Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Wszystko na temat ruchu feministycznego, a więc: fakty, mity, różnorodność opinii i postaw, ważne wydarzenia, a także sylwetki działaczek.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: she76 » 1 mar 2021, o 17:58

" Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość. "-Diane Ackerman :)
Shuk
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2020, o 21:59

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Shuk » 1 mar 2021, o 18:07

E taaaaam.... w życiu wszystko wygląda lepiej po zjedzeniu kilku ferro rocher :-P :oops: :cool: z orzeszkiem hmmmmm. Myślę, że po kilku takich Iga Ś. mogłaby z łatwością pokonać Naomi O.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: she76 » 1 mar 2021, o 18:15

Ferrero...o tak...I ptasie mleczko śmietankowe...mhm
Iga i bez tego da radę :D
Shuk
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2020, o 21:59

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Shuk » 1 mar 2021, o 18:20

Lubie tylko ferrero :). Całym sercem jestem za Naomi ;)
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: eminem98xd » 1 mar 2021, o 19:00

Wenus_8005 pisze:
1 mar 2021, o 13:17
eminem98xd pisze:
1 mar 2021, o 02:55
Wenus_8005 pisze:
1 mar 2021, o 00:02


Po prostu nie jestem typowym polaczkiem, który ma niższe poczucie wartości, wstyd przynależności do kraju, w którym żyje i przekonanie, że tam na Zachodzie to miód i cud.
I mam znajomych w tych zachodnich krajach, które są takie autorytatywne dla Was i porównanie.
Dla Ciebie to taki trudne choćby wygoglować wiadomości na temat ograniczeń w poszczególnym kraju, który Cię interesuje ? Wolisz obrażać ? Ulżyłaś chociaż tym sobie ? Wątpię byś miała inną do tego możliwość skoro wolisz hejtować ludzi w necie.

Peowskie podziały ludzi męczą mnie.
Nie mam niższego poczucia wartości z powodu tego kim jestem. Nigdzie tego nie napisałam, ale co jak co żeby nadal zarobić trzeba wyjechać, co jak co ale mój własny naród jest wobec mnie najbardziej dokuczliwy i zajadły.
Religia miesza się do państwa bez podstawnie.
A zawiść, nienawiść i najgorsze cechy narodowe to ostatnio szambo się wylewają z naszego kraju.
Zarobić można wszędzie tylko trzeba znaleźć sobie taką możliwość i chcieć. Ja z zera i bez znajomości zbudowałam sobie biznes i można to zrobić w PL. Pomagam innym kobietom zarabiać kasę i widzę, że państwo coraz bardziej jest przyjazne dla mniejszych biznesów, jak choćby zwiększenie kwoty wolnej od podatku z 3500 do 8000. Możemy tak rozmawiać długo. Ja widzę plusy, Ty możesz widzieć minusy. Motyl na dworze widzi same kwiaty a mucha same gówna choć mają ten sam krajobraz, kwestia tego co kto widzi i czego szuka.
"Motyl na dworze widzi same kwiaty, mucha same gówna.
Nie bądź taka do przodu, bo Ci tyłu zabraknie.
To że inni nie mają takich możliwości jak ty nie znaczy że trzeba ich obrażać. Widzisz mam 22 lata , nie mam doświadczenia i łba do biznesów. Jestem zwykłą dziewczyną z małego miasta gdzie niema nawet transportu do miejsc gdzie można zarobić.
Jak pracowałam w jednej firmie i poprosiłam o transport to mi powiedzieli że oni w moim wieku sami sobie umili transport i że powinnam być mądrzejsza (chociaż moim kolegom w moim wieku go ogarnęli) i gdzie nie pójdę do roboty w tym gó** spotykam się ostatnio z ciągłym poniżaniem na tle mojej płci i mojego wieku więc pięt"*** każde pieniądze które mi oferują.
Dodatkowo jakbym chciała mieć dziecko to się boje tutaj rodzic przez zakaz, który wniesiono.
Jakąś starą sama** mnie zapisała do biku za dwa zadłużenia w kwocie 200 zł śląc przy tym chamskie teksty że jestem nie ogarniętym typiars a ona w moim wieku miała już dzieci. Sram na taki kraj i wyjeżdżam do Niemczech gdzie zarobię od razu bez kombinowania 6500 zł a moi znajomi sobie chwalą sposób traktowania ludzi w tej firmie( tą wolną kwotę od podatku mogą sobie też w pięty wsadzić, bo my młodzi bywamy za to prześladowani przez stare sama***). Więc tak sram na szownistyczna pisolandiie jak większość moich znajomych. A wy boomerzy pracujcie do końca życia albo liczcie się z brakiem emerytur, bo znowu stąd zaczynamy wyjeżdżać. Nie pozdrawiam
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: eminem98xd » 1 mar 2021, o 19:06

