KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Wszystko na temat ruchu feministycznego, a więc: fakty, mity, różnorodność opinii i postaw, ważne wydarzenia, a także sylwetki działaczek.
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: bruxxa » 28 lis 2017, o 20:56

Szczytem głupoty jest wymaganie odpowiedzi czemu to są bzdury? :) Aha. Ale ja to wiem, że nie zdołacie odpowiedzieć, bo już to by zostało zrobione. :D
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: ImaSumak » 28 lis 2017, o 21:01

bruxxa pisze:Jesteście feministkami, więc akceptujecie chyba fakt, że o sposobie patrzenia ze względu na płeć napisała kobieta? :) Bo przecież jakby to mężczyzna opisał to byłby absolutnie niewiarygodny, takie z Was szowinistki. :)
Bruxxa, ludziku, masz na myśli dwa streszczenia. Autorami książek, na które ta druga się powołała, jest kobieta oraz dwóch facetów. To tak porządkowując.
Skąd wniosek, że jestem (bo nie użyję liczby mnogiej), że jestem feministką, a dalej że szowinistką?
Brak wiedzy nie jest związany z płcią. Głupota otacza nas z każdej strony. Negowanie braku wiedzy i szerzenia głupich teorii to nie rasizm, dzieciaku. Słowa typu: macica czy stolec, to nie wulgaryzmy. :rotfl:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: bruxxa » 28 lis 2017, o 21:07

Ludziku. :D Jakoś zwykle rozmawiając z facetami, nawet jak mi sugeruję, że bredzę, nieczęsto używają jakieś epitety. Czemu usilnie staracie się być gorsze od facetów?

Odpowiedz mi czemu to za bzdury uważasz, bo zarzucanie innymi tematami nie zaspokaja mojego głodu wiedzy. :) Czy mam przyjąć, że nie potrafisz? Negujesz kulturę zbieracko-łowiecką czy nie ustalmy taki fakt na początek? :) Czy wzrok nie mógł się udoskonalić ze względu na podział ról w wioskach? Odpowiedz, nie uciekaj przed tym. :)
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: ulotna_chwila40 » 28 lis 2017, o 21:26

biedronca pisze:
ulotna_chwila40 pisze:Po co kobiecie ciężarówka?
Poznałam kiedyś jedną taką sfrustrowaną kobietę która chciała koniecznie prowadzić takiego smoka o szesnastu kołach.
Zdała egzamin i dostała pracę w firmie spedycyjnej.
Dostała na początek nie prawdziwy samochód a samochodzik dostawczy dość kiepskiej jakości i dość stary tj.bez wspomagania i ogrzewania.
Pojechała w pierwszą trasę na północ Polski,przespała się w zimnym aucie i marzenie o byciu kierowcą zawodowym na ciężarówce prysło jak bańka.
Dlatego zawsze dziwię się po co kobiety chcą dorównywać facetom także i w tej dziedzinie.
Mogą to lubić. Ale mogą też dla kasy to robić. Dużo lepiej się zarabia niż np. w supermarkecie.

A nie, sorry, kobieta kasy nie potrzebuje. Ona w domu, w cieplutko siedzi i ładnie wygląda.
Oj,litości,nie zaczynajmy wymiany argumentów gdzie się lepiej pracuje a gdzie nie :)
Mnie osobiście wystarczy moje auto i nie potrzebne mi dowartościowywanie się na drodze ani w życiu.
A dla kasy nie poświęcałabym życia w takiej pracy.
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: ImaSumak » 28 lis 2017, o 21:26

bruxxa pisze:Ludziku. :D Jakoś zwykle rozmawiając z facetami, nawet jak mi sugeruję, że bredzę, nieczęsto używają jakieś epitety. Czemu usilnie staracie się być gorsze od facetów?

