Nasze pasje

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
TuriRuri
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 645
Rejestracja: 17 paź 2014, o 15:54

Re: Nasze pasje

Post autor: TuriRuri » 20 sty 2015, o 13:50

martunia8885 pisze:Moją pasją jest gotowanie. Ja dzisiaj ugotowałam zupę rosyjską Magdaleny Gessler. Zupa składa się z wołowiny, smazonego boczku, cebulki ogórków do tego caparry i oliwki zielone i czarne. Zupa zaciągnięta jest kwasem z ogórków i przecierem.
I jak owa zupka smakuje?
I don't know when exactly that UFO landed & dumped all these stupid people, but they apparently aren't coming back for them.
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Nasze pasje

Post autor: babette_h » 20 sty 2015, o 15:42

TuriRuri pisze:
martunia8885 pisze:Moją pasją jest gotowanie. Ja dzisiaj ugotowałam zupę rosyjską Magdaleny Gessler. Zupa składa się z wołowiny, smazonego boczku, cebulki ogórków do tego caparry i oliwki zielone i czarne. Zupa zaciągnięta jest kwasem z ogórków i przecierem.
I jak owa zupka smakuje?
Toż to po prostu soljanka, a nie zupa Gessler :)
Smakuje treściwie i kwaśno, ale od kiedy porzuciłam większość mięsa gustuję w zupie sczi.
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
Awatar użytkownika
tygrysica3
super forma
super forma
Posty: 2036
Rejestracja: 13 cze 2010, o 17:30

Re: Nasze pasje

Post autor: tygrysica3 » 20 sty 2015, o 19:57

babette_h pisze:od kiedy porzuciłam większość mięsa gustuję w zupie sczi.
..."Szczi i kasza – strawa nasza" :wink:
Jak tygrysica bądź co pręży się, wygina gdy czuje świeży łup, gdy na niej jest zwierzyna ;)
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Nasze pasje

Post autor: babette_h » 20 sty 2015, o 20:15

Sczi - nasza, kasza - Wasza! :kawa:
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
kamii334
Posty: 4
Rejestracja: 16 lut 2015, o 15:18
Lokalizacja: Poznań

Re: Nasze pasje

Post autor: kamii334 » 16 lut 2015, o 15:36

Moją pasją jest muzyka ogólnie, trochę śpiewam. Jednak głównie skupiam się na poszukiwaniu nowych kawałków, bardzo cieszę się kiedy znajdę nieznany prędzej zespół i jakiś świetny kawałek.
Ponadto czytam dużo książek i uwielbiam modę. Kiedyś prowadziłam blog modowy jednak teraz brak na to czasu :(
mmaddogg
Posty: 3
Rejestracja: 4 mar 2015, o 10:15

Re: Nasze pasje

Post autor: mmaddogg » 4 mar 2015, o 12:33

Moją pasją jest gotowanie. Bardzo lubię pichcić, gotować.
Awatar użytkownika
yvona
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 5 mar 2015, o 07:11

Re: Nasze pasje

Post autor: yvona » 8 mar 2015, o 20:31

opelomaniak pisze:moja pasja jest spiewanie :) uwielbiam spiewac niestety nie mam szans zeby robic to zawodowo :(
dlaczego?
Foudroyant pisze:Ja również uwielbiam śpiewać :). Jednak nie sądze żeby ktokolwiek inny oprocz mnie i mojego prysznica chciał tego słuchac :P
może jakiś kursik śpiewu? Prócz poprawy głosu, da Tobie więcej przyjemności ze śpiewania

Ps. nie uczę śpiewu i nie staram się siebie reklamować w ten sposób :wink:

Moją pasją jest muzyka i film. A najlepiej połączenie - tworzyć filmy i pisać do nich muzykę. - akurat teraz się tym zajmuję. :wink:

Cokolwiek lubicie robić, róbcie to;)
Dream it, wish it, do it!
oampa
Posty: 4
Rejestracja: 6 lut 2015, o 21:19

Re: Nasze pasje

Post autor: oampa » 17 mar 2015, o 22:21

Uwielbiam grać na basie. Wirtuozem nie jestem, ale wszelakie uczucia i emocje związane z próbą bądź koncertem - nieziemskie! Nie wyobrażam sobie zaprzestać gry na tym instrumencie.
govegan
Posty: 3
Rejestracja: 8 kwie 2015, o 18:34

Re: Nasze pasje

Post autor: govegan » 8 kwie 2015, o 18:38

przede wszystkim uwielbiam biegać oraz pomagać zwierzętom. na szczęście można to połączyć - biorę bezdomnego psiaka ze schroniska i lecę 5km, ew. dłuższe dystance to husky lub jakiś energiczny, młody pies, by wytrzymał dystans :) efekty: ja zadowolona i pies zadowolony!
Wonderka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 15 sty 2015, o 13:03

