piercing

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
red__
Posty: 7
Rejestracja: 23 cze 2011, o 11:49

piercing

Post autor: red__ » 7 cze 2012, o 15:52

Witam. Za tydzień planuję zrobić sobie kolczyki w biodrach, tj. symetrycznie na każdym biodrze. :) Mam przebity jedynie nos, więc na piercingu ciała nie znam się za dobrze, co powinnam wiedzieć zanim pójdę do salonu? Czytałam o migracjach, możliwości, że pozostaną blizny, jednak to mnie nie przeraża, bo już dłuugi czas marzą mi się te kolczyki. :) Może ktoś z was ma tego typu piercing i może dać mi kilka dobrych rad? Z góry dziękuję i pozdrawiam. :)
A może któraś z was może mi polecić dobre i w miarę tanie studio tatuażu w Warszawie? :)
Awatar użytkownika
red__
Posty: 7
Rejestracja: 23 cze 2011, o 11:49

Re: piercing

Post autor: red__ » 7 cze 2012, o 15:53

tfu, nie tatuażu tylko piercingu! :p
melimari
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 14 cze 2012, o 11:23

Re: piercing

Post autor: melimari » 14 cze 2012, o 13:30

hej, fajne kolczyki chcesz. Super to wyglada :) Niestety jest pewien problem-to sa przeklucia do ktorych wykorzystuje sie kolczyki typu surface. Czyli kolczyk jest pod skora i ma ksztalt litery U a kulki od kolczyka wystaja nad skora :) Ciezko sie to goi, czesto migruje, latwo sobie takiego kolczyka wyrwac. Wymaga to tez pielegnacji a przede wszystkim umiejetnosci u osoby przekluwajacej. Niestety tutaj nie warto oszczedzac wiec zdaj sie na najlepszy salon bez wzgledu na cene.
Awatar użytkownika
red__
Posty: 7
Rejestracja: 23 cze 2011, o 11:49

Re: piercing

Post autor: red__ » 15 cze 2012, o 23:50

Właśnie dzisiaj pojechałam do studia w Warszawie i jestem bardzo zadowolona. :) Praktycznie nie bolało, teraz też nie boli, jest lekko zaczerwienione tylko. Mam surface'y 16 mm :)
melimari
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 14 cze 2012, o 11:23

Re: piercing

Post autor: melimari » 2 lip 2012, o 14:04

gratuluje ! Trzymam kciuki za bezproblemowe gojenie. Wrzuc moze zdjecie jak juz bedzie zagojone i wszystko ok, pochwal sie nam :) pozdr
Awulano
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 16:27

Re: piercing

Post autor: Awulano » 10 lip 2012, o 12:28

uhhh.. :oops:
Kolczyk na karku.. czy jest większy afrodyzjak..?!
Kolczyki na biodrach, pod obojczykiem, sutki..toż to szlak rozkoszy.. :serce:
Uwielbiam kobiety z kolczykami... okrutna słabość..
Sama nie posiadam kolczyków w ciele, ale nie przeszkadza mi to podziwiać ich na innych kobietach..
Powyższy post wyraża opinię autorki w dniu dzisiejszym.
Nie może służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym i kolejnych.
rafaela
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 49
Rejestracja: 3 gru 2012, o 20:56

Re: piercing

Post autor: rafaela » 5 gru 2012, o 11:13

Wow! JA też nie mam nic przeciwko kolczykowaniu się ale na biodrach? Nigdy nie słyszałam, a to nie za bardzo boli?
dididi
Posty: 4
Rejestracja: 12 kwie 2013, o 19:56

Re: piercing

Post autor: dididi » 9 maja 2013, o 19:50

A co powiecie o kolczykach w języku? ;>
Awatar użytkownika
BrudnyMotyl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 11 lis 2011, o 17:55
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: piercing

Post autor: BrudnyMotyl » 31 maja 2013, o 23:40

Jej, bardzo lubię piercing. I zawsze mi miło, kiedy widzę, że kogoś innego też fascynuje :) Sama mam kilka przekłuć, w tym tunele. Co do języka powiem szczerze, akurat nigdy bardziej się nie interesowałam, jak już to bardziej w wędzidełku pod nim :)
Awatar użytkownika
sad_eagle
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 258
Rejestracja: 3 sty 2013, o 02:01
Lokalizacja: Gdansk

Re: piercing

Post autor: sad_eagle » 11 cze 2013, o 15:44

Ja jestem laikiem w kolczykowaniu się. Posiadam tylko standardowe przekłucie uszu, oraz w prawym uchu chrząstkę przekłutą. Planuję teraz tragusa sobie przebić, ale to w wakacje.