Wenus_8005 pisze:
1 mar 2021, o 13:17
eminem98xd pisze:
1 mar 2021, o 02:55
Wenus_8005 pisze:
1 mar 2021, o 00:02


Po prostu nie jestem typowym polaczkiem, który ma niższe poczucie wartości, wstyd przynależności do kraju, w którym żyje i przekonanie, że tam na Zachodzie to miód i cud.
I mam znajomych w tych zachodnich krajach, które są takie autorytatywne dla Was i porównanie.
Dla Ciebie to taki trudne choćby wygoglować wiadomości na temat ograniczeń w poszczególnym kraju, który Cię interesuje ? Wolisz obrażać ? Ulżyłaś chociaż tym sobie ? Wątpię byś miała inną do tego możliwość skoro wolisz hejtować ludzi w necie.

Peowskie podziały ludzi męczą mnie.
Nie mam niższego poczucia wartości z powodu tego kim jestem. Nigdzie tego nie napisałam, ale co jak co żeby nadal zarobić trzeba wyjechać, co jak co ale mój własny naród jest wobec mnie najbardziej dokuczliwy i zajadły.
Religia miesza się do państwa bez podstawnie.
A zawiść, nienawiść i najgorsze cechy narodowe to ostatnio szambo się wylewają z naszego kraju.
Zarobić można wszędzie tylko trzeba znaleźć sobie taką możliwość i chcieć. Ja z zera i bez znajomości zbudowałam sobie biznes i można to zrobić w PL. Pomagam innym kobietom zarabiać kasę i widzę, że państwo coraz bardziej jest przyjazne dla mniejszych biznesów, jak choćby zwiększenie kwoty wolnej od podatku z 3500 do 8000. Możemy tak rozmawiać długo. Ja widzę plusy, Ty możesz widzieć minusy. Motyl na dworze widzi same kwiaty a mucha same gówna choć mają ten sam krajobraz, kwestia tego co kto widzi i czego szuka.
A ludzie widzący same róże w obliczu G*** są nawiedzeni.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: eminem98xd » 1 mar 2021, o 19:17

eminem98xd pisze:
1 mar 2021, o 19:06
Wenus_8005 pisze:
1 mar 2021, o 13:17
eminem98xd pisze:
1 mar 2021, o 02:55


