Gdzie na wakacje ?

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
nietypowa-baba
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 9 lip 2013, o 10:51

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: nietypowa-baba » 9 lip 2013, o 10:54

ingaa7 pisze:Ja właśnie wróciłam z Cypru i jestem pod wrażeniem tego miejsca! Piękne plaże, ciepło, czysta woda, zabytki, fajni ludzie, jedyny minus to dość wysokie ceny, ale i tak polecam! To najpiękniejsze miejsce w Europie

Zazdroszczę :) Marzę o Cyprze od kiedy znajoma pokazała mi fotki ze swojej podróży :) :D
amaretto69
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2013, o 20:49
Lokalizacja: bochnia

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: amaretto69 » 17 lip 2013, o 10:32

heeej nikt nigdzie nie jedzie na urlop??? w połowie sierpnia??? ludzie morze nasz bałtyk albo góry ?? noo kto z nami pojedzie bo same nie chcemy 8)
Awatar użytkownika
sad_eagle
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 258
Rejestracja: 3 sty 2013, o 02:01
Lokalizacja: Gdansk

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: sad_eagle » 17 lip 2013, o 13:48

Dawajcie nad morze. Ja już tu jestem. W sumie zawsze jestem nad morzem. W zasadzie tu mieszkam. Ludzi w tym roku mało, to tłoku nie ma. Woda jeszcze w miarę czysta. Tylko drogo mamy :P
Jestesmy pozorami, ktore myla.
SylwiaMatejczyk
Posty: 3
Rejestracja: 18 lip 2013, o 12:40

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: SylwiaMatejczyk » 18 lip 2013, o 12:49

Na wakacje najlepiej na plaże, gdziekolwiek, byle by z odpowiednim ręcznikiem i sprzętem do pływania.
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Plany wakacyjne 2013

Post autor: bonarre » 19 lip 2013, o 22:35

Może któraś z Was mogłaby czymś się pochwalić (chodzi mi oczywiście o plany na urlop), coś zaproponować;))
My jeszcze nie zdecydowałyśmy się czy zagranica czy nasz piękny kraj. Podpowiedzcie coś proszę;)
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: Plany wakacyjne 2013

Post autor: triko777 » 20 lip 2013, o 07:41

Las, namiot na dziko, jezioro, rzeka i kajaki. Kompletne odbodźcowanie, nuuuuuda i zero luda:) Oczywiście Polska z całą jej umiarkowaną w klimacie pogodą. Z urlopu tylko tydzień z tydzień i dłuższe weekendy. Uprawianie szlachetnej sztuki gotowania na kuchence turystycznej i jedyne dylematy co jemy na obiad, podwieczorek i kolację.
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Re: Plany wakacyjne 2013

Post autor: bonarre » 21 lip 2013, o 00:15

:cool:
bossskooooo
i jak dla mnie dość odważnie. Ale zazdroszczę!!
my od kilku lat samolot i lot.. :)
chyba to już sks
:) :) : )))
amaretto69
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2013, o 20:49
Lokalizacja: bochnia

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: amaretto69 » 22 lip 2013, o 22:49

no namioty to fajna sprawa w tamtym roku tak spedziłyśmy urlop :)
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: triko777 » 23 lip 2013, o 23:59

bonarre pisze::cool:
bossskooooo
i jak dla mnie dość odważnie. Ale zazdroszczę!!
my od kilku lat samolot i lot.. :)
chyba to już sks
:) :) : )))
To kwestia przyzwyczajenia. Pierwszy raz myślałam, że umrę tym bardziej, że jakoś nie wzięłyśmy pod uwagę, że we wrześniu ( był piękny, ciepły i słoneczny) jelenie mają rykowisko i jak w nocy się zaczęło...raaany myślałam, ze nas niedźwiedź zje. :D :D
To było mocne. Środek lasu, dzicz i te jelenie. Ufff
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
amaretto69
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2013, o 20:49
Lokalizacja: bochnia

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: amaretto69 » 24 lip 2013, o 18:16

no to co jedziemy pod namioty do tabaszowej nad jezioro rożnowskie???? :P :P kto jest zaaaa??? reka do góry :P
saudade8
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 326
Rejestracja: 27 lut 2012, o 19:39

