Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Cafe dla wszystkich
elea
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 218
Rejestracja: 19 lut 2010, o 09:54

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: elea » 10 lis 2010, o 17:26

Moja kobieta ostatnio: kumpel robi pozegnalne przyjatko, bo zmienia prace. jest tez jego zastepca, z zona, obydwoje beda zatrudnieni w przedsiebiorstwie, wiec jest pozegnalnie poznawczo. Poniewaz jego zona bedzie pracowala z moja kobita, kumple ostrzegaja faceta " uwazaj na zonke bo Fabi jest les " :D Facet wyglada na troche przestraszonego, wiec moja Fabi mowi, nie martw sie twoja zona nie jest w moim typie. Facet na poczatku sie uspokoil, a jak juz sobie troche wypil, to sie zalil, ze jego zona jest brzydka, bo sie nie podoba lebijkom :D I martwil sie, dlaczego moja Fabi jej nie chce :lol:
becauseIam
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 20
Rejestracja: 5 paź 2009, o 00:00

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: becauseIam » 16 lis 2010, o 21:38

"Przeszło Ci już?? Dziewczyno, marnujesz się" - moje ulubione...
Awatar użytkownika
szeptnocy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 47
Rejestracja: 15 lis 2010, o 16:31

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: szeptnocy » 22 lis 2010, o 14:27

"Ale jak patrzysz na laskę,to jak na faceta?", "Na mnie też tak patrzysz?" "A może tak do trójkąta?" "Kiedy to robiłyście...doczepiałyście sobie nawzajem penisa?" "Czy któraś z Was planuje w przyszłości zmienić płeć?"
Ostatnie pytanie mnie tak ubawiło,że odpowiedziałam "Oczywiście,planujemy obie..." dociekliwa(przy tym bardzo denerwująca koleżanka) zrobiła wielkie oczy i spytała: "To wtedy...będziecie gejami?" Rozwaliła mnie kompletnie... :lol:
Awatar użytkownika
yuri89
Posty: 6
Rejestracja: 26 lut 2010, o 11:45

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: yuri89 » 22 lis 2010, o 15:27

"skąd wiesz, że jesteś lesbijką?", "rozmawiałaś o tym z księdzem lub psychologiem? Oni ci pomogą.", "a więc spotykasz się z innymi kobietami i TO wspólnie robicie?", "każda kobieta cię kręci?" 8)
rzepcia2104
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 68
Rejestracja: 3 lis 2010, o 14:00

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: rzepcia2104 » 24 lis 2010, o 00:17

temat wybitnie na poprawę humoru ;P

ja jedynie słyszę "ale jak już przestaniesz eksperymentować to wyjdziesz za mąż?"
Awatar użytkownika
Soletta
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2010, o 22:06
Lokalizacja: miasto know-how

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: Soletta » 29 lis 2010, o 17:36

Słyszę większość pytań, które już zostały napisane.
Raz usłyszałam od znajomej" "Napalasz się na nas jak się przebieramy w szatni?" :P
Napiszę jeszcze o śmiesznej sytuacji, jaka miejsce podczas meczu siatkówki. Razem z kolegą oglądam mecz przez takie okienko, a on nagle wyjeżdża: - O, jesteśmy sami...łeee, ale ty przecież wolisz dziewczyny...
Myślałam, że padnę ze śmiechu. :lol:
Awatar użytkownika
Akiana
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 180
Rejestracja: 14 kwie 2007, o 00:00

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: Akiana » 7 gru 2010, o 01:14

Moje ulubione to chyba: "bo nie moglas znalesc sobie chlopaka?"

Ech, niestety edukacja seksualna lezy i kwiczy (no dobra, ja malam prawo do "homoseksualizm istnieje i w 1990 roku zostal skreslony z listy chorob" - szlenstwo, do dzisiaj nie wiem jak sobie poradzilismy z przyswojeniem takiej ilosci materialu :-P ) i niestety spoleczenstwo nie ma pojecia czego po nas oczekiwac...