Odpowiedz mi czemu to za bzdury uważasz, bo zarzucanie innymi tematami nie zaspokaja mojego głodu wiedzy. :) Czy mam przyjąć, że nie potrafisz? Negujesz kulturę zbieracko-łowiecką czy nie ustalmy taki fakt na początek? :) Czy wzrok nie mógł się udoskonalić ze względu na podział ról w wioskach? Odpowiedz, nie uciekaj przed tym. :)
Dziecko... uporządkuj swój brak wiedzy, zastanów się nad własną głupotą, a potem zastanów, czy warto być Czarnym rycerzem z MP. :
https://youtu.be/Ah6kKb3km6g
:rotfl:
Lubię kiedy kobieta...
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: biedronca » 28 lis 2017, o 21:36

ulotna_chwila40 pisze:
biedronca pisze:
ulotna_chwila40 pisze:Po co kobiecie ciężarówka?
Poznałam kiedyś jedną taką sfrustrowaną kobietę która chciała koniecznie prowadzić takiego smoka o szesnastu kołach.
Zdała egzamin i dostała pracę w firmie spedycyjnej.
Dostała na początek nie prawdziwy samochód a samochodzik dostawczy dość kiepskiej jakości i dość stary tj.bez wspomagania i ogrzewania.
Pojechała w pierwszą trasę na północ Polski,przespała się w zimnym aucie i marzenie o byciu kierowcą zawodowym na ciężarówce prysło jak bańka.
Dlatego zawsze dziwię się po co kobiety chcą dorównywać facetom także i w tej dziedzinie.
Mogą to lubić. Ale mogą też dla kasy to robić. Dużo lepiej się zarabia niż np. w supermarkecie.

A nie, sorry, kobieta kasy nie potrzebuje. Ona w domu, w cieplutko siedzi i ładnie wygląda.
Oj,litości,nie zaczynajmy wymiany argumentów gdzie się lepiej pracuje a gdzie nie :)
Mnie osobiście wystarczy moje auto i nie potrzebne mi dowartościowywanie się na drodze ani w życiu.
A dla kasy nie poświęcałabym życia w takiej pracy.
Nie chodzi o to, gdzie lepiej się pracuje. Pytałaś, po co kobiecie ciężarówka, to odpowiadam. Niektórzy potrzebują, albo chcą więcej zarabiać. I tak, to jest ciężka praca. I dla kobiety, i dla mężczyzny. Ale niektórzy mają inne niż Ty priorytety lub potrzeby. Po prostu.
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: bruxxa » 28 lis 2017, o 21:43

ImaSumak pisze:Dziecko... uporządkuj swój brak wiedzy, zastanów się nad własną głupotą, a potem zastanów, czy warto być Czarnym rycerzem z MP. :
https://youtu.be/Ah6kKb3km6g
:rotfl:
Aaa czyli nie potrafisz żadnej odpowiedzi udzielić, tylko się turlać. :D Myślisz, że jak wiesz co to Monty Python to od razu jesteś postrzegana jako mądra? :D I potem takie osoby jak Ty krzyczą po forach i robią wszędzie raban jacy to źli są faceci, a kobiety dyskryminowane, tylko że jak dyskryminacji nie ma i kobiety mogą pokazać co potrafią to... te kobiety co właśnie krzyczały nie potrafią tego zrobić, jak Ty teraz.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: ImaSumak » 28 lis 2017, o 21:47

bruxxa pisze:
ImaSumak pisze:Dziecko... uporządkuj swój brak wiedzy, zastanów się nad własną głupotą, a potem zastanów, czy warto być Czarnym rycerzem z MP. :
https://youtu.be/Ah6kKb3km6g
:rotfl:
Aaa czyli nie potrafisz żadnej odpowiedzi udzielić, tylko się turlać. :D Myślisz, że jak wiesz co to Monty Python to od razu jesteś postrzegana jako mądra? :D I potem takie osoby jak Ty krzyczą po forach i robią wszędzie raban jacy to źli są faceci, a kobiety dyskryminowane, tylko że jak dyskryminacji nie ma i kobiety mogą pokazać co potrafią to... te kobiety co właśnie krzyczały nie potrafią tego zrobić, jak Ty teraz.
:)
Nudzisz. A coś na temat?
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: bruxxa » 28 lis 2017, o 21:56

