Jak się czujecie po nagonce na kobiety ?

Wszystko na temat ruchu feministycznego, a więc: fakty, mity, różnorodność opinii i postaw, ważne wydarzenia, a także sylwetki działaczek.
ODPOWIEDZ
eminem98xd
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 826
Rejestracja: 2 lip 2014, o 19:46

Jak się czujecie po nagonce na kobiety ?

Post autor: eminem98xd » 7 kwie 2021, o 09:18

Bo zauważyłam że każdy mnie we wszystkim neguje, wytyka mi błędy non stop, ciągle spotykam się z treściami uprzedmuatowiajávymi kobiety, z małą liczba ludzi mogę nawiązać rzeczową dyskusje, co powiem napiszę to muszę się mierzyć z hejtami na tle szowinistycznym.
No tak jakby wszystko co nie wpasowuje się w smutny katolicki wzorzec jest po prostu z góry ścigane przez społeczeństwo. Czuję się wykluczona i tak jakby boje się o przyszłość z dnia na dzień co raz bardziej.
Widzę jaki będzie tego finał. Powrót kobiet do roli z lat 80 o będzie jeszcze smutniejszy.
Awatar użytkownika
Kenny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 25 mar 2021, o 08:27

Re: Jak się czujecie po nagonce na kobiety ?

Post autor: Kenny » 7 kwie 2021, o 11:48

Wydaje mi się, że duży problem tkwi w tym, że przeważająca część osób wypowiadających takie treści po prostu nie dociera jaki wydźwięk ma ich wypowiedź. Żyją pewni swoich przekonań i po prostu nie chcą ich zmienić. Nie wiem czemu, może w ten sposób się dowartościowują.
chorujena.blogspot.com
Awatar użytkownika
Kenny
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 25 mar 2021, o 08:27

Re: Jak się czujecie po nagonce na kobiety ?

Post autor: Kenny » 7 kwie 2021, o 11:50

Kenny pisze:
7 kwie 2021, o 11:48
Wydaje mi się, że duży problem tkwi w tym, że przeważająca* część osób wypowiadających takie treści po prostu nie dociera jaki wydźwięk ma ich wypowiedź. Żyją pewni swoich przekonań i po prostu nie chcą ich zmienić. Nie wiem czemu, może w ten sposób się dowartościowują.
do przeważającej części*
chorujena.blogspot.com
Elinor
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 362
Rejestracja: 7 cze 2018, o 12:01

Re: Jak się czujecie po nagonce na kobiety ?

Post autor: Elinor » 8 kwie 2021, o 23:19

U mnie uczelnia funkcjonuje online, więc mam jedno wielkie nic jeżeli chodzi o kontakty z innymi ludźmi.
WikiiVici
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 30 lip 2021, o 10:51

Re: Jak się czujecie po nagonce na kobiety ?

Post autor: WikiiVici » 27 sie 2021, o 12:36

ehh, ja sie czuje wyczerpana tym wszystkim..
daniela_77
Posty: 7
Rejestracja: 21 paź 2021, o 21:05

Re: Jak się czujecie po nagonce na kobiety ?

Post autor: daniela_77 » 21 paź 2021, o 21:11

Ja mam serdecznie dosc, a zwlaszcza tych buców ktore mieszkaja w mojej okolicy. Jesli widzieliscie artykul o tej kobiecie z marszu, to byl to jeden chlopak z mojego osiedla... https://oko.press/ofiara-brutalnego-ata ... otestowac/
Niezyciowa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 27 paź 2021, o 10:51

Re: Jak się czujecie po nagonce na kobiety ?

Post autor: Niezyciowa » 27 paź 2021, o 22:15

Ja nie mam telewizora, a na różne sytuacje w kraju które mają na celu pokazanie kobiecie ze jej miejscem jest kuchnia i rodzinie reaguje sniechem i uniesioną brwia. Sorry, jak ktoś został w średniowieczu to niech tam siedzi i innych w to nie miesza.
ODPOWIEDZ