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: saudade8 » 24 lip 2013, o 19:42

camping- naprawdę cudowna sprawa, ale wyłącznie zagranicą i wtedy też trzeba umieć wybrać te campingowe perełki, nie karykatury campingu, molochy z tłumem turystów, wieczornym programem rozrywkowym, restauracjami i klownem;
z mojej perspektywy wystarczy dobra łazienka,odpowiednie położenie oraz sąsiedzi, najlepiej kulturalni emeryci inteletualisci(książki, czasopisma i camper-znak rozpoznawczy ;)

oczywiście nie zawsze uda się campingować

tak- południe Europy albo bezpieczna Skandynawia z jej "prawami każdego człowieka' - wtedy spotyka się podobnie zafiksowanych; odczuwa, ze camping to styl życia, a nie przykra konieczność z powodów ekonomicznych, jak zwykle w Pl.
mogę nie być obiektywna jeśli chodzi o camping- kocham miłością niezmienna od lat,
pocieszam się, ze Tove Jansson nocowała z partnerką na swojej własnej szkierowej wyspie prawie zawsze w namiocie jeszcze w latach 80tych (wtedy ponad 65letnia). Drewnianego domku używały w dzień i jako pokoje gościnne.
z tym, ze po 60tce podobno Tove zaczęła narzekać, ze " burze nie wydają się tak zachwycające jak wcześniej":)))
amaretto69
Posty: 5
Rejestracja: 19 sty 2013, o 20:49
Lokalizacja: bochnia

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: amaretto69 » 29 lip 2013, o 19:02

nie zgodze sie z powyższym bo polska to piękny kraj i kemping spedzony nad polskim jeziorem nalezy do zajeb..tych :)
saudade8
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 326
Rejestracja: 27 lut 2012, o 19:39

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: saudade8 » 29 lip 2013, o 21:44

amaretto69 -" nie zgodzę się z powyższym bo polska to piękny kraj i kemping spędzony nad polskim jeziorem należy do zajeb..tych :)"

-dopuszczam w tej kwestii odmienność zdań; moje wynika wyłącznie z doświadczeń i choć staram się unikać generalizacji-tu poddaje się; polskie campingi wspominam bardziej jako przeżycie typu survival z przepalonymi alternatywa przepitymi, niewyżytymi wyrostkami, których generalnie roznosi elan vital, z głośnymi sąsiadami -typ biesiadny i familiami, które komunikują się za pomocą dialogu na odległość. Żyję trochę na tym świecie, ale wspominam to jako koszmar, zupełne zaprzeczenie campingowej idei i wakacji.
Pewnie trafiłaś w fajniejsze miejsca niż ja- gratuluję.
A co do Polski- czasem myślę -piękny kraj, straszni ludzie en masse
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: bonarre » 29 lip 2013, o 23:40

saudade8 pisze:amaretto69 -" nie zgodzę się z powyższym bo polska to piękny kraj i kemping spędzony nad polskim jeziorem należy do zajeb..tych :)"

-dopuszczam w tej kwestii odmienność zdań; moje wynika wyłącznie z doświadczeń i choć staram się unikać generalizacji-tu poddaje się; polskie campingi wspominam bardziej jako przeżycie typu survival z przepalonymi alternatywa przepitymi, niewyżytymi wyrostkami, których generalnie roznosi elan vital, z głośnymi sąsiadami -typ biesiadny i familiami, które komunikują się za pomocą dialogu na odległość. Żyję trochę na tym świecie, ale wspominam to jako koszmar, zupełne zaprzeczenie campingowej idei i wakacji.
Pewnie trafiłaś w fajniejsze miejsca niż ja- gratuluję.
A co do Polski- czasem myślę -piękny kraj, straszni ludzie en masse

:D Saudade8-- a Ty co w takim razie polecasz, jak lubisz(miałabyś ochotę) spędzić wakacje??
:)
Awatar użytkownika
jestes_tu
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 3 mar 2013, o 15:25
Lokalizacja: wrocław / osw / będzie UK

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: jestes_tu » 30 lip 2013, o 14:31

na woodstock <3 :D
:colors: :colors:

Obrazek
Awatar użytkownika
ella_cotta
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 321
Rejestracja: 29 lis 2012, o 17:00
Lokalizacja: Wwa

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: ella_cotta » 30 lip 2013, o 14:54

jestes_tu pisze:na woodstock <3 :D
też jadę, jutro :mrgreen:
janetszanel19
Posty: 3
Rejestracja: 30 lip 2013, o 16:53

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: janetszanel19 » 30 lip 2013, o 16:56

Raczej broodstock. Też będę potaplać się w błotku ;)
saudade8
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 326
Rejestracja: 27 lut 2012, o 19:39

