Gry komputerowe

Cafe dla wszystkich
vistula
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 1 cze 2013, o 17:08

Re: Gry komputerowe

Post autor: vistula » 29 cze 2013, o 13:25

Obie części Portalu są świetne :D A Syberię będę sobie musiała kiedyś odświeżyć, to moja gra dzieciństwa (wraz z Morrowind, Diablo i Neverwinter Nights)
Tak z nostalgicznych przygodówek, któraś z was grała w Najdłuższą Podróż?
Furia color de amor
amor color de olvido

-Luis Cernuda
ShadowBroker
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 44
Rejestracja: 9 lut 2013, o 13:42

Re: Gry komputerowe

Post autor: ShadowBroker » 3 lip 2013, o 22:34

Właśnie zakończyłam swoją przygodę z Portalem :mrgreen: polecam gorąco, jest świetny, a teksty w tej grze są genialne wręcz :wink:
Kam6kk
Posty: 8
Rejestracja: 9 cze 2013, o 22:30
Lokalizacja: Kristiansand, Norwegia

Re: Gry komputerowe

Post autor: Kam6kk » 15 lip 2013, o 02:14

hmm, Battlefield Play4Free? :mrgreen:
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 26 lip 2013, o 19:01

Postanowiłam że opiszę moje wrażenia po przejściu Dragon Age II. W DA:O grałam dawno temu, tak dawno, że w trakcie gry w DA2 zorientowałam się, że z fabuły nie pamiętam praktycznie nic. Co jest ważne, do tej gry podchodziłam z dużą dozą ostrożności, bo naczytałam się tyle negatywnych rzeczy o niej, że chyba nie powinno być w niej niczego dobrego. I po przejściu DA2 nabrałam ochoty na odświeżenie DA:O, które wczoraj ukończyłam, więc mam porównanie.

W wielkim skrócie - DA2 jest naprawdę BARDZO DOBRĄ grą! I to był dla mnie ogromny szok, bo ponoć gra miała być totalnym dnem.

Powtarzające lokacje były chyba najbardziej uciążliwym problemem. Przebiło to nawet ME1 co wydawało mi się niemożliwe. Denerwowali też przeciwnicy spadający z nieba. Ciężko było przez to rozplanować walkę. Ale oprócz tego większych problemów nie widziałam.
Fabuła jest naprawdę świetna. Jest czymś odświeżającym, gdyż większość gier spod szyldu BW zajmuje się ratowaniem świata czy Wszechświata, a tu trafiła się taka bardzo prywatna, osobowa fabuła. Naprawdę spodobało mi się skupienie fabuły na naszej Bohaterce. Dodatkowo kilka smaczków z wpisów w kodeksie, takich jak Enigma Kirkwall spowodowały moje głębsze poszukiwania w internecie.
Bohaterka ma głos! Dopiero gdy ponownie przechodziłam DA:O to zauważyłam. Nie cierpię milczących postaci, dlatego nie mogłam się zżyć z moją Szarą Strażniczką. I towarzysze byli tacy sobie, jedyną osobę, którą polubiłam tak naprawdę była Morrigan ( :serce: ). Natomiast w DA2 nie dość, że zżyłam się z moją Hawke to i polubiłam większość towarzyszy - Varrik to taki Garrus w świecie Dragon Age (czyli nie da się go nie polubić), Merril która jest uroczo nieporadna ( :serce: ), Avalina która była po prostu świetną towarzyszką (pewna jej misja doprowadziła mnie do łez ze śmiechu :mrgreen: ) no i oczywiście Isabela ( :serce: :serce: :serce: - cóż więcej dodać? Te z Was które grały wiedzą o co mi chodzi :D ).
Do tego szybsza walka, ciekawe misje, kilka takich plot twistów że powodowały opad szczęki - czego chcieć więcej?

Jakkolwiek uwielbiam DA:O, DA2 spodobało mi się bardziej. A najlepszym tego wskaźnikiem jest niesamowite poczucie pustki po zakończeniu gry. Od razu zaczęłam tęsknić za Hawke i jej towarzyszami. I od razu skoczyłam do DA:O aby tworzyć idealny save, żeby móc zagrać w DA:I od razu po premierze (jeśli dam radę zrobić upgrade komputera).