Swoja droga we Francji powstala jakis rok temu sztuka teatralna na ten temat, jak kogos interesuje to na youtubie mozna obejrzec fragmenty - spektakl nazywa sie "la lesbienne invisible"
sie prosi uprzejmie o nie zwracanie uwagi na brak polskich znakow - moja klawiatura ich nie przewiduje
Awatar użytkownika
lolafasola
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 122
Rejestracja: 5 gru 2010, o 17:43

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: lolafasola » 7 gru 2010, o 14:05

To przykre ale poznałam fajnego kolege kiedyś. Tak mi sie z nim fajnie gadało! Jedyne co palnął to tylko "to która z kobiet jest w związku facetem?'' ogólnie fajny. Po czym po miłym wieczorze gdy wracaliśmy już do domu ze znajomymi podszedł i spytał czy przyjde do niego jutro po południu bo jego zona będzie w pracy :shock:
Potem jej się pochwalił, wziął moje gg od kolegi i ta żonka potem do mnie wypisywała. :roll:
Ale temat fajny uśmiałam się :) Wiele z tych pytań które już napisałyście też słyszałam. Zdecydowanie najbardziej denerwujące jest "i co? nawróciłaś się?" zadawane przez facetów ;/ reszta może być dość zabawna :)
bezimienna_ja
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 12
Rejestracja: 30 sie 2010, o 14:16

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: bezimienna_ja » 13 gru 2010, o 20:06

Mój (były) współlokator zapytał mnie, czy byłam u psychiatry (...), gdy zaczął mi to wszystko tłumaczyć wyszło jak jest "wyedukowany", tzn. pomylił homoseksualizm z transseksualizmem (myślał, że w związku homo musi jedno być trans)...No i po prostu mnie spytał, czy czuję się mężczyzną...Masakra!
Awatar użytkownika
hidden_prey
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 245
Rejestracja: 24 gru 2010, o 12:58

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki.

Post autor: hidden_prey » 27 gru 2010, o 12:59

Reakcja mojego przyjaciela, gdy się dowiedział, że jestem lesbijką: ,,Ale to dlatego, że jak się nie ma co się lubi [faceta, zapewne w tym przypadku] to się lubi co się ma [kobietę], czy jak?" ; )
Don't trust me.
Awatar użytkownika
sandronia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 15:09

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: sandronia » 20 kwie 2012, o 02:31

Kiedyś na wycieczce moje dwie koleżanki udawały lesbijki w autobusie, bo miały dość namolnych facetów.
I w końcu jeden z nich mówi do drugiego: "Zauważyłeś, że wszystkie lesbijki są ładne?"

Reakcja mojego ojca, kiedy się dowiedział: "Jestem aż taki okropny?"
A moja mama się zdziwiła, bo stwierdziła, że mając "tak przystojnego" ojca powinnam jednak woleć facetów.
W rzeczywistości jedno z drugim nie ma nic wspólnego, ale irytują mnie moje koleżanki z klasy, które podniecają się moim ojcem i proszą o jego zdjęcia od czasu, kiedy mieliśmy zbiórkę o 2.00 w nocy, więc mnie zawiózł i zaniósł bagaże. No niestety - zrobił w mojej klasie furorę.
A tak już będąc przy tych reakcjach (któraś tam wcześniej wspomniała o babci) to moja co prawda nie wie, ale kiedyś jakoś tak wyszło, że powiedziała, że nieważne czy będę z murzynem, czy z dziewczyną - ważne, żebym była szczęśliwa. Jaka kochana...
Ale ostatnio jak rozmawiałyśmy o mojej przyjaciółce to, wychodząc z pokoju palnęła: "Ale Ty przecież nie zakochasz się w dziewczynie." Ja i mama w śmiech, a ojciec (ach faceci... delikatności i takiego swego rodzaju trzeźwości, bystrości umysłu za grosz w tych sprawach, o dyskrecji już nie wspominając) zaczął się wypytywać czemu się tak śmiejemy, bo nie zrozumiał, że babcia powiedziała, że coś, co się już zdarzyło, nie ma szans się nigdy stać

Mam takiego kolegę, który wynalazł sobie chyba z netu pozycję nożyce i wiecznie się ze mną kłócił i wypytywał w tej sprawie. Były to naprawdę zabawne sytuacje. Raz nawet koleżanka nas nagrała. Niestety nie pamiętam żadnych jego tekstów...
Awatar użytkownika
sandronia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 15:09

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: sandronia » 20 kwie 2012, o 02:34

I jeszcze na wielu osobach moje wyznanie, że jestem lesbijką nie zrobiło najmniejszego wrażenia. Większość domyśliła się sama, że lubię kobiety. Ale często zadawały mi głupie pytanie: "Jak to? To nie jesteś bi?"
Vivienn
Posty: 4
Rejestracja: 15 lis 2011, o 21:16

