Gry komputerowe

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
amazoonka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 694
Rejestracja: 6 sie 2012, o 10:39

Re: Gry komputerowe

Post autor: amazoonka » 11 maja 2013, o 15:58

wilmersdorf pisze: Owszem, najgorsza ze wszystkich części, ALE AC2 to było mistrzostwo i, no niestety, nie udało się producentom przekroczyć tej granicy, którą wyznaczyli ACDwójką. Nienawidziłam tego skakania po drzewach jak małpiszon, akcja nudna i wątpliwa, zabijanie łosi...bicz pliz. Chociaż mechanika bitew morskich cudowna. A że jestem fanatyczką żeglowania to i mi się podobało, bo sterowanie realistyczne. Cieszę się, że zapowiedzieli kolejną część z ojcem Haythama Kenweya jako piratem. No, znowu nie będzie się po czym wspinać, chyba że na bocianie gniazdo, ale o tym sza! Widziałam AC3 Liberation z babeczką jako asasynką. Musi być fajne, ale na PS Vita. Szit.
Samo umiejscowienie w historii tamtej części było fajne. Patrioci, bostońskie picie herbaty, Jurek Waszyngton, Charles Lee (żeby było lepiej Charles Lee, ten mason i templariusz zapisał się nawet na kartach historii Polski)..Like it, mogę błysnąć na maturze z historii.
Nawet nie śmiem się nie zgodzić 8) Chociaż przyznam, że mimo wszystko bardziej urzekł mnie ten klimat renesansowych Włoch, piękne widoki, Florencja, Wenecja, karnawał (jeden z najlepszych momentów) i niesamowicie wciągająca fabuła... miodzio po prostu :D
AC III zaskakiwało w zasadzie tylko w jednym momencie (te panie które grały zapewne się domyślają co mam na myśli) :wink: potem się wlekło niczym Moda na Sukces :roll:
wilmersdorf pisze:Ostatnio (ta, w październiku, to w technice jak sto lat temu) kupiłam nowego lapka z normalną (niezintegrowaną) kartą grafiki 2GB pamięci i szybkim prockiem (i7, śmiga jak marzenie), więc nadrabiam powoli zaległości we wszystkich grach. Skyrimy, Mount&Blady, Battlefieldy, MW, Halo i tak dalej. Nawet Gothic 3. Mój stary komp go nie mógł uciągnąć. Aktualnie czekam na GTA V. Mam nadzieję, że się w końcu doczekam.
To ja dopiero mam w planach kupić sobie gdzieś koło października lapka z i5, grafika może Radeon chociaż wolałabym GeForce. No ale najbardziej będę się przykładać przy wymianie PC, bo chce w niego wpakować Intela i7 trzeciej generacji, nVidia GeForce GTX 650 (chyba że wyjdzie jakieś nowe ciekawe cudeńko), 6 Gb RAM-u (tak na początek), jeszcze się waham przy karcie dźwiękowej i nie wiem co wybrać, to wszystko upakowane na płycie głównej ASUS MAXIMUS V EXTREME (chociaż przy tym też się waham), do tego nowy monitor, głośniki i można grać :twisted:

Na GTA V też czekam, chociaż chyba będę musiała sprawić sobie konsolę, bo zanim to wyjdzie na PC (i to bez jakiś wymagań z kosmosu) to trochę minie :roll:

Skoro tyle was grywa regularnie, to może gra ktoś w CS'a? :cool:
Every word means the same as it's own silence
jakiestampseudo
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 88
Rejestracja: 10 kwie 2013, o 21:45

Re: Gry komputerowe

Post autor: jakiestampseudo » 24 maja 2013, o 14:44

Kto gra w LoLa!? :lol:
I like people, who smile when it's raining. :)
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gry komputerowe

Post autor: Skaterin » 30 maja 2013, o 12:13

Właśnie to miałam pisac. Gra ktoś w League of Legends :D? Na serwerach EUNE lub Rosja 8) ?
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
wilmersdorf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2012, o 15:09

