Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Cafe dla wszystkich
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: malina_grey » 5 paź 2017, o 13:51

gimmeeverything pisze:
malina_grey pisze: No, ale zobacz ile zaoszczędzicie na niejedzeniu na mieście i w nocy :D
no ale zobacz, jak zbiednieje nasz znajomy Turek tudzież pobliska stacja benzynowa :czerwononosyrenifer:
Wyobraź sobie, źe byłam na śniadaniu i zastanawialam się nad postem, i:
- ogólnie uwaźam, źe ta sytuacja ma same +. Twoja dziewczyna nadal wygląda jak milion dolarów i do tego ma czyste płuca
Ty masz więcej ruchu ( choć po postach, w których czasem wspomnisz o trybie źycia to widać, źe ruchu Ci nie brakuje. Jesteś flexible - przynajmniej językowo :lol: ) i nie gnijesz w wyrze. Macie więcej siana, bo nie wydajecie na fajki dziewczyny i na nocne kebaby. Nie jecie zbyt często niezdrowo.
Jedynym poszkodowanym jest pan Kebab, no i ew.budżet państwa ( akcyza na fajki ). Ale jeśli lubicie pana Kebaba, to moźecie np.zrobic imieniny u niego i nas wszystkie zaprosic O!
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: gimmeeverything » 5 paź 2017, o 17:34

malina_grey pisze: Wyobraź sobie, źe byłam na śniadaniu i zastanawialam się nad postem, i:
- ogólnie uwaźam, źe ta sytuacja ma same +. Twoja dziewczyna nadal wygląda jak milion dolarów i do tego ma czyste płuca
Ty masz więcej ruchu ( choć po postach, w których czasem wspomnisz o trybie źycia to widać, źe ruchu Ci nie brakuje. Jesteś flexible - przynajmniej językowo :lol: ) i nie gnijesz w wyrze. Macie więcej siana, bo nie wydajecie na fajki dziewczyny i na nocne kebaby. Nie jecie zbyt często niezdrowo.
Jedynym poszkodowanym jest pan Kebab, no i ew.budżet państwa ( akcyza na fajki ). Ale jeśli lubicie pana Kebaba, to moźecie np.zrobic imieniny u niego i nas wszystkie zaprosic O!
ja tam nie wiem, co się dziś znalazło w Twoim porannym menu, ale albo posiłek był zbyt ciężki, albo kawa zbyt słaba - co w wolnym tłumaczeniu oznacza mniej więcej, że dobra kondycja finansowa poczciwego Onura nie jest dla nas aż takim priorytetem :D
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: malina_grey » 5 paź 2017, o 19:44

gimmeeverything pisze:
malina_grey pisze: Wyobraź sobie, źe byłam na śniadaniu i zastanawialam się nad postem, i:
- ogólnie uwaźam, źe ta sytuacja ma same +. Twoja dziewczyna nadal wygląda jak milion dolarów i do tego ma czyste płuca
Ty masz więcej ruchu ( choć po postach, w których czasem wspomnisz o trybie źycia to widać, źe ruchu Ci nie brakuje. Jesteś flexible - przynajmniej językowo :lol: ) i nie gnijesz w wyrze. Macie więcej siana, bo nie wydajecie na fajki dziewczyny i na nocne kebaby. Nie jecie zbyt często niezdrowo.
Jedynym poszkodowanym jest pan Kebab, no i ew.budżet państwa ( akcyza na fajki ). Ale jeśli lubicie pana Kebaba, to moźecie np.zrobic imieniny u niego i nas wszystkie zaprosic O!
ja tam nie wiem, co się dziś znalazło w Twoim porannym menu, ale albo posiłek był zbyt ciężki, albo kawa zbyt słaba - co w wolnym tłumaczeniu oznacza mniej więcej, że dobra kondycja finansowa poczciwego Onura nie jest dla nas aż takim priorytetem :D
Gimm, ok.możecie zrobić mini imieninki :D - dla paru gości, Ciebie i Twojej dziewczynki :czerwononosyrenifer:
Nie, na śniadanie ( właściwie w porze lunchu ) były dwie skibki ( kromki ) chleba z żółtym serem i z pomidorem. Banan. Kawa (dość mocna - jeśli pijasz kawę na Orlenie, to mniej więcej takiej tęgości )
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: gimmeeverything » 5 paź 2017, o 21:45