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: Vivienn » 20 kwie 2012, o 08:22

sandronia pisze:A tak już będąc przy tych reakcjach (któraś tam wcześniej wspomniała o babci) to moja co prawda nie wie, ale kiedyś jakoś tak wyszło, że powiedziała, że nieważne czy będę z murzynem, czy z dziewczyną - ważne, żebym była szczęśliwa. Jaka kochana...
A ja myślałam, że osoby starsze będą bardziej uprzedzone. Fajną masz babcie 8)
Moja o mnie nie wie, za to po jakimś reportażu o lesbijkach zapytała "A jak one TO robią?" :D Na co ja, że nie mam pojęcia i skąd takie pytanie w moim kierunku... ;d

Głupie pytania zazwyczaj zadają moi kumple, wiadomo, ciekawscy są :D
Jestem jedyną dziewczyną, z którą tak chętnie rozmawiają o seksie.
Jak TO się robi, czy nie chciałabym spróbować z facetem, czy jakieś gadżety wchodzą w grę .. ;p
Najczęstsze pytanie to chyba " A skąd Ty wiesz, że jesteś lesbijką ?", na to strasznie trudno się odpowiada, ale staram się jakoś wytłumaczyć.
Bardzo denerwujące jest "Na pewno Ci nie przejdzie ? Ale to tak na bank ? " ...
Pytają o seks, o to, czy chciałabym być z którąś z koleżanek albo dlaczego nie chcę mieć faceta ... :D

Może to nie pytanie, ale tekst mojego kumpla " Ale Ty serio jesteś lesbijką ? Jaa ! Mam sąsiadkę lesbijkę. Tylko mogłabyś być trochę ładniejsza" :mrgreen:
Awatar użytkownika
sandronia
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 30
Rejestracja: 23 kwie 2011, o 15:09

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: sandronia » 20 kwie 2012, o 16:08

Dzięki Vivienn ;)
Ma 65 lat i trochę mało kumata jest co prawda, ale kochana.
Jedyna się nie domyśla, że jestem les i podejrzewa mnie o związek z co drugim z moich przyjaciół...
Takie off topic, ale skoro już jestem przy jej temacie to:
Ostatnio oglądałyśmy razem od dłuższego czasu film w tv, ale ktoś do niej na komórkę zadzwonił, więc wyszła z nim porozmawiać. No i film się w tym czasie akurat skończył to przełączyłam na inny kanał i zaczęłam oglądać kolejny. Po chwili wróciła babcia i z powrotem usiadła przed telewizorem i oglądała go jak gdyby nigdy nic. Dopiero po jakiejś godzinie zorientowała się, że to inny film niż ten, który oglądałyśmy wcześniej.
Śmiała się sama z siebie przez dobre 5 minut xD
ma6am
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 54
Rejestracja: 27 maja 2012, o 15:31

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: ma6am » 27 maja 2012, o 20:41

"No powiedz mi jak to jest z dziewczyną w łóżku. co się robi? jak? czym? ciekawa jestem. ja Ci opowiem o seksie z facetem" xD
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś."
Awatar użytkownika
garfield91
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 18
Rejestracja: 12 maja 2012, o 19:51

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: garfield91 » 29 maja 2012, o 15:10

Dzień po tym jak wysypałam się przed kolegą po pijanemu on zapytał mnie po pierwsze 'Czy na prawdę jestem les?' , a kiedy potwierdziłam wyciągnął playboya pokazał mi zdjęcie laski która jemu najbardziej się podobała i zapytał o moją opinię :)
Awatar użytkownika
chiyome
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 192
Rejestracja: 30 mar 2012, o 15:45
Lokalizacja: Malbork/Pirmasens

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: chiyome » 29 maja 2012, o 20:11

ja miałam kiedyś na pewnym portalu informację że jestem Bi. jakiś Facet napisał, ponieważ nie wiedzial o co chodzi. jak się dowiedział pytał się jak wygląda seks z Kobietą. moja odpowiedź:
- spałeś Kiedyś z Kobietą?
- no tak.
- to co mnie się pytasz. jest tak samo.

moj dawny narzeczony w momencie mojego ujawniania się stwierdził że mogłabym się przespać z Kobietą jeśli bym chciała, ale On chciał byc przy tym. coś w tym stylu z Lip Service. jak Tess poznała Kobietę a za chwilę Facet się tarabani z krzesełkiem :D

najczęstrza reakcja "prześpij się ze mną, Bi są lepsze w seksie". ekhem. no i części Mężczyzn uważa, że "jestem Bi" to oznacza "przelecę wszytko co się rusza, bo jestem wyzwolona seksualnie"
Biseksualizm to nie niezdecydowanie! to orientacja seksualna!
toivo
Posty: 2
Rejestracja: 14 lut 2012, o 16:42

