Pewność siebie

Cafe dla wszystkich
she1987
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 148
Rejestracja: 24 gru 2007, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Pewność siebie

Post autor: she1987 » 20 gru 2009, o 22:04

Czy podobają się wam kobiety pewne siebie i w jaki sposób oraz dlaczego nie.
"Bo Tyś jest moją gwiazdą, przy Tobie inne gasną"
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Pewność siebie

Post autor: Skaterin » 20 gru 2009, o 22:10

Podobają mi się w sposób znaczący. Czemu zakładasz, że mi się nie podobają?
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
Awatar użytkownika
rainbow1891
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 934
Rejestracja: 25 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pewność siebie

Post autor: rainbow1891 » 20 gru 2009, o 22:14

Powiem, ze dla mnie zależy z jakiej strony patrzeć i jak patrzeć. Na pewno jest to jakiś plus. Choć przesadzać też nie można. Nie lubię kobiet zbyt skromnych, ale zbyt pewnych siebie też nie. Dobrze jeśli ma w sobie to coś, że nie wstydzi się powiedzieć co ma na myśli, nie trzeba z niej tego wyduszać, ale nie znoszę jeśli ktoś uważa że jest pępkiem świata. Takie jest moje zdanie :)
Awatar użytkownika
patibaloo
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 227
Rejestracja: 14 wrz 2008, o 02:00

Re: Pewność siebie

Post autor: patibaloo » 8 sty 2010, o 13:47

Ja się tylko podpiszę pod tym, co napisała forumowiczka nade mną:).
Renfi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 4 sty 2010, o 19:53

Re: Pewność siebie

Post autor: Renfi » 8 sty 2010, o 14:20

Zgadzam się, że kobiety zbyt skromne nie do końca są fajne.. Ja jestem osobą pewną siebie, nie przesadnie, ale znam własną wartość i kobiety skromne mnie stresują!
Zbyt pewne siebie osoby są irytujące, zwłaszcza gdy nie mają do tego podstaw...
Złoty środek jest najlepszy! :serce:
Awatar użytkownika
kate_libby
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 25 kwie 2007, o 00:00

Re: Pewność siebie

Post autor: kate_libby » 10 sty 2010, o 19:01

she1987 pisze:Czy podobają się wam kobiety pewne siebie i w jaki sposób oraz dlaczego nie.

Podobają się - pod warunkiem, że nie jest to połączone z wygórowanym mniemaniem o sobie.
Z kobietami jest tak,że słyszysz śpiew syren, a wyskakuje rekin.
A.Perez Reverte
Awatar użytkownika
repress
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 20 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pewność siebie

Post autor: repress » 10 sty 2010, o 19:51

Renfi pisze: Złoty środek jest najlepszy! :serce:
Tyle, że trudno trafić w ten środek, zwłaszcza jeśli chodzi o charakter.

Podobają mi się kobiety pewne siebie, ale jednocześnie nie przesadzające z tą pewnością. Jeżeli ktoś jest zapatrzony w swoją osobę, to odpada. Trzeba znać siebie i wiedzieć jak to dobrze wykorzystać.

Sama jestem osobą nieśmiałą i czasem potrzebuję kogoś, kto popchnie mnie do zrobienia pierwszego kroku - osoby pewnej siebie właśnie, którą swoją postawą przekona mnie, że warto, że "to jest to".
Awatar użytkownika
makrauhenia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 566
Rejestracja: 10 gru 2006, o 00:00
Lokalizacja: 3miasta

Re: Pewność siebie

Post autor: makrauhenia » 11 sty 2010, o 19:26

Lubię kobiety pewne siebie, ale nie te bezczelne. Nie którym wydaję się że jedno i drugie to to samo (:. Tak jak często można pomylić skromność z zakompleksieniem.
pesymista - optymista z życiowym doświadczeniem
mar_mag78
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 372
Rejestracja: 11 wrz 2009, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Pewność siebie

Post autor: mar_mag78 » 11 sty 2010, o 19:47

O tak, jak kobieta wie czego chce, ma swoje cele w życiu do których realizacji dąży. I jest śmieszką, zawsze radosna. Takie lubię. Chociaż życie jest różne i nie zawsze ma się powody do radości.
Oczywiście nie jest zarozumiała, nie wywyższa się, bo takie mnie raczej denerwują.
Awatar użytkownika
pure_morning
super forma
super forma
Posty: 4885
Rejestracja: 15 paź 2006, o 00:00

