Perkusja

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Perkusja

Post autor: Prezeska » 6 lis 2018, o 11:51

Hej dziewczyny :) jestem niezmiernie szczęśliwa że spełniłam swoje długoletnie marzenie i zakupiłam perkusję elektroniczną. Czy są tu jakieś Panie które znają się na rzeczy i udzielą jakichś cennych rad dla początkującej bębniarki? ;)

Pozdrawiam!
abecaduo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 483
Rejestracja: 2 wrz 2015, o 18:55

Re: Perkusja

Post autor: abecaduo » 8 lis 2018, o 00:17

Ale git! Ja też od niedawna jadę na Rolandzie, na podstawowym kicie. To było moje marzenie od dawien dawna, wcześniej miałam przygodę z djembe, ale dopiero teraz mój sen się spełnia:)
Protipów zatem nie dam, uczę się podstawowych rudimentów i staram się ogarnąć zbyt nachalną stopę :D
Problem mam jedynie z ustawieniem, bo jestem prawonożna i leworęczna, większość perkusistów gra nuty hi-hatowe prawą ręką, na krzyż, ja uderzam lewą. Nie wiem, czy w związku z tym jakoś zmieniać ustawienie.
Ale ogólnie - to jestem zakochana :D!
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Perkusja

Post autor: Prezeska » 8 lis 2018, o 10:11

No z ustawieniem Ci nie pomogę;) lecę dziś do Empiku znaleźć jakieś gazetki no i przejściówki zakupię żeby telefon podłączyć i wtedy chyba zacznie się coś dziać. Trzymam kciuki za rozwój nowej pasji :)
ODPOWIEDZ