Nasze pasje

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Japonka
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3906
Rejestracja: 3 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nasze pasje

Post autor: Japonka » 15 lip 2015, o 07:31

@Saren - nuda
Pozdrawiam Piękne Panie
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Nasze pasje

Post autor: Saren » 15 lip 2015, o 14:53

Japonka pisze:@Saren - nuda
Co zrobisz jak nie zrobisz, u nas na prowincji nie ma fajnych rozrywek typu les/gej party, albo bawisz sie z narodowcami albo się nie bawisz.


:cry:
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Nasze pasje

Post autor: babette_h » 15 lip 2015, o 18:23

Jak masz łuk i narodowców, to nie jest tak nudno.
Coś jak forum, tylko live;-)
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
MamaAntka
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2015, o 09:22

Re: Nasze pasje

Post autor: MamaAntka » 20 lip 2015, o 10:08

spinning

obwód

powerpump

piłki fit and fun

basen

jogging

:) spacery
Nastka24
Posty: 7
Rejestracja: 2 lut 2016, o 17:42

Re: Nasze pasje

Post autor: Nastka24 » 2 lut 2016, o 17:48

SIATKÓWKA
bieganie
basen
nemezis333
Posty: 2
Rejestracja: 16 maja 2016, o 13:43

Re: Nasze pasje

Post autor: nemezis333 » 16 maja 2016, o 17:09

Mnie z kolei interesuje...nietypowo być może - tropienie użytkowe, czyli praca z psami. Mega zabawa dla przewodnika i dla psa. Polecam, szczególnie jeśli wasze psy mają +100 do energii :-P
confusedgirl
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 368
Rejestracja: 16 lut 2016, o 19:56

Re: Nasze pasje

Post autor: confusedgirl » 17 maja 2016, o 11:30

Rysowaniee- uwielbiam rysować. Kocham chwile, kiedy musze skupic się na oczach, czy to oczy zwierzęcia czy czlowieka, uwielbiam zaglębiać sie w te tajemnicze spojrzenia :)
siłownia- odskocznia od życia codziennego i wyładowanie emocji ;)
kolejna pasja to konie! dopiero zaczynam z nimi przygode ale czuje, że zakochuje sie w tym sporcie :)
cokolwiekkk
Posty: 1
Rejestracja: 23 maja 2016, o 17:11

Re: Nasze pasje

Post autor: cokolwiekkk » 24 maja 2016, o 19:54

A takie pytanie do tych pań i panienek, które lubią rysować - jest może wśród was jakaś, która rysuje komiksy? Niekoniecznie wydane ale np tak dla przyjemności, albo może któraś ma jakiegoś bloga ze swoim webkomiksem? ; )

Ja należę do tego grona nerdów-artystek i poza własną osobą nie znam nikogo z kim mogłabym pogadać na ten temat (a co dopiero w gronie lesbijek i bi :cry: ) i np dzielić się nawzajem postępami w rozwijaniu tej pasji 8) to tak mało popularne hobby, a chciałoby się popisać z innymi nerdami-artystkami i wymieniać się radami~

confusedgirl - tak, rysowanie oczu to jest coś cudownego <3 tak samo ubóstwiam rysowanie włosów :D
confusedgirl
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 368
Rejestracja: 16 lut 2016, o 19:56

Re: Nasze pasje

Post autor: confusedgirl » 30 maja 2016, o 13:19

cokolwiekkk pisze:A takie pytanie do tych pań i panienek, które lubią rysować - jest może wśród was jakaś, która rysuje komiksy? Niekoniecznie wydane ale np tak dla przyjemności, albo może któraś ma jakiegoś bloga ze swoim webkomiksem? ; )

Ja należę do tego grona nerdów-artystek i poza własną osobą nie znam nikogo z kim mogłabym pogadać na ten temat (a co dopiero w gronie lesbijek i bi :cry: ) i np dzielić się nawzajem postępami w rozwijaniu tej pasji 8) to tak mało popularne hobby, a chciałoby się popisać z innymi nerdami-artystkami i wymieniać się radami~

confusedgirl - tak, rysowanie oczu to jest coś cudownego <3 tak samo ubóstwiam rysowanie włosów :D
W sumie nie myślałam nad rysowaniem komiksów ;). Zawsze skupialam sie na portretach ;)
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Nasze pasje

Post autor: Altena_Q » 31 maja 2016, o 20:08

cokolwiekkk pisze:A takie pytanie do tych pań i panienek, które lubią rysować - jest może wśród was jakaś, która rysuje komiksy? Niekoniecznie wydane ale np tak dla przyjemności, albo może któraś ma jakiegoś bloga ze swoim webkomiksem? ; )

