Bez stanika

Wszystko na temat ruchu feministycznego, a więc: fakty, mity, różnorodność opinii i postaw, ważne wydarzenia, a także sylwetki działaczek.
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Bez stanika

Post autor: tygrysica3 » 17 gru 2015, o 12:26

salami pisze:Stringi tak, wyłącznie obcisłe spodnie
...a pogroził Ci już ktoś paluszkiem? :> - po dalszych opisach, skłonisz mnie do przejścia na "wstrzemięźliwy" katolicyzm :cool: :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Bez stanika

Post autor: dalidaa » 17 gru 2015, o 14:50

Przypomniała mi się sytuacja z wekendu w pracy: wychodzę, część ekipy zostaje i śmieją się ze mnie, że jak się tu opieprzałam, to będę to samo robić w dresie w domu. (jakiś dziwny weekend był, zero roboty)
Na to ja:

"no oczywiście. Dziewczyny wiedzą, co znaczy po dniu w zbroi móc w końcu poczuć się swobodnie"

Na to kumpela: "No ja w przeciwieństwie do Ciebie w domu nie zdejmuję stanika"

Na to ja bez zastanowienia: "No przy Twoim rozmiarze, to pewnie nie robi różnicy"

Mina facetów bezcenna. Mina moja jak do mnie dotarło co powiedziałam również bezcenna. Kumpela zamiast się sfoszyć rzuciła: 'toś doje**ła, ale wiadomo, że mi pinezki nie ciążą..."

:czerwononosyrenifer:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Bez stanika

Post autor: tygrysica3 » 17 gru 2015, o 17:46

dalidaa pisze: "no oczywiście. Dziewczyny wiedzą, co znaczy po dniu w zbroi móc w końcu poczuć się swobodnie"

Na to kumpela: "No ja w przeciwieństwie do Ciebie w domu nie zdejmuję stanika"

Na to ja bez zastanowienia: "No przy Twoim rozmiarze, to pewnie nie robi różnicy"

Mina facetów bezcenna. Mina moja jak do mnie dotarło co powiedziałam również bezcenna. Kumpela zamiast się sfoszyć rzuciła: 'toś doje**ła, ale wiadomo, że mi pinezki nie ciążą..."

:czerwononosyrenifer:
...tak mi się uzupełniająco, skojarzyło :lol:
Załączniki
i.jpg
i.jpg (25.72 KiB) Przejrzano 11860 razy
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Bez stanika

Post autor: ImaSumak » 17 gru 2015, o 20:09

A Ty Tygrysico posiadasz jakieś rozmiary i jakiś gust bieliźniarski? Czy Tylko o cudzych cyckach gadasz? :>
salami pisze: Białej nie noszę, nie lubię.
Kolorowa tak,ale musi mieć czarne ramiączka ze względu na mocno wycięte bluzki, swetry one size spadające na jedno ramię.
80 C kupuję droższe modele w sieciówkach na wyprzedażach.

Stringi tak, wyłącznie obcisłe spodnie
w luźnych czuję się jak w pidżamie.
Muszę się zgodzić z Tygrysicą, że brzmi to dość interesująco. :D
Co do szerokich spodni, też nie lubię i nie mam żadnych.
Co do piżamy, jeśli już okoliczności zmuszają do założenia, to z kolei lubię duże, w kroju męskie i luźne.
pannaeliza pisze:mam 75C ale nie powiedziałabym, że mam duży biust ;) jest raczej średni i nierzucający się w oczy.
Masz bardzo duży, wręcz ogromny. Zaufaj mi. 8)
tygrysica3 pisze:Imciu, już tak nie dramatyzuj z tym "bez szans" - zgrabny tyłeczek to też super sprawa i rekompensuje mały biust w dużym stopniu. :wink:
Tygrysico obawiam się, że z tym małym biustem, to jednak przesada. Wystarczy porównać z Pannąelizą i od razu widać, że mój jest całkiem duży :)
A co do mego tyłeczka, cóż... jestem zdania, że nie należy przeczyć faktom. :cool:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Bez stanika

