Nasze pasje

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
FireAmber
Posty: 1
Rejestracja: 19 wrz 2017, o 16:00

Re: Nasze pasje

Post autor: FireAmber » 19 wrz 2017, o 16:08

Seriale, seriale i jeszcze raz seriale. Niezbyt chętnie wieczorami wychodzę z domu, wolę zostać pod kocem, zrobić herbatę, włączyć https://www.kinoman.co/ i na rzutniku oglądać przygody braci Winchester z Supernatural lub zagłębiać się w kolejny koszmar z American Horror Story. To swoisty rytuał. Poza tym trafiłam wreszcie stronę, która mi się nie zacina i nie wyrzuca miliarda reklam. Polecam stronę i oba seriale!
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Nasze pasje

Post autor: Alpha » 20 wrz 2017, o 05:04

FireAmber pisze:Seriale, seriale i jeszcze raz seriale. Niezbyt chętnie wieczorami wychodzę z domu, wolę zostać pod kocem, zrobić herbatę, włączyć https://www.kinoman.co/ i na rzutniku oglądać przygody braci Winchester z Supernatural lub zagłębiać się w kolejny koszmar z American Horror Story. To swoisty rytuał. Poza tym trafiłam wreszcie stronę, która mi się nie zacina i nie wyrzuca miliarda reklam. Polecam stronę i oba seriale!
A tak poza tym to jesteś les lub bi czy tylko reklamujesz kinomana? :twisted:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Starszaczek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 288
Rejestracja: 8 sty 2017, o 18:10

Re: Nasze pasje

Post autor: Starszaczek » 20 wrz 2017, o 06:32

pannaeliza pisze:
Saren pisze: Dżender + hejterstwo
Pieniądze i bogactwo.
:slonko:

Literatura, teatr, sztuka, podróże, sport, praca socjalna i kuchnia. Kolejność dowolna. Rzeczy, które dają mi flow ;)
Odniosę się do ,,praca socjalna " :) chodzi mi , że pewnie sami fajni benificjenci :D
Żeby nie było pracuję właśnie z takimi osobami i daje mi to także satysfakcję , chociaż niekiedy występuje tzw. ,,wkurw" co do danego przypadku :mrgreen:
Starszaczek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 288
Rejestracja: 8 sty 2017, o 18:10

Re: Nasze pasje

Post autor: Starszaczek » 20 wrz 2017, o 06:34

Starszaczek pisze:
pannaeliza pisze:
Saren pisze: Dżender + hejterstwo
Pieniądze i bogactwo.
:slonko:

Literatura, teatr, sztuka, podróże, sport, praca socjalna i kuchnia. Kolejność dowolna. Rzeczy, które dają mi flow ;)
Odniosę się do ,,praca socjalna " :) chodzi mi , że pewnie sami fajni benificjenci :D
Żeby nie było pracuję właśnie z takimi osobami i daje mi to także satysfakcję , chociaż niekiedy występuje tzw. ,,wkurw" co do danego przypadku :mrgreen:
Dorzucam jeszcze kuchnię i sport :cool:
Arayanne
Posty: 7
Rejestracja: 13 gru 2010, o 13:12

Re: Nasze pasje

Post autor: Arayanne » 26 wrz 2017, o 17:45

Ja uwielbiam góry, narciarstwo, kitesurfing, żeglarstwo, kajaki, rower, fotografowanie, dobry film i dobre jedzenie, planszówki :)
Awatar użytkownika
kokos95
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 31
Rejestracja: 26 cze 2015, o 19:49

Re: Nasze pasje

Post autor: kokos95 » 17 paź 2017, o 19:52

Z takich nietypowych pasji, to ostatnio odkryłam, że lubię wypełniać ankiety :cool: To przynajmniej mi sprawia przyjemność, nie to co rysowanie, gdzie lubię tylko sam efekt :P I zaczęłam też robić amigurumi, czyli takie szydełkowe stworki, ale tu też sam proces twórczy nie zawsze jest fajny, ale za to jest satysfakcja jak już można sobie popatrzeć na takiego skończonego stworka :D
resecik
Posty: 1
Rejestracja: 20 paź 2017, o 14:13

Re: Nasze pasje

Post autor: resecik » 20 paź 2017, o 14:17

Ja mam typową pasję, bo czytanie książek, ale ich typ nie jest standardowy :)

Czytam powieści historyczne o kobietach, które zmieniły oblicze świata.

