skłócić społeczeństwo żeby przykryć ten fakt że w budżecie jest dług. A pieniądze są przechulywane, nie radzą sobie ze służbami , szpitalami które nadal nie są wyposażone jak powinny pomimo tylu środków. W ogóle to chyba to powinno być zrozumiałe i pochlebiane że ja jako młody człowiek chce ustawić życie sobie tak by było pozytywne, żeby spełniały wszystkie moje potrzeby podstawowe bo w tedy jestem normalna, żeby stać mnie było na zakup produktów bo w tedy gospodarka działa i zarzuty że tylko hajs mi w głowie to chyba te pretensje powinny być kierowane do służb zdrowia i ordynatorów szpitali, komendantów policji i głów miast że są pazerni na kasę na tyle że zamiast środki które dostają powinny ulepszać codziennie polska rzeczywistość to one znikają nie wiadomo gdzie.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: eminem98xd » 5 mar 2021, o 02:42

Elinor pisze:
5 mar 2021, o 00:25
Znaczy, u mnie nie było wyzwisk, ciężko coś udowodnić. Ale takie rady w dobrej wierze: w tym będziesz wyglądać lepiej, jak ty się poruszasz, politechnika jest taka ciężka, no nie zawód dla kobiety, od tego hobby będziesz mieć ramiona jak mężczyzna. Albo ciągłe zaskoczenie, że odbiegam od stereotypu i krzywienie się o to.

Tak, temat przemocy psychicznej w naszym kraju ma mocne tyły. Zero świadomości. Zero walki z tym.
eminem98xd pisze:
4 mar 2021, o 23:18
Obserwując i słuchając te kobiety wiekszośc kobiet idzie bo tak, bo tak inni mówią.
A czy to jest większy komfort tak szczerze przyglądając się im, mam czasami wątpliwości pod tym względem.
Ale one są bardzo społeczne, je to obchodzi, co ciotka Marysia o nich powie i czy będą sprawiać wrażenie miłych ładnych itp. Jakby, ja tam tego nie rozumiem - mnie to obchodzi jak zeszłoroczny śnieg. Robię swoje. A one są społeczne, ugodowe - i to też bywa ich słabą stroną, na której tracą.

Dla mnie te damskie zawody też by nie były komfortowe, bo wolę samotne niezależne zajęcia, ale dla nich może są komfortowe, bo mają inny charakter. Flegmatycy, tego nie pojmiesz.

W sumie z tymi stereotypami... mus w życiu wyrobić sobie pewną nieczułość na konflikt. Zawsze się znajdzie ktoś, komu się będziemy nie podobać z tego czy innego powodu, trzeba po prostu nie słuchać tego, co jacyś ludzie mądrzy inaczej mają do powiedzenia. Dosłownie, ja się wyłączam jak słyszę jakieś głupoty.
I mówienie że feminizm atakuje kobiety to nie zła propaganda. Właśnie chodzi o to żeby kobiety otwierały się na siebie, na świat na inne zawody a nie żeby były zmuszane. I to przeważnie zarzuty ludzi którzy właśnie te kobiety zmuszają dla paskudnych rządzy, dla interesów władz, religii. Feminizm wyciąga kobiety z głupoty, daje im narzędzia, otrząsa z syndromu sztokholmskiego, walczy o leczenie chorób o wszystko co potrzeba kobiecie by stać na nogach. Tylko szkoda że wiele kobiet nie chce tego zrozumieć. Zwłaszcza że bez wspierania się,ufania sobie, rozumienia ten feminizm szybko może umrzeć.
Bo nawet jeśli mężczyźni są co raz bardziej otwarci na nas a jest takich mężczyzn mimo dzisiejszych realiów co raz więcej. Oni szybko zapomną albo uwierzą to co kobiety im powiedzą pod wpływem zastraszenia czy rozdzielenia przez takie wpis.
ODPOWIEDZ