Feminizm to za poważny temat dla Ciebie. :) Pewnie myślisz, że jesteś fajna, bo uważasz siebie za feministkę, robisz raban i na tym się kończy, na pierwsze pytanie niezgodne z poglądami nie potrafisz odpowiedzieć. Jesteś bardzo słabą feministką. :D Zapewne też jakieś problemy z akceptacją płciowości, skoro jak tylko czytasz, że kobieta się nie nadaje na rajdowca to już robisz raban. Ciekawe czy emocjonujesz się tak samo jak ktoś napisze, że zwykle faceci nie nadają się do opieki nad dziećmi, nawet własnymi. Czy może tylko tradycyjne role kobiece uważasz za obciachowe, a tradycyjne zawody męskie za fajne? :D Dlatego tak się oburzasz, że kobieta nie może wykonywać męskiego zawodu jakim jest rajdowiec. :D
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: dobranocka14 » 28 lis 2017, o 22:21

bruxxa pisze: Dlatego tak się oburzasz, że kobieta nie może wykonywać męskiego zawodu jakim jest rajdowiec. :D
Piszesz głupoty o czym wystarczy się przekonać wchodząc do netu.
Pierwszy lepszy, na szybko znaleziony przykład:
http://rajdy24.pl/michele-mouton-najszy ... ta-swiata/
M. Wojciechowska zdaje się też ma licencję kierowcy rajdowego.
Plus rajdy kobiece, które odbywają się w Polsce.

Bruxxa, w kolejnym wątku próbujesz zwrócić na siebie uwagę pisząc głupoty, które z pewnością traktujesz jako inteligentną prowokację. Słabe to.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: ImaSumak » 28 lis 2017, o 22:25

bruxxa pisze:Feminizm to za poważny temat dla Ciebie. :)
Do rzeczy do nadrobienia dodaj, że nie należy używać słów, których znaczenia się nie zna.
bruxxa pisze:Pewnie myślisz, że jesteś fajna, bo uważasz siebie za feministkę, robisz raban i na tym się kończy, na pierwsze pytanie niezgodne z poglądami nie potrafisz odpowiedzieć. Jesteś bardzo słabą feministką.
Twoja szklana kula cię oszukuje. Poszukaj mózgu- taka rada.
bruxxa pisze:Zapewne też jakieś problemy z akceptacją płciowości, skoro jak tylko czytasz, że kobieta się nie nadaje na rajdowca to już robisz raban.
Serio? A ja sądziłam, że odniosłam się do podanego linku.
Czytanie ze zrozumieniem, jak widać, też się kłania. :)
bruxxa pisze:Ciekawe czy emocjonujesz się tak samo jak ktoś napisze, że zwykle faceci nie nadają się do opieki nad dziećmi, nawet własnymi.
Emocjonuje? Dziecko, ja maluje paznokcie i świetnie się bawię, bo skaczesz jak pchła po gaciach.
bruxxa pisze:Czy może tylko tradycyjne role kobiece uważasz za obciachowe, a tradycyjne zawody męskie za fajne? :D
Nie dostrzegam czegoś, czego nie ma.
bruxxa pisze: Dlatego tak się oburzasz, że kobieta nie może wykonywać męskiego zawodu jakim jest rajdowiec. :D
A to zdanie mnie powaliło ze śmiechu. Dziękuję! :hahaha:

Jak cię boli życie i własne ego, to pobiegaj trochę, zrób coś dla siebie, a nie siedź na lesbijskim forum pisząc głupoty. Twoje "tyrady" są śmieszne i baaardzo przewidywalne. Nie prowokujesz, tylko się ośmieszasz.
Do szkoły marsz!