Autorzy tacy jak Gortner czy Philippa Gregory - polecam :)
mofo
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 113
Rejestracja: 28 wrz 2017, o 00:23

Re: Nasze pasje

Post autor: mofo » 20 paź 2017, o 22:39

Ok to i ja coś dodam.
Fotografia analogowa (fotografowanie, wywoływanie ręcznie negatywów i zdjęć) i cyfrowa. Film (cinematography, color grading) gra na gitarze akustycznej i elektrycznej oraz innych instrumentach, komponowanie muzyki. Uwielbiam słuchać bootlegów i oglądać koncerty.
Every artist is a cannibal, every poet is a thief.
monikawalas
Posty: 4
Rejestracja: 27 paź 2017, o 10:39

Re: Nasze pasje

Post autor: monikawalas » 27 paź 2017, o 10:43

najbardziej lubię malować obrazy i ze trzy razy w tygodniu chodzę na siłownie :D
Awatar użytkownika
blood1990
Posty: 1
Rejestracja: 25 paź 2017, o 12:42

Re: Nasze pasje

Post autor: blood1990 » 31 paź 2017, o 15:24

Ja lubię oglądać filmy :)
Awatar użytkownika
carolinas
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 15 lis 2017, o 13:05

Re: Nasze pasje

Post autor: carolinas » 15 lis 2017, o 13:33

Szydełkowanie i robótki na drutach - bardzo pożyteczna pasja - zima idzie to i skarpetki, szaliki i czapki się przydadzą. :D A przy okazji świetnie relaksuje. :)
longie
Posty: 6
Rejestracja: 6 lut 2017, o 20:00

Re: Nasze pasje

Post autor: longie » 15 lis 2017, o 17:19

kręcenie poi :)
Milena879
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 11 sty 2018, o 17:32

Re: Nasze pasje

Post autor: Milena879 » 11 sty 2018, o 17:57

Muzyka, duuużo koncertów, książki, film, ogródek, wnętrzarstwo, fotografia.
Awatar użytkownika
katarynka91
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 34
Rejestracja: 29 sty 2018, o 18:55

Re: Nasze pasje

Post autor: katarynka91 » 1 lut 2018, o 13:59

Bardzo lubię zarówno aktywne jak i te mniej aktywne formy spędzania czasu. Jak robi się cieplej to biegam amatorsko (są to raczej takie przebieżki w wolnym tempie), kiedyś trenowałam tenis i siatkówkę, więc gdy zdarza się okazja to zawsze chętnie pogram. Poza tym lubię oglądać seriale (żeby się nie pogubić na jakim odcinku skończyłam w danym serialu prowadzę tabelkę w wordzie :wink: ). W latach młodzieńczych byłam "ześwirowana" na punkcie jpop i kpop, a sentyment do tego typu muzyki pozostał do dziś, a tak ogólnie to lubię otaczać się wszelaką muzyką (to co mi się spodoba-to słucham, bez większej filozofii). Powinnam, także w tym momencie wspomnieć, że w parze ze słuchaniem idzie ciągłe podśpiewywanie, mruczando albo innego rodzaju zawodzenie ( to już tak od dziecka). Lubię piec słodkości (najlepiej wychodzą mi muffinki i inne ciasteczka) ale od momentu wybrania tej zdrowszej strony mocy - to już nie tak często . Czasem coś porysuję albo pobawię się w jakieś rękodziało i mam tu na myśli kartki okolicznościowe, ozdoby choinkowe czy aniołki z masy solnej. Od jakiegoś czasu piszę listy (koresponduje z osobami zza granicy, lubię w ten sposób poznawać inne kultury i dowiadywać się o życiu codziennym w różnych krajach), a wcześniej był również postcrossing czyli wymieniaie się pocztówkami z osobami z całego świata. Od dziecka lubię czytać książki, teraz może nie tak często ale moim ulubionym gatunkiem są te detektywistyczne - uwielbiam Agatha Christie i postacie, które wykreowała czyli H. Poirot i Panna Marple. Nie jest to jednak jedyny gatunek jaki uznaje^^. W wolnych chwilach czytam, także blogi bądź oglądam vlogi na youtube.
W dalszej przyszłości chciałabym nauczyć się grać na gitarze.
Tyle ;)
cichawoda91
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2018, o 15:10

