Kluby branżowe....

Cafe dla wszystkich
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
małakicia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 792
Rejestracja: 24 paź 2003, o 00:00
Lokalizacja: Ruda Śląska

Kluby branżowe....

Post autor: małakicia » 6 lut 2005, o 19:20

Miałam okazje być wczoraj w pewnym klubie branżowym. Rzadko tam bywam, ale bywam. Niestety rozczarowałm sie strasznie i moja noga już tam nie postanie. A dlaczego? Otóż to, podrywali mnie faceci heterycy!!!!! Czy oni wszędzie muszą przebywac? Musiałam każdemu dać kosza!
A parkiet - hm, pełno dziewczyn i chłopaków, ktorzy to przez cała noc nie schodzili z parkietu. I kogo ja tam miałam niby poznać, pogadac? Ech, po takim całonocnym pobycie w takim lokalu, mam tylko jeden obraz, zaciera sie klimat w tych lokalach jako branżowy. Owszem były tam osoby les& gej ale zazwyczaj w parach.
Co sądzicie o takich pubach nam przyjaznych? Czy tylko moje jest takie odczucie, czy faktycznie w tych lokalach musi panowac, techno, seks, i nic poza tym?? Jestem rozczarowana, bo chciałam po prostu z kimś pogadać w realu, pośmiać się , potanczyc, niestety, widok mnie przerastał. Moze przesadzam, moze w innych miastach wyglada inaczej. Ale ogólnie mam mieszane uczucia czy te kluby są nam przyjazne. Głośna muzyka techno, piwo co drugi ma w rece, dziewczyny przysypiajace na stołach... ech szkoda gadac...
Osobiscie mam zły wizerunek klubów branżowych. Co sądzicie o nich?
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 6 lut 2005, o 19:35

Malakicia- nie rozumiem o co Ci tak naprawde chodzi..... to ze piwo tzn ze juz nieprzyjazne kluby? co ci tam najbardziej przeszkadzalo?
Awatar użytkownika
małakicia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 792
Rejestracja: 24 paź 2003, o 00:00
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: małakicia » 6 lut 2005, o 19:54

doominika pisze:Malakicia- nie rozumiem o co Ci tak naprawde chodzi..... to ze piwo tzn ze juz nieprzyjazne kluby? co ci tam najbardziej przeszkadzalo?
Już odpowiadam
A więc , moim zdaniem nie ma tam takiego klimatu (ale tu sie odnosze tylko i wyłącznie do jednego z klubu) Jest pełno młodocianych osobek , jakich pełno na normalnych dyskotekach, gdzie sie pije piwo i zalicza.
No coz ja podaje tylko przykłąd , który zaobserwowałam.. Po wizerunku " kobiet tanczacych pijacych i ledwo co widzacych parkiet" mam mieszane uczucie . A dodam , ze wiekszosci ośob tam przebywajacych to hetero, les, gej sporadycznie . A jak juz to "paczka " znajomych.
Owszem alhokol jest dla ludzi ale z umiarem.
Wiem , ze są inne lokale, bardziej sympatyczne, al eten miałam pod nosem. No coz mam nadzieje tylko , ze w innych miastach wyglada to całkiem inaczej.
No ale zeby nie było , że tak najeżdzam najbardziej cenionym według mnie jest klub na ślasku " Intanco"owszem , takich klubów życzyłabym sobie jak najwiecej. Ale to tylko moje życzenia. Mam nadzieje, ze choć troszke przybliżyłam moje zwątpienie. Pozdrawiam Doominka.
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 6 lut 2005, o 20:12

malakicia - to ja Cie zapraszam do Londynu- jest tu mnostwo branzowych klubow, dyskotek i innych ciekawych miejsc.... wlasnie nabralam ochoty aby wyskoczyc do pubu gdzie tylko dziewczyny wpuszczaja wiec nawet zadnego geja plci meskiej nie uswiadczysz :wink: - a brak mi jakos towarzystwa- wiec czekam na ciebie :lol:
Awatar użytkownika
małakicia
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 792
Rejestracja: 24 paź 2003, o 00:00
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: małakicia » 6 lut 2005, o 20:22