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: saudade8 » 31 lip 2013, o 23:36

bonarre ":D Saudade8-- a Ty co w takim razie polecasz, jak lubisz(miałabyś ochotę) spędzić wakacje??
:)"


nie jestem oryginalna- wydaje mi się, ze opisałam już wcześniej- poza wysokim sezonem, na campingach, słabo ale jednak kontrolowana włóczęga z dojazdem własnym w niespiesznym tempie, w jakimś kraju Europy, przyjemnym dopełnieniem byłby ew. camper, ale lubię też namiot, z masą lektur i zwiedzaniem-i last but not least- wiadomo- w dobrym towarzystwie:)
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: bonarre » 31 lip 2013, o 23:53

pięknie:)))

my (niestety lub stety- w zależności jak dla kogo;) w tym roku samolot i Grecja.
Mam nadzieję, że będzie ciekawie :))

może się ktoś przyłączy..?
M4lgosia19
Posty: 4
Rejestracja: 19 lip 2013, o 10:03

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: M4lgosia19 » 1 sie 2013, o 16:56

Polskie morze w tym roku ;)
incredible95
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 3 maja 2013, o 13:43
Lokalizacja: Wrocław

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: incredible95 » 3 sie 2013, o 23:03

polskie morze już za nami (za mną i moją dziewczyną - pierwszy dłuższy wyjazd sam na sam :serce: )
w planach jeszcze Grecja, a właściwie to Rodos, ale już bez mojej kochanej :(
btw Woodstock marzy mi się już drugi rok, może w przyszłym pomyślę o tym poważniej i się wybiorę. zadowolone z woodstocku?:D (pewnie tak, po co pytam...?):P
Lucyna7778
Posty: 5
Rejestracja: 1 sie 2013, o 08:20

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: Lucyna7778 » 5 sie 2013, o 09:42

KOŁOBRZEG !!!
Awatar użytkownika
pigula73
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 804
Rejestracja: 2 gru 2004, o 00:00

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: pigula73 » 5 sie 2013, o 16:20

Lucyna7778 pisze:KOŁOBRZEG !!!
:D Taaaaaaaaaaaaak... Uwielbiam to miasto. My dopiero we wrześniu zawitamy na kilka dni...
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: triko777 » 8 sie 2013, o 11:25

saudade8 pisze:amaretto69 -" nie zgodzę się z powyższym bo polska to piękny kraj i kemping spędzony nad polskim jeziorem należy do zajeb..tych :)"

-dopuszczam w tej kwestii odmienność zdań; moje wynika wyłącznie z doświadczeń i choć staram się unikać generalizacji-tu poddaje się; polskie campingi wspominam bardziej jako przeżycie typu survival z przepalonymi alternatywa przepitymi, niewyżytymi wyrostkami, których generalnie roznosi elan vital, z głośnymi sąsiadami -typ biesiadny i familiami, które komunikują się za pomocą dialogu na odległość. Żyję trochę na tym świecie, ale wspominam to jako koszmar, zupełne zaprzeczenie campingowej idei i wakacji.
Pewnie trafiłaś w fajniejsze miejsca niż ja- gratuluję.
A co do Polski- czasem myślę -piękny kraj, straszni ludzie en masse
Od wielu lat wakacje spędzam pod namiotem i nocuję na dziko. Unikałam kempingów i pól namiotowych właśnie dlatego, że są zbyt głośne i "napite". Ale coś się zmienia na lepsze. Jest już ciszej i spokojniej. Pojawiło się sporo osób, dla których to świadomy wybór a nie brak pieniędzy. Z fajnych pól biwakowo-kempingowych wspominam dobrze pole nad Rurzycą. To mikroskopijna rzeczka łącząca pięć śródleśnych jeziorek, jeden z dopływów Gwdy. Jedna z najczystszych w Polsce. Świetne pola są w rezerwacie nad Drawą. Nacięłam się natomiast nad Brdą. Z doświadczenia wiem, że trzeba unikać dużych ośrodków wczasowych bo tamtejsze dyskoteki potrafią nieźle dopiec.
Dla mnie polska przyroda jest niezwykła i jeszcze dzika i naturalna. Spotykam wielu Niemców, Francuzów, Hiszpanów i Brytyjczyków zachwyconych naszymi lasami, jeziorami, rzekami i wsiami. Oni to sobie wszystko uregulowali, zabetonowali i ogrodzili. Tam większość jest prywatna i niedostępna. U nas przyroda nadal smakuje naturalnie. Oby jak najdłużej.
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
saudade8
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 326
Rejestracja: 27 lut 2012, o 19:39

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: saudade8 » 8 sie 2013, o 19:53