Generalnie uwielbiam kolczyki u innych kobiet. Się napatrzeć nie mogę na dziewczynę z roku niżej, która ma symetrycznie przekłute policzki, w miejscach dołków podczas uśmiechu. Mega wygląda ;)

Coś takiego jak tutaj:
Obrazek
Jestesmy pozorami, ktore myla.
catchmeifucan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 lut 2013, o 22:29

Re: piercing

Post autor: catchmeifucan » 11 cze 2013, o 17:22

dididi pisze:A co powiecie o kolczykach w języku? ;>
Ja mam kolczyk w języku. Na początku było bardzo ciężko. Chodzi głównie o opuchliznę, z wymową nie miałam wielkiego problemu. Odrobinę sepleniłam.
Wszystko zależy od organizmu jak długo proces gojenia trwa.

Poza językiem mam przekłutą brew,pępek oraz mam 3 dziurki w uszach. Piercing uzależnia! :P
Awatar użytkownika
BrudnyMotyl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 11 lis 2011, o 17:55
Lokalizacja: Nowy Sącz

Re: piercing

Post autor: BrudnyMotyl » 11 cze 2013, o 17:34

O tak, w policzkach wygląda bardzo słodko :) Sama nigdy bym się nie odważyła, ale u innych to coś cudownego :)
Awatar użytkownika
de_
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 23 cze 2013, o 15:26

Re: piercing

Post autor: de_ » 19 sie 2013, o 09:48

BrudnyMotyl pisze:O tak, w policzkach

dobrze godocie :D
we're all mad here
Awatar użytkownika
magia_w
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 23:14

Re: piercing

Post autor: magia_w » 21 sie 2013, o 13:07

Owszem mam kilka, choć uszy to standard :) a w sumie to w jednym uchu, druga zarosła, ale to sie dobrze składa, przynajmniej jestem "inna" :D
A tak to mam jeszcze w języku.
Nim go zrobiłam naczytałam się mnóstwo forumowych przypadków, że język to prawie kołkiem staje po zabiegu, "ślimaczy się", a przez to i zakażenie gotowe, że można zacząć seplenić, no i czasem długo się goi.
Ale co tam, raz się żyje :)
Uff.... odetchnęłam bo żadna z w/w dolegliwości mnie nie "dotknęła". Jedynie lekki ból po ustąpieniu znieczulenia.
Przez pierwszy dzień to tylko kostki lodu jadłam. Ale nic ponad to mi nie było.
Poza tym jak się już ktoś decyduje na piercing w ciele to wiadomo, toż to ciało obce i trza o takie miejsca dbać.

Natomiast co do samego języka... jeśli któraś z Pań kiedyś kolczyk w nim miała ale już nie ma, to mam pytanie.
Czy racją jest że owa dziurka po kolczyku nie potrzebuje więcej jak kilka dni by całkiem zarosnąć?

Pzdr :)
Obrazek
Awatar użytkownika
de_
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 112
Rejestracja: 23 cze 2013, o 15:26

Re: piercing

Post autor: de_ » 21 sie 2013, o 23:52

magia_w pisze: Natomiast co do samego języka... jeśli któraś z Pań kiedyś kolczyk w nim miała ale już nie ma, to mam pytanie.
Czy racją jest że owa dziurka po kolczyku nie potrzebuje więcej jak kilka dni by całkiem zarosnąć?
ja wyjęłam kiedyś na dobę i nie miałam najmniejszego problemu,
z tego co pamiętam - mój Brat kiedyś wyjął i po około miesiącu włożył, również bez problemu,
na pewno każdy ma inaczej, a i zależy ile owy kolczyk tam mieszkał :D
we're all mad here
catchmeifucan
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 4 lut 2013, o 22:29