Post autor: dalidaa » 17 gru 2015, o 20:18

ImaSumak pisze: Co do piżamy, jeśli już okoliczności zmuszają do założenia, to z kolei lubię duże, w kroju męskie i luźne.
Hahaha :D Ja nie umiem nosić piżamy jako takiej (czytaj nie używam spodni), a z kolei koszule nocne są dla mnie za długie, a że się wiercę w nocy to potem mam je pod pachami. Wybieram więc miękkie i bawełniane koszulki. Czytaj albo używam tylko "góry od piżamy" albo uda mi się trafić koszulkę, luźną, ale taką coby miała dekolt, bo nie umiem zasnąć zakutana pod szyję :D

I w ogóle nie wyobrażam sobie spania w staniku, jak to niektóre moje znajome mają w zwyczaju. Niewygodne a zbytnie zebranie biustu uniemożliwiłoby mi spanie na brzuchu. Co lubię i o dziwo w moim rozmiarze jest wykonalne (75E) :cool:
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Bez stanika

Post autor: ImaSumak » 17 gru 2015, o 20:25

dalidaa pisze:I w ogóle nie wyobrażam sobie spania w staniku, jak to niektóre moje znajome mają w zwyczaju. Niewygodne a zbytnie zebranie biustu uniemożliwiłoby mi spanie na brzuchu. Co lubię i o dziwo w moim rozmiarze jest wykonalne (75E) :cool:
No to teraz dałaś czadu... Nie wiem tylko jak się odpędzisz od Tygrysicy. Te koty akurat lubią wodę, więc może prądem?
Z drugiej strony jednego drapieżnika mniej przy zwierzynie, więc i nawet dobrze :)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Bez stanika

Post autor: dalidaa » 17 gru 2015, o 20:26

ImaSumak pisze:
dalidaa pisze:I w ogóle nie wyobrażam sobie spania w staniku, jak to niektóre moje znajome mają w zwyczaju. Niewygodne a zbytnie zebranie biustu uniemożliwiłoby mi spanie na brzuchu. Co lubię i o dziwo w moim rozmiarze jest wykonalne (75E) :cool:
No to teraz dałaś czadu... Nie wiem tylko jak się odpędzisz od Tygrysicy. Te koty akurat lubią wodę, więc może prądem?
Z drugiej strony jednego drapieżnika mniej przy zwierzynie, więc i nawet dobrze :)
Hahahaha :D Ja akurat wolę ciut mniejsze, ale co poradzić... natura :P
Moje koty najgorzej reagują na strzał w uszko :D
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Bez stanika

Post autor: ImaSumak » 17 gru 2015, o 20:40

dalidaa pisze:
ImaSumak pisze:
dalidaa pisze:I w ogóle nie wyobrażam sobie spania w staniku, jak to niektóre moje znajome mają w zwyczaju. Niewygodne a zbytnie zebranie biustu uniemożliwiłoby mi spanie na brzuchu. Co lubię i o dziwo w moim rozmiarze jest wykonalne (75E) :cool:
No to teraz dałaś czadu... Nie wiem tylko jak się odpędzisz od Tygrysicy. Te koty akurat lubią wodę, więc może prądem?
Z drugiej strony jednego drapieżnika mniej przy zwierzynie, więc i nawet dobrze :)
Hahahaha :D Ja akurat wolę ciut mniejsze, ale co poradzić... natura :P
Moje koty najgorzej reagują na strzał w uszko :D
To może podziałać na Tygrysicę, tylko proponuję strzelać z dubeltówki. :)

A co do spania w piżamie jeszcze, to ja unikam jak ognia, ale jak pisałam, w razie konieczności wybieram właśnie takie duże luźne, bo okoliczności nakazują spać i w górze i w dole (czytaj: koszula i spodnie).
Koszuli nocnej na sobie w łóżku sobie nie wyobrażam, bo nie mam pojęcia jak w tym spać, ale po domu, jeśli byłaby dopasowana i krótka, mogłabym chodzić.
A spanie w staniku, to pierwsze słyszę. Coś niewyobrażalnego.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Bez stanika

Post autor: babette_h » 17 gru 2015, o 20:53

Jezuniu, stringi to jak skarpetkowe antygwalty... Brrrrr...
Albo figi, albo nic. Jak Ewa.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Bez stanika

