Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
babette_h
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 1233
Rejestracja: 29 gru 2014, o 17:16

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: babette_h » 5 mar 2016, o 09:49

NewTedy pisze:O poznańskich ogródkach działkowych :)

https://www.youtube.com/watch?v=z6-EGeS_mEk
:D Ale takie rzeczy to w każdym RODOSie
Kurze wycieram... - zaczął nienaturalnym dyszkantem i nagle poznał przyjaciół. - A, to wy - powiedział - Myślałem, że ludzie...
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: SmokGummifaden » 5 mar 2016, o 14:21

Wybieram się dziś na koncert do filharmonii na piosenki z filmów z Jamesem Bondem, wokalnie lub symfonicznie, a idę z... mamą:-).

Jedna z moich ulubionych.
https://www.youtube.com/watch?v=W1-yaZYw-w4 - Duran Duran, A View to A Kill (Bond: Zabójczy widok, 1985).
Awatar użytkownika
Altena_Q
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2295
Rejestracja: 3 gru 2012, o 17:33

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Altena_Q » 5 mar 2016, o 16:02

Pozazdrościć! Uwielbiam muzykę z James'a Bonda, wszystkich filmów. Jeszcze tylko Spectre nie widziałam, za to z piosenek mam dużą słabość do Skyfall. Dwa lata temu graliśmy składankę z JB ze szkolną orkiestrą i dyrektor coś przebąkuje, że znowu zagramy, a ja cieszę się jak dzieciak :mrgreen:

The wind is my voice
The moon is my heart
Come find me
I'm on every hills and fields
I'm here
Awatar użytkownika
Prezeska
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 378
Rejestracja: 19 mar 2015, o 19:03
Lokalizacja: Poznań

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Prezeska » 5 mar 2016, o 18:03

przeprowadzam się nad morze niedługo. małe marzenia spełniam powoli :)
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 5 mar 2016, o 19:27

NewTedy pisze:O poznańskich ogródkach działkowych :)

https://www.youtube.com/watch?v=z6-EGeS_mEk
Znam temat. Należę do PZD i to już od dobrych kilku lat. Na terenie moich ogrodów działkowych mamy czterech prezesów (w tym dwie prezeski). Zarząd składa się z osób między siedemdziesiątką a śmiercią. Komuna nie opuściła tego miejsca i rozwija tam skrzydła swej twórczości. Problem że bieżąca woda jest puszczana na naszej działce tylko we wtorki, czwartki i niedziele i nam to nie odpowiada, nie znalazł zrozumienia w zarządzie. Prawdopodobnie do mediacji ze mną została wyznaczona pani Hania, księgowa, która po moich grzecznych sugestiach, że czujemy się niekomfortowo w piątki i soboty bez wody, teatralnie wywróciła oczami i rzekła: Boże, co ja mam z tymi ludźmi... Nie znalazłszy żadnej niedopłaty za prąd, wodę czy działkę z naszej strony, wręczyła mi wyrwaną z zeszytu kartkę w kratkę z odręcznym napisem: Sprawa załatwiona. Hania. Tylko że wg mnie sprawa nie została załatwiona, bo wody nadal w weekendy nie mamy.
Prezes od kłódki do bramy wjazdowej jest głuchszy ode mnie, więc rozmowa telefoniczna nie ma żadnego sensu. Spotkać zaś go można na terenie tylko w tygodniu do piętnastej. Wszystkie meble więc musiałam wnosić na plecach, co było dość upierdliwe i męczące, ponieważ nasza działka jest położona bardzo daleko od bramy wjazdowej.
Na początku, gdy jeszcze nasza działka była nieogrodzona i w fazie oczyszczania, na naszych jabłonkach znajdowałyśmy spreparowane szubieniczki. Okazało się, że nasza sąsiadka rzucała na nas uroki, bo chciała tę działkę dla syna, a zarząd przyznał ją nam (tylko dwa lata czekałyśmy na przydział). Jej awersja do nas zmalała z lekka, kiedy na działce pojawił się ojciec mojej dziewczyny i sąsiadka wtedy poinformowała mnie że: moja siostra ma bardzo fajnego męża.
Dobry układ zawsze miałyśmy z sąsiadem natomiast, który zawsze zabierał od nas ściętą trawę dla królików. Nigdy jednak (podobnie jak inni) nie chciał wejść na teren naszej działki, bo twierdził, że: ten koń go zagryzie. Mowa o jednym z naszych psów, który poza wielkością i straszeniem wyglądem, bardzo lubił ludzi, ale to fakt, że mimo iż psem obronnym nie był, na działkę żądnego z działkowiczów wpuścić nie chciał.
Ja nie wiem na czym sadzą Ci nasi sąsiedzi.

