Podróże

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
fresh_cookie
Posty: 1
Rejestracja: 29 wrz 2013, o 22:46

Re: Podróże

Post autor: fresh_cookie » 30 paź 2014, o 18:02

Ja pojeździłam sobie po Polsce stopem, super sprawa. Później miesięczna podróż po USA, teraz tylko czekam na trochę wolnego i już knuję plany na kolejne podróże, zawsze mi mało!
Awatar użytkownika
ismaya
Posty: 3
Rejestracja: 4 lis 2014, o 17:51
Lokalizacja: W-wa

Re: Podróże

Post autor: ismaya » 4 lis 2014, o 18:10

Ja rzadko podróżuję autostopem, właściwie tylko wtedy gdy muszę. Zawsze wtedy mam przy sobie gaz pieprzowy :P
Awatar użytkownika
odenela
Posty: 3
Rejestracja: 5 lis 2014, o 13:31
Lokalizacja: Lubin

Re: Podróże

Post autor: odenela » 5 lis 2014, o 13:49

Nigdy nie zdarzyło mi się podróżować autostopem, ale odkąd zrobiłam prawo jazdy i kupiłam samochód częściej jeżdżę po Polsce i czasami zdarza mi się zabierać autostopowiczów :)
visia
Posty: 2
Rejestracja: 23 lut 2014, o 12:13

Re: Podróże

Post autor: visia » 29 lis 2014, o 19:09

jechałam autostopem i to tirem :D ale towarzyszła mi koleżanka oraz kolega, w sumie często jeżdżę na stopa, ale nigdy sama, polecam bo to fajna przygoda :D
Shivers
Posty: 1
Rejestracja: 30 lip 2013, o 00:23

Re: Podróże

Post autor: Shivers » 3 gru 2014, o 20:39

Drogie Panie... Kierowcy dzielą się na na Panie i Panów, czasami w aucie jest rodzina, znajomi czy ktokolwiek oprócz kierowcy.
Jeżeli Kierowca - Pan,jedzie sam lub z kolegą, to oni dzielą się na mężczyzn i pseudo mężczyzn.
Niestety kierowców z nadmiernym nastawieniem na erotomaństwo, zboczenie, seks itp jest sporo. Bo czy mężczyzna idzie chodnikiem czy kieruje autem... nie zmienia swoich preferencji... W aucie jest większym cwaniakiem. Ma w garści autostopowiczkę i wydaje mu się, że wszystko może. Wręcz mu się należy. Bo przecież kobiecie chcieć się też musi...
Drogie Panie, spotkałam tylu napaleńców, że naprawdę jest to igranie z ciemną stroną życia. Rzadko który nie wchodzi na tematy seksu a większość jest bezpośrednia (rzekłabym zbyt bezpośrednia). Niektórzy proponują kasę, niektórzy myślą, że mamy tak z głowami jak oni, inni przechodzą do czynu bez mówienia... Auta mają często blokady na drzwi...
Jeżeli nie musicie - nie podróżujcie w samotności, wieczorami, po nocy, dziwnymi drogami... zawsze zapamiętajcie rejestrację, wpiszcie smsem komuś w przypadku zaniepokojenia (widoczny na szybie - naklejka ubezpieczeniowa).
Natarczywość seksualna ma to do siebie, że rzadko jest zgłaszana na Policję. Delikwenci zboczeńcy, incydenty itp.. nie mają dla nikogo znaczenia ale kobiecie pozostawiają ślad w głowie na zawsze...
Nie jest to oczywiście norma ale ja mogłabym śmiało napisać książkę o własnych przypadkach. I nie wydaje mi się abym była tak urocza... Po prostu jestem kobietą, w większości przypadków to wystarczało.Na szczęście na stopa dzieje się mnóstwo dobrych rzeczy i takich życzę Wam, jeżeli mimo wszystko będziecie takimi sposobami podróżować..
Ja np obecnie latami już rekompensuję innym możliwości. Często zabieram, przynajmniej wiem, że ze mną ludzie są bezpieczni. Zatem pamiętajcie - podróżujcie ale jak możecie - zabierajcie innych.. :::))))))
Witania
Posty: 8
Rejestracja: 4 sie 2022, o 12:32

Re: Podróże

Post autor: Witania » 21 gru 2022, o 14:09

Uwielbiam wyjazdy zagraniczne. Teraz planuję kolejną dużą podróż, na Gwatemalę! Marzenie z dzieciństwa o odwiedzeniu Ameryki Środkowej zaraz się spełni! Cieszę się, na myśl o rajskich widokach, przepysznej kuchni i możliwości eksploracji całej wyspy samochodem.
Witania
Posty: 8
Rejestracja: 4 sie 2022, o 12:32

Re: Podróże

Post autor: Witania » 21 gru 2022, o 17:12

Nie lubię niezorganizowanych podróży, zawsze chcę mieć wszystko przygotowane wcześniej.
agata_18
Posty: 4
Rejestracja: 4 wrz 2023, o 01:57

Re: Podróże

Post autor: agata_18 » 4 wrz 2023, o 02:03

Lubie podróże po kraju i poza. Poza to tylko Grecja i Chorwacja ale podobało mi się 🙂
ODPOWIEDZ