Re: piercing

Post autor: catchmeifucan » 27 paź 2013, o 19:40

magia_w pisze:
Natomiast co do samego języka... jeśli któraś z Pań kiedyś kolczyk w nim miała ale już nie ma, to mam pytanie.
Czy racją jest że owa dziurka po kolczyku nie potrzebuje więcej jak kilka dni by całkiem zarosnąć?
Znam osobę,której po dwóch godzinach zarosło przekłucie,więc jest to kwestia osobista. :)
Awatar użytkownika
madz661
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 28 paź 2013, o 09:04

Re: piercing

Post autor: madz661 » 29 paź 2013, o 23:42

catchmeifucan pisze:
magia_w pisze:
Znam osobę,której po dwóch godzinach zarosło przekłucie,więc jest to kwestia osobista. :)

Kwestia pierwsza to jak długo ma się dziurkę w języku. Ja mam już 3 lata i miałam przez około 2 misiące przerwy i też bez problemu wsadziłam. Natomiast w dolnej wardze mam 2 kolczyki symetrycznie po 2 stronach i one po dosłownie 30 min potrafią mi się zrosnąć tak że muszę na nowo przebijać. Mam też kochane tęczowe plugi w uszach 12mm i industrial w prawym uchu :D
Obrazek
alinaa
Posty: 8
Rejestracja: 21 lis 2012, o 18:41

Re: piercing

Post autor: alinaa » 1 lis 2013, o 19:25

Nosilam kolczyk w jezyku przez ok 6 lat, na dzien dzisiejszy od ponad roku juz go nie nosze.
Ostatnio sprawdzalam czy zaroslo..
jedynie jakas blona, ktora nie sprawila wiekszego oporu przy zakladaniu kolczyka ;))
samosiezrobilo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 26 lut 2013, o 11:17

Re: piercing

Post autor: samosiezrobilo » 8 lis 2013, o 15:34

Piercing? Tak! Tatuaże? Tak!
Kocham tego typu ozdabianie ciała. Ze względu na otaczające mnie 'ograniczenia';p nie mam wielu kolczyków, które chciałabym mieć.
Posiadam 'normalnie' przekłute uszy, jedną dodatkową dziurkę w prawym uchu, w prawym jeszcze w chrząstce orbitala z sercem, mam smileya i tatuaż. Miałam kiedyś tongue weba, ale koleś spartaczył robotę i męczyłam się z tym kolcem ponad rok, po czym go wyjęłam.
Marzy mi się kolczyk w okolicach ust, jednak nie wiem dokładnie który, bo większość mi się podoba, ostatnio przekonałam się do septum, do bridge ślinię się od 3 lat, vertical tragus też mi przemknął przez myśl, no i coś, o czym marzę i już bym leciała do studia, gdyby nie pogoda, szaliki i te sprawy.. to 2 microdermale na karku. Ehh, uwielbiam to uczucie towarzyszące kolczykowaniu;)
BlackAnny
Posty: 4
Rejestracja: 17 gru 2013, o 14:52

Re: piercing

Post autor: BlackAnny » 19 gru 2013, o 16:02

Witajcie. Ja osobiście zastanawiam się nad przebiciem sutków, na początek jednego. Z czasem chcę się przekonać czy zdecyduję się na kolejny czy raczej usunę.
livka95
Posty: 2
Rejestracja: 6 lut 2013, o 22:37

Re: piercing

Post autor: livka95 » 24 lut 2014, o 22:19

Nie polecam robienia kolczykow w sutkach, mialam jednego, potem go wyjelam i moj sutek wyglada teraz dziwnie ; /
julkaczerw
Posty: 2
Rejestracja: 26 lut 2014, o 11:25
Lokalizacja: Harachov

Re: piercing

Post autor: julkaczerw » 26 lut 2014, o 11:33

ja za tydzień ide na tatuaż, swój pierwszy na udzie, wiem dziwne miejsce ale jakoś tak mnie kręci ;p

boję się, najbardziej bólu, dużo osób pisze ze jednak dość bolałao, no zobaczymy
samosiezrobilo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 26 lut 2013, o 11:17