Nie mam niższego poczucia wartości z powodu tego kim jestem. Nigdzie tego nie napisałam, ale co jak co żeby nadal zarobić trzeba wyjechać, co jak co ale mój własny naród jest wobec mnie najbardziej dokuczliwy i zajadły.
Religia miesza się do państwa bez podstawnie.
A zawiść, nienawiść i najgorsze cechy narodowe to ostatnio szambo się wylewają z naszego kraju.
Zarobić można wszędzie tylko trzeba znaleźć sobie taką możliwość i chcieć. Ja z zera i bez znajomości zbudowałam sobie biznes i można to zrobić w PL. Pomagam innym kobietom zarabiać kasę i widzę, że państwo coraz bardziej jest przyjazne dla mniejszych biznesów, jak choćby zwiększenie kwoty wolnej od podatku z 3500 do 8000. Możemy tak rozmawiać długo. Ja widzę plusy, Ty możesz widzieć minusy. Motyl na dworze widzi same kwiaty a mucha same gówna choć mają ten sam krajobraz, kwestia tego co kto widzi i czego szuka.
A ludzie widzący same róże w obliczu G*** są nawiedzeni.
A co do polaczkuf to nie jest obraza.
Tylko synonim nawiązujący do najciemniejszych wad naszego narodu. Więc wiesz jak kogoś to obraza to chyba musi się z tym utożsamiać. Nacjonalizm i będąc lesbijką uuu każdy na poglądy jakie ma ale to trochę jak czarnoskóra osoba popierająca KKK.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Wenus_8005 » 1 mar 2021, o 19:45

she76 pisze:
1 mar 2021, o 17:58
" Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość. "-Diane Ackerman :)
Masz na to jakiś złoty środek ? By żyć tak pełnią szerokości ? Ja chętnie poznałabym i przyswoiła ;-)
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Wenus_8005 » 1 mar 2021, o 19:49

she76 pisze:
1 mar 2021, o 18:15
Ferrero...o tak...I ptasie mleczko śmietankowe...mhm
Iga i bez tego da radę :D
Do tego jeszcze Rafaello i jest święta trójca moja kochana i jeszcze popiłabym dobrym likierem, i whisky z mega podrożałą Coca Colą , niestety mogę pomarzyć o tym, nie ze względu na cenę a na rosnące po tych słodkościach kilogramy. Zazdroszczę tym co nie muszą się o to martwić.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 687
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Wenus_8005 » 1 mar 2021, o 20:05

eminem98xd pisze:
1 mar 2021, o 19:00
Wenus_8005 pisze:
1 mar 2021, o 13:17
eminem98xd pisze:
1 mar 2021, o 02:55