doominika pisze:wlasnie nabralam ochoty aby wyskoczyc do pubu gdzie tylko dziewczyny wpuszczaja wiec nawet zadnego geja plci meskiej nie uswiadczysz :wink: - a brak mi jakos towarzystwa- wiec czekam na ciebie :lol:
Nie omieszakam zaproszenia przepuścić 8) ale póki co narazie nie moge do Londynu. Wiec moze kiedys 8)
Zaproszenie przyjęte, jakby co to jesteśmy umówione w celu spotkania towarzyskiego .
Obecnie to aż Tobie zazdroszcze , no coz co kraj to inne obyczaje.
Pozdrawiam goraco. Trzymaj sie cieplutko Doominika. 8)
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 7 lut 2005, o 12:46

doominika pisze:malakicia - to ja Cie zapraszam do Londynu- jest tu mnostwo branzowych klubow, dyskotek i innych ciekawych miejsc.... wlasnie nabralam ochoty aby wyskoczyc do pubu gdzie tylko dziewczyny wpuszczaja wiec nawet zadnego geja plci meskiej nie uswiadczysz :wink: - a brak mi jakos towarzystwa- wiec czekam na ciebie :lol:
Doominiko... To moze ja z Toba pojde? Bo jak bede wracac do Polski, to mam pare godzin czekania na autobus w Londynie :D
P.S. Boski avatarek!!!
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
doominika
super forma
super forma
Posty: 2912
Rejestracja: 14 paź 2004, o 00:00
Lokalizacja: Londyn

Post autor: doominika » 7 lut 2005, o 20:00

zapraszam :-P
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 8 lut 2005, o 11:14

Skorzystam, mozesz byc pewna.
To jestesmy umowione :D
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
mgdln
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 250
Rejestracja: 11 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: włocławek

Post autor: mgdln » 9 maja 2005, o 08:51

ja mam pewien problem z klubami branzowymi.
mowi sie ze w klubach ogolnodostepnych jest za duzo heterykow. ale prawde mowiac do klubow branzowych "z ograniczonym dotepem" to ja nie mam wstepu, bo nie mam znajomych z ktorymi moglabym w takie miejsca wejsc, bo juz przy drzwiach sprawdza ci ktos czy cie zna czy nie. jak tak-wchodzisz, jak nie- do widzenia, a raczej zegnam pania.
gdyby nie kolega-gej kilka lat temu to nigdy bym do takiego klubu nie weszla.a ze z kolegą kontakt sie urwal to znow nie mam wstepu do knajpek branzowych.
basta.
ktos ma jakies zdanie w tej kwestii?
"Życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz na co trafisz..."
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 9 maja 2005, o 09:06

Trudno mi uwierzyc,ze w klubach branzowych jest duzo heterykow.Oni maja swoje miejsce.I to ile.Razniej jednak wejsc z kims zajomym.Na ogol wpadaja grupki znajomych.Kiedys bylysmy w jednym takim klubie.Podobalo sie, lecz za czesto nie mozemy.A ze jest ochrona to chyba dobrze. :)
Awatar użytkownika
mgdln
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 250
Rejestracja: 11 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: włocławek

Post autor: mgdln » 9 maja 2005, o 09:48

ne zrozumialas.
ochrona ma za zadanie ochraniac jak wskazuje na to nazwa, a wklubach z ograniczonym dostepem ochrona czesto nie wpuszcza ludzi ktorych nie zna, bez wzgledu na to czy to heterycy, les czy gej. kogo w takim razie chroni ochrona?starych znajomych?ja baaardzo rzadko chodze do klubow jakichkolwiek, ale czasami mam na to ochote i wtedy nie jestem wpuszczona, bo nikt mnie nie zna.
to pytam, jak, do jasnej cho...y (przepraszam ale to jest tu niezbedne), maja mnie poznac? przez kratke? a moze przez okno?
chyba wlasnie z tej przyczyny tak rzadko gdziekolwiek wychodze...
"Życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz na co trafisz..."
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 9 maja 2005, o 10:03

Przyznaje ze jestes w nieciekawej sytuacji,chcesz wejsc a nie wpuszczaja.
Teraz wpadl mi pomysl do glowy,moze jakis drobiazg (branzowy),cokolwiek,co kojarzy sie z nami.
Awatar użytkownika
mgdln
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 250
Rejestracja: 11 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: włocławek