Re: Gry komputerowe

Post autor: wilmersdorf » 2 cze 2013, o 15:28

Ja gram w LoL-a na EUNE! Ale to taka sztuka dla sztuki trochę. Mam konto od września, mozolnie wbijam te poziomy (wczoraj 15!), a z postaci do perfekcji opanowałam Garena...no i nic więcej. Czasami lubię się tak trochę odmóżdżyć i dać mojemu młodszemu bratu, że mnie "pojedzie" 1 na 1. On w to gra nałogowo, rankedy, streamy, złota liga, cuda-niewida...
Purrrfect
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 14 gru 2012, o 02:10

Re: Gry komputerowe

Post autor: Purrrfect » 2 cze 2013, o 19:09

LoL, miłości moja :D ale ja siedzę sobie na EU West ;)
Males
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 66
Rejestracja: 13 mar 2012, o 21:25

Re: Gry komputerowe

Post autor: Males » 2 cze 2013, o 19:18

PokerStars my love :cool:
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gry komputerowe

Post autor: Skaterin » 2 cze 2013, o 21:54

To co, może jakieś nicki się posypią ? ;>
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
wilmersdorf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2012, o 15:09

Re: Gry komputerowe

Post autor: wilmersdorf » 2 cze 2013, o 22:16

Plebs94 huehuehuehuehue
Purrrfect
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 14 gru 2012, o 02:10

Re: Gry komputerowe

Post autor: Purrrfect » 2 cze 2013, o 22:42

Swatina ;) Mam co prawda konto na NA, ale ping boli, więc zrobiłam konto na EU West i tam aktualnie gram. Fajnie było sobie zebrać jakąś grupkę kobitek do rankedów ^^
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gry komputerowe

Post autor: Skaterin » 3 cze 2013, o 15:20

Rankedy tylko i wyłącznie na EUNE ;)
Na West mam nieużywane konto, chyba na 7 lvlu... :D
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
ona_333
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 17
Rejestracja: 6 cze 2013, o 12:42

Re: Gry komputerowe

Post autor: ona_333 » 6 cze 2013, o 13:46

Ja kocham gry komputerowe :) kiedyś to, aż zapalenia spojówek się nabawiłam tyle siedziałam przy komputerze. Ja lubię przeróżne gatunki od strategi przez sportowe po strzelanki :) Najwięcej chyba jednak czasu spędziłam przy GTA San Andreas, Simsach i fifie. Jak się człowiek wciągnie w te gry to kompletnie odrywa się od rzeczywistości i ma wrażenie jest kimś innym... hehe, uwielbiam sobie pograć na komputerze lub konsoli. odstresowuje mnie to bardzo. Obecnie w tygodniu ciężko mi znaleźć czas, aby troche pograć, a wiadomo weekend to przyjaciele, rodzina itd. Jednak czasem robię sobie w sobote maraton przed komputerem cały dzień :) Tylko ja i gta lub hitman. No i jakieś jedzonko oczywiście, żebym z sił nie opadła.
Niektórzy często mówią, że gry to dziecinada, ale wydaje mi się, że to się zmienia, ponieważ my pokolenie komputerów zaczynamy się starzeć (Niestety :() i nadal gramy i grać będziemy. Ja chyba nigdy nie przestane, aż do później starości :D
Tym postem narobiłam sobie ochoty na granie i chyba wrócę do starej gry Blood Ryan :) Polecam bardzo. Wciągające i przerażające. Tylko dla dużych dziewczyn :) A znacie może jakieś fajne strategie? Ja zawsze w Cywilizacje grałam, może ktoś kojarzy.
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gry komputerowe

Post autor: Skaterin » 7 cze 2013, o 12:52

Cywilizacja, jasne, popularny tytuł. Ale jeśli chodzi o strategie, to tylko i wyłącznie Heroes III (opcjonalnie V i VI) :)