malina_grey pisze: Gimm, ok.możecie zrobić mini imieninki :D - dla paru gości, Ciebie i Twojej dziewczynki :czerwononosyrenifer:
ja Cię kręcę! :twisted: jeszcze chwila - i skrzykniemy się na grilla :czerwononosyrenifer:
Nie, na śniadanie ( właściwie w porze lunchu ) były dwie skibki ( kromki ) chleba z żółtym serem i z pomidorem. Banan. Kawa (dość mocna - jeśli pijasz kawę na Orlenie, to mniej więcej takiej tęgości )

pozwolę sobie zauważyć, malino_, że Twoja apetyczna wyliczanka kwalifikuje się już raczej do działów traktujących o wszelakiej konsumpcji = gdzieś między kuchnią i alkową (banan. niby zwykły owoc - a zawsze ciut kontrowersyjny) :mrgreen:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: malina_grey » 6 paź 2017, o 01:02

gimmeeverything pisze:
malina_grey pisze: Gimm, ok.możecie zrobić mini imieninki :D - dla paru gości, Ciebie i Twojej dziewczynki :czerwononosyrenifer:
ja Cię kręcę! :twisted: jeszcze chwila - i skrzykniemy się na grilla :czerwononosyrenifer:
Nie, na śniadanie ( właściwie w porze lunchu ) były dwie skibki ( kromki ) chleba z żółtym serem i z pomidorem. Banan. Kawa (dość mocna - jeśli pijasz kawę na Orlenie, to mniej więcej takiej tęgości )

pozwolę sobie zauważyć, malino_, że Twoja apetyczna wyliczanka kwalifikuje się już raczej do działów traktujących o wszelakiej konsumpcji = gdzieś między kuchnią i alkową (banan. niby zwykły owoc - a zawsze ciut kontrowersyjny) :mrgreen:
Nie, nie Gimm grill(a) choć pięknie Ci się rymuje do chwila to już nie - chodziło wszak o wspomożenie pana Kebaba, po utracie dochodów, bo Ty się lenisz (po) nocach :D
I tak dobrze, że ten chlebek był z pomidorem a nie ogórkiem, bo byłoby ciut więcej kontrowersji - tak na dwie nóżki ( a co pomiędzy ? :cool: )
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: gimmeeverything » 6 paź 2017, o 12:02

malina_grey pisze: Nie, nie Gimm grill(a) choć pięknie Ci się rymuje do chwila to już nie - chodziło wszak o wspomożenie pana Kebaba, po utracie dochodów, bo Ty się lenisz (po) nocach :D
ogólnie jestem pod wrażeniem = niewiele kobiet wobec mnie tak (nad)używa słowa "nie" - i teraz coś mną jakby targa (szczególnie gdy wychodzę zapalić) :D -
tak czy owak mój osobisty milion dolarów jest lekko rozczarowany (wiesz - lubi być podziwiany :wink: )
I tak dobrze, że ten chlebek był z pomidorem a nie ogórkiem, bo byłoby ciut więcej kontrowersji - tak na dwie nóżki ( a co pomiędzy ? :cool: )
a bo ja wiem? - gwóźdź...? drzazga...? sprężyna...? :twisted:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Awatar użytkownika
bejbiska
Posty: 2
Rejestracja: 6 paź 2017, o 12:40
Lokalizacja: Jasło

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: bejbiska » 6 paź 2017, o 12:46