Ja należę do tego grona nerdów-artystek i poza własną osobą nie znam nikogo z kim mogłabym pogadać na ten temat (a co dopiero w gronie lesbijek i bi :cry: ) i np dzielić się nawzajem postępami w rozwijaniu tej pasji 8) to tak mało popularne hobby, a chciałoby się popisać z innymi nerdami-artystkami i wymieniać się radami~

confusedgirl - tak, rysowanie oczu to jest coś cudownego <3 tak samo ubóstwiam rysowanie włosów :D
No jak to, prawie wszyscy moi znajomi coś rysują, jak nie komiksy to mangi etc. `` Musisz chyba rozejrzeć się po tym środowisku bardziej :)
Ja sama, jako, że do rysowania jestem absolutny antytalent, wyżywam się na fanfikach albo krótkich opowiadaniach. Z poziomem bywa różnie, ale frajdy sporo.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Yeryho
Posty: 1
Rejestracja: 6 lip 2016, o 21:34

Re: Nasze pasje

Post autor: Yeryho » 6 lip 2016, o 22:37

Moją pasją jest wizaż :) Nawet, jak mam kiepski humor to zrobienie makijażu poprawia mi humor. Jednak nie dorównuje to błogiemu relaksowi podczas zabiegu w salonie kosmetycznym. Sama mogłabym pracować w przyszłości w takim miejscu, bo to wydaje się fajna robota.
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Nasze pasje

Post autor: pannaeliza » 7 lip 2016, o 23:50

Saren pisze: Dżender + hejterstwo
Pieniądze i bogactwo.
:slonko:

Literatura, teatr, sztuka, podróże, sport, praca socjalna i kuchnia. Kolejność dowolna. Rzeczy, które dają mi flow ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Nasze pasje

Post autor: Alpha » 13 lip 2016, o 10:23

Moją pasją i pracą są konie, analiza ich cech behawioralnych, trening naturalny z końmi, zoofizjoterapia.
Jazda konna terenowa, trial.
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Nasze pasje

Post autor: Altena_Q » 16 lip 2016, o 16:11

Moją pasją i pracą są konie, analiza ich cech behawioralnych, trening naturalny z końmi, zoofizjoterapia.
Jazda konna terenowa, trial.
Masz ciekawą pracę :)

Ja ostatnio odkryłam nową pasję, Qigong. Wciągnęłam się na amen`` Cudownie się czlowiek czuje po takich treningach.

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Nasze pasje

Post autor: ImaSumak » 16 lip 2016, o 19:01

Moja praca też jest moją pasją. Dzięki niej dużo podróżuję. Ciągle poznaję nowe miejsca i nowych ludzi. Różnorodność jest piękna oraz brak stagnacji. :)

Kontaktu z końmi zazdroszczę. Mnie się marzy shire, tylko bym musiała bardziej osiadły tryb życia prowadzić. Może kiedyś się uda.
Lubię kiedy kobieta...
Edzia1
Posty: 4
Rejestracja: 2 sie 2016, o 22:13

Re: Nasze pasje

Post autor: Edzia1 » 5 sie 2016, o 23:20

Moją największą pasją są motocykle to najlepsza rzecz pod słońcem
:twisted:
fabbiann44
Posty: 5
Rejestracja: 24 lis 2016, o 11:54

Re: Nasze pasje

Post autor: fabbiann44 » 24 lis 2016, o 12:02

Książki i jeszcze raz książki. No i haft. Dzięki temu wyłączam się na chwilę z rzeczywistości.
meta
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2016, o 13:10

Re: Nasze pasje

Post autor: meta » 29 lis 2016, o 13:25

Malarstwo i kolekcjonerstwo staroci :) szczególnie książek i zabawek
ciastkoxd
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 30 paź 2013, o 21:17

Re: Nasze pasje

Post autor: ciastkoxd » 10 gru 2016, o 21:51

taniec nawet mam jakiś tam filmik na youtube stary xd planuje zmontować jakiś nowy ale nie mam nikogo kto by chciał to nagrać :P
jumals
Posty: 2
Rejestracja: 17 lut 2017, o 01:14

Re: Nasze pasje

Post autor: jumals » 17 lut 2017, o 01:16

Muzyka i taniec
Awatar użytkownika
Davina
Posty: 5
Rejestracja: 28 lut 2017, o 12:29