Re: Nasze pasje

Post autor: Wonderka » 28 kwie 2015, o 17:51

Moja to książki historyczne i film szczególnie kino niezależne niepokorne, zakazane - takie któremu chcą "zamknąć usta", bardzo cenię takich twórców jak np. Jahar Panahi.
Marcusia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2015, o 14:45

Re: Nasze pasje

Post autor: Marcusia » 4 maja 2015, o 16:23

Wonderka - a to ja się przyznam, ze znam tego reżysera tylko dlatego, bo wygrał w Berlinale. I chce nawet iść na Taxi jak wyjdzie, właśnie wiem, że Panahi ma zakaz kręcenia, a ciągle kręci i to wszystko dzieje się w Iranie...
babeczkaJakJa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 26 mar 2014, o 12:52

Re: Nasze pasje

Post autor: babeczkaJakJa » 6 maja 2015, o 13:31

Marcusia pisze:Wonderka - a to ja się przyznam, ze znam tego reżysera tylko dlatego, bo wygrał w Berlinale. I chce nawet iść na Taxi jak wyjdzie, właśnie wiem, że Panahi ma zakaz kręcenia, a ciągle kręci i to wszystko dzieje się w Iranie...
Widziałam wczoraj na stornie kiona Wisła, że dziś jest specjalny pokaz z prelekcją filmu Taxi. Lubię takie wydarzenia, ale nie mam jak się zorganizować z dzieciem tym razem. Albo będe reazlizować dziś pasję filmową w domu, albo zatopię się w ksiazce. Właśnie wpadła mi w ręce "Intymna teoria względności Wiśniewskiego".
Wonderka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 15 sty 2015, o 13:03

Re: Nasze pasje

Post autor: Wonderka » 6 maja 2015, o 15:51

Może ci się jakoś uda zorganizować, bo Taxi wchodzi do kin 22 maja, to może ci się uda. Ja się też wtedy wybieram.
kirczak
Posty: 1
Rejestracja: 10 maja 2015, o 16:25

Re: Nasze pasje

Post autor: kirczak » 11 maja 2015, o 10:13

Motoryzacja, piłka nozna, boks, MMA i ohhh kobietki oczywiście:)
Marcusia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2015, o 14:45

Re: Nasze pasje

Post autor: Marcusia » 11 maja 2015, o 13:05

Dzisiaj oglądałam reckę z Taxi. :) Nie mogę się doczekać! I jeszcze dzisiaj nowy GoT. :D Ciekawe, czy ser Baristan padł na dobre.
babeczkaJakJa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 26 mar 2014, o 12:52

Re: Nasze pasje

Post autor: babeczkaJakJa » 11 maja 2015, o 14:45

kirczak pisze:Motoryzacja, piłka nozna, boks, MMA i ohhh kobietki oczywiście:)
Hm... a ty jesteś kobietą? :pilka:
Marcusia pisze:Dzisiaj oglądałam reckę z Taxi. :) Nie mogę się doczekać! I jeszcze dzisiaj nowy GoT. :D Ciekawe, czy ser Baristan padł na dobre.
Jak oglądałaś? Teraz recenzji się nie pisze? Nie nazwę GoT swoja pasją,a le to czekanie z tygodnia na tydzień jest takie frustrujące :D Pierwsze 3 sezony oglądalam po 4 odcinki, bo zaczęłam pooożno, jak przestali o tym wszyscy smęcić :mrgreen:
Ostatnio zmieniony 11 maja 2015, o 15:35 przez Japonka, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: połączono posty
Marcusia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 9 sty 2015, o 14:45

Re: Nasze pasje

Post autor: Marcusia » 12 maja 2015, o 11:38

:) Są całe blogi na youtubach, ja akurat lubię bardziej te książkowe. :) Wpisz sobie Klaps! vs Off kamera i tam jest film z recenzją Taxi.

A w serialach, to właśnie przez to czekanie przestaje oglądać serial za serialem. A potem wracam do nich po latach, jak juz nakręcą więcej odcinków. :)
boNcia
Posty: 2
Rejestracja: 15 maja 2015, o 09:56

Re: Nasze pasje

Post autor: boNcia » 15 maja 2015, o 10:00

Bardzo lubię śpiewać i tańczyć :) Tańczę w sumie tylko na imprezach ale dawno nie byłam chcę to zmienić trochę..Co do śpiewania to mi najlepiej wychodzi pod prysznicem. Wiem, że wtedy jestem sama i mogę naprawdę wykazać się bo nikt mnie nie słyszy - nikt nie słyszy tego jak nawet fałszuję.
babeczkaJakJa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 26 mar 2014, o 12:52

Re: Nasze pasje

Post autor: babeczkaJakJa » 20 maja 2015, o 11:11

boNcia pisze:Bardzo lubię śpiewać i tańczyć :) Tańczę w sumie tylko na imprezach ale dawno nie byłam chcę to zmienić trochę..Co do śpiewania to mi najlepiej wychodzi pod prysznicem. Wiem, że wtedy jestem sama i mogę naprawdę wykazać się bo nikt mnie nie słyszy - nikt nie słyszy tego jak nawet fałszuję.
tak to ja też lubię :D
A pasja kino ma się świetnie - na Taxi Teheran idę dziś :lol:
Wonderka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 15 sty 2015, o 13:03