Witajcie kochanie! Dołączyłam do was, ponieważ nie znalazłam tak ciekawego forum jak te. W końcu słoneczko wyszło, ale ten wiatr i temperatura grrrrr.. Mimo tego, pozytywnie patrzę w przyszłość.
...
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: malina_grey » 6 paź 2017, o 19:26

gimmeeverything pisze:
malina_grey pisze: Nie, nie Gimm grill(a) choć pięknie Ci się rymuje do chwila to już nie - chodziło wszak o wspomożenie pana Kebaba, po utracie dochodów, bo Ty się lenisz (po) nocach :D
ogólnie jestem pod wrażeniem = niewiele kobiet wobec mnie tak (nad)używa słowa "nie" - i teraz coś mną jakby targa (szczególnie gdy wychodzę zapalić) :D -
tak czy owak mój osobisty milion dolarów jest lekko rozczarowany (wiesz - lubi być podziwiany :wink: )
I tak dobrze, że ten chlebek był z pomidorem a nie ogórkiem, bo byłoby ciut więcej kontrowersji - tak na dwie nóżki ( a co pomiędzy ? :cool: )
a bo ja wiem? - gwóźdź...? drzazga...? sprężyna...? :twisted:
Gimm, skoro coś Tobą jakby targa ( szczególnie gdy wychodzisz zapalić ), to może Ty przeziębiona jesteś = załóż może na się jakiś polarek, bo ja nie wiem, czy Ty w czasie tego wychodzenia :cool: to aby kompletnie ubrana jesteś ? :D
Jestem wręcz pewna, że Twój osobisty milion dolarów jest przez Ciebie podziwiany, jak również Ty jesteś podziwiana przez osobisty ( Twój, a jakże ) milion dolarów :)
Nie, nie Gimm :twisted: między nóżkami jest coś mięciutkiego, milutkiego a już na pewno ekscytującego. I na pewno nie jest to - gwóźdź...( chyba, źe do trumny ), drzazga.... ( chyba, że w sercu ), ani sprężyna...( chyba, że do raju ). :mrgreen:
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: gimmeeverything » 7 paź 2017, o 13:13

malina_grey pisze: Gimm, skoro coś Tobą jakby targa ( szczególnie gdy wychodzisz zapalić ), to może Ty przeziębiona jesteś = załóż może na się jakiś polarek, bo ja nie wiem, czy Ty w czasie tego wychodzenia :cool: to aby kompletnie ubrana jesteś ? :D
spox - zawsze mam szczelne wdzianko elastyczne (a przy okazji higieniczne) :D

Jestem wręcz pewna, że Twój osobisty milion dolarów jest przez Ciebie podziwiany, jak również Ty jesteś podziwiana przez osobisty ( Twój, a jakże ) milion dolarów :)
żremy się jak Ixi z Domestosem :czerwononosyrenifer:

Nie, nie Gimm :twisted: między nóżkami jest coś mięciutkiego, milutkiego a już na pewno ekscytującego.
= można się wbijać jak woda w gąbkę :twisted:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: jasandra » 23 paź 2017, o 01:00

... bo wczorajszy dzień był okropny, a dziś lepiej być nie może!
Wkraczamy w tydzień śpiewająco i z pełną energią. :sing: :slonko:
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: malina_grey » 23 paź 2017, o 01:21

jasandra pisze:... bo wczorajszy dzień był okropny, a dziś lepiej być nie może!
Wkraczamy w tydzień śpiewająco i z pełną energią. :sing: :slonko:
I tego Ci z całego serca życzę :)
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: osiol » 23 paź 2017, o 16:03

Minęły 3 tygodnie odkąd pojawił się u nas Harry. Początkowo rzucał się na wodę jakby nigdy więcej miał jej nie dostać. Wypijał całą miskę, nawet jeśli przed chwilą wypił już jedną. Pił tyle ile było. A także z każdej kałuży również się dopijał. Teraz potrafi się napić i odejść od miski, wie że woda będzie tam na niego czekać. W piątek zabrałyśmy go na plac zabaw dla psów, z początku bardzo się stresowałyśmy, bo różnie reagował na inne psy, ale potem wiedziałyśmy że to był dobry pomysł. Poznał jedną psią, młodziutką dziewczynkę - wygłupiał się z nią: przewroty, zapasy, skoki przez siebie, bieganie. Podobało mu się :) Zdał też wtedy test zaufania - mimo że był zaaferowany zabawą i obecnością innych psów - grzecznie przychodził na wołanie. Głównym problemem jest jego lęk separacyjny, ale z tym też sobie poradzimy :) Fajnie że go znalazłyśmy :)
Nasze futrzaki: http://drive.google.com/file/d/0B5OD14w ... hoMkk/view
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 23 paź 2017, o 21:09