Post autor: dalidaa » 17 gru 2015, o 20:55

babette_h pisze:Jezuniu, stringi to jak skarpetkowe antygwalty... Brrrrr...
Albo figi, albo nic. Jak Ewa.
To ja ani stringi (fee) ani nic (też nie umiem)... bawełniane figi, tylko i wyłącznie :D
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Bez stanika

Post autor: ImaSumak » 17 gru 2015, o 20:58

dalidaa pisze:
babette_h pisze:Jezuniu, stringi to jak skarpetkowe antygwalty... Brrrrr...
Albo figi, albo nic. Jak Ewa.
To ja ani stringi (fee) ani nic (też nie umiem)... bawełniane figi, tylko i wyłącznie :D
A ja bym w figach nie wyszła chyba nawet z garderoby. Ale bez niczego mogłabym iść.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Bez stanika

Post autor: dalidaa » 17 gru 2015, o 21:00

ImaSumak pisze:
dalidaa pisze:
babette_h pisze:Jezuniu, stringi to jak skarpetkowe antygwalty... Brrrrr...
Albo figi, albo nic. Jak Ewa.
To ja ani stringi (fee) ani nic (też nie umiem)... bawełniane figi, tylko i wyłącznie :D
A ja bym w figach nie wyszła chyba nawet z garderoby. Ale bez niczego mogłabym iść.
Dla każdego coś miłego. Ja nie lubię jak mi się coś wrzyna, włazi, drażni... paskudne uczucie. Kiedyś próbowałam spać tylko w spodenkach, ale też się nie przekonałam.
A bez majtek a w spodniach? fee
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Bez stanika

Post autor: ImaSumak » 17 gru 2015, o 21:03

dalidaa pisze:Dla każdego coś miłego. Ja nie lubię jak mi się coś wrzyna, włazi, drażni... paskudne uczucie. Kiedyś próbowałam spać tylko w spodenkach, ale też się nie przekonałam.
A bez majtek a w spodniach? fee
Cóż, może być, że mamy inaczej skonstruowane pupy, bo mnie się tam nic nie wrzyna, a z kolei w figach, czułabym się niekomfortowo.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Bez stanika

Post autor: babette_h » 17 gru 2015, o 21:08

W spodenkach/bokserkach spac jak najbardziej (w koszuli i bez koszuli zreszta tez), ale wyobrazcie sobie chodzenie w bokserkach pod spodnie. :?
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Bez stanika

Post autor: dalidaa » 17 gru 2015, o 21:10

ImaSumak pisze:
dalidaa pisze:Dla każdego coś miłego. Ja nie lubię jak mi się coś wrzyna, włazi, drażni... paskudne uczucie. Kiedyś próbowałam spać tylko w spodenkach, ale też się nie przekonałam.
A bez majtek a w spodniach? fee
Cóż, może być, że mamy inaczej skonstruowane pupy, bo mnie się tam nic nie wrzyna, a z kolei w figach, czułabym się niekomfortowo.
Pewnie inaczej. Dla kazdego coś innego. Ja podziwiam, bo bym nie umiała :) a czasem bym chciała... no i pupa
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Bez stanika

Post autor: ImaSumak » 17 gru 2015, o 21:24

babette_h pisze:W spodenkach/bokserkach spac jak najbardziej (w koszuli i bez koszuli zreszta tez), ale wyobrazcie sobie chodzenie w bokserkach pod spodnie. :?
Nie mam pojęcia jaka idea czemuś takiemu przyświęca, ale to musi być coś bardzo ważnego.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Bez stanika

Post autor: babette_h » 17 gru 2015, o 21:26

dalidaa pisze:
ImaSumak pisze:
dalidaa pisze:Dla każdego coś miłego. Ja nie lubię jak mi się coś wrzyna, włazi, drażni... paskudne uczucie. Kiedyś próbowałam spać tylko w spodenkach, ale też się nie przekonałam.
A bez majtek a w spodniach? fee
Cóż, może być, że mamy inaczej skonstruowane pupy, bo mnie się tam nic nie wrzyna, a z kolei w figach, czułabym się niekomfortowo.
Pewnie inaczej. Dla kazdego coś innego. Ja podziwiam, bo bym nie umiała :) a czasem bym chciała... no i pupa
Dalidaa, a lubisz ziemniaki?