Re: Pewność siebie

Post autor: pure_morning » 13 sty 2010, o 00:31

mar_mag78 pisze:O tak, jak kobieta wie czego chce, ma swoje cele w życiu do których realizacji dąży. I jest śmieszką, zawsze radosna. Takie lubię. Chociaż życie jest różne i nie zawsze ma się powody do radości.
Oczywiście nie jest zarozumiała, nie wywyższa się, bo takie mnie raczej denerwują.
mar_mag78, Ty mnie opisałaś, tylko ta śmieszka mi sie kojarzy z mewą.
"Są rzeczy na niebie i ziemi..."
mar_mag78
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 372
Rejestracja: 11 wrz 2009, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Pewność siebie

Post autor: mar_mag78 » 13 sty 2010, o 18:18

pure_morning pisze:
mar_mag78 pisze:O tak, jak kobieta wie czego chce, ma swoje cele w życiu do których realizacji dąży. I jest śmieszką, zawsze radosna. Takie lubię. Chociaż życie jest różne i nie zawsze ma się powody do radości.
Oczywiście nie jest zarozumiała, nie wywyższa się, bo takie mnie raczej denerwują.
mar_mag78, Ty mnie opisałaś, tylko ta śmieszka mi sie kojarzy z mewą.
:cool: :cool: :cool: :cool:
lubię jak ludzie są radośni, optymistyczni.
Awatar użytkownika
scrapek
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 242
Rejestracja: 10 kwie 2008, o 02:00

Re: Pewność siebie

Post autor: scrapek » 18 sty 2010, o 23:14

lubię kiedy kobieta jest pewna swojej seksualności i seksapilu, ale wyłącznie w kobiecym wydaniu. wtedy sieje wokół siebie taką aurą i feromonami, że czuję mrowienie w brzuchu i nie mogę oderwać wzroku czy kontrolować takich rzeczy jak "obcinanie" jej, przygryzanie warg czy obniżającego się głosu ;)
lubię kiedy kobieta flirtuje świadomie i z pełną kontrolą subtelności.
lubię kiedy kobieta wie czego chce i umie to wyrazić.
kręci mnie też pełen profesjonalizm zawodowy ;)
ale szczerze mówiąc nie mogłabym być z osobą z przegięciem w pewności siebie w innych kategoriach, bo byśmy się za bardzo ścierały ;) sama wiem zazwyczaj czego chcę i jestem asertywna, i jeżeli chce się mnie przekonać, bym zrobiła coś czego nie chcę, to nie można przepychać tylko trzeba znaleźć sposób, bym sama tego chciała ;)
na szczęście moja kobieta wie jak to zrobić ;) [jest świetna w pierwszych punktach i potrafi wyłączyć mi mózg do tego stopnia, że wszystko będzie po jej myśli ;)]

nie lubię natomiast krzykactwa, kozactwa, agresji i "pozowania na maczo". każdej tej cechy z osobna, a już w zestawie nienawidzę.
Awatar użytkownika
maszmnie
super forma
super forma
Posty: 1032
Rejestracja: 6 wrz 2009, o 00:00

Re: Pewność siebie

Post autor: maszmnie » 20 sty 2010, o 12:41

makrauhenia pisze:Lubię kobiety pewne siebie, ale nie te bezczelne. Nie którym wydaję się że jedno i drugie to to samo (:. Tak jak często można pomylić skromność z zakompleksieniem.
Najważniejsze jak wszystko inne w życiu, by odnaleźć złoty środek. Moim zdaniem każy lubi ludzi, którzy wiedzą czego chcą od siebie i innych. Lubię osoby usmiechnięte, radosne, pewne siebie. Bo to ułatwia relacje z drugim człowiekiem.
Od zrzęd trzymam sie daleko. Jeżeli chodzi o moje podejście do ludzi wiem, że nad dobrymi cechami trzeba popracować. Staram się mieć duuuuży dystans do świata i ludzi. A pomagają mi w tym szeroko rozumiane przyjemności.
Awatar użytkownika
k_n
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 331
Rejestracja: 14 cze 2009, o 02:00

Re: Pewność siebie

Post autor: k_n » 20 sty 2010, o 12:47

osoby zbyt pewne siebie mnie drażnią. oczywiście to ważne, żeby znać swoją wartość, ale to nie musi od razu oznaczać postawy na zasadzie "czcijcie mnie". nie znoszę kiedy ktoś robi wokół siebie masę zamieszania, krzyczy, piszczy, nawiązuje po kilka nowych znajomości za kazdym razem kiedy wyjdzie z domu, przechwala się zainteresowaniem ze strony płci wybranej, obgaduje wszystkich dookoła etc. Takie osoby sprawiają, że mam ochotę uciekać... :roll:
Nie cierpię też rozsiewania wokół aury pewności własnej atrakcyjności (w sensie "każda, którą zechcę będzie moja") To jest dla mnie żałosne.
mar_mag78
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 372
Rejestracja: 11 wrz 2009, o 00:00
Lokalizacja: Kraków