Co do poznańskich ogrodów działkowych i w ogóle Poznaniaków, to mam tu zdjęcie przeciętnych mieszkańców tego miasta:

(zdjęłam obrazek bo link pokazywał tylko error - Altena)
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 5 mar 2016, o 19:42

Lubię kiedy kobieta...
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: SmokGummifaden » 5 mar 2016, o 21:30

Altena_Q pisze:Pozazdrościć! Uwielbiam muzykę z James'a Bonda, wszystkich filmów. Jeszcze tylko Spectre nie widziałam, za to z piosenek mam dużą słabość do Skyfall. Dwa lata temu graliśmy składankę z JB ze szkolną orkiestrą i dyrektor coś przebąkuje, że znowu zagramy, a ja cieszę się jak dzieciak :mrgreen:
Było wspaniale! Tu też wykonawcami byli uczniowie starszych klas szkoły muzycznej. Głosy przeważnie kontralty typu Adele z takimi zresztą najłatwiej zrobić karierę i przez moment miałam wrażenie, że była wśród nich prawdziwa Adele, cudowny głos wykonywał Skyfall, było też parę głosów takich jazzowych i może druga Basia Trzetrzelewska. :-)
Za to zupełnie mi zepsuli Sheene Easton, For Your Eyes Only - https://www.youtube.com/watch?v=fN1WBgS9u_E dziewczyna, która to śpiewała nadawała się do poezji śpiewanej, albo nie miała talentu. Za to Diamonds Are Forever - Shirley Bassey: https://www.youtube.com/watch?v=S4sYk6abId8 mój ulubiony moment, był śpiewany nieco niżej, ale i tak cudownie.
Natomiast Gladys Knight, którą bardzo lubię miała nieco inną aranżację co mi początkowo przeszkadzało, ale dziewczyna, która to śpiewała miała boski głos, aż miałam gęsia skórkę, wspaniały słuch i poczucie rytmu, zero fałszu: https://www.youtube.com/watch?v=e1iRaS3gqws Garbage był trochę jak zmęczony i (też był zepsuty moment, który lubię) ponoć ten utwór przez wiele lat nie cieszył się popularnością: https://www.youtube.com/watch?v=SPU1FzzXt1U
A Nancy Sinatra była lepsza niż w oryginale hehe: https://www.youtube.com/watch?v=hs8uYxTJ530

W ogóle repertuar naszej filharmonii jest ostatnio trochę w takim anturażu filmowym, bo w Walentynki była muzyka filmowa, w Sylwestra piosenki z musicali amerykańskich.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 5 mar 2016, o 23:38

ImaSumak pisze:
NewTedy pisze:O poznańskich ogródkach działkowych :)

https://www.youtube.com/watch?v=z6-EGeS_mEk
Znam temat. Należę do PZD i to już od dobrych kilku lat. Na terenie moich ogrodów działkowych mamy czterech prezesów (w tym dwie prezeski). Zarząd składa się z osób między siedemdziesiątką a śmiercią. Komuna nie opuściła tego miejsca i rozwija tam skrzydła swej twórczości. Problem że bieżąca woda jest puszczana na naszej działce tylko we wtorki, czwartki i niedziele i nam to nie odpowiada, nie znalazł zrozumienia w zarządzie. Prawdopodobnie do mediacji ze mną została wyznaczona pani Hania, księgowa, która po moich grzecznych sugestiach, że czujemy się niekomfortowo w piątki i soboty bez wody, teatralnie wywróciła oczami i rzekła: Boże, co ja mam z tymi ludźmi... Nie znalazłszy żadnej niedopłaty za prąd, wodę czy działkę z naszej strony, wręczyła mi wyrwaną z zeszytu kartkę w kratkę z odręcznym napisem: Sprawa załatwiona. Hania. Tylko że wg mnie sprawa nie została załatwiona, bo wody nadal w weekendy nie mamy.
Prezes od kłódki do bramy wjazdowej jest głuchszy ode mnie, więc rozmowa telefoniczna nie ma żadnego sensu. Spotkać zaś go można na terenie tylko w tygodniu do piętnastej. Wszystkie meble więc musiałam wnosić na plecach, co było dość upierdliwe i męczące, ponieważ nasza działka jest położona bardzo daleko od bramy wjazdowej.
Na początku, gdy jeszcze nasza działka była nieogrodzona i w fazie oczyszczania, na naszych jabłonkach znajdowałyśmy spreparowane szubieniczki. Okazało się, że nasza sąsiadka rzucała na nas uroki, bo chciała tę działkę dla syna, a zarząd przyznał ją nam (tylko dwa lata czekałyśmy na przydział). Jej awersja do nas zmalała z lekka, kiedy na działce pojawił się ojciec mojej dziewczyny i sąsiadka wtedy poinformowała mnie że: moja siostra ma bardzo fajnego męża.
Dobry układ zawsze miałyśmy z sąsiadem natomiast, który zawsze zabierał od nas ściętą trawę dla królików. Nigdy jednak (podobnie jak inni) nie chciał wejść na teren naszej działki, bo twierdził, że: ten koń go zagryzie. Mowa o jednym z naszych psów, który poza wielkością i straszeniem wyglądem, bardzo lubił ludzi, ale to fakt, że mimo iż psem obronnym nie był, na działkę żądnego z działkowiczów wpuścić nie chciał.
Ja nie wiem na czym sadzą Ci nasi sąsiedzi.