/edit: literowka/
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Bez stanika

Post autor: dalidaa » 17 gru 2015, o 21:27

babette_h pisze: Daludaa, a lubisz ziemniaki?
Uwielbiam. Ale jaki związek to ma ze stringami czy chodzeniem nago?
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Bez stanika

Post autor: babette_h » 17 gru 2015, o 21:28

Jeszcze nie wiem, ale to badam.
Jak cos wyjdzie, poinformuje :)
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Bez stanika

Post autor: dalidaa » 17 gru 2015, o 21:32

babette_h pisze:Jeszcze nie wiem, ale to badam.
Jak cos wyjdzie, poinformuje :)
To dodam, że uwielbiam ziemniaki pod każdą postacią, byle świeże. Jak tylko wystygną dla mnie są niejadalne. A odgrzewane, nie daj Panie w mikrofali, koniec świata..błee
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Bez stanika

Post autor: ImaSumak » 17 gru 2015, o 21:43

dalidaa pisze:
babette_h pisze:Jeszcze nie wiem, ale to badam.
Jak cos wyjdzie, poinformuje :)
To dodam, że uwielbiam ziemniaki pod każdą postacią, byle świeże. Jak tylko wystygną dla mnie są niejadalne. A odgrzewane, nie daj Panie w mikrofali, koniec świata..błee
Jesteś z Poznania?
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Bez stanika

Post autor: dalidaa » 17 gru 2015, o 21:44

ImaSumak pisze:
dalidaa pisze:
babette_h pisze:Jeszcze nie wiem, ale to badam.
Jak cos wyjdzie, poinformuje :)
To dodam, że uwielbiam ziemniaki pod każdą postacią, byle świeże. Jak tylko wystygną dla mnie są niejadalne. A odgrzewane, nie daj Panie w mikrofali, koniec świata..błee
Jesteś z Poznania?
Błee... absolutnie nie
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Bez stanika

Post autor: babette_h » 17 gru 2015, o 21:48

ImaSumak pisze:
dalidaa pisze:
babette_h pisze:Jeszcze nie wiem, ale to badam.
Jak cos wyjdzie, poinformuje :)
To dodam, że uwielbiam ziemniaki pod każdą postacią, byle świeże. Jak tylko wystygną dla mnie są niejadalne. A odgrzewane, nie daj Panie w mikrofali, koniec świata..błee
Jesteś z Poznania?
No wystarczyło przeczytać, że nie lubi zimnych/odgrzewanych. :roll:
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Bez stanika

Post autor: ImaSumak » 17 gru 2015, o 22:17

dalidaa pisze:To dodam, że uwielbiam ziemniaki pod każdą postacią, byle świeże. Jak tylko wystygną dla mnie są niejadalne. A odgrzewane, nie daj Panie w mikrofali, koniec świata..błee
Jesteś z Poznania?[/quote]

Błee... absolutnie nie[/quote]
Tak zapytałam, bo te figi, ziemniaki... Poznań jak nic. No ale nie wiedziałam, że kluczem są podgrzewane. Zapytałabym jeszcze w kontekście ziemniaków jak tam libido, ale trochę się wstydzę. W każdym razie ja tam ziemniaki lubię, może nie pod każdą postacią, ale i świeże i odgrzewane.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bez stanika

Post autor: pannaeliza » 17 gru 2015, o 22:39

a ja ziemniaków nie lubię ( jestem polką, serio), nie cierpię frytek, klusek z ziemniaka, żadnych paciek, ziemniaka z wody, nic.