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: toivo » 29 maja 2012, o 23:59

To ja dodam kolejne świetne pytanie, które zdarzyło mi się parę razy słyszeć od koleżanek (które uprzednio upewniły się, że to nie jest tak, że podobają mi się wszystkie kobiety): "A JA jestem w twoim typie?"
Niestety, mam taką przypadłość, że jestem szczera. :P I sama nie wiem czy z reakcji bardziej lubię obrazę majestatu przy odpowiedzi "nie" ("Ale że niby co, nie jestem ładna?!") czy poker face przy odpowiedzi "tak". :twisted:

Co do facetów, reakcje w większości jak ta:
części Mężczyzn uważa, że "jestem Bi" to oznacza "przelecę wszytko co się rusza, bo jestem wyzwolona seksualnie"
Awatar użytkownika
Pinkberry
super forma
super forma
Posty: 7088
Rejestracja: 11 sie 2004, o 00:00
Lokalizacja: Poznań

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: Pinkberry » 6 cze 2012, o 19:52

austin_alex pisze:A może być najgłupsze pytanie, jakie usłyszałam od lesbijki?

Reakcja koleżanki les na informację, że też sypiam z kobietami:
-To dlaczego masz takie długie włosy?
wygrałaś.

Smutny ten temat w sumie.
varicella
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 77
Rejestracja: 10 lut 2012, o 15:59

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: varicella » 14 cze 2012, o 17:10

Przyjdzie TWOJA DZIEWCZYNA?? A my taki chlew w pokoju mamy..
Awatar użytkownika
venuslie
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 51
Rejestracja: 14 lut 2012, o 16:41
Lokalizacja: Lublin

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: venuslie » 16 cze 2012, o 01:51

"i jak się kochacie, to jak to robisz :shock: ?"
" wyglądasz na bardzo zadbaną lesbijkę, ale one chyba mają krótkie włosy?"
Et je sais que tu seras dans mon esprit
les_R
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 59
Rejestracja: 14 sty 2008, o 00:00

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: les_R » 26 cze 2012, o 19:17

U mnie najczęstsze, po zakomunikowaniu żem les, "Naprawdę?!? A nie wyglądasz..." Na co zazwyczaj odpowiadam: "No wiem, zazwyczaj jesteśmy wyższe". Niestety nie wszyscy łapią. :cool:
paolina
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 11
Rejestracja: 15 cze 2012, o 10:32

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: paolina » 27 cze 2012, o 12:36

Reakcja mojej koleżanki na fakt , że zostawiłam faceta i teraz jestem z kobietą:
"słyszałam, że lesbijki prowadzą swobodne życie seksualne. Wy też macie luźny związek?" :lol:

Poza tym mało kto jest zaskoczony, że związałam się z kobieta. Podobno widać po mnie, że wole dziewczyny 8)
"...na ziemie powaleni, wstajemy, nie giniemy
ta krew już raz przelana, nie wyschnie wciąż i płynie..."
teribyl
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 37
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:25

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: teribyl » 29 cze 2012, o 18:44

Po tym, jak powiedziałam dwóm przyjaciółkom, że jestem lesbijką i że swego czasu byłam w związku.

"I co wy robiłyście?"

<facepalm>
Awatar użytkownika
Anna_Q
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 300
Rejestracja: 3 sie 2010, o 19:47

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: Anna_Q » 31 paź 2012, o 20:04

Teraz będzie z drugiej strony barykady. Dziś moja Druga Połowa usłyszała najpiękniejsze pytanie, jakie mogą usłyszeć lesbijki, niestety nie w Polsce.

"Kiedy się pobierzecie?"