Triko777 "Od wielu lat wakacje spędzam pod namiotem i nocuję na dziko. Unikałam kempingów i pól namiotowych właśnie dlatego, że są zbyt głośne i "napite". Ale coś się zmienia na lepsze. Jest już ciszej i spokojniej. Pojawiło się sporo osób, dla których to świadomy wybór a nie brak pieniędzy. Z fajnych pól biwakowo-kempingowych wspominam dobrze pole nad Rurzycą. To mikroskopijna rzeczka łącząca pięć śródleśnych jeziorek, jeden z dopływów Gwdy. Jedna z najczystszych w Polsce. Świetne pola są w rezerwacie nad Drawą. Nacięłam się natomiast nad Brdą. Z doświadczenia wiem, że trzeba unikać dużych ośrodków wczasowych bo tamtejsze dyskoteki potrafią nieźle dopiec.
Dla mnie polska przyroda jest niezwykła i jeszcze dzika i naturalna. Spotykam wielu Niemców, Francuzów, Hiszpanów i Brytyjczyków zachwyconych naszymi lasami, jeziorami, rzekami i wsiami. Oni to sobie wszystko uregulowali, zabetonowali i ogrodzili. Tam większość jest prywatna i niedostępna. U nas przyroda nadal smakuje naturalnie. Oby jak najdłużej."


to budujące co piszesz, niestety zraziłam się swego czasu do kempingowania w PL tak, ze nie szukałam już tych alternatyw, o których piszesz. Ale cieszy mnie, ze są. No i przy okazji uświadomiłam sobie, ze słabo znam własny kraj. I jeszcze, ze ten polski wiejski krajobraz to dla mnie- prócz niewątpliwego piękna natury-także brzydota patologii wszelakiej ("taka gmina"). A tego podczas urlopu bardzo chciałabym uniknąć.
Co do Europy - spokojnie, są jeszcze obszary, w których natura jest chroniona i nie ingeruje się bardziej strategicznie i planowo niż u nas (gdzie ta zachowana nadzwyczajnie natura wynika raczej z zawirowań historycznych, biedy i braku pomysłu niż jest zasługą (?).Ale może znowu się mylę?
montezuma34
Posty: 1
Rejestracja: 11 sie 2013, o 21:10

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: montezuma34 » 11 sie 2013, o 21:16

Lecimy do Hiszpanii ,kierunek Costa de Sol od 02-09 ,ktoś leci w podobnym kierunku i czasie?
bonarre
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 107
Rejestracja: 9 gru 2012, o 21:55

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: bonarre » 11 sie 2013, o 23:46

A na Kretę 25września kto się przyłączy?? :pilka:
Awatar użytkownika
triko777
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 477
Rejestracja: 14 gru 2012, o 21:45

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: triko777 » 12 sie 2013, o 12:24

saudade8 pisze: to budujące co piszesz, niestety zraziłam się swego czasu do kempingowania w PL tak, ze nie szukałam już tych alternatyw, o których piszesz. Ale cieszy mnie, ze są. No i przy okazji uświadomiłam sobie, ze słabo znam własny kraj. I jeszcze, ze ten polski wiejski krajobraz to dla mnie- prócz niewątpliwego piękna natury-także brzydota patologii wszelakiej ("taka gmina"). A tego podczas urlopu bardzo chciałabym uniknąć.
Co do Europy - spokojnie, są jeszcze obszary, w których natura jest chroniona i nie ingeruje się bardziej strategicznie i planowo niż u nas (gdzie ta zachowana nadzwyczajnie natura wynika raczej z zawirowań historycznych, biedy i braku pomysłu niż jest zasługą (?).Ale może znowu się mylę?
Problem z Europą jest taki, że trzeba tam choć trochę dojechać:)
Wiem, że pięknych miejsc jest wiele i z pewnością są one o wiele lepiej zaopiekowane niż nasze. Cała Skandynawia jaka niezwykła. Ale muszę tam się choć trochę wybrać. A w pobliżu Gdańska mam w granicach od 20 do 120 km cuda na wyciągnięcie ręki. Od kompletnie dzikiego jaru Raduni (rzeka górska, pełna przełomów, szybka, wokół 30m zbocza porosłe lasem - 20 km od centrum Gdańska) do pięknych jezior lobeliowych (woda w nich czysta w kolorze zieleni, zapiera dech w piersiach) w Borach Tucholskich. Kto widział Płęsno, Garliczno, Małe i Duże Głuche? Cisza, kormorany, czaple, nawet orły. A klęgor żurawi? Mogę tam wyskoczyć choćby na jedno popołudnie i już jestem zresetowana :D
Nie dlatego się zachwycam bo mamy piękniej. Nie mamy. Tylko, że to nasze i bliskie a takie nieznane.
Kiedyś nocowałam na Piławą. Zostawiłyśmy namiot nad rzeką i poszłyśmy w las na spacer. Spacerujemy a tu nagle jakieś śpiewy, wiec idziemy za głosami. Wyszłyśmy na jakąś kamieniem układaną drogę, wokoło stare lipy czasem dęby. Środkiem szła pielgrzymka. Jestem nie wierząca ale naprawdę odmówiłam wtedy jakiś mały różaniec, takie to było piękne i czyste. Tędy ludzie chodzili może i od setek lat. Poczułam ciągłość.