Re: Nasze pasje

Post autor: Wonderka » 20 maja 2015, o 11:54

I jak po filmie - jak ci się podobał, napisz choć ogólnie, bo ja w weekend dopiero pójdę.
babeczkaJakJa
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 26 mar 2014, o 12:52

Re: Nasze pasje

Post autor: babeczkaJakJa » 1 cze 2015, o 12:07

Wonderka pisze:I jak po filmie - jak ci się podobał, napisz choć ogólnie, bo ja w weekend dopiero pójdę.
sorry, nie zauwazyłam!
Mnie się film podobał. spodziewałam się, ze bardziej będize widać amartoszczyznę, skoro nagrywany kamerą przemysłowa w samochodzie, a obraz naprawdę spoko, jak w "normlanych" polskich filmach :P Ukazuje absurdy, lekko, zgrabnie ubiera to, o czym nie wolno mówić w szaty komediowe. A calkowicie fenomelnalna ta jego sosrzenica. :) A Tobie się udało, byłaś?
Wonderka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 15 sty 2015, o 13:03

Re: Nasze pasje

Post autor: Wonderka » 1 cze 2015, o 12:18

Tak byłam, nie zawiodłam się, bardzo mądre i nośne kino, już czekam na kolejny film Panahiego, ciekawe o czym będzie i w czym go teraz "przemyci ;-) ?
Gaga78
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 52
Rejestracja: 31 maja 2015, o 13:57

Re: Nasze pasje

Post autor: Gaga78 » 1 cze 2015, o 12:41

Ja uwielbiam moje stworzonka, są całym moim życiem. Wszystko podporządkowałam im, ale nie żałuję. Bardzo pomagają jakoś przetrwać mi samotność...
Awatar użytkownika
Manulfacture
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 5 maja 2015, o 08:15
Lokalizacja: Łódź

Re: Nasze pasje

Post autor: Manulfacture » 1 cze 2015, o 14:40

Moją wielką pasją jest rysowanie <3
Obrazek
marigol
Posty: 6
Rejestracja: 1 cze 2015, o 14:53

Re: Nasze pasje

Post autor: marigol » 1 cze 2015, o 15:07

Moją pasją kiedyś była fotografia, niestety brak czasu ją zabił..
nie mam kiedy z aparatem w ręku poszukać natchnienia, może za jakiś czas wróci ;)
Do tego nie potrafię żyć bez muzyki.
Robię biżuterię ręczną, no i zaraziłam tym męża ;)
a mąż mnie zaraził grami komputerowymi, na szczęście, się z tego uzależnienia wyleczyła ;)
wesslo
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2015, o 13:55

Re: Nasze pasje

Post autor: wesslo » 4 cze 2015, o 18:45

Ja się uczę języków. Wystarczy na hobby i się przyda. :D Możesz poznąc nowych ludzi, itd. :)
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Nasze pasje

Post autor: babette_h » 4 cze 2015, o 18:53

wesslo pisze:Ja się uczę języków. Wystarczy na hobby i się przyda. :D Możesz poznąc nowych ludzi, itd. :)
O, a jakich?
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
qmata
Posty: 2
Rejestracja: 25 maja 2015, o 11:43

Re: Nasze pasje

Post autor: qmata » 7 cze 2015, o 12:07

Uwielbiam gotować, robić przetwory
Lubie też dłubać, rzeźbić, odnawiać starą biżuterię, zegary, ramy, meble.



PS. Też bym chciała Skodę na wodę:D
inga_wawa
Posty: 2
Rejestracja: 2 lip 2015, o 22:43

Re: Nasze pasje

Post autor: inga_wawa » 8 lip 2015, o 23:20

szyć lubię :)
szkoda tylko, że czasu tak mało..
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Nasze pasje

Post autor: Saren » 14 lip 2015, o 09:20

Rekonstrukcja historyczna
Kynologia
Konie
Konie+ rekonstrukcja historyczna
Systemy walki
Strzelectwo
Modelarstwo
Łucznictwo
Łucznictwo+ konie+ rekonstrukcja historyczna
Surv
Surv+ rekonstrukcja historyczna
Historia
Filozofia
Akwarystyka
Paleontologia
Dłubanie w drewnie
Dłubanie w drewnie+ modelarstwo
Dłubanie w drewnie+ szycie+ rekonstrukcja historyczna
Dżender
Weterynaria
Hejterstwo+ trolling
Hejterstwo+ rekonstrukcja
Dżender + hejterstwo
Polityka
Polityka + hejterstwo
Noże i scyzoryki
Góry
Góry+ konie
Pieniądze i bogactwo.
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
ODPOWIEDZ