Treningi z trenażerem

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
K-passion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 3 lut 2018, o 12:46

Treningi z trenażerem

Post autor: K-passion » 7 lut 2020, o 22:05

Cześć, czy któreś z Pań trenują na trenażerach, jeśli tak to czy np. korzystacie z jakiejś platformy. Którą platforme polecacie, jak sobie radzicie z rutyną. A może preferujecie dzienne wypady rowerowe :?: :roll:
doka
Posty: 5
Rejestracja: 16 mar 2020, o 11:52

Re: Treningi z trenażerem

Post autor: doka » 16 mar 2020, o 12:05

mój brat cioteczny niedawno zakupił trenażer ale nie wiem szczerze mówiąc jakiej aplikacji używa. wiem tylko że śmiga mu się świetnie, robi po 30-40 km w domu - jak dla mnie na takie domowe jeżdżenie to naprawdę sporo - bo w terenie na dworze zupełnie inaczej się to odczuwa a w domu stacjonarnie to kompletnie co innego... no ale działa, trenuje i chwali sobie
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 691
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Treningi z trenażerem

Post autor: Wenus_8005 » 20 mar 2020, o 00:35

K-passion pisze:
7 lut 2020, o 22:05
Cześć, czy któreś z Pań trenują na trenażerach, jeśli tak to czy np. korzystacie z platformy rouvy, etc. Którą platforme polecacie, jak sobie radzicie z rutyną. A może preferujecie dzienne wypady rowerowe :?: :roll:
Trenuje na tym i polecam. Jaki program? Hm.. muszę sprawdzić co mam wgrane. To inna sprawa niż jeżdżenie rowerem w terenie, po pół godzinie jazdy jestem mokra jak bym wyszła spod prysznica 😃
Awatar użytkownika
K-passion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 3 lut 2018, o 12:46

Re: Treningi z trenażerem

Post autor: K-passion » 21 mar 2020, o 11:09

Dzięki za wpis 😀 ja staram się trenować codziennie od 1h - max 3h. Z tym że nie korzystam z żadnych aplikacji. Zazwyczaj włączam głośno muzykę i tak sobie kręcę do ostatniego kilometra 😀 W każdym razie rozważam zakup - nie wiem jeszcze jakiej appki.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 691
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Treningi z trenażerem

Post autor: Wenus_8005 » 22 mar 2020, o 23:35

K-passion pisze:
21 mar 2020, o 11:09
Dzięki za wpis 😀 ja staram się trenować codziennie od 1h - max 3h. Z tym że nie korzystam z żadnych aplikacji. Zazwyczaj włączam głośno muzykę i tak sobie kręcę do ostatniego kilometra 😀 W każdym razie rozważam zakup - nie wiem jeszcze jakiej appki.
Tax Trainer Software 4 ten program był dołączony do trenażera. Masz obciążenia ? Niedalabym rady 3 godziny.
Masz trenażer Smart? Czy zwykły?
Awatar użytkownika
K-passion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 3 lut 2018, o 12:46

Re: Treningi z trenażerem

Post autor: K-passion » 25 mar 2020, o 21:49

Wenus_8005 pisze:
22 mar 2020, o 23:35
K-passion pisze:
21 mar 2020, o 11:09
Dzięki za wpis 😀 ja staram się trenować codziennie od 1h - max 3h. Z tym że nie korzystam z żadnych aplikacji. Zazwyczaj włączam głośno muzykę i tak sobie kręcę do ostatniego kilometra 😀 W każdym razie rozważam zakup - nie wiem jeszcze jakiej appki.
Tax Trainer Software 4 ten program był dołączony do trenażera. Masz obciążenia ? Niedalabym rady 3 godziny.
Masz trenażer Smart? Czy zwykły?

Kilka lat temu kupiłam zwykły z serii limitowanej Tacx blue motion pro, i w zasadzie to nigdy nie skorzystałam z dołączonej CD :roll:

Standardowo jak większość ma dziesięciostopniową regulacje obciążenia, 1,6kg koło zamachowe, 950 watt.
Wenus_8005
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 691
Rejestracja: 18 wrz 2019, o 22:30

Re: Treningi z trenażerem

Post autor: Wenus_8005 » 26 mar 2020, o 00:01

K-passion pisze:
25 mar 2020, o 21:49
Wenus_8005 pisze:
22 mar 2020, o 23:35
K-passion pisze:
21 mar 2020, o 11:09
Dzięki za wpis 😀 ja staram się trenować codziennie od 1h - max 3h. Z tym że nie korzystam z żadnych aplikacji. Zazwyczaj włączam głośno muzykę i tak sobie kręcę do ostatniego kilometra 😀 W każdym razie rozważam zakup - nie wiem jeszcze jakiej appki.
Tax Trainer Software 4 ten program był dołączony do trenażera. Masz obciążenia ? Niedalabym rady 3 godziny.
Masz trenażer Smart? Czy zwykły?

Kilka lat temu kupiłam zwykły z serii limitowanej Tacx blue motion pro, i w zasadzie to nigdy nie skorzystałam z dołączonej CD :roll:

Standardowo jak większość ma dziesięciostopniową regulacje obciążenia, 1,6kg koło zamachowe, 950 watt.
Czy masz czujnik Bluetooth albo ANT+ wtedy mogłabyś podłączyć do laptopa na przykład ;-) Fajna opcja na zimę, od wiosny zawsze jeździłam w terenie, nie wiem jak teraz w tej kwarantannie będzie z jazdą ;-)
Awatar użytkownika
K-passion
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 43
Rejestracja: 3 lut 2018, o 12:46

Re: Treningi z trenażerem

Post autor: K-passion » 3 kwie 2020, o 14:41

Wenus_8005 pisze:
26 mar 2020, o 00:01
K-passion pisze:
25 mar 2020, o 21:49
Wenus_8005 pisze:
22 mar 2020, o 23:35


Tax Trainer Software 4 ten program był dołączony do trenażera. Masz obciążenia ? Niedalabym rady 3 godziny.
Masz trenażer Smart? Czy zwykły?

Kilka lat temu kupiłam zwykły z serii limitowanej Tacx blue motion pro, i w zasadzie to nigdy nie skorzystałam z dołączonej CD :roll:

Standardowo jak większość ma dziesięciostopniową regulacje obciążenia, 1,6kg koło zamachowe, 950 watt.
Czy masz czujnik Bluetooth albo ANT+ wtedy mogłabyś podłączyć do laptopa na przykład ;-) Fajna opcja na zimę, od wiosny zawsze jeździłam w terenie, nie wiem jak teraz w tej kwarantannie będzie z jazdą ;-)
Posiadam całe ustrojstwo wymagane do podłączenia, tj. czujniki kadencji, receivery, etc. Jedyne co mam to dylemat, którą platforme wybrać, np. zwift czy rouvy, a może jeszcze jakieś inne - zresztą powyższy wątek tego właśnie dotyczył.
ODPOWIEDZ