Re: Nasze pasje

Post autor: Davina » 28 lut 2017, o 12:32

Ja uwielbiam jeździć gokartami. Nie ukrywam, że zaraził mnie tym mój narzeczony, który jeździł jeszcze zanim mnie poznał. Teraz staramy się w miarę regularnie jeździć :) To nie tylko aktywność dla mężczyzn, bo widuję też wiele kobiet i nawet dzieci :D Obecnie jeżdżę na torze A1Karting w Warszawie szczerze polecam, bo z lepszego nie miałam jeszcze okazji korzystać. Jeżeli któraś z Was byłaby chętna to możemy zorganizować jakiś wspólny wypad na tor. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Akwa35
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 188
Rejestracja: 13 lut 2017, o 10:44

Re: Nasze pasje

Post autor: Akwa35 » 22 mar 2017, o 12:41

Szachy
Lukrecja_88
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2017, o 19:15

Re: Nasze pasje

Post autor: Lukrecja_88 » 23 mar 2017, o 19:20

Ja to cały czas mam inne, raz mnie łapie na rękodzieło, innym razem na aktywności rower, siłownia, spacery. Teraz jakoś osiadłam przez tą pogodę brakowało mi siły, nic mnie nie cieszyło. Pewnego razu przeczytałam artykuł o negatywnych skutkach braku witaminy D, dziewczna w poście polecała vita d express, pomyślałam zaryzykuje i było warto. Odzyskuje swoje siły. I znowu wychodzę na razie marszo-bieg ale wszystko się liczy by wrócić do aktywności :)
michalina12
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 29
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 09:13

Re: Nasze pasje

Post autor: michalina12 » 4 kwie 2017, o 10:31

U mnie jest różnie. Przeważnie w wolnym czasie fotografuję, ale czasem też mam chęć na projektowanie – ostatnio stworzyłam swój własny planer dostosowany do moich potrzeb.
Tapu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 29 mar 2017, o 00:08

Re: Nasze pasje

Post autor: Tapu » 4 kwie 2017, o 20:31

Kocham szybkie spacery, slow jogging, siłkę i rower. Czasami kajak i basen, uwielbiam leżeć nad morzem czutając książkę. Kocham taniec i muzykę. Najbardziej lubię to wszystko robić z fajnymi ludźmi. Wycieczkami po górach też nie pogardze. Zdażało mi się szkicować i pisać do szuflady takie...tam... :wink: Generalnie mam wiele zainteresowań zależy od nastroju, pory roku. Naogół wiele się dzieje ale czasami, zawijam się w koc i szukam ukojenia z lampeczką wina.... :P
wiesia90
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 21
Rejestracja: 22 wrz 2016, o 09:23

Re: Nasze pasje

Post autor: wiesia90 » 5 kwie 2017, o 14:16

Ja lubie grać i fotografować to zdecydowanie zajęcia, które robię z przyjemnością i chęcią.
meggi41
Posty: 4
Rejestracja: 28 maja 2017, o 20:48

Re: Nasze pasje

Post autor: meggi41 » 16 cze 2017, o 23:20

ja właśnie wpadłam w rytm robienia mebli z palet :) zaczęło się niewinnie od leżaka dla babci do ogrodu ze starych palet znalezionych gdzieś na strychu. Teraz mam już masę zamówień i palet zaczęło brakować :) zamawiam je z pakobud.com.pl a zrobiłam juz stół z 8 krzesłami do ogrodu, ławeczkę do salonu, a teraz właśnie dłubię nad łóżkiem i to uwaga - ma być pomalowane w kwiaty :) Uwielbiam tę robotę :)
Awatar użytkownika
jaga_n
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 21 mar 2017, o 14:08

Re: Nasze pasje

Post autor: jaga_n » 22 cze 2017, o 14:00

Ostatnio taniec :)
JulitkaKorobej
Posty: 6
Rejestracja: 23 maja 2017, o 19:03

Re: Nasze pasje

Post autor: JulitkaKorobej » 29 cze 2017, o 23:32

u mnie kajak polo:), mało znana dyscyplina sportu , pływa się kajakiem, rzuca piłka do bramki. Fajna sprawa

PS. przez sport pozbyłam się chrapania http://infoscan.pl/
Awatar użytkownika
enigmame
Posty: 9
Rejestracja: 30 cze 2017, o 14:18

Re: Nasze pasje

Post autor: enigmame » 30 cze 2017, o 14:24

pływanie i bieganie ;)
ODPOWIEDZ