Nie mam niższego poczucia wartości z powodu tego kim jestem. Nigdzie tego nie napisałam, ale co jak co żeby nadal zarobić trzeba wyjechać, co jak co ale mój własny naród jest wobec mnie najbardziej dokuczliwy i zajadły.
Religia miesza się do państwa bez podstawnie.
A zawiść, nienawiść i najgorsze cechy narodowe to ostatnio szambo się wylewają z naszego kraju.
Zarobić można wszędzie tylko trzeba znaleźć sobie taką możliwość i chcieć. Ja z zera i bez znajomości zbudowałam sobie biznes i można to zrobić w PL. Pomagam innym kobietom zarabiać kasę i widzę, że państwo coraz bardziej jest przyjazne dla mniejszych biznesów, jak choćby zwiększenie kwoty wolnej od podatku z 3500 do 8000. Możemy tak rozmawiać długo. Ja widzę plusy, Ty możesz widzieć minusy. Motyl na dworze widzi same kwiaty a mucha same gówna choć mają ten sam krajobraz, kwestia tego co kto widzi i czego szuka.
"Motyl na dworze widzi same kwiaty, mucha same gówna.
Nie bądź taka do przodu, bo Ci tyłu zabraknie.
To że inni nie mają takich możliwości jak ty nie znaczy że trzeba ich obrażać. Widzisz mam 22 lata , nie mam doświadczenia i łba do biznesów. Jestem zwykłą dziewczyną z małego miasta gdzie niema nawet transportu do miejsc gdzie można zarobić.
Jak pracowałam w jednej firmie i poprosiłam o transport to mi powiedzieli że oni w moim wieku sami sobie umili transport i że powinnam być mądrzejsza (chociaż moim kolegom w moim wieku go ogarnęli) i gdzie nie pójdę do roboty w tym gó** spotykam się ostatnio z ciągłym poniżaniem na tle mojej płci i mojego wieku więc pięt"*** każde pieniądze które mi oferują.
Dodatkowo jakbym chciała mieć dziecko to się boje tutaj rodzic przez zakaz, który wniesiono.
Jakąś starą sama** mnie zapisała do biku za dwa zadłużenia w kwocie 200 zł śląc przy tym chamskie teksty że jestem nie ogarniętym typiars a ona w moim wieku miała już dzieci. Sram na taki kraj i wyjeżdżam do Niemczech gdzie zarobię od razu bez kombinowania 6500 zł a moi znajomi sobie chwalą sposób traktowania ludzi w tej firmie( tą wolną kwotę od podatku mogą sobie też w pięty wsadzić, bo my młodzi bywamy za to prześladowani przez stare sama***). Więc tak sram na szownistyczna pisolandiie jak większość moich znajomych. A wy boomerzy pracujcie do końca życia albo liczcie się z brakiem emerytur, bo znowu stąd zaczynamy wyjeżdżać. Nie pozdrawiam
Szczerze Ci współczuję takiego światopoglądu. Jesteś młoda i masz spore możliwości, których ja nie miałam będąc w Twoim wieku. Trzeba je dostrzec ale trudno gdy szukamy wygód i tylko nastawieni jesteśmy na branie , często z taką postawą stykam się wśród młodych osób i widzę też ją u Ciebie. Ja na początku pracowałam za darmo, potem za marne grosze ale tylko dlatego, że wykonywałam męski zawód i musiałam udowodnić, że jako kobieta się do tego nadam. Było cholernie ciężko ale nie płakałam, widziałam możliwości i w rezultacie zbudowałam sobie swój pierwszy biznes, a właściwie działalności jednoosobową, która jednak mnie znudziła po czasie i na zbudowałam drugi biznes, wykorzystując internet i telefon pracując z domu, więc mieszkanie na wsi, brak transportu teraz to już tylko wymówka ;-)
Jak się rozejrzysz znajdziesz dla siebie możliwości, chyba, że chcesz wyjechać do Niemiec i mieć satysfakcjonującą pracę, mamy wybór na szczęście.
Shuk
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2020, o 21:59

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Shuk » 1 mar 2021, o 20:55

A ja to całe życie jak ten paczek w maśle 🥳👍 i nie narzekam, da się żyć.
wojtek
super forma
super forma
Posty: 2878
Rejestracja: 19 lis 2016, o 21:43

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: wojtek » 1 mar 2021, o 20:55

jest ciężko, bardzo ciężko, i coraz ciężej. w tym kraju (i nie tylko w tym) na chwilę obecną pracę gwarantowaną mają tylko lekarze i politycy, reszta klepie biedę, lub wkrótce będzie klepać biedę. kraj zamknięty, ludzie pozamykani w domach, więc i nie ma potrzeby kupować czegokolwiek poza jedzeniem, a to spowoduje że spada zapotrzebowanie na pracę innych ludzi, wytwarzających cokolwiek innego poza żywnością i papierem toaletowym. i to jest jak domino. jedni tracą pracę, więc nie mają kasy którą mogą wydać na owoce pracy innych, więc za moment ci inni też stracą swoją pracę, a potem oni nie będą mogli kupować efektów pracy jeszcze innych, i ci jeszcze inni też stracą pracę, i tak to leci. w dodatku do wszystkiego pcha się kościół. ja to myślę że nie tylko Polska ale i Europa jest coraz mniej przychylnym miejsce do życia. Australia i Azja wyglądają atrakcyjnie, więc trzeba by rozważyć te kierunki emigracji, bo w świecie zachodu coraz większy zamordyzm.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: she76 » 1 mar 2021, o 21:20