Po wieloletniej polskiej traumie, wzruszyłam się...
o o o
__ /7__/7__/7___
\/::::::::::::::::::
~~~~~~~~~~~~~~~~
Awatar użytkownika
bongo_solo
Posty: 7
Rejestracja: 16 paź 2012, o 21:22
Lokalizacja: Lublin

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: bongo_solo » 31 paź 2012, o 20:59

elea pisze:Moja kobieta czesto slyszy : skoro nigdy nie spalas z facetem, to skad wiesz ze nie lubisz ? A jak tlumaczy ze probowala i na trzezwo, i po pijanemu, i po trawce, i jakos nigdy nie mogla, to stwierdzaja: bo nigdy nie trafilas na wlasciwego.
W takim razie dla ugody stwierdźmy, że być może wszyscy są bi, tylko ci hetero jeszcze też nie trafili na odpowiednią osobę swojej płci :D
Właściwy facet dla mnie to chyba musiałby wyhodować cycki a gdzie indziej się obciąć :cool:

Trzeba heteryczkom zacząć zadawać pytania, mnie np. ciekawi jak w ogóle można się zakochać w facecie, przecież kobieta nago, a facet nago to bez porównania. Czy to oznacza, że one same sobie nie wydają się atrakcyjne? Pytanie być może równie głupie, ale nie mam pojęcia jak heteryczki to widzą, czy ich faceci po prostu pociągają tylko seksualnie, czy naprawdę podoba im się nagi facet o.O A jak facet hetero zacznie nam się dziwić, to odpowiedzieć, że co jak co, ale on chyba powinien najlepiej rozumieć, dlaczego wolimy kobiety...

Co do pytań skierowanych do mnie, niestety nie mam czego przytoczyć, bo wie o mnie tylko jedna koleżanka, która jest tolerancyjna i nie wyskoczyła z niczym głupim. Mówię niestety, bo chciałabym znać więcej tolerancyjnych osób, przed którymi mogłabym się wyoutować i ewentualnie wysłuchiwać ciekawych pytań :p
deee-deee
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 86
Rejestracja: 22 lip 2012, o 20:55

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: deee-deee » 1 lis 2012, o 00:48

najgłupsze pytanie jakie usłyszałam:

na jednej z imprez podszedł do mnie i mojej dziewczyny facet i pyta:
"Wy jesteście parą" ?
"tak"
"dlaczego? żaden facet Was nie chciał?"

odpadłam :)
Awatar użytkownika
Kiya23
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 125
Rejestracja: 18 cze 2008, o 02:00
Lokalizacja: wr

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: Kiya23 » 1 lis 2012, o 19:25

kolega z pracy próbował mnie nieudolnie poderwać a że był jedną niewielu osób któe jeszcze nie wiedziały postanowiłam powiedzieć żeby sobie nadzei nie robił i poinformowałam go że jego podryw nie ma sensu bo nie jestem sama
On: masz chłopaka?
Ja: nie
On: psa? kota?
Ja: nie (śmiech)
On: ale mówiłaś że nie jesteś sama (zdziwienie na jego twarzy)
Ja: jestem z kobietą
On: to znaczy że ... że jesteś..
Ja: tak to znaczy że jestem lesbijką
On: nie możesz być, lesbijki tak nie wyglądają
Ja: a jak wyglądają?
On: nie wiem nigdy żadnej nie widziałęm
mój nieopanowany śmiech
Awatar użytkownika
lalka1975
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 967
Rejestracja: 26 paź 2012, o 03:09

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: lalka1975 » 1 lis 2012, o 20:10

Mnie najbardziej zburwelsowało stwierdzenie mojej mamy do mojej siostry parę lat temu, że " robię to z innymi lesbijkami za pomocą ogórków" , jak już mi przeszedł pierwszy szok to powiedziałam " szkoda, że nie pomidorów...
( * * * * * * )
tiszka
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 4 lip 2012, o 21:15

Re: Top Ten - czyli najgłupsze pytania jakie słyszą lesbijki

Post autor: tiszka » 2 lis 2012, o 12:43

Kiedyś rozmawiałam na gg o szeroko pojętej kulturze z moją mamą, jeszcze nie do końca świadomą mojej orientacji. Było więc o muzyce, filmach, książkach. M.in. było o Łapickim, o pewnej wokalistce, która nie ukrywa swojej orientacji i dzięki czemu, temat zszedł w tym kierunku. W pewnym momencie, w związku z tym że było już dość późno:
mama: Dobra, kończę już, idę poczytać i spać. Pożyczyłam Millenium, mam kilka dni, a jestem na samym początku.
ja: Czytałam. Wciąga. To, co przeczytałaś do tej pory to pewnie tylko o Mikaelu?
mama: nie...na razie otworzyłam w kilku miejscach i poczytałam.
ja: oj, tak się nie robi w kryminałach
mama: dam radę - zapomnę :)
ja: Książka się robi ciekawa jak się Lisbeth pojawia. Lisbeth też jest lesbijką. Taki modny temat w naszej dzisiejsze rozmowie :)
mama: A Ty? jaką masz orientację? napisałaś "też".
ja (przemilczałam temat siebie): "też" w nawiązaniu do wcześniejszej rozmowy.
mama: nie wiem co lepsze czy Łapicki czy dziewczyna...? :)
ja: oczywiście, że dziewczyna :)
mama: chyba oszalałaś!
ODPOWIEDZ