Chyba mi wyje homoradar?

Cafe dla wszystkich
maggie11
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 10
Rejestracja: 26 kwie 2009, o 02:00

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: maggie11 » 3 kwie 2012, o 14:10

Awulano pisze:lesbijka czy nie, ode mnie ma NIE. Leciwa jest już ( jak dla mnie). Niby niczego jej nie brakuje, ale już robiona była, widać szpachle no i blacharz tez swoje zrobił... Teraz tylko ciągłe konserwacje- droga w utrzymaniu.
Ładna czy nie, preferuje młodsze roczniki. :P
Tobie też licznik się nie cofa. Ciekawe, co powiesz za jakiś czas. Wg Ciebie trzydziestolatki to tylko do eutanazji, super. Pamiętaj, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
luluke
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:02

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: luluke » 3 kwie 2012, o 18:00

a wg.mnie właśnie Maja ma idealny wiek i też ma świetny styl, co dodatkowo podkreśla jej atuty i czyni ją jeszcze bardzziej pociągającą :cool: a co do jej ingerencji w urodę to wiadomo mi , ze poprawila sobie tylko usta wiec nie wiem skad te Twoje teorie...jedyne co wolalam w niej wczesniej to brązowe włosy bo jakos ten blond mi do konca nie podchodzi...
Awulano
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 80
Rejestracja: 1 kwie 2012, o 16:27

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Awulano » 3 kwie 2012, o 23:41

Będę pamiętać.
Powyższy post wyraża opinię autorki w dniu dzisiejszym.
Nie może służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym i kolejnych.
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 4 kwie 2012, o 15:19

ha! w tym filmiku/wywiadzie Maja ewidentnie obczają tę babeczkę, co przechodziła :cool: chyba, ze ona zzauwazyla kogos innego a tamta przechodzila bo przechodzila?...to taka pesymistyczna wersja;p
luluke
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:02

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: luluke » 5 kwie 2012, o 13:12

a nasza kochana Majeczka dzis ma urodziny :cool:
swoją drogą patrczie, co napisała na blogu :

"00:01 Radio Gdańsk - ważny dla mnie dzień, ważny dla mnie mężczyzna dedykuje mi piosenkę "Wonderful life" (dziękuje kochany:). I jak tu nie wierzyć, że życie nie tylko jest piękne, ale jeśli dzieją się takie chwile, to jest do tego zjawiskowe i wspaniałe. Z samego rana kurier przywozi mi wiosenny bukiet (dziękuję Rimmel). Dziękuję mojej ukochanej rodzinie i Wam za życzenia:). Warto w życiu skupiać się tylko na rzeczach dobrych i z taką intencją wychodzić do świata, ludzi. Akceptować wszystkie, te gorsze także, ale te dobre zatrzymywać i doceniać. W drodze do celu, do marzeń nie należy tracić czasu na niepotrzebne jednostki, zazdrość, głupotę - wiecie co mam na myśli:). Skupiajmy sie na tym co daje nam szczęście i... MIŁOŚĆ."
tilly
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2011, o 13:51

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: tilly » 5 kwie 2012, o 16:21

luluke pisze:a nasza kochana Majeczka dzis ma urodziny :cool:
swoją drogą patrczie, co napisała na blogu :

"00:01 Radio Gdańsk - ważny dla mnie dzień, ważny dla mnie mężczyzna dedykuje mi piosenkę "Wonderful life" (dziękuje kochany:). I jak tu nie wierzyć, że życie nie tylko jest piękne, ale jeśli dzieją się takie chwile, to jest do tego zjawiskowe i wspaniałe. Z samego rana kurier przywozi mi wiosenny bukiet (dziękuję Rimmel). Dziękuję mojej ukochanej rodzinie i Wam za życzenia:). Warto w życiu skupiać się tylko na rzeczach dobrych i z taką intencją wychodzić do świata, ludzi. Akceptować wszystkie, te gorsze także, ale te dobre zatrzymywać i doceniać. W drodze do celu, do marzeń nie należy tracić czasu na niepotrzebne jednostki, zazdrość, głupotę - wiecie co mam na myśli:). Skupiajmy sie na tym co daje nam szczęście i... MIŁOŚĆ."
I o czym to świadczy, to co napisała? : P
Awatar użytkownika
bercia16
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 145
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 08:27
Lokalizacja: Gdynia