No a teraz rozpoczynam przygodę z Ezio Auditore. Ciekawe czy będzie lepszy niż Altair? :D
Awatar użytkownika
amazoonka
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 694
Rejestracja: 6 sie 2012, o 10:39

Re: Gry komputerowe

Post autor: amazoonka » 26 lip 2013, o 20:07

Liara pisze:No a teraz rozpoczynam przygodę z Ezio Auditore. Ciekawe czy będzie lepszy niż Altair? :D
Ezio Auditore to jedna z najlepszych postaci w historii gier, moim zdaniem. Z nim wygrywa w moim przypadku tylko Shepard :mrgreen: Jest tak barwną postacią, genialnie stworzoną, że Altair przy nim się chowa. Charaketerek ma świetny i po tym czasie spędzonym na samym AC II naprawdę się można do niego przywiązać :wink:
Every word means the same as it's own silence
Amazona
Posty: 4
Rejestracja: 29 lip 2013, o 08:18

Re: Gry komputerowe

Post autor: Amazona » 29 lip 2013, o 08:22

Ja najbardziej lubię stare klasyczne gry ;)
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 14 sie 2013, o 19:34

amazoonka pisze:Ezio Auditore to jedna z najlepszych postaci w historii gier, moim zdaniem. Z nim wygrywa w moim przypadku tylko Shepard :mrgreen: Jest tak barwną postacią, genialnie stworzoną, że Altair przy nim się chowa. Charaketerek ma świetny i po tym czasie spędzonym na samym AC II naprawdę się można do niego przywiązać :wink:
Miałam okazję pograć raptem kilka godzin, bo musiałam jechać na wakacje do rodziny, ale rzeczywiście Ezio jest świetny. Jego siostrzyczka też ma charakterek :cool: A Leonardo powalił mnie na łopatki. Ciekawe czy był taki w rzeczywistości... :D Nie mogę się doczekać doczekać kiedy znowu dobiorę się do AC2.

Z innej beczki. Czy szanowne użytkowniczki widziały trailer nadchodzącego Wiedźmina?
https://www.youtube.com/watch?v=WY5Sw4oa-kk
Nie wiem jak Wy, ale ja autentycznie miałam łzy w oczach. I ciary. Ogromne ciary. Jeśli Wiedźmin 3 będzie taki na jakiego się zapowiada, to będzie to jedna z najlepszych gier kiedykolwiek.
BIoWare teraz płacze - ze strachu i z zazdrości :mrgreen:

I jeszcze z innej beczki. U siostry znalazłam moje stare PlayStation 1. Wzruszyłam się, bo przypomniały mi się chwile, które z tą konsolą spędziłam. Gdy ostatni raz ją widziałam miałam koło 7-8 lat :slonko:
Awatar użytkownika
korupcja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 11 sie 2013, o 13:30

Re: Gry komputerowe

Post autor: korupcja » 14 sie 2013, o 19:40

Widziałam trailer, bardzo ładny.
Awatar użytkownika
magia_w
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 109
Rejestracja: 14 wrz 2010, o 23:14

Re: Gry komputerowe

Post autor: magia_w » 17 sie 2013, o 23:05

Nie zamykam się w jednym gatunku gier.
A zaczynając gdzieś tam x lat temu to gry na Commodore 64 typu PitFall, Arkanoid, RiverRaid, Barbarian (ah się łezka w oku kręci :P ) godziny spędzone na tym sprzęcie.... dostrajanie szumów kasetowych by dobrze się gra wgrała :D
potem typowo szybkie gry ala nintendo czy pegasus i niezapomniane Tank i Contra o Mario nie zapominając
Wczesny PC to Wolfenstein i Prehistoryk ^^ i pare innych perełek
A obecnie to Hitman, NFS, Settlersy, Carmageddon (ale już nie na ten sprzęt) no i pasjanse, a na onlajnie ostatnio wróciły kalambury.

btw.....Grywacie na kurniku??
Obrazek
penguin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 20:01

Re: Gry komputerowe

Post autor: penguin » 26 sie 2013, o 03:20

A mnie ostatnio przekonała do siebie Dota 2. Gra któraś z Was? ;)
Purrrfect
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 14 gru 2012, o 02:10