AAAA Mam nowego laptopa :D I mam max fps na max detalach na LoLu :D
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
Purrrfect
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 14 gru 2012, o 02:10

Re: Gry komputerowe

Post autor: Purrrfect » 7 cze 2013, o 13:32

Ja za strategiami nie przepadam za bardzo, ale fakt, grywało się w "Hirołsy" III z kolegami na jednym komputerze, piękne czasy :D ja bym mogła jeszcze polecić warcraft'a III, bo mimo, że strategie, to nie jest moja mocna strona, to grało się bardzo przyjemnie :)
Skaterin - gratulacje :D spróbuj sobie jeszcze wyłączyć opcję "wait for vertical sync" (pierwsza zakładka w menu, u mnie video), powinno Ci to jeszcze bardziej odblokować fps'y, mi śmiga często na 300, aż miło się patrzy :D
Awatar użytkownika
Skaterin
super forma
super forma
Posty: 4143
Rejestracja: 12 sie 2006, o 00:00
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Gry komputerowe

Post autor: Skaterin » 7 cze 2013, o 21:38

Moj skok byl z 15 do 60 na razie i trudno mi oczy przyzwyczaić :P Także myślę, że z większą ilością jeszcze z tydzień poczekam :)
"ciebie bym nie chciala nawet gdybys byla noblistka o urodzie miss swiata." crystall, 14/10/2010
vistula
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 1 cze 2013, o 17:08

Re: Gry komputerowe

Post autor: vistula » 11 cze 2013, o 13:29

Gra ktoś w SWTOR? :D
Furia color de amor
amor color de olvido

-Luis Cernuda
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 13 cze 2013, o 10:34

W SWOTOR'a planuję zagrać w bliższej niż dalszej przyszłości jak tylko przejdę Dragon Age 2, który ostatnio kupiłam, żeby sprawdzić o co ludziom chodziło z tym całym hejtem wokół gry. Wcześniej będę sobie musiała odświeżyć DA:O dla przypomnienia fabuły.

Ostatnio odbywały się (i chyba jeszcze się odbywają) targi E3. Trzy gry przyciągnęły moją uwagę:
- teaser DA3 http://www.youtube.com/watch?v=SpEsgxlZ ... r_embedded
- nowy Metal Gear Solid (który wyjdzie również na PCty!!!) http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... antom.html
- i oczywiście Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dla niego samego będę musiała zrobić upgrade komputera. I z jakiegoś powodu wierzę twórcom, że to będzie najwspanialszy RPG: http://www.cdaction.pl/news-32994/e3-20 ... wideo.html
Purrrfect
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 14 gru 2012, o 02:10

Re: Gry komputerowe

Post autor: Purrrfect » 13 cze 2013, o 11:39

Co do E3, to tylko Dark Souls 2 <3 http://youtu.be/asgxfHZlQGk
Awatar użytkownika
Saren
super forma
super forma
Posty: 1130
Rejestracja: 10 kwie 2012, o 16:39
Lokalizacja: pogranicze

Re: Gry komputerowe

Post autor: Saren » 13 cze 2013, o 14:03

Total War. W różnych edycjach. Od Medivala 1-nki po Szoguna 2.
Teraz czekam na Rome 2- nowy silnik... choc prawda jest taka, że TW stoi modami.

Moje ulubione TWM Broken Crescent. Czekam na 3.0, aby pograć Alanią ( :serce: ).
"Niby pomiędzy czarnym i czerwonym występuje różnica wektora w interioryzacji... metody i cel mają podobny " E.S.L
vistula
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 1 cze 2013, o 17:08

Re: Gry komputerowe

Post autor: vistula » 13 cze 2013, o 14:38

Liara pisze:W SWOTOR'a planuję zagrać w bliższej niż dalszej przyszłości jak tylko przejdę Dragon Age 2, który ostatnio kupiłam, żeby sprawdzić o co ludziom chodziło z tym całym hejtem wokół gry. Wcześniej będę sobie musiała odświeżyć DA:O dla przypomnienia fabuły.