osiol pisze:Minęły 3 tygodnie odkąd pojawił się u nas Harry. Początkowo rzucał się na wodę jakby nigdy więcej miał jej nie dostać. Wypijał całą miskę, nawet jeśli przed chwilą wypił już jedną. Pił tyle ile było. A także z każdej kałuży również się dopijał. Teraz potrafi się napić i odejść od miski, wie że woda będzie tam na niego czekać. W piątek zabrałyśmy go na plac zabaw dla psów, z początku bardzo się stresowałyśmy, bo różnie reagował na inne psy, ale potem wiedziałyśmy że to był dobry pomysł. Poznał jedną psią, młodziutką dziewczynkę - wygłupiał się z nią: przewroty, zapasy, skoki przez siebie, bieganie. Podobało mu się :) Zdał też wtedy test zaufania - mimo że był zaaferowany zabawą i obecnością innych psów - grzecznie przychodził na wołanie. Głównym problemem jest jego lęk separacyjny, ale z tym też sobie poradzimy :) Fajnie że go znalazłyśmy :)
Nasze futrzaki: http://drive.google.com/file/d/0B5OD14w ... hoMkk/view
Wszystkiego dobrego!
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: gimmeeverything » 23 paź 2017, o 23:37

osiol pisze: Minęły 3 tygodnie odkąd pojawił się u nas Harry. Początkowo rzucał się na wodę jakby nigdy więcej miał jej nie dostać. Wypijał całą miskę, nawet jeśli przed chwilą wypił już jedną. Pił tyle ile było. A także z każdej kałuży również się dopijał. Teraz potrafi się napić i odejść od miski, wie że woda będzie tam na niego czekać. W piątek zabrałyśmy go na plac zabaw dla psów, z początku bardzo się stresowałyśmy, bo różnie reagował na inne psy, ale potem wiedziałyśmy że to był dobry pomysł. Poznał jedną psią, młodziutką dziewczynkę - wygłupiał się z nią: przewroty, zapasy, skoki przez siebie, bieganie. Podobało mu się :) Zdał też wtedy test zaufania - mimo że był zaaferowany zabawą i obecnością innych psów - grzecznie przychodził na wołanie. Głównym problemem jest jego lęk separacyjny, ale z tym też sobie poradzimy :) Fajnie że go znalazłyśmy :)
Nasze futrzaki: http://drive.google.com/file/d/0B5OD14w ... hoMkk/view
:ok:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: malina_grey » 24 paź 2017, o 19:54

osiol pisze:Minęły 3 tygodnie odkąd pojawił się u nas Harry. Początkowo rzucał się na wodę jakby nigdy więcej miał jej nie dostać. Wypijał całą miskę, nawet jeśli przed chwilą wypił już jedną. Pił tyle ile było. A także z każdej kałuży również się dopijał. Teraz potrafi się napić i odejść od miski, wie że woda będzie tam na niego czekać. W piątek zabrałyśmy go na plac zabaw dla psów, z początku bardzo się stresowałyśmy, bo różnie reagował na inne psy, ale potem wiedziałyśmy że to był dobry pomysł. Poznał jedną psią, młodziutką dziewczynkę - wygłupiał się z nią: przewroty, zapasy, skoki przez siebie, bieganie. Podobało mu się :) Zdał też wtedy test zaufania - mimo że był zaaferowany zabawą i obecnością innych psów - grzecznie przychodził na wołanie. Głównym problemem jest jego lęk separacyjny, ale z tym też sobie poradzimy :) Fajnie że go znalazłyśmy :)
Nasze futrzaki: http://drive.google.com/file/d/0B5OD14w ... hoMkk/view
Fajne psiaki. Harry, to ten czarny na 1 planie ? A ten bursztynowy z tyłu ? ( Bursztynek podobny do mojej znajdy Leny - ale Lenka znalazła 2 lata temu dom w Poznaniu )
Awatar użytkownika
osiol
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 2192
Rejestracja: 17 sty 2006, o 00:00
Lokalizacja: znów gdzieś tam ;)

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: osiol » 24 paź 2017, o 21:23

