Parkour

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Cavalier
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 106
Rejestracja: 12 sty 2015, o 21:39

Parkour

Post autor: Cavalier » 15 lis 2015, o 21:30

Witajcie drogie panie.
Nie widziałam jeszcze takiego tematu więc warto zapytać:
Czy są tu jakieś kobiety które uczą się/uprawiają freerun/parkour?
Może macie jakieś porady, którymi możecie się podzielić z początkującymi? (noob here :D)
Zapraszam do wszelakiej dyskusji 8)
Czytaj moje posty w całości. Czasem pieprzę jak potłuczona ale później morał z tego wyniknie. Jestem chaotyczną osobą, wybacz :D
insomnia99
Posty: 1
Rejestracja: 2 sty 2017, o 12:44

Re: Parkour

Post autor: insomnia99 » 2 sty 2017, o 12:47

Ja osobiście preferuję ćwiczenia z zakresu street workoutu :) wydają mi się bezpieczniejsze niż parkour (oglądałam filmiki i niektóre "faile" były naprawdę okropne :O ) dlatego zdecydowałam sie na treningi bardziej tego typu http://www.sfd.pl/Street_Workout-t1130835.html#post1 poczatki są ciężkie ale potem można pod siebie dopasować caly plan ćwiczeń i naprawdę jest fajna frajda :)
frodzia11
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 108
Rejestracja: 27 paź 2013, o 20:57

Re: Parkour

Post autor: frodzia11 » 2 sty 2017, o 14:47

Wreszcie ktoś kto lubi parkour i street workout :D
Co prawda parkour ostatni raz uprawiałam z pół roku temu to spędziłam z nim kilka lat życia :D Street workout dopiero co zaczynam od paru miesięcy ale już polubiłam :) Jednak patrząc obiektywnie to parkour można uprawiać prawie wszędzie i tym właśnie przebija street workout który uprawia się na odpowiednich do tego przyrządach i parkach.
Chętnie odpowiem na różne pytania jakbyście miały i mogę razem poćwiczyć :D
Tylko teraz pytanie w jakim mieście mieszkasz? :)
Pozdrawiam
Olinda87
Posty: 8
Rejestracja: 15 maja 2017, o 17:08

Re: Parkour

Post autor: Olinda87 » 15 maja 2017, o 17:12

Ta dyscyplina sportu wygląda niesamowicie ... Ale chyba bałabym się, że spadnę z jakiegoś murku etc... mata to jednak mata :)
Jato40
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 283
Rejestracja: 20 mar 2017, o 13:15

Re: Parkour

Post autor: Jato40 » 15 maja 2017, o 19:02

Ja i moi koledzy uprawialiśmy parkour jako dzieci :cool: tylko wtedy nie wiedzieliśmy,że skakanie przez płoty tak ładnie się nazywa :lol: :lol:
Awatar użytkownika
jaga_n
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 114
Rejestracja: 21 mar 2017, o 14:08

Re: Parkour

Post autor: jaga_n » 10 cze 2017, o 16:49

Tylko w takim stopniu mogę pomóc: https://www.youtube.com/watch?v=booR1vO1uqs (Parkour od podstaw)
ODPOWIEDZ