Chyba mi wyje homoradar?

Cafe dla wszystkich
ODPOWIEDZ
Laga
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 557
Rejestracja: 8 lut 2011, o 07:18

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Laga » 20 lis 2011, o 21:55

Maja jest na milion procent branżowa, widać po tym jak patrzy na kobiety
Awatar użytkownika
izz
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 285
Rejestracja: 27 paź 2010, o 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: izz » 20 lis 2011, o 22:23

Ostatnio pudelek donosi, że Maja ma faceta. No ale może być bi :D chociaż jak widzę jej reakcje na kobiety to nie mam wątpliwości, że jest "nasza".
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 22 lis 2011, o 03:32

szczerze mowiac probowalam sie przypatrzec wlasnie tego "jak patrzy na kobiety" i moze i cos w tym jest ale z kolei podobny wzrok a nawet powiedzialabym, ze bardziej pochlaniajacy miala na niektorych facetow w x factor...dlatego moze to byc nieco mylne, moze ma taki skaner w oczach z natury...i kazdego tak "skanuje";p

teraz az huczy na portalach plotkarskich, ze maja sablewska ma faceta, jest mega zakochana i szczesliwa...

http://www.pudelek.pl/artykul/36444/sab ... m_zdjecia/

jak myslicie serio go kocha? czy taka pokazowka - bialy zwiazek etc.?
Awatar użytkownika
siberian_break
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 42
Rejestracja: 8 cze 2010, o 00:33
Lokalizacja: Trójmiasto

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: siberian_break » 23 lis 2011, o 23:07

Przecież gołym okiem widać że koleś jest gejem... :mrgreen:
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 25 lis 2011, o 22:50

majac zone i male dzieci/dziecko ? (nie jestem pewna czy 1 czy wiecej)...

a tak naprawde to widziala moze ktoras z Was Maje "w akcji" lub chociaz w jakims branzowym klubie, restauracji?
flyboy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 25 lis 2011, o 13:29

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: flyboy » 25 lis 2011, o 23:19

Majeczka obawiam się, że jednak jest poza tęczowym zasięgiem (a szkoda </3), jak która odważna może się jej wprost na jej oficjalnym blogu w komentarzu zapytać ;). Może pytania nie zignoruje, skoro z niektórymi wytrwałymi fankami się nawet spotyka i robi sobie fotki.
Awatar użytkownika
tsundere
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 473
Rejestracja: 9 sty 2010, o 11:26
Lokalizacja: cztery ściany

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: tsundere » 26 lis 2011, o 17:46

Widzę, nie jestem pierwszą i nie jedyną, której Maja wydaje się tęczowa...ale dopóki się sama nie ujawni/wiarygodnie nie udowodni heteroseksualności, to możemy się tak bawić, jak w przypadku amerykańskiej bramkarki , która wszystkim leskom wydaje się swoja...a potem Hope Solo coś mówi tym głosem nieprzystającym do dumnej, fighterskiej aparycji i czar pryska :wink: Pani ma chłopa od lat kilku, ale pragnienie, by jednak była "chociaż bi" jest wśród gawiedzi silniejsze. Słowem, jak ktoś raz zrobi wrażenie branżowego, to nigdy nie uwolni się od spekulacji. :mrgreen:

ObrazekObrazek
Travian
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 16 paź 2011, o 19:45

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Travian » 27 lis 2011, o 23:59

No właśnie, zgadza się.
A w ogóle, to nie rozumiem takich dyskusji. Co to kogo obchodzi, kto jest, a kto nie jest? Czy w ten sposób trzeba sobie dodawać hmmm.. czego właśnie? Animuszu? Pewności siebie? Że niby w grupie sławnych to raźniej?
Ludzie, gdyby ktoś z tych dyskutowanych tu ludzi chciał, to by sam oświadczył "Fakcie":))) że jest tak i tak.
Mnie osobiście wkurza, jak ktoś na mój temat dyskutuje za moimi plecami zamiast przyjść i zadać mi proste pytanie, skoro życie bez tej wiedzy traci dla niego sens..Czasem nawet mienią się tacy przyjaciółmi... :twisted:
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 4 gru 2011, o 00:13