To nasza staruszka - Kłopot. Ma 12 lat i jest psem doskonałym :) Dzisiaj przyszedł dla niej wózek (przyczepka rowerowa którą można prowadzić jak wózek). Prezent na jutrzejszy Dzień Kundelka :) Ma tylko 3 łapki (pies nie wózek) więc dłuższe spacery są dla niej bardzo męczące. A ona nadal chce łazić :) Teraz już nie będą <3
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: malina_grey » 25 paź 2017, o 01:31

osiol pisze:To nasza staruszka - Kłopot. Ma 12 lat i jest psem doskonałym :) Dzisiaj przyszedł dla niej wózek (przyczepka rowerowa którą można prowadzić jak wózek). Prezent na jutrzejszy Dzień Kundelka :) Ma tylko 3 łapki (pies nie wózek) więc dłuższe spacery są dla niej bardzo męczące. A ona nadal chce łazić :) Teraz już nie będą <3
Tak, psy, które są kochane mają ogromną wolę życia i bycia aktywnym. To teraz panna Kłopot będzie jeździć na wózeczku, jak księżniczka, a jak jej się zachce, to pospaceruje :*
Wszystkiego dobrego dla Was i Waszych psiaków
malina_grey
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 894
Rejestracja: 19 paź 2016, o 22:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: malina_grey » 25 paź 2017, o 19:22

Kochane, ponieważ dzisiaj jest Dzień Kundelka <3 ,pozwolę sobie na off topic.
W moim domu tymczasowym 11 psów ( 10 suczek i 1 pies ) czeka na swoje własne domy i swoich własnych opiekunów :papa: :papa:
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 29 lis 2017, o 23:20

Lubię kiedy kobieta...
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: jasandra » 8 gru 2017, o 23:04

Przeczytałam właśnie ciekawe przemówienie: https://oko.press/donald-tusk-przyznaje ... am-europe/ . Przemówienie polityka, owszem, i to polityka, o którym słyszałam, że nie jest najmilszym człowiekiem. Ale dyplomatą jest dobrym (jak się patrzy na polskie wymachiwanie szabelką, czy też warcholstwo), do tego najwyraźniej człowiekiem, któremu nieobce są wartości kulturalne. Że się zgadzam z tym manifestem (choć części może się wydać snobistyczny), to się dzielę. Oby to przyniosło jakieś dobro przyszłym pokoleniom! Wiecie, to jest inkluzywne myślenie, więc trochę nie rozumiem, skąd wobec niego taka wrogość (tego myślenia)- tylko brak edukacji czy też raczej: zła edukacja?
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Alpha » 10 gru 2017, o 00:51

Hej Dziewczęta, mam newsa, no po prostu chcę podzielić się z Wami radością moją i Alfa_Omegi. W sierpniu bierzemy ślub. W Szkocji. :pilka: :cool: :-P :aniolek:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
dobranocka14
super forma
super forma
Posty: 2580
Rejestracja: 22 gru 2013, o 22:15

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: dobranocka14 » 10 gru 2017, o 08:22

Alpha pisze:Hej Dziewczęta, mam newsa, no po prostu chcę podzielić się z Wami radością moją i Alfa_Omegi. W sierpniu bierzemy ślub. W Szkocji. :pilka: :cool: :-P :aniolek:
Gratulacje!
Zgody, miłości i zrozumienia :kwiatek: :slonko:
moja_alchemia
super forma
super forma
Posty: 4600
Rejestracja: 27 lis 2007, o 00:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: moja_alchemia » 10 gru 2017, o 08:35

Alpha pisze:Hej Dziewczęta, mam newsa, no po prostu chcę podzielić się z Wami radością moją i Alfa_Omegi. W sierpniu bierzemy ślub. W Szkocji. :pilka: :cool: :-P :aniolek:
Cieszymy się razem z Wami :slonko:
Zastanawia tylko, dlaczego trzeba aż do Szkocji jechać, żeby wziąć ślub. Chyba, że tam jest tak ładnie, że warto to ważne wydarzenie mieć właśnie tam :scratch:
Awatar użytkownika
Lexus-1980
super forma
super forma
Posty: 1015
Rejestracja: 1 lip 2016, o 21:17