Re: Gry komputerowe

Post autor: Purrrfect » 26 sie 2013, o 12:04

Dla mnie Dota jest za trudna xD tak jak LoL'a ogarniam, tak Dota mi w ogóle nie podchodzi.
penguin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 20:01

Re: Gry komputerowe

Post autor: penguin » 27 sie 2013, o 16:09

Ha, to ja mam podobnie z LoL'em. :lol: Nie będę się rozpisywać co jest lepsze, a co gorsze, bo każdy ma inne preferencje, ale dla mnie przeważającym argumentem za wyższością Doty nad LoL'em jest doświadczenie i skill gracza. To praktycznie w Docie jedyne, co może decydować o przewadze nad nowymi graczami, bo chociażby nie ma run i czarów summonera tak jak w LoL'u. Ale to takie moje zdanie tylko. ;)

Oczywiście, gdyby któraś z Was skusiła się jednak na Dotę 2 to zapraszam do team'u. Co prawda gram głównie jako support, ale coś niecoś o mechanice mogę poduczyć w razie czego ;)


Btw. któraś z Was słyszała o grze Outlast (swoją drogą premiera jest jakoś na początku września)? Po sukcesie Penumbry/Amnesii namnożyło się trochę tych survival horrorów, ale po obejrzanym trailerze stwierdzam, że szykuje się kilka nieprzespanych nocy po tym. :D

Łapcie trailer (polecam obejrzeć w nocy na słuchawkach) - klik!
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 29 sie 2013, o 20:46

Ja po moim traumatycznym doświadczeniu z dzieciństwa staram się omijać horrory w każdej formie. Gdy miałam 8 lat brat (starszy cwaniak) namówił mnie na oglądanie horroru Dark Water i skończyło się to tym, ze przez 5 lat bałam się wchodzić do toalety póki mi ktoś światła nie zapalił :mrgreen:
Ale że po ostatnim Humble Bundlu mam Dark Space 1 i 3 to możliwe że się przemogę. Chociaż gry typu Amnesia chyba by mnie wykończyły psychicznie. Pomyślcie jakby się grało w coś takiego za pomocą Oculus Rift :shock:
Purrrfect
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 62
Rejestracja: 14 gru 2012, o 02:10

Re: Gry komputerowe

Post autor: Purrrfect » 2 wrz 2013, o 00:39

Haha, też unikam horrorów jak tylko mogę :D Co do grania w tego typu gry za pomocą oculus rift, to mogę sobie tylko wyobrazić jak bardzo jest to realistyczne, a co za tym idzie - przerażające :D same filmiki PewDiePie mnie przerażają :D
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 2 wrz 2013, o 19:17

Ha ha! Ale jaja! Pierwszy raz w życiu wzięłam udział w konkursie... i wygrałam świeżutkie Saints Row IV!!! :mrgreen:

Jedyny problem jest taki że na razie mi nie ruszy na moim kompie :podbite oczko: Ale nie ma co narzekać tylko zbierać na nowe podzespoły bo niedługo wychodzi Wiedźmin 3, DA:I i kilka innych, więc trzeba się przygotować.
Bierzcie udział w konkursach drogie panie :D
Awatar użytkownika
mar_spc
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 20 lis 2012, o 21:47

Re: Gry komputerowe

Post autor: mar_spc » 3 wrz 2013, o 19:55

A ja czekam na premiere Rocksmith 2014, która ma być w październiku. Nie mogę się doczekać, zawsze chciałam nauczyć się grać na gitarze. Pora spełnić to marzenie :D
marryt
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 22
Rejestracja: 5 lut 2013, o 23:38