Re: Nasze pasje

Post autor: cichawoda91 » 2 lut 2018, o 12:03

Moja pasja to przede wszystkim moda. Staram się zawsze wymyślać nowe, własne kreacje i zadziwiać tym wszystkich w pracy :)
zanetamotyl
Posty: 9
Rejestracja: 8 lut 2018, o 10:30

Re: Nasze pasje

Post autor: zanetamotyl » 8 lut 2018, o 10:42

Ja interesuje się modą, lubię również dobrą książkę poczytać przed snem. :wink: Ale również lubię spędzić wieczór przy dobrym serialu i lampką wina w dłoni. :lol:
cichawoda91
Posty: 9
Rejestracja: 29 sty 2018, o 15:10

Re: Nasze pasje

Post autor: cichawoda91 » 9 lut 2018, o 13:11

dekorowanie, diy, majsterkowanie i takiego typu sprawy :_
stasiaslawa
Posty: 6
Rejestracja: 29 sty 2018, o 15:33

Re: Nasze pasje

Post autor: stasiaslawa » 9 lut 2018, o 14:00

oglądanie seriali i jedzenie :lol: :mrgreen:
Anna429
Posty: 4
Rejestracja: 15 sty 2018, o 21:07

Re: Nasze pasje

Post autor: Anna429 » 28 lut 2018, o 13:42

Ja lubię jakiś dobry film obejrzeć. Seriali unikam bo jak się człowiek wciągnie, to trochę czasu ucieka- a jeśli taki mam to wolę go spędzać aktywnie. Żeby jak co roku po zimie nie narzekać, że ubrania się skurczyły :wink: to po wakacjach zapisałam się na zumbę. Nie sądziłam, że tak się wciągnę. Nawet w domu jak nikogo nie ma to sobie tańcuję.
suwaczex
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 19 cze 2013, o 16:43

Re: Nasze pasje

Post autor: suwaczex » 10 mar 2018, o 13:14

FireAmber pisze:Seriale, seriale i jeszcze raz seriale. Niezbyt chętnie wieczorami wychodzę z domu, wolę zostać pod kocem, zrobić herbatę, włączyć https://www.kinoman.co/ i na rzutniku oglądać przygody braci Winchester z Supernatural lub zagłębiać się w kolejny koszmar z American Horror Story. To swoisty rytuał. Poza tym trafiłam wreszcie stronę, która mi się nie zacina i nie wyrzuca miliarda reklam. Polecam stronę i oba seriale!
Widzę, że mogę Cię wykorzystać (jakkolwiek to brzmi xD) jakie seriale lubisz? Bo skoro AHS to pewnie podobne klimatycznie :) Masz jakieś godne polecenia? Ostatnio oglądnęłam sobie serial Dark, całkiem niezłe, niestety tylko jeden sezon. Stranger Things oczywiście też, w sumie dużo produkcji Netflixa. Ale na pewno masz jakieś fajne do polecenia :)
suwaczex
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 19 cze 2013, o 16:43