"Travian" po to wlasnie zostal zalozny taki wątek...zeby m.in.zaspokoic zwyczajna ludzka ciekawosc czy tez porownac swoje "branzowe" spostrzezenia. Osoby publiczne musza sie liczyc z tym, ze jak juz sie staja rozpoznawalne to ludzie beda o nic stale plotkowac i ja osobiscie nie widze w tym nic zlego dopoki oczywiscie sie nikogo nie obraza ( a takicj jest niestety w internecie wiekszosc)...Jesli chodzi o Maje tu uwazam, ze jest bardzo atrakcyjna kobieta. Ja jako osoba "bi-seksualna" dostrzegam w niej to "cos" i mysle, ze wiecie, co mam na mysli;p niby w prasie teraz glosno, ze sie zakochala i ma chlopaka, chodzi z nim po salonach itp. ale szczerze sadze, ze to troche typ tzw."białego zwiazku"... a co Wy o tym myslicie?
na zakonczenie powiem tyle: Sablewska jest zajebiscie pociagajaca ...
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 15 gru 2011, o 04:38

eeeeeeeeeej no czemu tak przygasa ten temat?!

juz Was Maja nie kreci?;p

btw.oficjalnie : nie bedzie jej w 2 edycji X factor...szkoda :(
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Lampi » 15 gru 2011, o 20:36

Ja dzisiaj oglądałam powtórkę "Wojewódzkiego" i dostrzegłam na prawym kciuku obrączkę u Gardiasowej Doroty, pierwszej pogodynki RP! No ale cóż z tego skoro to nic nie znaczy w jej przypadku :beksa: Szkoda!
Obrazek
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Lampi » 18 gru 2011, o 20:11

Wróćmy do Mai Sablewskiej :)
Obejrzałam sobie "W roli głównej" z Jej udziałem. Zapewne kojarzycie program TVN'u, gdzie główną prowadzącą jest Magda Mołek. Muszę przyznać, że zaczyna mnie przekonywać do siebie. Ona sama, a nie wszelkie portale i gazety. Dała mi w tym programie taką wskazówkę na potwierdzenie swojej orientacji :wink: Zresztą, obejrzyjcie same i oceńcie :P

" W roli głównej" - Maja Sablewska
Obrazek
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: zosia24 » 18 gru 2011, o 20:41

Lampi pisze:Dała mi w tym programie taką wskazówkę na potwierdzenie swojej orientacji :wink: Zresztą, obejrzyjcie same i oceńcie :P
mnie również :wink: ... teraz mi wyje jak erka :mrgreen:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 19 gru 2011, o 16:11

tez widzialam ten wywiad z Mają az 3 razy bo tak mnie sobą oczarowala ;p ja niestety nie mam homoradaru jedynie przeczucie/intuicje, co tez czasem w kluczowych momentach zawodzi:/ ale widac bylo te jej "kilka " spojrzen " na Molek ;p

a Wy co wyłapałyscie? ze tak sie wyraze;)
niemamnicku
super forma
super forma
Posty: 1924
Rejestracja: 8 cze 2010, o 17:32

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: niemamnicku » 19 gru 2011, o 16:34

A tak całkiem na marginesie i nie na temat... byłoby wam miło drogie foremki jakby otoczenie w każdym waszym zachowaniu dopatrywało się oznak np. heteroseksualizmu? Każda rozmowa ze znajomym płci męskiej, każdy zwykły uśmiech jak do wielu innych ludzi, komentarze tylko dlatego, że obok mężczyzny staniecie. I nieważne, ze się wyautowałyście i przychodzicie na rodzinne obiadki ze swoja partnerką - nikt waszych związków i wyborów nie traktuje poważnie, a nawet ignoruje bo to na pewno ściema. Nie pomoże nawet to, że sobie na czole wypiszecie "jestem les". No bo to niemożliwe, wyglądacie na hetero a to wszystko to pewnie but czy chwilowe rozczarowanie facetami - otoczenie wie lepiej. Wczujcie się tak na chwilkę to może będziecie trochę bardziej szanować wybory innych.
...
Awatar użytkownika
megara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 251
Rejestracja: 14 mar 2007, o 00:00