Dzieki za wieczorną rozrywkę! :rotfl:
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: dobranocka14 » 28 lis 2017, o 22:31

bruxxa pisze: Zapewne też jakieś problemy z akceptacją płciowości, skoro jak tylko czytasz, że kobieta się nie nadaje na rajdowca to już robisz raban.
Tak. Punktowanie głupawych wpisów świadczy o problemach z akceptacją płciowości.
Ciekawe czy emocjonujesz się tak samo jak ktoś napisze, że zwykle faceci nie nadają się do opieki nad dziećmi, nawet własnymi.
Przewidywalne. Do bólu.
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: bruxxa » 28 lis 2017, o 22:52

Tak, jesteście nadal bardzo przewidywalne. Znacie coś takiego jak wyjątek potwierdzający regułę? Za wiki o Mouton:

"She is still the last woman to compete in top-level rallying."

Jak już mi w końcu odpowiedziałyście, na drugiej stronie (w takim tempie dyskutowania to nigdy nie dogonicie facetów), to strzałem w kolano.
ulotna_chwila40
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 917
Rejestracja: 16 lis 2014, o 20:36

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: ulotna_chwila40 » 28 lis 2017, o 22:56

biedronca pisze:
ulotna_chwila40 pisze:
biedronca pisze:
Mogą to lubić. Ale mogą też dla kasy to robić. Dużo lepiej się zarabia niż np. w supermarkecie.

A nie, sorry, kobieta kasy nie potrzebuje. Ona w domu, w cieplutko siedzi i ładnie wygląda.
Oj,litości,nie zaczynajmy wymiany argumentów gdzie się lepiej pracuje a gdzie nie :)
Mnie osobiście wystarczy moje auto i nie potrzebne mi dowartościowywanie się na drodze ani w życiu.
A dla kasy nie poświęcałabym życia w takiej pracy.
No dobrze,niech bedzie ze nie rozumiem jakie inne priorytety moga miec kobiety;)
Nie chodzi o to, gdzie lepiej się pracuje. Pytałaś, po co kobiecie ciężarówka, to odpowiadam. Niektórzy potrzebują, albo chcą więcej zarabiać. I tak, to jest ciężka praca. I dla kobiety, i dla mężczyzny. Ale niektórzy mają inne niż Ty priorytety lub potrzeby. Po prostu.
Wszystko co potępiamy u innych, znajdziemy we własnej duszy.
Seneka.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: ImaSumak » 28 lis 2017, o 22:57

bruxxa pisze:Tak, jesteście nadal bardzo przewidywalne. Znacie coś takiego jak wyjątek potwierdzający regułę? Za wiki o Mouton:

"She is still the last woman to compete in top-level rallying."

Jak już mi w końcu odpowiedziałyście, na drugiej stronie (w takim tempie dyskutowania to nigdy nie dogonicie facetów), to strzałem w kolano.
Bo nam macice wypadają pędząc. Nie zapominaj o tym... Moze postaraj się nie mrugać? :rotfl:
Lubię kiedy kobieta...
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: dobranocka14 » 28 lis 2017, o 23:01

bruxxa pisze:Tak, jesteście nadal bardzo przewidywalne. Znacie coś takiego jak wyjątek potwierdzający regułę? Za wiki o Mouton:

"She is still the last woman to compete in top-level rallying."

Jak już mi w końcu odpowiedziałyście, na drugiej stronie (w takim tempie dyskutowania to nigdy nie dogonicie facetów), to strzałem w kolano.
To, że nie wygrywają wyścigów w konkurencji z mężczyznami jest argumentem, że kobieta NIE MOŻE wykonywać zawodu kierowcy rajdowego. Brawo :shock:
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: dobranocka14 » 28 lis 2017, o 23:09

dobranocka14 pisze:
bruxxa pisze:Tak, jesteście nadal bardzo przewidywalne. Znacie coś takiego jak wyjątek potwierdzający regułę? Za wiki o Mouton:

"She is still the last woman to compete in top-level rallying."