Re: Pewność siebie

Post autor: mar_mag78 » 20 sty 2010, o 19:39

Pewnie "k_n" nikt nie lubi osób zadufanych w sobie, takich narcyzów. Ale myślę że w dobrym słowa znaczeniu "pewność siebie" to pozytywna cecha charakteru. Tylko trzeba ją dobrze wykorzystać, np. w pracy, dążąc do pewnych założonych celów. Człowiek pewny siebie, pewnych własnych wartości potrafi dobrze się sprzedać i odnieść sukces.
Kju
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 135
Rejestracja: 17 lut 2010, o 22:52

Re: Pewność siebie

Post autor: Kju » 24 lut 2010, o 11:09

Lubię pewne siebie kobiety i skromne jednocześnie, wystarczy że ja uważam że zbawiłam świat jeśli naprawię klamkę.
Drażnią mnie "wariatki" zakręcone jak ten ruski termos dziewuszki, które myślą że są fajniejsze im głośniejsze. Lubię spokojne dziewczyny.

A co do mnie, to nie jestem pewna siebie, jestem wręcz niepewna, czasami wychwalam się pod niebiosa starając się ukryć swoją niepewność, ale to tylko maska, zbroja, pancerz ochronny,nie jestem zadufana, nie mam prawa być :-P
Awatar użytkownika
pilkarka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 797
Rejestracja: 4 lut 2007, o 00:00
Lokalizacja: Oslo

Re: Pewność siebie

Post autor: pilkarka » 28 mar 2010, o 22:11

Ja lubie takie pomiedzy. Nie wyobrazam sobie bycia z dziewczyna, ktora jest jak szara myszka, niepewna. Z drugiej strony nie chcialabym tez byc z dziewczyna, ktora jest bardziej pewna siebie niz ja, mysle, ze wtedy moja pewnosc siebie by zdecydowanie spadla, a tego nie lubie.
Loona
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 128
Rejestracja: 24 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: UK

Re: Pewność siebie

Post autor: Loona » 1 maja 2010, o 21:05

Pewnosc siebie tak, ale arogancja i narcyzm juz nie...
FuneralOfHeart
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 104
Rejestracja: 17 kwie 2010, o 21:21
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Pewność siebie

Post autor: FuneralOfHeart » 7 maja 2010, o 16:17

Zgadzam się, cwaniactwo i wywyższanie się, też nie... sama jestem pewna siebie i lubię też takie kobiety...
Awatar użytkownika
olii_22
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 189
Rejestracja: 5 maja 2010, o 14:59
Lokalizacja: Valhalla
Kontakt:

Re: Pewność siebie

Post autor: olii_22 » 7 maja 2010, o 20:40

Zawsze jestem pewna swojego optymizmu... :mrgreen:
"Doznawać uczuć, kochać, cierpieć, poświęcać się będzie zawsze istotą życia kobiet."
absentia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 54
Rejestracja: 7 maja 2010, o 20:14

Re: Pewność siebie

Post autor: absentia » 7 maja 2010, o 20:58

Niby podobają mi się kobiety tego typu lecz zależy to od pewnych sytuacji .... :cool: są sytuacje w których powinna być bardziej subtelna, kobieca, udająca że facet ma zawsze racje,a z drugiej strony trzeba im pokazać że nie ma szans żeby nam wyszli na głowę :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
Awatar użytkownika
cycha
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 540
Rejestracja: 30 gru 2009, o 23:01
Lokalizacja: luton UK

Re: Pewność siebie

Post autor: cycha » 27 maja 2010, o 23:09

Zależy w jakim stopniu ta pewność siebie :D

Ja osobiście bardzo lubię takie kobiety, ponieważ wiedzą co chcą i nie dadzą sobą manipulować.Znają swoją wartość co powoduje że aby być z taką trzeba się mocno starać.Gdy się staram to pilnuję aby to nie poszło na marne.Szanuję takie osoby i lubię gdy dziewczyna ma nade mną władzę.Pewność Siebie przecież powoduję zalążek władzy prawda ? :> :mrgreen: :lol: :lol:
Obrazek
Bądź, a klęknę, spójrz, a upadnę

http://www.parafraza.bloog.pl
wild_flowers
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 172
Rejestracja: 29 sie 2007, o 00:00

Re: Pewność siebie

Post autor: wild_flowers » 4 cze 2010, o 11:02

absentia pisze:Niby podobają mi się kobiety tego typu lecz zależy to od pewnych sytuacji .... :cool: są sytuacje w których powinna być bardziej subtelna, kobieca, udająca że facet ma zawsze racje,a z drugiej strony trzeba im pokazać że nie ma szans żeby nam wyszli na głowę :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:
Że co? Facet ma zawsze rację... Hm wiem o co co chodzi, ale wydaje mi się, ze z tym udawaniem to mówisz raczej o uległości lub czystym wyrachowaniu, a nie kobiecej subtelności. Poza tym my tu nie pozwalamy, żeby jakikolwiek facet właził na głowę! :pilka: Bardzo mi się nie podoba, gdy słyszę/czytam takie teksty: kobieca, subtelna = (w domyśle) uległa. To raczej niech faceci wreszcie zaczną się uczyć i dojrzeją do uznania mądrej, pewnej siebie kobiety jako partnerki, a nie zagrożenia, jeśli już mówimy o związkach hetero.