Jeśli chodzi o ten wiejski krajobraz to czasem zęby bolą, oj bolą. Ale też rozczula mnie jak ludzie też potrafią dbać i starać się bardzo skromnie ale jakoś. Niestety to są 50 letnie zaniedbania. A w niektórych miejscach (zwłaszcza byłe rejony poniemieckie) wciąż się obawiają , że Niemiec przyjdzie i zabierze. I to jest autentyczny lęk.
IT'S NOT A PROBLEM IT'S A CHALLENGE
saudade8
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 326
Rejestracja: 27 lut 2012, o 19:39

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: saudade8 » 13 sie 2013, o 18:45

Triko777 "Problem z Europą jest taki, że trzeba tam choć trochę dojechać:)
Wiem, że pięknych miejsc jest wiele i z pewnością są one o wiele lepiej zaopiekowane niż nasze. Cała Skandynawia jaka niezwykła. Ale muszę tam się choć trochę wybrać. A w pobliżu Gdańska mam w granicach od 20 do 120 km cuda na wyciągnięcie ręki. Od kompletnie dzikiego jaru Raduni (rzeka górska, pełna przełomów, szybka, wokół 30m zbocza porosłe lasem - 20 km od centrum Gdańska) do pięknych jezior lobeliowych (woda w nich czysta w kolorze zieleni, zapiera dech w piersiach) w Borach Tucholskich. Kto widział Płęsno, Garliczno, Małe i Duże Głuche? Cisza, kormorany, czaple, nawet orły. A klęgor żurawi? Mogę tam wyskoczyć choćby na jedno popołudnie i już jestem zresetowana :D
Nie dlatego się zachwycam bo mamy piękniej. Nie mamy. Tylko, że to nasze i bliskie a takie nieznane.
Kiedyś nocowałam na Piławą. Zostawiłyśmy namiot nad rzeką i poszłyśmy w las na spacer. Spacerujemy a tu nagle jakieś śpiewy, wiec idziemy za głosami. Wyszłyśmy na jakąś kamieniem układaną drogę, wokoło stare lipy czasem dęby. Środkiem szła pielgrzymka. Jestem nie wierząca ale naprawdę odmówiłam wtedy jakiś mały różaniec, takie to było piękne i czyste. Tędy ludzie chodzili może i od setek lat. Poczułam ciągłość.

Jeśli chodzi o ten wiejski krajobraz to czasem zęby bolą, oj bolą. Ale też rozczula mnie jak ludzie też potrafią dbać i starać się bardzo skromnie ale jakoś. Niestety to są 50 letnie zaniedbania. A w niektórych miejscach (zwłaszcza byłe rejony poniemieckie) wciąż się obawiają , że Niemiec przyjdzie i zabierze. I to jest autentyczny lęk."


Czuć znawstwo tematu :), a to zawsze cenne.
Fajnie zareklamowałaś okolice, miejscowi pewnie znajdą te miejsca.
Wiejski krajobraz nawet najbardziej zaniedbany i biedny mnie nie przeraża tak, jak patologia osobników, z szalonym wzrokiem i siekierka na horyzoncie. Taki " nóż w powietrzu" mi się z polską wsią kojarzy, niestety. Sam krajobraz zwykle nie jest jednoznaczny, obok brzydoty, biedy łatwo tez w naturze o piękno (ptak, roślina, układ ruin etc).
Rozumiem Twój zachwyt nad pielgrzymką, pewnie taki to był urok skojarzenia i chwili, niepowtarzalnej. U mnie coraz trudniej z tym zachwytem- bo zaraz sobie za dużo wyobrażam, ze dokładnie te same osoby, niektóre (które?) itd etc. Ale to prawda, ze wspólnota może mieć moc i znaczyć ciągłość potrzeb, idei, duchowości, ale błądzenia też (w lesie, bez busoli).
jarosinska1987
super forma
super forma
Posty: 1221
Rejestracja: 19 maja 2013, o 18:54

Re: Gdzie na wakacje ?

Post autor: jarosinska1987 » 13 sie 2013, o 21:01

bonarre pisze:A na Kretę 25września kto się przyłączy?? :pilka:
Jeśli w okolice Heraklionu to my się przyłączymy :D
ODPOWIEDZ