Post autor: mgdln » 9 maja 2005, o 10:16

moze transparenty.
mam wrazenie, ze to niedlugo bedzie w modzie ( o ile jeszcze nie jest ).
albo tatuaz na czole "jestem les, bi czy gejem".
albo jak pare lat temu w naszym kraju w sklepach : wejscie na kartki.
"Życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz na co trafisz..."
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 9 maja 2005, o 10:30

mgdln,nie chce ciebie martwic,ale jak na razie musisz wstrzymac sie z wejsciem do klubu :( chyba ze ktos ma jeszcze inny pomysl aby ci pomoc :)
Awatar użytkownika
mgdln
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 250
Rejestracja: 11 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: włocławek

Post autor: mgdln » 9 maja 2005, o 10:38

nie spieszy mi sie , a poza tym juz przywyklam, ze rzadko bywam, wiec chyba rozumiesz.
na razie jak nie zdzialam czegos spontanicznie to mam prace i szkole do konca czerwca wiec na nadmiar czasu nie narzekam.
walcze na przyszlosc i z przekonania , ze cos sie odmieni...
mozliwe to, czy zludne nadzieje?
"Życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz na co trafisz..."
Awatar użytkownika
Frida2
super forma
super forma
Posty: 1276
Rejestracja: 18 kwie 2005, o 00:00
Lokalizacja: ze swojego nikąd...

Post autor: Frida2 » 9 maja 2005, o 10:49

Jestem przekonana,ze wszystko ulozy sie zgodnie z twoimi zamiarami.Do wakacji troche czasu.Powiem ci ze sama nie weszlambym do klubu. Najczesciej wchodza tam grupami lub w parach,aby pogadac,napic sie na przyklad czegos smacznego, swobodnie pobyc razem :wink: etc
Awatar użytkownika
ryoohki
super forma
super forma
Posty: 1214
Rejestracja: 26 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Norwegia

Post autor: ryoohki » 26 cze 2005, o 23:27

a znacie może jakiś fajny klub branżowy w wawie???
Tell me if I say something that offends you, I may want to offend you with that later
Awatar użytkownika
zielony_beret
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 714
Rejestracja: 16 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zielony_beret » 26 cze 2005, o 23:43

O, widzę, że nie tylko ja szukam w Wawie ;-)
Kilka klubów już znam, ale jakoś żaden na kolana mnie nie rzucił...
pi
super forma
super forma
Posty: 2097
Rejestracja: 25 sie 2004, o 00:00

Post autor: pi » 26 cze 2005, o 23:53

hey,
znajoma chce sie rozejrzec po klubach branzowych w wawie. mozecie cos polecic?

thx
pi
Awatar użytkownika
ona_czyli_ja
super forma
super forma
Posty: 2045
Rejestracja: 6 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Amager

Post autor: ona_czyli_ja » 26 cze 2005, o 23:56

Nie znam sie na klubach branzowych w Wawie, ale uwazam, ze najlepiej jest sprawdzic osobiscie. Wybrac sie z kumpela tu i tam, adresy sa dostepne w internecie i zobaczyc, i ocenic :D
Awatar użytkownika
zielony_beret
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 714
Rejestracja: 16 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zielony_beret » 26 cze 2005, o 23:58

I przeżyć wielki szok, kiedy się wejdzie bez wcześniejszego ostrzeżenia ;-)
Awatar użytkownika
ona_czyli_ja
super forma
super forma
Posty: 2045
Rejestracja: 6 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Amager

Post autor: ona_czyli_ja » 27 cze 2005, o 00:03

zielony_beret pisze:I przeżyć wielki szok, kiedy się wejdzie bez wcześniejszego ostrzeżenia ;-)
A czemu nie 8) Jak przygoda, to przygoda :D
A tak na serio, to jakiego rodzaju szok moze sie przytrafic w takim miejscu? Ze toaleta brudna, albo piwo drogie? Ze chlopaki sie caluja lub barman na dziwny tatuaz? Klub branzowy to taki sam lokal jak kazdy inny 8)
Awatar użytkownika
zielony_beret
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 714
Rejestracja: 16 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zielony_beret » 27 cze 2005, o 00:25