Co do poznańskich ogrodów działkowych i w ogóle Poznaniaków, to mam tu zdjęcie przeciętnych mieszkańców tego miasta:

(zdjęłam obrazek bo link pokazywał tylko error - Altena)
Może teraz będzie widoczny:
Obrazek
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 8 mar 2016, o 15:36

Drogie Panie,
Z okazji wiadomego święta życzę Wam, za Freudem, żeby przestało Wam się śnić, a zaczęło przytrafiać. :D
Wszystkiego dobrego! :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Alfa_Omega
super forma
super forma
Posty: 1835
Rejestracja: 9 cze 2012, o 21:54

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Alfa_Omega » 8 mar 2016, o 22:32

to ja dorzucę do tych życzeń: żeby - gdy już się przytrafi - trafiło tam gdzie powinno a nie obok :D
Wszystkiego najlepszego Kobitki :D
Miód jest dla mięczaków, prawdziwi twardziele żują pszczoły :-D
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: gimmeeverything » 8 mar 2016, o 23:50

a mnie się natychmiast udziela sceptycyzm Sztaudyngera:

Dniem czcić kobiety?
Po co?
Ja czczę kobiety -
Nocą


:D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
SmokGummifaden
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 347
Rejestracja: 24 lut 2016, o 21:01

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: SmokGummifaden » 10 mar 2016, o 23:38

Udało mi się dziś załatwić interwencję do kotów, które moja ciotka karmi na działkach w Wawie! :-) Mają tam strasznego sąsiada chce wytruć koty, włamał się na działkę poniszczył domki dla nich i ogólnie straszne rzeczy. Ciesze się tym bardziej, że nie jestem z Wawy i udało mi się jakoś to na odległość skoordynować. Sama też karmie u siebie ale u nas jest dużo spokojniej, koty dobrze wkomponowały się w krajobraz miejski i nikogo ich widok nie dziwi, może też dlatego, że obok jest kilka lecznic weterynaryjnych i oni sami stawiają domki dla kotów dokarmiają itp. Moje koty mnie poznają bo kiedy rozmawiam przez tel. na parkingu to poznają mnie po głosie i wychodzą, było tak już kilka razy. :-)
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: odbicie » 11 mar 2016, o 21:27

Odnośnie zwierzaków… 8) W Rzeszowie raczej przy okazji odnośnie walki z panowaniem gawronów w parkach miejskich, ludzie zyskali czasowo atrakcję (powtarza się to co roku ostatniego okresu) w postaci rzadko widywanych ptaków, jak sokoły, jastrzębie czy sowy – które przybyły wraz z sokolnikami ze Słowacji. Paradoksalnie, moja dodatkowo ekscytuje się związku z tym, iż to właśnie na Słowacji na zamku w Lubowli, gdzie była w poprzednim roku na wycieczce, doświadczyła bliskiego spotkania z tamtejszymi sokolnikami, i sokolniczką – gdzie chętnie udostępniano ptaki turystom, by mogli sobie z nimi robić zdjęcia. Stąd przekonana jest iż któryś z sokolników pozwoli jej zbliżyć się do ich podopiecznych. I będą z tego ciekawe zdjęcia.
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 20 mar 2016, o 12:22

Pierwszy dzień wiosny. :slonko:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Wiosennagwiazda » 20 mar 2016, o 13:28

ImaSumak pisze:Pierwszy dzień wiosny. :slonko:
a jutro można odznaczyć w kalendarzu :wink:
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: pannaeliza » 20 mar 2016, o 14:15