Re: piercing

Post autor: samosiezrobilo » 28 lut 2014, o 11:53

Ból to kwestia indywidualna. Mnie na przykład nie bolało. Tzn. Bolało, ale to był ból przyjemny, ja uwielbiam takie uczucie.
Fajne miejsce wybrałaś;) Mnie tatuatorka namawiała na udo, ale gdzie z takim udem do ludzi;p
autumn86
Posty: 4
Rejestracja: 25 gru 2011, o 22:04

Re: piercing

Post autor: autumn86 » 28 lut 2014, o 22:18

Udo mnie praktycznie wcale nie bolało. Na sesji na udzie przysnęłam, chociaż czym bliżej bioder i kolana tym gorzej. Natomiast żebra, o tak te bolały i to bardzo ;). Ale to sprawa mocno osobista, znam dziewczynę, która z bólu na udzie się skręcała.

Tatuaże na udzie są świetne, mi się bardzo podobają i kombinuje co kiedyś zrobić na drugim ;)
samosiezrobilo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 89
Rejestracja: 26 lut 2013, o 11:17

Re: piercing

Post autor: samosiezrobilo » 26 mar 2014, o 21:47

Od dziś jestem posiadaczką 2 microdermali pod obojczykiem :serce:
Awatar użytkownika
Sophie96
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 13 sty 2014, o 13:19

Piercing

Post autor: Sophie96 » 25 maja 2014, o 15:40

Hej jako że potrzebuje zmiany zastanawiałam się nad przekłuciem prawej brwi albo zrobienia dwóch kolczyków w prawym uchu i nie mogę się zdecydować :) Jak myślicie co będzie lepiej wyglądać ? Póki co mam podstawowe kolczyki w uszach i jeden w górnej części lewego ucha :) powiem Wam, że piercing jest uzależniający :D hmm zastanawia mnie fakt czy kolczyk w brwi jest odpowiedni dla normalnej dziewczyny bo jak na razie widziałam go tylko u tych co udają groźne dziewczyny, chodzą po imprezach i piją na umór.. (przepraszam jak kogoś uraziłam) Nie wygląda lamersko ? A może zamiast kolczyków walnąć sobie mały tatuaż ?
dont-think-so
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 2 gru 2013, o 10:51

Re: Piercing

Post autor: dont-think-so » 25 maja 2014, o 16:27

Nie piję na umór, jestem normalna i mam delikatną urodę, a kolczyk we brwi (lewej) nosiłam przez siedem lat. ;) Fajna sprawa, zazwyczaj ładnie to wygląda, chociaż teraz drugi raz bym się nie zdecydowała. Ważną sprawą jest, żebyś dobrze wybrała salon/kosmetyczkę, ale to oczywiste. ;)
Awatar użytkownika
Sophie96
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 13 sty 2014, o 13:19

Re: Piercing

Post autor: Sophie96 » 25 maja 2014, o 16:33

Ooo dziękuję :) a czemu byś się nie zdecydowała drugi raz ?
dont-think-so
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 194
Rejestracja: 2 gru 2013, o 10:51

Re: Piercing

Post autor: dont-think-so » 25 maja 2014, o 16:43

Kolczyk zrobiłam sobie, gdy miałam 13 lat (prezent imieninowy od mamy, taka mama nowoczesna, ehehe), nosiłam go lat siedem i pewnie gdybym go nie zgubiła ( :mrgreen: ), miałabym go nadal. Teraz jednak jakoś, no nie wiem, chyba już nie mam zajawki na takie ozdoby, chociaż - jak wspomniałam wyżej - cały czas uważam, że takie delikatne kolczyki ładnie wyglądają. ;)
Awatar użytkownika
Sophie96
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 93
Rejestracja: 13 sty 2014, o 13:19

Re: Piercing

Post autor: Sophie96 » 25 maja 2014, o 16:49

Aaa no ok myślałam, że po prostu uważasz, że to się nadaje dla nastolatek tylko :) Ja w sumie dopiero 18 ale nie chce wyglądać jak dzieciak z takim kolczykiem dlatego się zastanawiam :) po za tym zrobienie w brwi chyba sporo kosztuje nie ?
ODPOWIEDZ