Ostatnio odbywały się (i chyba jeszcze się odbywają) targi E3. Trzy gry przyciągnęły moją uwagę:
- teaser DA3 http://www.youtube.com/watch?v=SpEsgxlZ ... r_embedded
- nowy Metal Gear Solid (który wyjdzie również na PCty!!!) http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162, ... antom.html
- i oczywiście Wiedźmin 3: Dziki Gon. Dla niego samego będę musiała zrobić upgrade komputera. I z jakiegoś powodu wierzę twórcom, że to będzie najwspanialszy RPG: http://www.cdaction.pl/news-32994/e3-20 ... wideo.html
Uh, nie polecam DA2. Widać, że gra została w pośpiechu (choć dla Isabeli warto przejść :)). A podobało ci się DA:O? Chyba przeszłam na poważnie raz, bo brzydka i powolna to gra (pamiętam tę pogoń do sklepów jak wyszło a potem koledzy mówili, z nie przeszli bo albo utknęli w Pustce albo w Głębokich Drogach. Nie winię ich, te podziemia były wyjątkowo wredne)
A i tak mam nadzieje na DA3. W końcu Bioware chyba zależy, żeby odpokutować ostatnie wpadki :)
Furia color de amor
amor color de olvido

-Luis Cernuda
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 13 cze 2013, o 14:59

vistula pisze:Uh, nie polecam DA2. Widać, że gra została w pośpiechu (choć dla Isabeli warto przejść :)). A podobało ci się DA:O? Chyba przeszłam na poważnie raz, bo brzydka i powolna to gra (pamiętam tę pogoń do sklepów jak wyszło a potem koledzy mówili, z nie przeszli bo albo utknęli w Pustce albo w Głębokich Drogach. Nie winię ich, te podziemia były wyjątkowo wredne)
A i tak mam nadzieje na DA3. W końcu Bioware chyba zależy, żeby odpokutować ostatnie wpadki :)
W DA:O grałam dawno, tuż po premierze, dlatego pamiętam tylko strzępki fabuły. Ale wciągnęła nie totalnie - wyszło mi ponad 100h gameplayu. Mam nawet jedną książkę (nic wyjątkowego) i duży plakat który wisi po mojej lewej stronie :D
Potem po premierze DA2 pojawił się tak duży hejt, ze wolałam nie kupować, ale skoro teraz gra potaniała a i DA3 się zbliża to doszłam do wniosku, że warto samodzielnie się przekonać o co chodzi. A nuż mi się spodoba? :)
vistula
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 1 cze 2013, o 17:08

Re: Gry komputerowe

Post autor: vistula » 13 cze 2013, o 16:24

W Mass Effect widzę, że też grałaś :) Jak wrażenia?
Furia color de amor
amor color de olvido

-Luis Cernuda
wilmersdorf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2012, o 15:09

Re: Gry komputerowe

Post autor: wilmersdorf » 13 cze 2013, o 19:05

AAAA Mam nowego laptopa I mam max fps na max detalach na LoLu. Także myślę, że z większą ilością jeszcze z tydzień poczekam
...więc na pewno ucieszy Cię informacja, że nowy geforce do lapków, ogień, ogień, ogień. OMG :D Z jednej strony karta daje do pieca, ale z drugiej strony...Mam teraz GeForce'a GT 630m 2gb, w konfiguracji z i7 jest żyleta, podbijanie fpsów ponad granice płynności widoczne dla ludzkiego oka są bez sensu ;) Nie widać różnicy, po co więc przepłacać. Aczkolwiek widzę, że szykuje się generacja lapków lepszych od konsol, o i to mi się podoba.

