Co sądzicie o słowach kaczyńskiego?Jak zacząć działać?

Wszystko na temat ruchu feministycznego, a więc: fakty, mity, różnorodność opinii i postaw, ważne wydarzenia, a także sylwetki działaczek.
ODPOWIEDZ
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Co sądzicie o słowach kaczyńskiego?Jak zacząć działać?

Post autor: eminem98xd » 16 mar 2019, o 23:46

https://otopress.pl/2019/03/16/jaroslaw ... jC0xms9nQs

Dodatkowo odkąd władza pisu zaczęła rządzić,dostrzegam co raz więcej ruchów społecznych,ezoterycznych,religijnych które próbują ludzi LGBT+ zniszczyć,wyleczyć,wyodrębnić,wmówić chorobę.
Co wam przychodzi na myśl?W jaki sposób działać?Czy znacie jakieś luki prawne na mocy których można by było stworzyć chociaż alternatywe związku jedno płciowego?Bo tutaj się nie dziwię że nie chcą przyznawać małżeństw bo to jest kobieta+mężczyzna.Ale związek partnerski powinien zostać zalegalizowany,a co do adopcji to nie tylko ludzie homo wiedzą jak to bywa z adopcją.Jeśli jednak władza nie chce po dobroci,to właśnie zastanawiam się nad lukami prawnymi.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Co sądzicie o słowach kaczyńskiego?Jak zacząć działać?

Post autor: ImaSumak » 17 mar 2019, o 20:39

Idź do wyborów i nie głosuj na PiS ani żadną partię, która nie chce zalegalizować homo związków partnerskich i jest pseudotolerancyjna.
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Co sądzicie o słowach kaczyńskiego?Jak zacząć działać?

Post autor: ola39 » 17 mar 2019, o 20:59

Czesc
Byłam dziś na Ślęży (góra koło Wrocławia). Tam jest kościół, kościół ma głośnik i to co akurat przez 2 min usłyszałam:
Cyt z pamięci: " jest wiele złą W dzisiejszym świecie, zlo chce nami zawładnąć, szatan nie śpi, nie dajmy się zwariować nie dajmy sobie wmówić czym jest rodzina ! Bo tylko tak jest Polska silna jak silna jest rodzina, tylko tak kościół jest silny jak silna jest nasza Polska rodzina !!!"
I nie ma siły by znaleźć proste "nie" na te słowa. Automatycznie szukałam punktu zaczepienia i to nie znalazłam. Chyba kluczem jest słowo rodzina.

Smutne to wszytko, smutne co sprytnie robi kościół.

Ola

PS.
Ślęza 17.03.2019 g ca 15.10
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Co sądzicie o słowach kaczyńskiego?Jak zacząć działać?

Post autor: dobranocka14 » 17 mar 2019, o 21:12

Obecna narracja, która brzmi tak samo z ambony jak i pisu nie jest już smutna. Jest niebezpieczna.
Awatar użytkownika
xanai
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 9 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Pomerania

Re: Co sądzicie o słowach kaczyńskiego?Jak zacząć działać?

Post autor: xanai » 23 mar 2019, o 17:39

ola39 pisze:
17 mar 2019, o 20:59
Czesc
Byłam dziś na Ślęży (góra koło Wrocławia). Tam jest kościół, kościół ma głośnik i to co akurat przez 2 min usłyszałam:
Cyt z pamięci: " jest wiele złą W dzisiejszym świecie, zlo chce nami zawładnąć, szatan nie śpi, nie dajmy się zwariować nie dajmy sobie wmówić czym jest rodzina ! Bo tylko tak jest Polska silna jak silna jest rodzina, tylko tak kościół jest silny jak silna jest nasza Polska rodzina !!!"
I nie ma siły by znaleźć proste "nie" na te słowa. Automatycznie szukałam punktu zaczepienia i to nie znalazłam. Chyba kluczem jest słowo rodzina.

Smutne to wszytko, smutne co sprytnie robi kościół.

Ola

PS.
Ślęza 17.03.2019 g ca 15.10
To jest czysta indoktrynacja. Kościół ma w tym ogromne doświadczenie, robi to od dwóch tysięcy lat.
All that we see or seem, is but a dream within a dream...
Co widzimy, co się zdaje, snem we śnie wciąż pozostaje...
(Edgar Allan Poe)
0k0b0ga
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 443
Rejestracja: 5 sty 2017, o 01:11

Re: Co sądzicie o słowach kaczyńskiego?Jak zacząć działać?

Post autor: 0k0b0ga » 26 mar 2019, o 11:27

Słowianofile też są chyba homofobni (takich znam). A ezo zawsze było po części chyba... Niestety.
Awatar użytkownika
Iryska
Posty: 5
Rejestracja: 3 kwie 2019, o 09:37
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co sądzicie o słowach kaczyńskiego?Jak zacząć działać?

Post autor: Iryska » 3 kwie 2019, o 09:50

Osobiscie mam wrazenie, że sam PiS zrozumial, że uderzyl w bardzo złą strategię i po paśmie wiekszych lub mniejszych porażek już szuka sobie innego wroga do walki.
Twoja skóra powinna wyglądac młodziej? Poznaj https://portal.abczdrowie.pl/czym-jest- ... logia-hifu
Awatar użytkownika
ola39
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 789
Rejestracja: 13 sty 2014, o 19:58
Lokalizacja: Wrocław,Nowa Ruda, każde miejsce z internetem

Re: Co sądzicie o słowach kaczyńskiego?Jak zacząć działać?

Post autor: ola39 » 6 kwie 2019, o 11:29

ola39 pisze:
17 mar 2019, o 20:59
Czesc
Byłam dziś na Ślęży (góra koło Wrocławia). Tam jest kościół, kościół ma głośnik i to co akurat przez 2 min usłyszałam:
Cyt z pamięci: " jest wiele złą W dzisiejszym świecie, zlo chce nami zawładnąć, szatan nie śpi, nie dajmy się zwariować nie dajmy sobie wmówić czym jest rodzina ! Bo tylko tak jest Polska silna jak silna jest rodzina, tylko tak kościół jest silny jak silna jest nasza Polska rodzina !!!"

[..]
PS.
Ślęza 17.03.2019 g ca 15.10
Taki mały "follow-up" : W dzisiejszej gazecie http://wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35 ... =BoxOpImg2

"O tym, że skazany za molestowanie dwóch małoletnich ministrantów ks. Edward P., znów ma kontakt z dziećmi napisał portal OKO.press. „Ksiądz od kilku miesięcy odprawia msze i spowiada w Sobótce na Dolnym Śląsku. Kilka dni temu prowadził wielkopostne rekolekcje dla dzieci”. Jak to możliwe, skoro w 2003 r. usłyszał prawomocny wyrok: 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 4 lata, a dwóch biskupów zapewniało, że nie będzie pełnił posługi kapłańskiej?"

Czyli było duże prawdopodobieństwo że ksiądz którego słyszałam w marcu był tym księdzem skazanym za pedofilie .. Oczywiście nie widziałam i to tylko prawdopodobieństwo - lecz Sobótka jest naprawdę mała...
Byłaby to wyjątkowa perfidia głosić takie kazanie i być osobą skazaną ...

Ola
Everything be made as simple as possible, but not SIMPLER !
ODPOWIEDZ