Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Aktywnie, na sportowo, pasje, hobby, podróże, adrenalina... ciągle w szlafrokach jednak z ręką na pulsie
ODPOWIEDZ
fitkobieta26
Posty: 1
Rejestracja: 10 lut 2020, o 12:31

Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Post autor: fitkobieta26 » 10 lut 2020, o 12:32

Witam,

wiem, że niektóre z Was są po porodzie, wstydzą się swojego ciała, boją się wzroku innych na siłowni lub po prostu nie mają czasu na dojazd na siłownię, trening i powrót do domu, bo z godziny, robią się nagle dwie. Teraz moje pytanie do Was, czy jeśli by była taka możliwość, to chciałybyście mieć treningi z profesjonalnymi trenerami personalnymi przez kamerkę internetową w swoim domu? Wiadomo jak to jest z motywacją do treningu samej w domu, a też nie zawsze mamy pewność, że wykonujemy poprawnie te ćwiczenia. Czekam na Wasze odpowiedzi. Ciekawi mnie też ile byście były w stanie zapłacić za taką usługę?
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Post autor: dobranocka14 » 11 lut 2020, o 13:46

fitkobieta26 pisze:
10 lut 2020, o 12:32
Teraz moje pytanie do Was, czy jeśli by była taka możliwość, to chciałybyście mieć treningi z profesjonalnymi trenerami personalnymi przez kamerkę internetową w swoim domu?
Nie.
she76
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 574
Rejestracja: 17 lip 2017, o 15:12

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Post autor: she76 » 12 lut 2020, o 10:30

Jak ktoś nie ma motywacji, to nawet kamerki nie włączy. Zresztą, po co płacić za trenera ,jak w sieci jest dużo filmików z profesjonalnymi ćwiczeniami za darmo :?
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Post autor: neutrall » 24 mar 2020, o 15:48

Przyda się na czas ograniczeń wychodzenia z domu
Rozciąganie, rozgrzewki, aeroby, ćwiczenia (nigdy odwrotnie) itd... Ogólnie wszelka aktywność którą można wykonywać w domu.
https://www.youtube.com/user/MartaHennig/videos
''Wolność to stan umysłu''
Awatar użytkownika
neutrall
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 345
Rejestracja: 5 kwie 2014, o 16:27

Re: Ćwiczenia z trenerem personalnym przez kamerkę internetową

Post autor: neutrall » 24 mar 2020, o 16:07

she76 pisze:
12 lut 2020, o 10:30
Jak ktoś nie ma motywacji, to nawet kamerki nie włączy. Zresztą, po co płacić za trenera ,jak w sieci jest dużo filmików z profesjonalnymi ćwiczeniami za darmo :?
Choćby po to żeby nie zrobić sobie krzywdy. Czasem jest potrzebny w pewnych wyjątkowych przypadkach, aby dobrać indywidualne ćwiczenia, czy odpowiednią dietę, do danego przypadku. Zawód zdalnego trenera indywidualnego, ma spore pole do popisu w obecnym czasie.
''Wolność to stan umysłu''
ODPOWIEDZ