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: megara » 19 gru 2011, o 17:13

Widać, że Maja się tak strasznie denerwuje, że biedna mówić płynnie nie może. Jak ja na egzaminie. Fajna dziewczyna. Szkoda tylko, że media jej tak nie lubią.
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 21 gru 2011, o 00:55

Maja jest szczerą, normalna kobietą, ktora do wszystkiego doszla sama. Nie gra ani nie udaje nikogo...(a przynajmniej takie sprawia wrażenie) . Smutne jest to, ze media takich nie lubią a z kolei promują zaklamane , falszywe pseudo gwiazdki jednego sezonu tudziez serialu...ale tak to juz jest.

@niemamnicku- masz absolutnie racje ale przeczytaj rowniez nasze wczesniejsze wypowiedzi - tam znajdziesz odpowiedz na swoje pytanie, dlaczego tak a nie inaczej;)
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 21 gru 2011, o 00:56

@Lampi - o jakiej wskazowce mowisz? bo zastanawiam sie czy myslimy o tej samej :cool:
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Lampi » 21 gru 2011, o 11:13

By_Wonder pisze:@Lampi - o jakiej wskazowce mowisz? bo zastanawiam sie czy myslimy o tej samej :cool:
Końcowej, zwłaszcza końcowej.
Obrazek
niemamnicku
super forma
super forma
Posty: 1924
Rejestracja: 8 cze 2010, o 17:32

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: niemamnicku » 21 gru 2011, o 11:19

Piszcie sobie co chcecie, ja tylko mówię żeby nie popadać w przesadę. Co innego jakieś spostrzeżenia a co innego stwierdzenia, że ktoś się na pewno związał z kimś dla picu - skąd wy to bierzecie? Chyba nikomu nie byłoby miło usłyszeć taką opinię o własnym związku.
...
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Lampi » 21 gru 2011, o 11:37

No i takowe tu są,spostrzeżenia rzecz jasna. Bo stwierdzić,oprócz głównej zainteresowanej,nikt nie może.
Obrazek
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: zosia24 » 21 gru 2011, o 13:32

sprawdziłam w google frazę: Maja Sablewska. Pojawiło się 40 stron. Sprawdziłam, czy przypadkiem google nie zaindeksowało tego wątku. Nie zaindeksowało.

A poza tym, my Mai nie obrażamy.
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 21 gru 2011, o 14:51

no dokladnie dokladnie - Zosia ma rację więc @niemamnicku wyluzuj trochę;) przeciez zadne obelgi ani krzywdzace stwierdzenia tu sie nie pojawiaja (i mam nadzieje nie pojawia). Maja wzbudzila nasze zainteresowanie a teraz juz "dziala " tylko zwykla ludzka ciekawosc...tak wiec wymieniamy ze soba poglady.

Lampi - Maja na koncu cos tam mowi o milosci...w sensie Magda sie jej pyta czy jest czas na milosc a ona jej odp.ze tak ale nic o swoim "wybranKU" powiedziec nie chciala ...right?

i jeszcze wczesniejsza kwestia jak byla rozmowa o Dodzie: czy bylaby taka rzecz ktorej bys nie zrobila dla Dody? - i Maja tu nerwowo "w tamtej rzeczy...w tamtym momencie nie bylo takiej rzeczy...na plaszczyznie zawodowej chociaz i prywatnej bo to sie bardzo z soba zazębiało.." ha!
Awatar użytkownika
Lampi
super forma
super forma
Posty: 1716
Rejestracja: 5 lut 2008, o 00:00
Lokalizacja: Wieś cudowna, Wieś urocza.