Re: Gry komputerowe

Post autor: marryt » 17 wrz 2013, o 15:08

Rayman Legends. Origins jakoś do mnie nie przemawiał, za to teraz... etapy muzyczne urywają dupsko.
Outlast jest ponoć lepszy od Amnesii i Penumbry. Jest to całkiem możliwe, skoro w najnowszej Amnesii (Machine for Pigs) zrezygnowano z konieczności zbierania krzesiw i możliwości wpadnięcia w obłęd, kiedy to nasz bohater traci rozum i już nie wiadomo, czy to było jakies monstrum, czy wytwór przerażonego umysłu.
Cały świat czeka też na trzecią część Wiedźmina. Jeśli n iczego nie sknocą, to - być może - Geralt przebije w końcu The Elder Scrolls.
GTA V! KIedy wreszcie nadejdzie na PC...
I chyba znowu, po kilku latach przerwy, zacznę grać w Fifę. Trzeba wziąć odwet Barceloną na Bayernie.
penguin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 20:01

Re: Gry komputerowe

Post autor: penguin » 17 wrz 2013, o 20:36

Outlast ma w sobie niewykorzystany w pełni potencjał. Motyw z kamerą - świetny, nie do przebicia. Docelowo gra jest tylko pod 64-bitowe systemy, więc było sporo zamieszania, skandali i problemów przy 32. ;) Grając, ma się wrażenie, jakby na żywo uczestniczyło się w filmie pokroju "Grave Encounters". Na początku - mega wrażenie, ciężki klimat, po pierwszych 20 minutach gry o mało nie dostałam zawału i to w biały dzień, a sąsiedzi posłuchali sobie trochę rzucania mięsem za ścianą. ;) Ale niestety po jakimś czasie da się wyczuć te "straszaki" i gra nie jest już taka straszna. Finał trochę kontrowersyjny i masa osób z jego powodu narzekała, ale tak generalnie to Penumbra i Amnesia (The Dark Descent) jak dla mnie póki co są niedoścignionymi wzorami - klimat, interakcja z otoczeniem, no i przede wszystkim fabuła. A jeśli lubicie się pośmiać i chcecie poprawić sobie humor to polecam obejrzenie gameplay'ów z Outlast autorstwa niejakiego RockAlone2k - stary chłop, a piszczy jak mała dziewczynka. ;)
A co do Machine for Pigs - szczerze nie polecam. Chyba, że kogoś bawi widok biegających świń po Londynie, średnio porywająca fabuła i sporo uproszczeń o których wspomniała Marryt.

Z okazji premiery GTA V wczoraj leciał twitch'owy stream Graby - szczena na podłodze. ;) A wraz z wyjściem next-genowych konsol ma być też możliwość wymiany wersji gry za drobną opłatą (coś koło 4 dych). Co do PC - założę się, że skopią optymalizację :lol:

Swoją drogą dla fanek mocnego brzmienia - w najnowszym Humble Bundle można dostać za grosze Brütal Legend ;)
Awatar użytkownika
arla
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 16
Rejestracja: 25 sie 2013, o 01:12

Re: Gry komputerowe

Post autor: arla » 25 wrz 2013, o 12:26

Gry tylko mi czas pozwala zasiadam i śmigam w R.O.H.A.N - może ktoś pogrywa? :)
Kiedyś Travian, GW, i inne gry z ery commodore czy pegasus to były maszynki :)
Myślę o powrocie na GW ale 2.
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 6 sty 2014, o 13:46

Zupełnie się tego nie spodziewałam. Zupełnie. Po tylu latach grania NIGDY nie widziałam TAKIEJ gry.

The Walking Dead.

Skończyłam grać wczoraj przed północą na praktycznie jednym podejściu. Moje nerwy dalej są w strzępach. Ostatnia scena z gry rozwaliła moją psychikę. Nigdy nie wylałam tylu łez nad niczym jak nad zakończeniem tej gry. A nawet nie gry tylko niesamowicie poruszającej interaktywnej historii.
Clementine była jedyną osobą która sprawiała że nie popadłam w totalną depresję w trakcie grania. Do jakich wyborów zmuszają nas twórcy nie da się opisać. Do tej pory nienawidzilam wszystkiego co miało w sobie zombie - ale nie tym razem. W takim świecie to nie zombie są potworami.