Pewność siebie to wiara we własne możliwości, trochę sprytu również, ale nie uległe zgadzanie się na coś by dogodzić ... męskiemu ego. Bardzo podoba mi się pewność siebie u kobiet i sama pracuje nad tą cechą u siebie, ponieważ z natury bywam raczej nieśmiała. Uważam, żeby nie przerodziło się to w arogancję. Granicę czasem trudno rozpoznać.
gretchen
super forma
super forma
Posty: 5801
Rejestracja: 13 lis 2005, o 00:00
Lokalizacja: no direction home

Re: Pewność siebie

Post autor: gretchen » 6 cze 2010, o 11:56

Wild_flowers, przede wszystkim absentia nie jest foremką, która trudzi się czytaniem wątku przed wypowiedzeniem się i wątpię, żeby pofatygowała się przeczytać twoje pytania.
Now you don't talk so loud
Now you don't seem so proud
wild_flowers
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 172
Rejestracja: 29 sie 2007, o 00:00

Re: Pewność siebie

Post autor: wild_flowers » 6 cze 2010, o 18:14

gretchen pisze:Wild_flowers, przede wszystkim absentia nie jest foremką, która trudzi się czytaniem wątku przed wypowiedzeniem się i wątpię, żeby pofatygowała się przeczytać twoje pytania.

Masz rację, Gretchen. Sama też czasem nie wracam do wszystkich wątków gdzie się wypowiadam, więc no worries.
Awatar użytkownika
alegz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 653
Rejestracja: 4 paź 2006, o 00:00
Lokalizacja: Wrocław

Re: Pewność siebie

Post autor: alegz » 8 cze 2010, o 10:15

Podobają mi się takie kobiety, lubię wchodzić z nimi w pewnego rodzaju grę. Nie jest do końca tak, że ja jestem nieśmiała więc potrzebuje kogoś pewnego siebie, według mnie fajnie jest gdy są dwie nieśmiałe osoby wtedy obie czy chcą czy nie chcą muszą nad tym pracować, bo inaczej prawdopodobnie nigdy do niczego by nie doszło. Rzeczą która mnie cieszy niezmiernie jest fakt, że o dziwo niektóre kobiety zwykle pewne siebie tracą ją przy mnie i się strasznie peszą. :)
Obrazek
mirabella4323
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 15
Rejestracja: 8 cze 2010, o 17:33

Re: Pewność siebie

Post autor: mirabella4323 » 13 cze 2010, o 21:06

Lubię przebywać z ludżmi ,którzy znają swoją wartość ,ale bez przesady ,aby z nimi przebywac muszą mieć w sobie to ,,Coś" a nie tylko pewnosc ,która jest tylko dodatkiem :x
Awatar użytkownika
FeelYou
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 23 kwie 2006, o 00:00

Re: Pewność siebie

Post autor: FeelYou » 21 lip 2010, o 23:18

Pewność siebie dodaje skrzydeł, u mnie bywa uśpiona ale do czasu :

- spotkania tej właściwej persony

- oj i jak mnie ktoś wnerwi, wtedy jestem zjeb... pewna siebie i wkurzona :twisted: :lol: taki mały macho
( pozycja druga nie łączy się z pozycją pierwszą)
_notofrugo
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 467
Rejestracja: 3 sie 2010, o 19:39
Lokalizacja: Warszawa

Re: Pewność siebie

Post autor: _notofrugo » 5 sie 2010, o 20:33

Renfi pisze:
Złoty środek jest najlepszy! :serce:

... i najtrudniejszy do osiągnięcia. Ale Arystoteles miał rację.
Awatar użytkownika
yennefer184
Posty: 8
Rejestracja: 22 gru 2008, o 01:00

Re: Pewność siebie

Post autor: yennefer184 » 6 sie 2010, o 15:44

Lubię kiedy kobieta jest świadoma własnej wartości i z podniesioną głową kroczy przez życie i ta cecha dodaje jej też asertywności(co jest naprawdę bardzo ważną cechą)(jednak zbyt duża pewność siebie może być niestety minusem...Moze przerodzić się w narcyzm,zadufanie w sobie...Dlatego pewność siebie jak najbardziej na tak ale należy znać granicę żeby nie popadać w skrajności;)
ODPOWIEDZ