Nasze pasje

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Nasze pasje

Post autor: she76 » 7 gru 2021, o 22:13

Aerial pisze:
7 gru 2021, o 21:39


Słuchałam kiedyś audycji z udziałem chyba Martyny Wojciechowskiej. Opowiadała o wspinaczce na Everest. Zapadło mi w pamięć, że mówiła, że było tam tak zimno, że wycierając twarz mokrą chusteczką nabawiła się odmrożeń. Odzież termiczna swoją drogą, ale myślę, że trzeba silnego organizmu. I temperatura, i mało tlenu. Także podziwiam.
Odmrożenia, to nie jest najgorsze. Choroba wysokościowa jest bardzo niebezpieczna. Mówi się, że linią graniczną jest wysokość 8000m npm. Powyżej tej wysokości nie idzie przewidzieć jak zachowa się organizm. Każdy człowiek reaguje inaczej, więc decydując się iść wyżej ryzykuje się życie. Ale śmiałków jak widać nie brakuje :)
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Nasze pasje

Post autor: she76 » 7 gru 2021, o 22:41

Aerial pisze:
7 gru 2021, o 21:49
she76 pisze:
6 gru 2021, o 17:09
Albo inny przykład- obryw skalny w Tatrach z tego roku. Wiadomo, że Tatry to "kruche" góry, a jednak chodzimy w nie, nawet jesienią i na wiosnę, kiedy ryzyko osunięcia jest największe. Tu filmik, zwłaszcza to drugie osunięcie robi wrażenie, ok.4:45
https://www.youtube.com/watch?v=2R1FrnPUaK4
To rzeczywiście wygląda bardzo niebezpiecznie
To jest w ogóle niebezpieczne miejsce, nawet bez takich obrywów. Szczególnie dla wspinaczy. Jest tam dużo luźnych kamieni, które mogą w każdej chwili spaść. Tam gdzie lecą te kamienie to żleb tzw. Maszynka do mięsa. Swoją nazwę zawdzięcza temu co się dzieje z człowiekiem, który tam spadnie...
Wodniaxer
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 25
Rejestracja: 12 sty 2022, o 23:58

Re: Nasze pasje

Post autor: Wodniaxer » 13 sty 2022, o 02:31

Uwielbiam oglądać seriale
Interesuję się modą oraz trendami
czytam też książki

Raczej nie mam za dużo czasu bo siedzę w korpo i się dla nich wykrwawiam :-(
alisonnn
Posty: 6
Rejestracja: 13 sie 2015, o 17:57

Re: Nasze pasje

Post autor: alisonnn » 30 sty 2022, o 23:14

Muzyka to swietna sprawa. Od ponad 10 lat to moja pasja. Gram glownie na trabce. Uwielbiam tworzyc dzwiek i grac koncerty, mogac dzielic sie tym z innymi. Ogromna radosc. Ogolem pasja pobija wszystko... Dlatego warto ja miec!
Take polecam ten instrument jesli ktos lubi tworczosc i zabawe tym czego nie widac ;)
Juz na samym poczatku mozna to odczuc czy to nasz swiat czy nie, i czy go wlasnie odnajdujemy. Jednak zeby to wiedziec trzeba sprobowac

To tego podobno trebacze/ki swietnie caluja, to przez wycwiczone miesnie warg ! Ha 😁 czy ktos moze to potwierdzic? Osobiscie trebaczki nie calowalam

Pozdrawiam !
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re:

Post autor: ImaSumak » 13 lip 2022, o 00:53

iluzja_oh pisze:
17 lip 2005, o 14:17
w skrócie:
świetne zdjęcia. najlepsze. warto obejrzeć:
http://hubblesite.org/gallery/album/ent ... r2004046a/
Dzięki temu postowi dawno temu zaczęłam śledzić Teleskp Hubble'a. Teraz nadszedł kolejny przełom i będziemy mogły oglądać zdjęcia z Teleskopu Webba:
https://www.nasa.gov/
Róznica jest piorunująca! 😍
Lubię kiedy kobieta...
Treksanka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 22 lip 2023, o 10:29

Re: Nasze pasje

Post autor: Treksanka » 22 lip 2023, o 10:54

Kocham podróżować i poświęcam temu moją każdą wolną chwilę. To cudowne, mieć możliwość poznania nowych kultur i nowego miejsca. Przygotowuję się do największej podróży w moim życiu, mianowicie wybieram się do Peru. Zobaczenie na żywo Machu Picchu to moje ogromne marzenie.
Domix
Posty: 7
Rejestracja: 29 cze 2016, o 12:26

Re: Nasze pasje

Post autor: Domix » 23 lip 2023, o 22:01

Treksanka pisze:
22 lip 2023, o 10:54
Kocham podróżować i poświęcam temu moją każdą wolną chwilę. To cudowne, mieć możliwość poznania nowych kultur i nowego miejsca. Przygotowuję się do największej podróży w moim życiu, mianowicie wybieram się do Peru. Zobaczenie na żywo Machu Picchu to moje ogromne marzenie.
Ale super <3 też kocham podróżować i też marzę o Machu Picchu także życzę udanej podróży :serce: :slonko:
agata_18
Posty: 4
Rejestracja: 4 wrz 2023, o 01:57

Re: Nasze pasje

Post autor: agata_18 » 4 wrz 2023, o 02:02

Lubìę sport, rolki, rower, pływanie. Dużo czytam, filmy średnio, raczej osoba introwertyczna
ODPOWIEDZ