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Lexus-1980 » 10 gru 2017, o 09:17

Alpha pisze:Hej Dziewczęta, mam newsa, no po prostu chcę podzielić się z Wami radością moją i Alfa_Omegi. W sierpniu bierzemy ślub. W Szkocji. :pilka: :cool: :-P :aniolek:
Gratulacje i wiele szczęścia :ok:
__________________________________________________
Praw­dzi­wa Ko­bieta, jest nies­kończoną tajemnicą
jasandra
super forma
super forma
Posty: 1755
Rejestracja: 23 sty 2014, o 18:24

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: jasandra » 10 gru 2017, o 11:16

moja_alchemia pisze:
Alpha pisze:Hej Dziewczęta, mam newsa, no po prostu chcę podzielić się z Wami radością moją i Alfa_Omegi. W sierpniu bierzemy ślub. W Szkocji. :pilka: :cool: :-P :aniolek:
Cieszymy się razem z Wami :slonko:
Zastanawia tylko, dlaczego trzeba aż do Szkocji jechać, żeby wziąć ślub. Chyba, że tam jest tak ładnie, że warto to ważne wydarzenie mieć właśnie tam :scratch:
Super! No wiesz, skoro nie można w Polsce, to też bym sobie wybrała jakieś ładne miejsce :P
Awatar użytkownika
ImaSumak
super forma
super forma
Posty: 4354
Rejestracja: 29 paź 2014, o 00:07

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ImaSumak » 10 gru 2017, o 14:16

Alpha pisze:Hej Dziewczęta, mam newsa, no po prostu chcę podzielić się z Wami radością moją i Alfa_Omegi. W sierpniu bierzemy ślub. W Szkocji. :pilka: :cool: :-P :aniolek:
Wszystkiego dobrego!
Lubię kiedy kobieta...
Awatar użytkownika
ama
super forma
super forma
Posty: 2783
Rejestracja: 7 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: z daleka

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: ama » 10 gru 2017, o 23:34

ImaSumak pisze:
Alpha pisze:Hej Dziewczęta, mam newsa, no po prostu chcę podzielić się z Wami radością moją i Alfa_Omegi. W sierpniu bierzemy ślub. W Szkocji. :pilka: :cool: :-P :aniolek:
Wszystkiego dobrego!
Gratulacje i szczęścia życzę :kwiatek: :aniolek:
Ludzi coraz więcej, a człowieka coraz mniej.
Edward Stachura, Siekierezada
Awatar użytkownika
Alpha
super forma
super forma
Posty: 3548
Rejestracja: 9 cze 2012, o 22:00

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Alpha » 11 gru 2017, o 00:23

Dziękujemy :lol:
..życie jest wierzchowcem, który nie znosi tchórzliwego jeźdźca
Awatar użytkownika
gimmeeverything
super forma
super forma
Posty: 4848
Rejestracja: 25 lut 2012, o 16:14
Lokalizacja: ha-ha-Hardcorowo :)

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: gimmeeverything » 11 gru 2017, o 14:35

Alpha pisze: Hej Dziewczęta, mam newsa, no po prostu chcę podzielić się z Wami radością moją i Alfa_Omegi. W sierpniu bierzemy ślub. W Szkocji. :pilka: :cool: :-P :aniolek:
najlepszego! :toast:
...i nawet jak upadnę, to wstanę - a wtedy TY masz przejebane :twisted:
Motyl9
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 333
Rejestracja: 13 kwie 2012, o 23:20
Lokalizacja: z całkiem niedaleka

Re: Tu się dzielimy pozytywnymi emocjami :)

Post autor: Motyl9 » 11 gru 2017, o 19:11

Alpha pisze:Hej Dziewczęta, mam newsa, no po prostu chcę podzielić się z Wami radością moją i Alfa_Omegi. W sierpniu bierzemy ślub. W Szkocji. :pilka: :cool: :-P :aniolek:

Gratulacje i wielu wspólnie spędzonych lat w szczęściu i miłości :)
W życiu są wzloty i upadki
Jeśli ich nie ma znaczy, że nie żyjesz
ODPOWIEDZ