Wenus_8005 pisze:
1 mar 2021, o 19:45
she76 pisze:
1 mar 2021, o 17:58
" Nie chcę pod koniec życia stwierdzić, że przeżyłam tylko jego długość. Chcę przeżyć też pełną jego szerokość. "-Diane Ackerman :)
Masz na to jakiś złoty środek ? By żyć tak pełnią szerokości ? Ja chętnie poznałabym i przyswoiła ;-)
Nie mam, ale próbuję :wink:
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: she76 » 1 mar 2021, o 21:53

Shuk pisze:
1 mar 2021, o 18:20
Lubie tylko ferrero :). Całym sercem jestem za Naomi ;)
Ptasie mleczko, schłodzone...i ta chrupiąca przy gryzieniu czekolada :serce:
Ja pozostaję przy Idze :wink:
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: eminem98xd » 2 mar 2021, o 00:37

Wenus_8005 pisze:
1 mar 2021, o 20:05
eminem98xd pisze:
1 mar 2021, o 19:00
Wenus_8005 pisze:
1 mar 2021, o 13:17


Zarobić można wszędzie tylko trzeba znaleźć sobie taką możliwość i chcieć. Ja z zera i bez znajomości zbudowałam sobie biznes i można to zrobić w PL. Pomagam innym kobietom zarabiać kasę i widzę, że państwo coraz bardziej jest przyjazne dla mniejszych biznesów, jak choćby zwiększenie kwoty wolnej od podatku z 3500 do 8000. Możemy tak rozmawiać długo. Ja widzę plusy, Ty możesz widzieć minusy. Motyl na dworze widzi same kwiaty a mucha same gówna choć mają ten sam krajobraz, kwestia tego co kto widzi i czego szuka.
"Motyl na dworze widzi same kwiaty, mucha same gówna.
Nie bądź taka do przodu, bo Ci tyłu zabraknie.
To że inni nie mają takich możliwości jak ty nie znaczy że trzeba ich obrażać. Widzisz mam 22 lata , nie mam doświadczenia i łba do biznesów. Jestem zwykłą dziewczyną z małego miasta gdzie niema nawet transportu do miejsc gdzie można zarobić.
Jak pracowałam w jednej firmie i poprosiłam o transport to mi powiedzieli że oni w moim wieku sami sobie umili transport i że powinnam być mądrzejsza (chociaż moim kolegom w moim wieku go ogarnęli) i gdzie nie pójdę do roboty w tym gó** spotykam się ostatnio z ciągłym poniżaniem na tle mojej płci i mojego wieku więc pięt"*** każde pieniądze które mi oferują.
Dodatkowo jakbym chciała mieć dziecko to się boje tutaj rodzic przez zakaz, który wniesiono.
Jakąś starą sama** mnie zapisała do biku za dwa zadłużenia w kwocie 200 zł śląc przy tym chamskie teksty że jestem nie ogarniętym typiars a ona w moim wieku miała już dzieci. Sram na taki kraj i wyjeżdżam do Niemczech gdzie zarobię od razu bez kombinowania 6500 zł a moi znajomi sobie chwalą sposób traktowania ludzi w tej firmie( tą wolną kwotę od podatku mogą sobie też w pięty wsadzić, bo my młodzi bywamy za to prześladowani przez stare sama***). Więc tak sram na szownistyczna pisolandiie jak większość moich znajomych. A wy boomerzy pracujcie do końca życia albo liczcie się z brakiem emerytur, bo znowu stąd zaczynamy wyjeżdżać. Nie pozdrawiam
Szczerze Ci współczuję takiego światopoglądu. Jesteś młoda i masz spore możliwości, których ja nie miałam będąc w Twoim wieku. Trzeba je dostrzec ale trudno gdy szukamy wygód i tylko nastawieni jesteśmy na branie , często z taką postawą stykam się wśród młodych osób i widzę też ją u Ciebie. Ja na początku pracowałam za darmo, potem za marne grosze ale tylko dlatego, że wykonywałam męski zawód i musiałam udowodnić, że jako kobieta się do tego nadam. Było cholernie ciężko ale nie płakałam, widziałam możliwości i w rezultacie zbudowałam sobie swój pierwszy biznes, a właściwie działalności jednoosobową, która jednak mnie znudziła po czasie i na zbudowałam drugi biznes, wykorzystując internet i telefon pracując z domu, więc mieszkanie na wsi, brak transportu teraz to już tylko wymówka ;-)
Jak się rozejrzysz znajdziesz dla siebie możliwości, chyba, że chcesz wyjechać do Niemiec i mieć satysfakcjonującą pracę, mamy wybór na szczęście.
Właśnie wam się wydaje przez internety że mamy tyle możliwości. Bo oglądacie młodych youtuberów i youtuberki którzy mieli już zapewniony start też przez rodziców. Nadal jest dużo pracodawców którzy nas wykorzystują, stare baby których nie rozumiem postawy. Robią wszystko za wszystkich, zarabiają grosze i mają pretensje.. jak to tak ktoś może chcieć czegoś więcej? I nie pracować w tak głupi sposób jak one (nie chce nikogo obrażać)
Czynsz za wynajmowanie mieszkań to kosmos.
Przemoc psychiczna w tym kraju narasta.
Wchodzą nowe podatki, podatek cukrowy sprawił że przez 4 miesiące nacieszyłam się wolną kwotą od podatku jeśli chodzi o portfel.
Robią blokady pod kątem tego gdzie chce się spełniać tutaj nadal kobiety nie mają miodu.
W szpitalach rodzące kobiety nadal lekarze traktują źle.
Pogadać tak najzwyczajniej w świecie nie dyrydy bo zaraz jakis brak szacunku, mowa nienawiści, łatka że jestem młoda albo że mi nie wypada. Albo ludzie automaty 🤦
Nie.. niema miodu jest shit po tej pandemii, po tym rządzie. Tak wolę do Niemiec wyjechać kasa i poziom na zachodzie wciąż jest wyższy niż w Polsce. W Holandii moi znajomi po 4 miesiącach dorobiło się samochodu z salonu i domu, jeżdżą na wycieczki co 2 miesiące a ja mam siedzieć w Polsce i się cieszyć bo kiedyś była komuna, jestem zdrowa nie mam prawa mieć problemów bo sobie że wszystkim poradzę. To gadanie to jak w Rosji xd więc nie wiem czy przypadkiem właśnie nie zaczynamy przypominać ten kraj powolutku jeśli chodzi o media i sytuację.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: eminem98xd » 2 mar 2021, o 00:38