Jak już mi w końcu odpowiedziałyście, na drugiej stronie (w takim tempie dyskutowania to nigdy nie dogonicie facetów), to strzałem w kolano.
To, że nie wygrywają wyścigów w konkurencji z mężczyznami jest argumentem, że kobieta NIE MOŻE wykonywać zawodu kierowcy rajdowego. Brawo :shock:
A idąc twoim tropem to ten zawód nie jest też dla mężczyzn ponieważ topowych kierowców jest kilku a tysiące próbują tylko im nie wychodzi.
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: bruxxa » 29 lis 2017, o 00:27

dobranocka14 pisze:
bruxxa pisze:Tak, jesteście nadal bardzo przewidywalne. Znacie coś takiego jak wyjątek potwierdzający regułę? Za wiki o Mouton:

"She is still the last woman to compete in top-level rallying."

Jak już mi w końcu odpowiedziałyście, na drugiej stronie (w takim tempie dyskutowania to nigdy nie dogonicie facetów), to strzałem w kolano.
To, że nie wygrywają wyścigów w konkurencji z mężczyznami jest argumentem, że kobieta NIE MOŻE wykonywać zawodu kierowcy rajdowego. Brawo :shock:
Może, a jakież to sensowne i ambitne co nie? :) To już nawet nie dorównanie facetom tylko sam fakt rajdów w swojej grupie (zresztą nie wygrana tylko dorównanie - to też niezwykle ambitne). Jeszcze coś genialnego chcesz dorzucić? Bo jednak wyszło na moje, że nie ma co konkurować ze względu na ograniczenia płci. Coś z czym trudno się pogodzić fanatyczce. Jeszcze by można porównać czasy tych nielicznych zawodniczek w odniesieniu do facetów i zobaczyć czy są przy nich cienkie czy się nie najgorzej plasują.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: dobranocka14 » 29 lis 2017, o 01:27

bruxxa pisze:Może, a jakież to sensowne i ambitne co nie? :) To już nawet nie dorównanie facetom tylko sam fakt rajdów w swojej grupie (zresztą nie wygrana tylko dorównanie - to też niezwykle ambitne). Jeszcze coś genialnego chcesz dorzucić? Bo jednak wyszło na moje, że nie ma co konkurować ze względu na ograniczenia płci. Coś z czym trudno się pogodzić fanatyczce. Jeszcze by można porównać czasy tych nielicznych zawodniczek w odniesieniu do facetów i zobaczyć czy są przy nich cienkie czy się nie najgorzej plasują.
Ha. Wiedziałam. Zero argumentów poza szrandarowym bleblaniem pt. "ograniczenia płci", które nie pozwalają kobiecie robić tego czy tamtego. Ale tego, że 99,99% mężczyzn nie może rywalizować z najlepszymi, ba całkiem spora część jest średnimi kierowcami to argument na co? Na jakie płci ograniczenia?
Tego, że jeszcze do niedawna w rodzinach, które posiadały auta jedynym panem kierownicy mógł być mąż a kobieta, która nawet i posiadała prawo jazdy mogła (a czasem i chciała bo tak wygodniej) zajmować zaszczytne miejsce pasażera tego też nie widzisz? Przecież samo prowadzenie auta uważane było za tradycyjnie męskie zajęcie. Skąd więc miałyby się brać panie, które miałyby możliwość się ścigać? Pyt. ret.
Poza tym, podobnie jak w innych dyscyplinach, istnieje podział na konkurencje kobiece i męskie. Istnieje ponieważ walka byłaby nierówna. Mężczyźni są silniejsi i szybciej biegają. Tylko dla mnie to logiczny podział, dla ciebie argument, że bez sensu organizować i startować w zawodach kobiecych bo i tak męska konkurencja w tej samej dyscyplinie uzyska lepsze wyniki. Ale... w takim razie bez sensu jest również zapraszać na zawody kogokolwiek spoza pierwszej światowej piątki ponieważ reszta nie może konkurować. Jest za słaba.
Ileś lat temu moja dziewczyna wystartowała w zawodach gokartów, takich bardziej dla zabawy, niż na serio. Była jedyną kobietą na starcie. I pierwszą na mecie. Mina panów bezcenna.
Masz średniowieczne myślenie chłopaku.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: dobranocka14 » 29 lis 2017, o 02:18