Swoją drogą, mam dziwny problem ze swoją grafiką. Na Battlefieldzie i Tomb Raiderze tnie niemożebnie, powinien chodzić bez problemu na ultra, a tymczasem tnie mi nawet na najniższych ustawieniach. Przykurzone bebechy czy co? Nie chcę go otwierać, bo pozrywam wszystkie plomby i mi spadnie gwarancja :/ Jakieś pomysły?
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 14 cze 2013, o 16:20

vistula pisze:W Mass Effect widzę, że też grałaś :) Jak wrażenia?
Mass Effect to dla mnie trylogia wszechczasów. Nawet jak będę 80-letnią staruszką (jeśli dożyję) to i tak będę co jakiś czas sobie trylogię przypominać. Z żadnymi bohaterami się nie zżyłam tak jak tymi z ME :D I z resztą jak z mojego loginu wynika - Liara :serce: :D
wilmersdorf pisze:Swoją drogą, mam dziwny problem ze swoją grafiką. Na Battlefieldzie i Tomb Raiderze tnie niemożebnie, powinien chodzić bez problemu na ultra, a tymczasem tnie mi nawet na najniższych ustawieniach. Przykurzone bebechy czy co? Nie chcę go otwierać, bo pozrywam wszystkie plomby i mi spadnie gwarancja :/ Jakieś pomysły?
Zajrzyj do procesów w menadżerze zadań - może znajdziesz coś tam co zamula ci system? Może jakiś antywirus? Ja na czas grania zazwyczaj wyłączam osłony. Przeskanuj też porządnie system antywirusem, nawet ze dwa razy. Możesz też przeczyścić komputer CCleanerem i naprawić nim błędy w rejestrze. To tyle co ja potrafię.
miniao
Posty: 6
Rejestracja: 9 cze 2013, o 15:05

Re: Gry komputerowe

Post autor: miniao » 26 cze 2013, o 11:34

Call of Duty mw3 XD gra ktoras z Was?multiplayer oczywiscie
Awatar użytkownika
Gamer-And-Nerd
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 18 cze 2013, o 01:52

Re: Gry komputerowe

Post autor: Gamer-And-Nerd » 26 cze 2013, o 18:24

Och, Mass Effect :serce: U-wiel-biam! Zanim nie zagrałam w ME żadna gra, w moich oczach, nie była w stanie pobić serii Tomb Raider. Wieadomo TR-ki były lepsze i gorsze, ale przygody Lary zawsze wciągały mnie jak ruchomy piasek i wcale się nie broniłam :) Później poznałam Komandor (fem) Shepard i byłam zgubiona :lol: Nie wiem czy jest coś, co mogło by mi zepsuć Mass Effect. Zresztą kto przeżył skanowanie planet w ME2 i jeżdżenie MAKO w ME, chyba da radę wszystkiemu czym w nich rzuci BioWare. Wbrew powszechnej opinii nawet zakończenie mnie szczególnie nie zawiodło. Nie wiem, może dlatego, że zagrałam we wszystkie trzy części jedna po drugiej.
No, ale wyszła nowa część Tomb Raidera i znowu szala się przechyliła na korzyść Lary. Jak można się nie zakochać w odnowionej Lady Croft? Nowa gra jest wspaniała, może trochę zbyt łatwa, ale mimo to, jestem pod ogromnym wrażeniem. Wreszcie nie trzeba z uporem maniaka powtarzać, ciągle i ciągle, tych samych sekwencji ruchów, bo Lara znowu spadła do przepaści albo zabiła ją pułapka. Grafika, sterowanie i scenariusz są na piątkę. Grałam w nowego TR nawet, mimo że karta graficzna w moim komputerze nie mogła uciągnąć gry ustawionej na odtwarzanie nawet najniższych ustawień grafiki i wszystko przebiegało w nieco zwolnionym tempie :lol:
wilmersdorf pisze: Swoją drogą, mam dziwny problem ze swoją grafiką. Na Battlefieldzie i Tomb Raiderze tnie niemożebnie, powinien chodzić bez problemu na ultra, a tymczasem tnie mi nawet na najniższych ustawieniach. Przykurzone bebechy czy co? Nie chcę go otwierać, bo pozrywam wszystkie plomby i mi spadnie gwarancja :/ Jakieś pomysły?
Z tego co wiem lagi w TR mogą się pojawiac jeśli masz kartę Nvidia. Tu jest filmik pokazujący jak to łatwo naprawić :arrow: http://www.youtube.com/watch?v=9IIJQuGqpSM