wojtek pisze:
1 mar 2021, o 20:55
jest ciężko, bardzo ciężko, i coraz ciężej. w tym kraju (i nie tylko w tym) na chwilę obecną pracę gwarantowaną mają tylko lekarze i politycy, reszta klepie biedę, lub wkrótce będzie klepać biedę. kraj zamknięty, ludzie pozamykani w domach, więc i nie ma potrzeby kupować czegokolwiek poza jedzeniem, a to spowoduje że spada zapotrzebowanie na pracę innych ludzi, wytwarzających cokolwiek innego poza żywnością i papierem toaletowym. i to jest jak domino. jedni tracą pracę, więc nie mają kasy którą mogą wydać na owoce pracy innych, więc za moment ci inni też stracą swoją pracę, a potem oni nie będą mogli kupować efektów pracy jeszcze innych, i ci jeszcze inni też stracą pracę, i tak to leci. w dodatku do wszystkiego pcha się kościół. ja to myślę że nie tylko Polska ale i Europa jest coraz mniej przychylnym miejsce do życia. Australia i Azja wyglądają atrakcyjnie, więc trzeba by rozważyć te kierunki emigracji, bo w świecie zachodu coraz większy zamordyzm.
W Holandii i Niemczech słyszałam że dalej niema tragedii.
Shuk
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 182
Rejestracja: 13 lip 2020, o 21:59