Wiosennagwiazda pisze:
ImaSumak pisze:Pierwszy dzień wiosny. :slonko:
a jutro można odznaczyć w kalendarzu :wink:
Pogoda jest iście wiosenna. Jadąc rowerem myślałam, że odpadnie mi z zimna nos. I wiało mi po kostkach :(
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 20 mar 2016, o 14:31

pannaeliza pisze:
Wiosennagwiazda pisze:
ImaSumak pisze:Pierwszy dzień wiosny. :slonko:
a jutro można odznaczyć w kalendarzu :wink:
Pogoda jest iście wiosenna. Jadąc rowerem myślałam, że odpadnie mi z zimna nos. I wiało mi po kostkach :(
Czyli że źle się ubrałaś. A to już nie wina wiosny. :mrgreen: U mnie zaś ciepło i piękne słońce. Zaraz idziemy się włóczyć na łąki. :slonko:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
Wiosennagwiazda
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 3332
Rejestracja: 21 sie 2005, o 00:00
Lokalizacja: LND

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Wiosennagwiazda » 20 mar 2016, o 15:11

Pogoda jest iście wiosenna. Jadąc rowerem myślałam, że odpadnie mi z zimna nos. I wiało mi po kostkach :(
pewnie "stopki" :>
ImaSumak pisze:Czyli że źle się ubrałaś. A to już nie wina wiosny. :mrgreen: U mnie zaś ciepło i piękne słońce. Zaraz idziemy się włóczyć na łąki. :slonko:
Włoczykijka :wink:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 20 mar 2016, o 21:11

Wiosennagwiazda pisze:
Pogoda jest iście wiosenna. Jadąc rowerem myślałam, że odpadnie mi z zimna nos. I wiało mi po kostkach :(
pewnie "stopki" :>
ImaSumak pisze:Czyli że źle się ubrałaś. A to już nie wina wiosny. :mrgreen: U mnie zaś ciepło i piękne słońce. Zaraz idziemy się włóczyć na łąki. :slonko:
Włoczykijka :wink:
Pasuje też powsinoga, choć w tym przypadku bardziej łąkonoga. :D Zaliczyliśmy nową trasę. Nam stuknęło 10 km, a pies zaliczył więcej, bo robił kółka, więc teraz śpi nieżywy na kanapie. To lubię. :slonko:
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: pannaeliza » 21 mar 2016, o 18:08

Wiosennagwiazda pisze:
Pogoda jest iście wiosenna. Jadąc rowerem myślałam, że odpadnie mi z zimna nos. I wiało mi po kostkach :(
pewnie "stopki" :>
Raczej, nie inaczej 8)
Ubralam się adekwatnie do pory roku. W końcu wiosna :slonko:
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
czerwieniczern
Posty: 3
Rejestracja: 23 mar 2016, o 12:23

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: czerwieniczern » 25 mar 2016, o 12:40

Bezapelacyjnie wygrała dziś świadomość, że we własnym em wreszcie mogę w święta na szybach oglądać nosy swoich psów i nikt mi nie wciśnie do ręki szmaty i płynu do mycia okien :slonko:

Obrazek
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: pannaeliza » 26 mar 2016, o 18:32

No dobra. Wypiekłam dwa mazurki, brownie z buraka i 50 muffinek, zrobilam dwie sałatki, upieklam (o zgrozo!) schab i zrobilam żur oraz ogarnęłam 30 jaj w majonezie lub faszerowanych. Mam najtolerancyjniejszych rodziców ever, śniadanie zjemy z moją siostrą i jej dziewczyną a wieczorem przyjedzie moja dziewczyna i do poniedziałku zostaniemy u moich rodziców. Tak sobie myślę, że to zahacza już o rodzinę patologiczną 8)

W związku z tym, że się nasprzątałam i nagotowałam i zawiesilam dietę na dwa dni, Idę na piwo!
Wesołych świąt paniom życzę ;)
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: takeyoudowntown » 15 maja 2016, o 10:13

Ojej, mamy ósme miejsce na Eurowizji.
Trzeci najlepszy wynik w historii Polski, po Górniak i Ich Troje.
Warto było czekać do północy na taką ekscytację, takie emocje.
Najpierw tylko 7 pkt od wszystkich jurorów, a potem byliśmy na 3. miejscu wg widzów i to dzięki nim uzyskaliśmy końcowo ósme miejsce. Duże zaskoczenie też pewnie na Ukrainie, bo nagle z 6 czy 7 miejsca przeskok na 1 i wygrana w konkursie.
Gratulacje, Michał, jestem dumna.
Piękne chwile, już długo czegoś takiego nie czułam :serce:
Be someone who makes you happy
kandr
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 156
Rejestracja: 10 sty 2016, o 15:31

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: kandr » 15 maja 2016, o 11:22

Gratulacje dla Michała :D podbił wiele serc tą piosenką i swoja skromnością :) Wygrana dla Ukriny :) Piekna piosenka,cudowne wykonanie :)
Awatar użytkownika
natsi
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 467
Rejestracja: 26 kwie 2013, o 17:10

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: natsi » 15 maja 2016, o 14:41

Bardzo mieszają z błotek jurorów i wygraną piosenkę.