Jest różnica między:
bruxxa pisze: Dlatego tak się oburzasz, że kobieta nie może wykonywać męskiego zawodu jakim jest rajdowiec. :D
bruxxa pisze:Może, a jakież to sensowne i ambitne co nie? :) To już nawet nie dorównanie facetom tylko sam fakt rajdów w swojej grupie (zresztą nie wygrana tylko dorównanie - to też niezwykle ambitne). Jeszcze coś genialnego chcesz dorzucić? Bo jednak wyszło na moje, że nie ma co konkurować ze względu na ograniczenia płci.
Wychodzisz od: kobieta NIE MOŻE wykonywać męskiego zawodu jakim jest rajdowiec, żeby za chwilę przejść do wpisu, że nie ma co konkurować w tej dyscyplinie z mężczyznami. Brzmi zdecydowanie inaczej.
Natomiast żeby zrozumieć z czego wynikają różnice trzeba by było porównać warunki treningów, możliwości startów, sprzęt, nastawienie rodziny i otoczenia do trenowania tego sportu przez obie płcie żeby moc ocenić czy faktycznie różnica są wyłącznie wynikające z innych predyspozycji czy też inne czynniki mają wpływ.

Następnym razem skup się na zachowaniu jakiejś ciągłości i precyzji wypowiedzi a nie na bleblaniu.
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: bruxxa » 29 lis 2017, o 12:43

Nie nadaje się a nie może to co innego, myślisz że wciśniesz coś co nie napisałam? Nadal usilnie chcesz pokazać, że kobieta jest słabą dyskutantką, to Twój cel życiowy, robić krecią robotę czy co? :D

Porównujesz gokarty do rajdów w dodatku wygraną przez lesbijkę i w dodatku bez jakiejś zaciętej rywalizacji? Kubica od gokartów to zaczynał. :D Przecież kobiety sobie radzą jeżdżąc tirami więc nie są najgorsze, ale nie do wszystkiego się nadają, czego przeboleć nie możesz jako fanatyczka.

"Natomiast żeby zrozumieć z czego wynikają różnice trzeba by było porównać (...)"

Aaa czyli nie mają też zapału by osiągać cele i stawiać na swoim, nie tylko ambicji by rywalizować poza swoją grupą? No urodzone zawodniczki.

Kubica był na dalekich miejscach i z czasem był pierwszy.

Jak zwykle zamiast szukać problemu w kobietach (jeśli to w ogóle problem) to szukasz problemu we wszystkim innym, znów typowe myślenie, które nigdy nie da sukcesu.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: dobranocka14 » 29 lis 2017, o 14:05

bruxxa pisze:Nie nadaje się a nie może to co innego,
myślisz że wciśniesz coś co nie napisałam?
Aaa wg twojej logiki "nie może być kierowcą" oznacza, że nadaje się na kierowcę. Ok. Rozumiem :lol:
Przecież kobiety sobie radzą jeżdżąc tirami więc nie są najgorsze (...)
Jak zwykle zamiast szukać problemu w kobietach (jeśli to w ogóle problem) ... .
Uff widzę, że jednak coś dotarło. Lepiej późno niż później :)
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: bruxxa » 29 lis 2017, o 14:31