Jeśli to jest przyszłość gier to kocham tą przyszłość. Brak mi słów by opisać geniusz tej gry. Jeśli ktoś dalej twierdzi że gry są dla pustych bachorow to MUSI w to zagrać.
justynkka
Posty: 4
Rejestracja: 20 sty 2014, o 08:09

Re: Gry komputerowe

Post autor: justynkka » 20 sty 2014, o 08:14

Ja uwielbiam gry RPG, moja ulubiona to Baldur's Gate - mogłabym w nią grać całymi dniami ;)
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 23 sty 2014, o 14:51

justynkka pisze:Ja uwielbiam gry RPG, moja ulubiona to Baldur's Gate - mogłabym w nią grać całymi dniami ;)
Mam Baldur's Gate na komputerze i na razie na mnie czeka. Przy pierwszym podejściu się zraziłam, bo poziom losowości trafień gdy grę się zaczyna jest bardzo okrutny. Dlatego początek jest trudny, więc czekam na wakacje kiedy podejdę do BG na poważnie. Poza tym to ponad 100h na liczniku - czyli muszę poczekać :D
penguin
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 32
Rejestracja: 17 kwie 2013, o 20:01

Re: Gry komputerowe

Post autor: penguin » 23 sty 2014, o 20:44

Liara pisze:
justynkka pisze:Ja uwielbiam gry RPG, moja ulubiona to Baldur's Gate - mogłabym w nią grać całymi dniami ;)
Mam Baldur's Gate na komputerze i na razie na mnie czeka. Przy pierwszym podejściu się zraziłam, bo poziom losowości trafień gdy grę się zaczyna jest bardzo okrutny. Dlatego początek jest trudny, więc czekam na wakacje kiedy podejdę do BG na poważnie. Poza tym to ponad 100h na liczniku - czyli muszę poczekać :D
O, BG - gra na której się wychowałam! :) A kultowego tekstu Fronczewskiego: "Przed wyruszeniem w drogę, należy zebrać drużynę" oraz tekstów Minsca i jego kosmicznego chomika Boo nic nie przebije :D Co prawda mechanika jest trochę irytująca jak na dzisiejsze standardy (przy wspomnianym systemie trafień walka na początku to istna katorga - a oglądanie jak postacie przez dłuższą chwilę nie potrafią się trafić dostarcza emocji jak na grzybach), ale dla fanów RPG pozycja obowiązkowa ;)

A ja się pochwalę przy okazji, że po świetnym Heavy Rain ostatnio zabrałam się za Beyond: Two Souls pomimo wielu niepochlebnych opinii, słabych ocen, etc. I gra mnie cholernie urzekła, dosłownie wszystkim. Z uroczą Ellen Page na czele :serce:
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 25 sty 2014, o 23:12

penguin pisze:A ja się pochwalę przy okazji, że po świetnym Heavy Rain ostatnio zabrałam się za Beyond: Two Souls pomimo wielu niepochlebnych opinii, słabych ocen, etc. I gra mnie cholernie urzekła, dosłownie wszystkim. Z uroczą Ellen Page na czele :serce:
Co prawda w Heavy Rain nie grałam lecz znam grę z recenzji i opinii graczy, więc z całego serca polecam Tobie The Walking Dead jeśli gdzieś dorwiesz grę. Wrażenia niesamowite :D
dealwithit
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2013, o 22:56

Re: Gry komputerowe

Post autor: dealwithit » 25 sty 2014, o 23:42

Liara, a o której wersji The Walking Dead mówisz? Bo jeśli chodzi Ci o przygodówkę, to ja jakoś średnio polecam. To znaczy, zależy co kto lubi, ale mi nie bardzo przypadła do gustu. Miałam wrażenie, że jest to raczej film interaktywny, niż gra.

Z kolei jeszcze od siebie dodam, że uwielbiam Assassin's Creed- bez wyjątku, wszystkie części!
pierdola
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 26
Rejestracja: 17 paź 2011, o 14:15

Re: Gry komputerowe

Post autor: pierdola » 26 sty 2014, o 01:11

dealwithit pisze:Liara, a o której wersji The Walking Dead mówisz? Bo jeśli chodzi Ci o przygodówkę, to ja jakoś średnio polecam. To znaczy, zależy co kto lubi, ale mi nie bardzo przypadła do gustu. Miałam wrażenie, że jest to raczej film interaktywny, niż gra.