75E ? :roll: :roll: :roll:

nie śpię w piżamie. chyba, że u rodziców lub chyba, że są goście - wtedy są to spodenki. koszule nocne mnie obrzydzają :D
a stringi nosiłam jako trzynastolatka, wtedy też nosiłam pierwszy stanik chociaż kompletnie nie miałam na co go zakładać, mam biust od mniej więcej dwóch lat, nigdy wcześniej nie miałam i dopiero się do niego przyzwyczajam. w dodatku odkąd przytyłam rzucając palenie, przytyły mi też cycki i wypraszam sobie mówienie, że są duże. są za duże, ale wcale że nie takie duże.
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
dalidaa
super forma
super forma
Posty: 1757
Rejestracja: 20 lis 2014, o 12:36

Re: Bez stanika

Post autor: dalidaa » 17 gru 2015, o 23:14

No cóż : ziemniaki świeże, tak 75E (czasem 80D), Polka jak nic, do tego z najstarszego miasta Zagłębia, na libido nie narzekam :-)
"On saura que les enfants sont les gardiens de l’âme
Et qu’il y a des reines autant qu’il y a de femmes"
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Bez stanika

Post autor: tygrysica3 » 18 gru 2015, o 10:28

ImaSumak pisze:A Ty Tygrysico posiadasz jakieś rozmiary
...dla mnie naturalną rzeczą jest to, że aby czegoś od kogoś wymagać przede wszystkim samemu trzeba to dawać :mrgreen:
i jakiś gust bieliźniarski?
...ależ oczywiście, że tak :)
Czy Tylko o cudzych cyckach gadasz? :>
...cóż ja na to mogę poradzić, że jestem ekspertem od cudzych piersi - przy swoich byłam od "poczęcia" :cool: :wink:
dalidaa pisze:
babette_h pisze: Daludaa, a lubisz ziemniaki?
Uwielbiam. Ale jaki związek to ma ze stringami czy chodzeniem nago?
...dorodne ziemniaki i piękna pupcia mają to do siebie, że ich kształt jest (o)krągły a skórka idealnie gładka :D
pannaeliza pisze: 75E ? :roll: :roll: :roll:
...nie rozumiem zdziwienia = to urocze "średniobiuście" :)
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Bez stanika

Post autor: Alpha » 25 gru 2015, o 19:30

Wiosennagwiazda pisze:
Zumba pisze:A latem w Bieszczadach...same piękne widoki i równie piękne piersi, bez biustonosza, często sie spotyka, różnej wielkości i kształtu. Bez zażenowania, bez zdziwienia, naturalnie. Ani nikt sie z ty nie obnosi, ani nikt tego nie komentuje. Zresztą wszystko TAM jest bardziej naturalne i swobodne.
bo tam w górach, grawitacja działa inaczej :podbite oczko:
Na Boga! Co Ty opowiadasz Wiosenna :P Ja mieszkam w górach i z grawitacją wszystko tu OK! ( z cyckami również ) :pilka:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Bez stanika

Post autor: biedronca » 25 gru 2015, o 22:10

Myślę, że poziom dyskomfortu zależy od rozmiaru. Niestety przy odrobinie większych bez stanika jest niewygodnie - nieznośnie podskakują nawet przy szybszym marszu, sutki ocierają się o bluzkę, ogólnie słabo. Chociaż po domu łażę bez.

Druga kwestia to to, że wolę za bardzo nie przyciągać spojrzeń śliniących się facetów, więc wolę, żeby piersi siedziały sobie grzecznie na swoim miejscu, a nie żyły swoim życiem.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Bez stanika

Post autor: ImaSumak » 26 gru 2015, o 15:45

biedronca pisze:Myślę, że poziom dyskomfortu zależy od rozmiaru. Niestety przy odrobinie większych bez stanika jest niewygodnie - nieznośnie podskakują nawet przy szybszym marszu, sutki ocierają się o bluzkę, ogólnie słabo. Chociaż po domu łażę bez.

Druga kwestia to to, że wolę za bardzo nie przyciągać spojrzeń śliniących się facetów, więc wolę, żeby piersi siedziały sobie grzecznie na swoim miejscu, a nie żyły swoim życiem.
Cóż biedrona, bardzo ci współczuję. Widok faceta z cyckami nie jest niczym przyjemnym (dla mnie, ale może dla tych facetów jest), jeśli ten problem wynika ze złej gospodarki hormonów w organizmie. To jednak niewystarczający powód, by włóczyć się po lesbijskim forum.
Inną sprawą sprawą jest hermafrodytyzm. :)
Lubię kiedy kobieta...
ODPOWIEDZ