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Lampi » 21 gru 2011, o 17:05

By_Wonder pisze:no dokladnie dokladnie - Zosia ma rację więc @niemamnicku wyluzuj trochę;) przeciez zadne obelgi ani krzywdzace stwierdzenia tu sie nie pojawiaja (i mam nadzieje nie pojawia). Maja wzbudzila nasze zainteresowanie a teraz juz "dziala " tylko zwykla ludzka ciekawosc...tak wiec wymieniamy ze soba poglady.

Lampi - Maja na koncu cos tam mowi o milosci...w sensie Magda sie jej pyta czy jest czas na milosc a ona jej odp.ze tak ale nic o swoim "wybranKU" powiedziec nie chciala ...right?

i jeszcze wczesniejsza kwestia jak byla rozmowa o Dodzie: czy bylaby taka rzecz ktorej bys nie zrobila dla Dody? - i Maja tu nerwowo "w tamtej rzeczy...w tamtym momencie nie bylo takiej rzeczy...na plaszczyznie zawodowej chociaz i prywatnej bo to sie bardzo z soba zazębiało.." ha!
Right.
Obrazek
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 22 gru 2011, o 01:01

zazdroszcze jej podopiecznym...tez bym chciala taka Majke za menago;p tylko niestety moj wokal to dramat wiec chyba nici z tego... :( narazie to ona chyba tylko z Tolą wspolpracuje..
Awatar użytkownika
bledny_rycerz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 941
Rejestracja: 9 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: z wczoraj

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: bledny_rycerz » 23 gru 2011, o 16:57

tsundere pisze:Widzę, nie jestem pierwszą i nie jedyną, której Maja wydaje się tęczowa...ale dopóki się sama nie ujawni/wiarygodnie nie udowodni heteroseksualności, to możemy się tak bawić, jak w przypadku amerykańskiej bramkarki , która wszystkim leskom wydaje się swoja...a potem Hope Solo coś mówi tym głosem nieprzystającym do dumnej, fighterskiej aparycji i czar pryska :wink: Pani ma chłopa od lat kilku, ale pragnienie, by jednak była "chociaż bi" jest wśród gawiedzi silniejsze. Słowem, jak ktoś raz zrobi wrażenie branżowego, to nigdy nie uwolni się od spekulacji. :mrgreen:

ObrazekObrazek
Masz słuszność, nad czym od ostatnich MŚ kobiet ubolewam. Hope aż ocieka homoseksualizmem, towarzyszki ze wszystkich krajów złączyły się i przedyskutowały to zagadnienie na kilkuset (!) stronach branżowego forum - http://s1.zetaboards.com/L_Anon/topic/4404257/1/ - aż Solo nie została pociągnięta za język w jednym z wywiadów radiowych i wspominając, że nikomu nic do tego, czy lubi mężczyzn czy kobiety, definitywnie stwierdziła jednak, że preferuje tych pierwszych. Potem poszła do ichniejszego Tańca z Gwiazdami i mój zachwyt lekko się przewietrzył. Tak czy inaczej coś w sobie (szczególnie na murawie) ma i dobrze radzę jakiejkolwiek innej telewizji poza Eurosportem, by lepiej transmitowała olimpijskie rozgrywki, w szczególności mecze Amerykanek, aktualnych złotych medalistek. Utopia.
[i]Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.[/i]
Awatar użytkownika
tsundere
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 473
Rejestracja: 9 sty 2010, o 11:26
Lokalizacja: cztery ściany

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: tsundere » 26 gru 2011, o 23:38

bledny_rycerz pisze:
tsundere pisze:Widzę, nie jestem pierwszą i nie jedyną, której Maja wydaje się tęczowa...ale dopóki się sama nie ujawni/wiarygodnie nie udowodni heteroseksualności, to możemy się tak bawić, jak w przypadku amerykańskiej bramkarki , która wszystkim leskom wydaje się swoja...a potem Hope Solo coś mówi tym głosem nieprzystającym do dumnej, fighterskiej aparycji i czar pryska :wink: Pani ma chłopa od lat kilku, ale pragnienie, by jednak była "chociaż bi" jest wśród gawiedzi silniejsze. Słowem, jak ktoś raz zrobi wrażenie branżowego, to nigdy nie uwolni się od spekulacji. :mrgreen:

ObrazekObrazek
Masz słuszność, nad czym od ostatnich MŚ kobiet ubolewam. Hope aż ocieka homoseksualizmem, towarzyszki ze wszystkich krajów złączyły się i przedyskutowały to zagadnienie na kilkuset (!) stronach branżowego forum - http://s1.zetaboards.com/L_Anon/topic/4404257/1/ - aż Solo nie została pociągnięta za język w jednym z wywiadów radiowych i wspominając, że nikomu nic do tego, czy lubi mężczyzn czy kobiety, definitywnie stwierdziła jednak, że preferuje tych pierwszych. Potem poszła do ichniejszego Tańca z Gwiazdami i mój zachwyt lekko się przewietrzył. Tak czy inaczej coś w sobie (szczególnie na murawie) ma i dobrze radzę jakiejkolwiek innej telewizji poza Eurosportem, by lepiej transmitowała olimpijskie rozgrywki, w szczególności mecze Amerykanek, aktualnych złotych medalistek. Utopia.
Ja osobiście nie mogłam zdzierżyć faktu, że poszła do DWTS. Nie pasowało mi to do niej, uważam że raczej traciła wówczas to swoje "coś" - taki dumny, godny, dostojny wygląd, który prezentuje, gdy jest na murawie. I nie mówię tego jako zapalona miłośniczka piłki nożnej, choć nieco się interesowałam ostatnimi mistrzostwami w Niemczech :podbite oczko: ...ale ja jeśli muszę, to kibicuję Szwedkom, nie Amerykankom :slonko:
Awatar użytkownika
bledny_rycerz
uzależniona foremka
uzależniona foremka
Posty: 941
Rejestracja: 9 mar 2009, o 01:00
Lokalizacja: z wczoraj

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: bledny_rycerz » 28 gru 2011, o 15:32

Szwecja ma pod tym względem ułatwioną sytuację - tam nikt nie udaje, że jest innej orientacji, niż jest, bo nie musi. W USA akcja "Don't ask, don't tell" z wojska przeniosła się do kobiecej piłki kopanej i po cichu tępi się tam każdy uwidaczniający się przejaw homoseksualizmu, z prostej - wg nich - przyczyny: skumulowana liczba lesbijek w narodowej drużynie nie spopularyzuje tego sportu ani wśród mężczyzn, ani tym bardziej heteroseksualnych dziewcząt, które chciałyby sobie po trawce za kawałkiem skóry pobiegać. Bo dojdą jeszcze do zatrważającego wniosku, że też są przez umiłowanie piłki lesbami albo że je tam zgwałcą pozostałe lesby, w koszulkach z godłem reprezentacji. Taka jest przynajmniej opinia wielu obserwatorów. Megan Rapinoe albo Abby Wambach nigdy nie wymsknęło się choćby słowo o własnej orientacji, mimo że ta jest dla wszystkich oczywista.
[i]Nie ma większych drani od nawróconych na cynizm idealistów.[/i]
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 26 sty 2012, o 16:58

http://www.plejada.pl/17,55163,wideo,,3 ... tykul.html

w wideo Maja mowi, ze " wybralam milosc jakos tan umyslu, nie chodzi mi tylko o relacje damsko- meskie(...)"..

to chyba jednak lipa z Maja bo jest hetero :(

co myslicie?
Awatar użytkownika
sheiscrazy
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 22 sty 2012, o 13:33

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: sheiscrazy » 26 sty 2012, o 17:06

a ja tam naszą tenisistkę podejrzewam:Agnieszkę Radwańską ;D
ODPOWIEDZ