Ja byłam zachwycona Ukrainą <3 Piękna scenografia, muzyka, tekst, głos. No i nic w tle nie tańczyło czy akrobatykowało...
Awatar użytkownika
pannaeliza
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 969
Rejestracja: 25 cze 2015, o 17:54
Lokalizacja: Wrocław

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: pannaeliza » 25 maja 2016, o 12:04

Ahhh! Spontaniczna zmiana planów i jedziemy jutro na kilka dni nad morze!
A za równo miesiąc czeka nas słoneczna Madera :slonko: :slonko: :slonko:
Z radości nie mogę usiedzieć w pracy :czerwononosyrenifer:
a czy ty wiesz, że czasem bywa tak i tak się zdarza, że kury, koguty zadziobują swe własne jajka i je jedzą?
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: odbicie » 22 cze 2016, o 11:53

Zauważyłyście na YouTube „#ProudToBe” – serduszko w określonych barwach u góry po lewej? To nowa akcja – którą określona grupa społeczna traktuje jako „promocja zboczeń na którą nic nie mogą poradzić” – bo jak nie korzystać z YouTube? No to mają ból tyłka. 8)

Wpływ na akcje miały podobno wydarzenia w Orlando.
Mare
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 603
Rejestracja: 28 sty 2014, o 12:13

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Mare » 22 cze 2016, o 20:02

odbicie pisze:Zauważyłyście na YouTube „#ProudToBe” – serduszko w określonych barwach u góry po lewej? To nowa akcja – którą określona grupa społeczna traktuje jako „promocja zboczeń na którą nic nie mogą poradzić” – bo jak nie korzystać z YouTube? No to mają ból tyłka. 8)

Wpływ na akcje miały podobno wydarzenia w Orlando.
Zauważyłam. Nigdzie nie ukryte, umiejscowione w widocznym miejscu, super. Bardzo ucieszyło mnie to, że YouTube z którego korzysta naprawdę dużo osób, w tym homofoby z naszego kraju, jest "zmuszona" je oglądać. Oby więcej takich akcji. Może niektórym da to do myślenia, że prawa mniejszości seksualnych są prawami ludzi, że dyskryminacja, agresja słowna bardzo szybko przerodzić się może w agresję fizyczną, że może doprowadzić do tragedii takich jak ta, którą było zastrzelenie bawiących się ludzi w klubie w Orlando.
odbicie
super forma
super forma
Posty: 1364
Rejestracja: 29 cze 2010, o 15:13

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: odbicie » 4 lip 2016, o 20:13

Wybory Miss... no, jak kto lubi. W USA w temacie LGBT dzieje się wiele w różnych tematach, więc nie zabrakło zmian także tutaj. 23-letnia Erin O'Flaherty została Miss stanu Missouri, będąc otwarcie - podobno - lesbijką (pierwszy przypadek w 95-letniej historii zabawy w takie wybory). I wystartuje w wyborach ogólnokrajowych.
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/06/ ... 458632.jpg



Było dziś:
4 lipca .Nowoczesna złoży w Kancelarii Sejmu projekt zmian z kodeksie karnym rozszerzający przesłanki przestępstw nienawiści o niepełnosprawność, orientację seksualną, płeć i tożsamość płciową oraz wiek. Tego samego dnia partia Ryszarda Petru organizuje konferencję nt. mowy nienawiści, problematyki przestępstw z uprzedzeń oraz możliwości im przeciwdziałania. Współorganizatorami konferencji są organizacje pozarządowe, w tym Kampania Przeciw Homofobii.
(cytat z KPH)
Awatar użytkownika
takeyoudowntown
super forma
super forma
Posty: 2049
Rejestracja: 3 lis 2014, o 09:19

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: takeyoudowntown » 5 lip 2016, o 09:55

Brawo Kanada!
Premier Kanady, Justin Trudeau bawi się na Paradzie Równości z ludźmi LGBT
https://www.facebook.com/JustinPJTrudea ... =2&theater
O to chodzi :slonko:
Be someone who makes you happy
ODPOWIEDZ