Re: Nasze pasje

Post autor: suwaczex » 10 mar 2018, o 13:17

Co do moich pasji hmmm przede wszystkim koty, ale nie tępe gapienie się na "śmieszne filmiki na YT" tylko behawior. Dużo czytam, oglądam, w domu 6 gnojków się pałęta xD Lubię zgłębiać ich psychikę, podziwiać je. Prócz tego fotografia (początkująca jestem, chętnie przyjmę każdą radę), film, serial, książka. Chyba tyle :D
detka
Posty: 4
Rejestracja: 14 mar 2018, o 14:10

Re: Nasze pasje

Post autor: detka » 14 mar 2018, o 14:14

moją pasją jest gra w lola :) kto wie ten wie :)
W Warszawie to https://creoarti.pl/schody-zabiegowe-warszawa/ sklep jest warty uwagi przy wyborze schodów.
suwaczex
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 19 cze 2013, o 16:43

Re: Nasze pasje

Post autor: suwaczex » 15 mar 2018, o 16:28

Haha a ile dziennie grasz?
babazwozu
Posty: 1
Rejestracja: 8 wrz 2018, o 09:54

Re: Nasze pasje

Post autor: babazwozu » 11 wrz 2018, o 09:13

Moją pasją jest zdecydowanie kontakt z naturą. Uwielbiam jeździć do różnych gospodarstw agroturystycznych i odpoczywać. Ostatnio kilka razy już zafascynowało mnie miejsce w Borach Tucholskich. Bo nie dość, że można u nich odpocząć, zrelaksować, podziwiać piękno natury to także zregenerować swój organizm. Czyli można zrobić dwie rzeczy, połączyć przyjemne z pożytecznym
Cyganeczka89
Posty: 2
Rejestracja: 11 lip 2016, o 07:34

Re: Nasze pasje

Post autor: Cyganeczka89 » 19 wrz 2018, o 14:58

To ja tak z innej beczki, bo takiego wpisu nie widziałam. Ja uwielbiam wędkowanie, chodzenie po lesie i zbieranie grzybów. Kiedyś mówiłam, że nie ma opcji, żeby ktoś mnie z łóżka ściągnął o 5 rano w sobotę, a teraz sama nie mogę się doczekać, aż zacznę grzyby zbierać. Co do wędkarstwa to dopiero odnajduję się tym nowym hobby ;] Ale kontakt z naturą jak wiele z was wspomniało to coś cudownego!
mikron
Posty: 4
Rejestracja: 28 wrz 2018, o 11:00

Re: Nasze pasje

Post autor: mikron » 28 wrz 2018, o 11:06

Moją pasją są książki po hiszpańsku i ogólnie Hiszpania, tam jest gorrąco 8)
ola990
Posty: 8
Rejestracja: 30 mar 2018, o 10:37

Re: Nasze pasje

Post autor: ola990 » 28 wrz 2018, o 12:58

lubie grac na saksofonie i rysowac
Awatar użytkownika
Minemka
Posty: 4
Rejestracja: 5 lis 2018, o 19:40
Lokalizacja: Wólka Kosowska

Re: Nasze pasje

Post autor: Minemka » 5 lis 2018, o 19:49

Mój czas wolny wiąże się zazwyczaj ze sportem, tak odpoczywam i w ten sam sposób się relaksuje.
Awatar użytkownika
Arlene
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 21 lis 2018, o 12:41
Lokalizacja: Toruń

Re: Nasze pasje

Post autor: Arlene » 10 sty 2019, o 12:09

Seriale, książki, gry... troche tego jest. Uwielbiam czytac biografie i ksiązki "zza kulis" jakis wydarzen. Poza tym spedzam godziny na swoim nintendo Switch (Zelda <3) i namietnie wchlaniam kolejne serie na Netflixie. No i lubie chodzic do kina.
wosk_asia
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2019, o 13:46

Re: Nasze pasje

Post autor: wosk_asia » 17 sty 2019, o 13:51

Kocham tańczyć salsę, bachatę, kizombę, czuje się wówczas taka wolna! I jeszcze joga, bez niej nie zachowałabym równowagi w życiu..
ODPOWIEDZ