Z kolei jeszcze od siebie dodam, że uwielbiam Assassin's Creed- bez wyjątku, wszystkie części!
Miałam to właśnie pisac. Ze Asasyn jest zajebisty :D chociaż nie skończyłam 3 częsci i nie gralam w ogole w tą black pearl.
Poza tym ja lubię grac w GTA. Przeszłam wszystkie oprócz GTA SA. Źle mi się sterowało na pc i strasznie mi to gre utrudniało.
no i czasami lubię popykać w NFS - hot pursuit. Zaczęłam grac w Dead Island ale potem trochę się bałam wychodzić po zmroku z bloku :lol: i koniec końców jej nie skończyłam. 8) ale zapowiadała się nieźle.
Lubię też zwykłe platformówki z ostatnich w co grałam Rayman Origins.
Merrill
Posty: 5
Rejestracja: 6 sty 2014, o 00:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Merrill » 26 sty 2014, o 11:36

Hmm, let's see... Diablo, Assassin's Creed (w 4 część nie miałam jeszcze przyjemności zagrać; tymczasowy brak dostępu do PS ;/), Farcry, Tomb Raider, Heavy Rain, Skyrim, Age of Empires, Uncharted, Fable I...
Od dłuższego czasu staram się też zabrać za Battlefielda lub CoD, ale studia skutecznie mi w tym przeszkadzają ;) To samo tyczy się Dark Souls; Prepare to Die, o którym słyszałam wiele pochlebnych opinii, ale wydaje mi się, że bez xBoxa może być ciężko.
A LoL/Dota/WoW to takie pożeracze czasu, że aż boję się którekolwiek odpalić ;D Znam wiele osób, które pół życia w to przegrały. Nie jestem zresztą entuzjastką multiplayerów.

Obecnie z niecierpliwością oczekuję 3 części Wiedźmina i Dragon Age, a do jesieni jeszcze tak daleko ;_;
Liara
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 96
Rejestracja: 19 kwie 2013, o 17:18
Lokalizacja: Lublin

Re: Gry komputerowe

Post autor: Liara » 26 sty 2014, o 13:26

@dealwithit, Chyba mówimy o tej samej przygodówce "The Walking Dead Season 1" (http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=16340). Z resztą o drugim sezonie też. Hmm... to najwidoczniej jedna z tych gier które albo się kocha albo nienawidzi. Choćby kwestia tego, że to bardziej interaktywny serial niż gra - mi w tym wydaniu się to bardzo podobało bo nie odrywało od fabuły. Ale to kwestia gustu :D

@Merrill, Ja się bardzo cieszę że W2 i DA:I wychodzą na jesieni bo muszę w wakacje zarobić na nowy komputer. Podejrzewam że konfiguracyjnie W2 będzie potężny. Ale ogólnie RPGowo szykuje się świetny rok. Hura! :mrgreen:

A teraz czas w końcu dokończyć granie w AC 2 po 7 miesiącach przerwy :wink:
Merrill
Posty: 5
Rejestracja: 6 sty 2014, o 00:52
Lokalizacja: Poznań

Re: Gry komputerowe

Post autor: Merrill » 26 sty 2014, o 20:42

Fakt, rok zapowiada się świetnie, miejmy tylko nadzieję, że twórcy DA odzyskają honor po średnio udanej 2 części... ;)
Awatar użytkownika
ciha
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 190
Rejestracja: 16 gru 2012, o 18:09
Lokalizacja: LOLsztyn

Re: Gry komputerowe

Post autor: ciha » 26 sty 2014, o 20:48

yey for Assassins Creed! 1 i 2 przeszłam 2 razy, teraz Brotherhood i jak dotąd podoba mi się najbardziej. Revelations już czeka na półce.
Fable 1 również przeszłam wielokrotnie.
jak chcę strategię, to Bitwa o Śródziemie 1 i 2. gdy wyścigi to któreś Need for Speed. czasem grywam w polskie Ogniem i Mieczem, dość prostackie.
dziewczyna pokazała mi LoLa i tam tylko bywam, jakoś nie umiem się w to tak bardzo wkręcić. na queerze ktoś zrobił grupę LoLowców i dziewczyny zrobiły już parę meczy, ale ze mnie cienias, żeby z nimi grać :roll:
ODPOWIEDZ