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Shuk » 2 mar 2021, o 13:35

Co tu za ciemnoty ludziom wciskacie? Nie jestem lekarzem tym bardziej politykiem. Czytniki i bankomaty zawsze chętne do realizacji moich potrzeb, powiem więcej, nie jestem egoistką i zawsze jest na potrzeby bliskich a często obcych.... życie jest piękne. W życiu nie ma nic za darmo, jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.
O wszystko trzeba walczyć a nie marudzić, że jest ciężko.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: eminem98xd » 2 mar 2021, o 17:10

Shuk pisze:
2 mar 2021, o 13:35
Co tu za ciemnoty ludziom wciskacie? Nie jestem lekarzem tym bardziej politykiem. Czytniki i bankomaty zawsze chętne do realizacji moich potrzeb, powiem więcej, nie jestem egoistką i zawsze jest na potrzeby bliskich a często obcych.... życie jest piękne. W życiu nie ma nic za darmo, jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.
O wszystko trzeba walczyć a nie marudzić, że jest ciężko.
Ja nie mówię o bankomatach i nie jestem jakimś degeneratem żeby słyszeć takie teksty.
Obserwuje to co negatywne jak i pozytywne i stwierdzam że Polska staje się dnem pod względem kultury, humanizmu, działania a jeśli chodzi o kobiety to w ogóle.
Widzę że wszystkim mózg slasował tvpis i im się podoba jak tutaj tratują ludzi, młode kobiety, jak próbowali wcisnąć szczepienia, jak cenzurują muzykę, internet , zakaz całkowitej aborcji, szerzące się zabobony, hejt na cokolwiek związane z feminizmem z kobietami , dodatkowo jeszcze ten śmieszny kult że jestem zobowiązana do tego że mam się cieszyć i nie marudzić. No Rosja xd po prostu Rosja xd
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: eminem98xd » 2 mar 2021, o 17:12

Shuk pisze:
2 mar 2021, o 13:35
Co tu za ciemnoty ludziom wciskacie? Nie jestem lekarzem tym bardziej politykiem. Czytniki i bankomaty zawsze chętne do realizacji moich potrzeb, powiem więcej, nie jestem egoistką i zawsze jest na potrzeby bliskich a często obcych.... życie jest piękne. W życiu nie ma nic za darmo, jak sobie pościelesz tak się wyśpisz.
O wszystko trzeba walczyć a nie marudzić, że jest ciężko.
Zawsze bycie na potrzeby rodziny jest kitem wkręcanym w kobiety a jak obserwuje wiele rodzin tego nie docenia i się tego domaga a jak powie się basta i stawia się warunki uczciwe z rodziną to kobieta jest egoistką ? No i chyba lepiej już być ta egoistką niż frajerką.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: eminem98xd » 2 mar 2021, o 17:20

Powiem od siebie że jak jest się astraszonym zamułem oglądającym TVP , potakujacym społeczeństwu i cieszącym się bzdurami jak jakiś Ukrainiec xd to jest git.
Ale jak ktoś zna swoją godność, ma świadomość tego co się dzieje, zainteresowania, wie że to co się dzieje to jest paranoja ma przerąbane ostatnio i to jest chore.
Ja za poprzedniej władzy , która też ma wiele za uszami.
Nie spotkałam się nigdy z takim szowinizmem, ograniczeniami wolności wypowiedzi każdy jechał po Tusku bez żadnych blokad jak chciał. W telewizji leciały wartościowe rzeczy na tych programach. A teraz popisuwa ciemniactwa, Watykan sie zagalopowuje i bezkarność kiboli jak i inceli i sztywniactki oportunizm.
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Elinor » 3 mar 2021, o 14:38

A dajcie spokój, coraz gorszy jest ten wysyp ciemniactwa i nienawiści i ich apoteoza.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: eminem98xd » 9 kwie 2021, o 02:12