Poza tym lubię FPS-y typu Quake III Arena, Return to Castle Wolfenstein czy S.T.A.L.K.E.R. (o, jak bardzo, bardzo chwilami bałam się w to grać :shock: ). Próbowałam grać w BioShock, ale tu już nerwy mi nie wytrzymały, nie przeszłam nawet jednej planszy :oops: Poza tym Syberia (kurczę jakie to było trudne :? ), i Oni, gra która mimo upływu lat nie traci swego uroku.
"Uwięzieni wewnątrz Żniwiarza... Cóż mogło być gorzej. Nie wiem jak, ale... Na przykład mógłby być pełen szczurów."
Purrrfect
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 14 gru 2012, o 02:10

Re: Gry komputerowe

Post autor: Purrrfect » 28 cze 2013, o 00:53

A co powiecie drogie Panie na temat Remember Me? Grała któraś? Jakieś wrażenia? :D Mnie totalnie zassało, jeden dzień +-8 godzin i gra zaliczona ;) niektórzy się czepiają, że mało combosów, ale jak dla mnie to dobrze, bo nie trzeba dużo kombinacji zapamiętywać :D
Awatar użytkownika
Gamer-And-Nerd
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 18 cze 2013, o 01:52

Re: Gry komputerowe

Post autor: Gamer-And-Nerd » 28 cze 2013, o 00:59

Purrrfect pisze:A co powiecie drogie Panie na temat Remember Me? Grała któraś? Jakieś wrażenia? :D Mnie totalnie zassało, jeden dzień +-8 godzin i gra zaliczona ;) niektórzy się czepiają, że mało combosów, ale jak dla mnie to dobrze, bo nie trzeba dużo kombinacji zapamiętywać :D
Właśnie obejrzałam trailer. Wygląda ciekawie, chyba się skuszę :)
"Uwięzieni wewnątrz Żniwiarza... Cóż mogło być gorzej. Nie wiem jak, ale... Na przykład mógłby być pełen szczurów."
Purrrfect
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 14 gru 2012, o 02:10

Re: Gry komputerowe

Post autor: Purrrfect » 28 cze 2013, o 01:04

Gamer-And-Nerd pisze:Właśnie obejrzałam trailer. Wygląda ciekawie, chyba się skuszę :)
A kuś się kuś ;> jak dla mnie gra bardzo przyjemna, ale wiadomo, każdy ma inne gusta :)
ShadowBroker
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 9 lut 2013, o 13:42

Re: Gry komputerowe

Post autor: ShadowBroker » 28 cze 2013, o 15:01

Stara dobra Syberia, teraz mam wrażenie, że nie robią już takich gier. Ostatnimi czasy zbieram się do zagrania w Portala, któraś z Pań chciałaby się może wypowiedzieć na jego temat ?
Purrrfect
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 14 gru 2012, o 02:10

Re: Gry komputerowe

Post autor: Purrrfect » 28 cze 2013, o 15:28

ShadowBroker pisze:Ostatnimi czasy zbieram się do zagrania w Portala, któraś z Pań chciałaby się może wypowiedzieć na jego temat ?
Portal nieźle trenuje szare komórki :) osobiście grałam tylko w część drugą, która bardzo mi przypadła do gustu, mimo tego, że tego typu gry mnie nie przyciągają ;)
ODPOWIEDZ