ona_czyli_ja pisze:
zielony_beret pisze:I przeżyć wielki szok, kiedy się wejdzie bez wcześniejszego ostrzeżenia ;-)
A czemu nie 8) Jak przygoda, to przygoda :D
A tak na serio, to jakiego rodzaju szok moze sie przytrafic w takim miejscu? Ze toaleta brudna, albo piwo drogie? Ze chlopaki sie caluja lub barman na dziwny tatuaz? Klub branzowy to taki sam lokal jak kazdy inny 8)
Szok natury estetycznej mi się przytrafił ;-) Wybrałam się kilka lat temu z koleżanką do Paradisu. Najpierw miałyśmy starcie z ochroną, a potem weszłyśmy i zobaczyłyśmy, że jest to, ekhm, mordownia... :roll:
A co do reszty - masz rację, klub branżowy to lokal jak każdy inny.
Awatar użytkownika
czarna86
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 290
Rejestracja: 14 cze 2005, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: czarna86 » 27 cze 2005, o 10:41

ja nigdy nie bylam w takim miejscu ale i tak chetnie wpadne ktoregos pieknego dnia...
" moje życie pełne było przykrych doświadczeń-dlatego dziś na świat przytomnie patrzę "
Awatar użytkownika
zielony_beret
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 714
Rejestracja: 16 sty 2005, o 00:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: zielony_beret » 27 cze 2005, o 10:45

Gdybyś była w środę w okolicach Rasko - zapraszamy ;-)
Awatar użytkownika
Ireth
super forma
super forma
Posty: 9197
Rejestracja: 17 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Ørestad City

Post autor: Ireth » 27 cze 2005, o 11:40

ona_czyli_ja pisze:A czemu nie 8) Jak przygoda, to przygoda :D A tak na serio, to jakiego rodzaju szok moze sie przytrafic w takim miejscu? Ze toaleta brudna, albo piwo drogie? Ze chlopaki sie caluja lub barman na dziwny tatuaz? Klub branzowy to taki sam lokal jak kazdy inny 8)
No, mnie sie przydarzyl szok natury chyba kulturowej, kiedy w "Skandalu" w Katowicach zobaczylam chlopcow uprawiajacych seks oralny przy barze... :? Ale ja moze pruderyjna jestem :oops: .
Nim nasza kolej zdążymy jeszcze
Wspomnieć proroctwa i przepowiednie
Znaki na niebie myśli piwniczne
Które niejedną zabrały noc
Awatar użytkownika
deb-ute
super forma
super forma
Posty: 1328
Rejestracja: 30 lis 2004, o 00:00

Post autor: deb-ute » 27 cze 2005, o 11:46

to co zagladalas trzebabylo dyskretnie odwrocic wzrok :twisted: :twisted:
Awatar użytkownika
ona_czyli_ja
super forma
super forma
Posty: 2045
Rejestracja: 6 cze 2004, o 00:00
Lokalizacja: Amager

Post autor: ona_czyli_ja » 27 cze 2005, o 11:53

No, ale jak sie klub "Skandal" nazywa, to wlasciwie skandaliczne zachowania sa mile widziane :lol:
Awatar użytkownika
Lhamo
super forma
super forma
Posty: 2696
Rejestracja: 22 paź 2004, o 00:00

Post autor: Lhamo » 27 cze 2005, o 11:54

Ireth pisze:
ona_czyli_ja pisze:A czemu nie 8) Jak przygoda, to przygoda :D A tak na serio, to jakiego rodzaju szok moze sie przytrafic w takim miejscu? Ze toaleta brudna, albo piwo drogie? Ze chlopaki sie caluja lub barman na dziwny tatuaz? Klub branzowy to taki sam lokal jak kazdy inny 8)
No, mnie sie przydarzyl szok natury chyba kulturowej, kiedy w "Skandalu" w Katowicach zobaczylam chlopcow uprawiajacych seks oralny przy barze... :? Ale ja moze pruderyjna jestem :oops: .
Obydwoje naraz ,przy barze, hmm...szczególna ekwilibrystyka :P Chyba, że ja tylko wyobrażam sobie jak może taki seks wyglądać, a tak naprawde to nie mam o nim pojęcia. :scratch: :wink:
[i]"Umysł świadomy słuszności śmieje się z kłamstw opinii..."[/i]
Awatar użytkownika
deb-ute
super forma
super forma
Posty: 1328
Rejestracja: 30 lis 2004, o 00:00

Post autor: deb-ute » 27 cze 2005, o 11:56

pani lhamo za bujna wyobraznie chyba mamay? hehehehe :D :D :D
ODPOWIEDZ