Elinor pisze:
3 mar 2021, o 14:38
A dajcie spokój, coraz gorszy jest ten wysyp ciemniactwa i nienawiści i ich apoteoza.
I to bardzo, teksty jakie wala to wypier** z butów ale teraz chyba chce mi się z tego śmiać xD
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Elinor » 9 kwie 2021, o 11:58

eminem98xd pisze:
9 kwie 2021, o 02:12
Elinor pisze:
3 mar 2021, o 14:38
A dajcie spokój, coraz gorszy jest ten wysyp ciemniactwa i nienawiści i ich apoteoza.
I to bardzo, teksty jakie wala to wypier** z butów ale teraz chyba chce mi się z tego śmiać xD
Taaa. Absurdalne są te teskty. Nie wiem czy tym ludziom nie wstyd czy są aż tak głupi, że nie widzą, co mówią?

W moim otoczeniu to się zaczęło jak PiS pierwszy raz wygrał wybory. Stały zestaw bzdur: szowinizm, homofobia, przemoc domowa jest okej, przemoc psychiczna jest okej, ksiądz tak powiedział.
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Elinor » 9 kwie 2021, o 12:07

Do tego jeszcze stanowisko antynaukowe. Jakieś ruchy antyszczepionkowców (nie mówię o tej na covid, to oddzielna kwestia). Nauka niby jest dziełem "elit", jakieś teorie o 5G.
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: eminem98xd » 11 kwie 2021, o 00:13

Elinor pisze:
9 kwie 2021, o 12:07
Do tego jeszcze stanowisko antynaukowe. Jakieś ruchy antyszczepionkowców (nie mówię o tej na covid, to oddzielna kwestia). Nauka niby jest dziełem "elit", jakieś teorie o 5G.
Te ruchy przyszły od nas z Ukrainy 👍 i sekt ezoterycznych.
WikiiVici
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:51

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: WikiiVici » 27 sie 2021, o 12:32

też jestem zmęczona, powoli zastanawiam się nad wyjazdem.
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Elinor » 29 sie 2021, o 20:28

WikiiVici pisze:
27 sie 2021, o 12:32
też jestem zmęczona, powoli zastanawiam się nad wyjazdem.
Ja też, ale nie mam na razie okazji. Najpierw dyplom. Z resztą raz się żyje. Po co spędzać całe życie w jednym miejscu?
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 582
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Clorocs » 27 lut 2022, o 15:33

Sytuacji w Polsce mnie nie meczy. Mecza mnie Polacy, nie wszyscy rzecz jasna. Wychowywalam sie I dorastalam wsrod inteligencji, ludzi kulturalnych, wyksztalconych, o niebywalych manierach I obyciu. Ale to czasy zaprzeszle. Teraz ,,obcuje,, z ludzmi, ktorzy zarabiaja wiecej anizeli czlowiek na stanowisku profesora, tyle, ze dentyste ostatni raz odwiedzili w zeszlym stuleciu, o przeczytaniu jakiejkolwiek ksiazki nie wspomne. O jakiejkolwiek kulturze, rowniez tej osobistej mozna zapomniec
Clorocs
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 582
Rejestracja: 21 sty 2022, o 13:52

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: Clorocs » 27 lut 2022, o 15:36

Zeby Pani wiedziala jak ja sie mecze!
biedronca
super forma
super forma
Posty: 2073
Rejestracja: 22 kwie 2015, o 19:46

Re: Sytuacja w Polsce mnie męczy..

Post autor: biedronca » 27 lut 2022, o 18:48

Chyba każdy sobie wybiera otoczenie. No może w pracy jest trudno, ale też możesz sobie wybrać, z kim spędzasz więcej czasu. Może zastanów się, jak to się stało, że straciłaś kontakt z ludźmi inteligentnymi kulturalnymi i wykształconymi.
ODPOWIEDZ