Tak nie może być kierowcą rajdowym, bo celem nie jest wykonanie jakiejś pracy tylko wygrana, no ale kobiecie wystarczy, że się jeździ i tyle :) to jest pic na wodę. Nie mówiąc już o piłce nożnej czy tenisie (faceci z dalekich miejsc pokonują te pseudo mistrzynie). Można powiedzieć, że z siłą mięśni nie ma co rywalizować, ale z ich refleksem również. O widzeniu tunelowym to już zapomniałaś, bo nie umiesz nawet kontry żadnej wymyśleć na to. :D Ciekawe zresztą czy kobiety co kierują tirami (w życiu nawet takiej nie widziałam, autobusami to owszem czasami jeżdżą) też sobie radzą? To tylko ich przełożeni wiedzą czy dobrze im to wychodzi czy odstają i są z braku laku, bo nawet nam kierowców już brakuje.
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: dobranocka14 » 29 lis 2017, o 15:15

bruxxa pisze:Tak nie może być kierowcą rajdowym, bo celem nie jest wykonanie jakiejś pracy tylko wygrana, no ale kobiecie wystarczy, że się jeździ i tyle :) to jest pic na wodę. Nie mówiąc już o piłce nożnej czy tenisie (faceci z dalekich miejsc pokonują te pseudo mistrzynie). Można powiedzieć, że z siłą mięśni nie ma co rywalizować, ale z ich refleksem również. O widzeniu tunelowym to już zapomniałaś, bo nie umiesz nawet kontry żadnej wymyśleć na to. :D Ciekawe zresztą czy kobiety co kierują tirami (w życiu nawet takiej nie widziałam, autobusami to owszem czasami jeżdżą) też sobie radzą? To tylko ich przełożeni wiedzą czy dobrze im to wychodzi czy odstają i są z braku laku, bo nawet nam kierowców już brakuje.
Tak Bruxxa, masz rację. Ty idąc tunelem widzisz światełko ja widzę wariata idącego po torach.
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: biedronca » 29 lis 2017, o 20:49

bruxxa pisze:Tak nie może być kierowcą rajdowym, bo celem nie jest wykonanie jakiejś pracy tylko wygrana, no ale kobiecie wystarczy, że się jeździ i tyle :) to jest pic na wodę. Nie mówiąc już o piłce nożnej czy tenisie (faceci z dalekich miejsc pokonują te pseudo mistrzynie). Można powiedzieć, że z siłą mięśni nie ma co rywalizować, ale z ich refleksem również. O widzeniu tunelowym to już zapomniałaś, bo nie umiesz nawet kontry żadnej wymyśleć na to. :D Ciekawe zresztą czy kobiety co kierują tirami (w życiu nawet takiej nie widziałam, autobusami to owszem czasami jeżdżą) też sobie radzą? To tylko ich przełożeni wiedzą czy dobrze im to wychodzi czy odstają i są z braku laku, bo nawet nam kierowców już brakuje.
Takie to elitarne zajęcie - kierowca tira. Na szczęście facet z definicji to elita, więc na co komu baba. A wiadomo, tira czasem popchać trzeba, więc kobieta, nawet z tych silniejszych rady nie da. Facet to co innego.
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: bruxxa » 29 lis 2017, o 21:54

Co wy macie z tymi męskimi zawodami? A która by chciała zostać czyimś natchnieniem? ;P
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: biedronca » 29 lis 2017, o 22:12

Jest taki zawód? ???
Awatar użytkownika
bruxxa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 87
Rejestracja: 12 lis 2017, o 20:07

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: bruxxa » 29 lis 2017, o 22:25

A po co od razu zawód? Lepiej leżeć i pachnieć dla kogoś niż zapierdzielać za worek cebul. ;D
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: biedronca » 29 lis 2017, o 22:37

Oj, bruxxa, chyba się nieźle zaplątałaś w dyskusji i sama nie wiesz, co chcesz przekazać
Awatar użytkownika
pila1987
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 7 mar 2016, o 03:26

Re: KOBIETA JAKO KIEROWCA ZAWODOWY !

Post autor: pila1987 » 5 gru 2017, o 21:38

Ha... a moja narzeczona jest kierowcą zawodowym i jestem z.niej dumna.. !!! A opinie sa różne poprostu ktos musi się w

czyms dobrze czuc żeby wykonywac taki zawod proste.
:wink:
ODPOWIEDZ