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: bercia16 » 5 kwie 2012, o 16:29

tilly pisze:
luluke pisze:a nasza kochana Majeczka dzis ma urodziny :cool:
swoją drogą patrczie, co napisała na blogu :

"00:01 Radio Gdańsk - ważny dla mnie dzień, ważny dla mnie mężczyzna dedykuje mi piosenkę "Wonderful life" (dziękuje kochany:). I jak tu nie wierzyć, że życie nie tylko jest piękne, ale jeśli dzieją się takie chwile, to jest do tego zjawiskowe i wspaniałe. Z samego rana kurier przywozi mi wiosenny bukiet (dziękuję Rimmel). Dziękuję mojej ukochanej rodzinie i Wam za życzenia:). Warto w życiu skupiać się tylko na rzeczach dobrych i z taką intencją wychodzić do świata, ludzi. Akceptować wszystkie, te gorsze także, ale te dobre zatrzymywać i doceniać. W drodze do celu, do marzeń nie należy tracić czasu na niepotrzebne jednostki, zazdrość, głupotę - wiecie co mam na myśli:). Skupiajmy sie na tym co daje nam szczęście i... MIŁOŚĆ."
I o czym to świadczy, to co napisała? : P
Nie no.... dziewczyny, nie traćcie nadziei. Na pewno pisząc "ważny dla mnie mężczyzna" miała na myśli kobietę :P tylko nie chce się ujawnić. ;)
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: zosia24 » 5 kwie 2012, o 18:03

ups... no to jak napisała, że mężczyzna, to pewnie mężczyzna, ale zobaczymy może coś się wydarzy jeszcze :lol:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
luluke
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:02

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: luluke » 6 kwie 2012, o 13:30

moze ( wojtek mazolewski bo chyba jego miala na mysli) to tylko jej dobry przyjaciel....taką mam nadzieję;) i oboje się kryją czy np.on kryje Maję a ona za to go promuje w mediach. dobry deal? :cool: no bo z drugiej strony jak sie ma urodziny i sie jest zakochanym to chyba chce sie je spedzac z ta drruga połowka a nie "na odleglosc" dedykujac piosenke w radiu..
death_magnetic
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 19
Rejestracja: 6 mar 2012, o 14:31

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: death_magnetic » 7 kwie 2012, o 18:23

Każdy kto oglądał x-factora (każdy z branży bo hetero nie myślą takimi kategoriami) zauważył jak majka obczajała różne dziewczyny na scenie, to spojrzenie da się sklasyfikować, no da się poprostu, w inny sposób się patrz inna mimika no inny ! nie było takiego błysku w oku gdy pojawiali się mężczyźni.. daje sobie coś tam uciąć jestem pewna. to bedzie taka wieczna singielka bo nigdy się nie ujawni, w Polsce NIGDY.
Podobnież jak Martyna Wojciewchowska - jest homoseksualna, była wiele lat w związku z Anitą Werner, ludzie o tym wiedzieli ale to taka tajemnica polisznyela byla. A teraz Martyna jest w związku z Kasią swoją menadżerką mieszkaja razem i też nic cisza.. bardzo lubie martynę sledzę jej poczynania i oglądam/czytam wywiady z nią Ona nigdy nie mówi wprost o mężczyźnie tylko o Osobie w jej życiu. nigdy też nie dementowała plotek poprostu milczy i żyje jak jej pasuje.
Awatar użytkownika
orlyx
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 13
Rejestracja: 9 mar 2012, o 19:41
Lokalizacja: Katowice

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: orlyx » 7 kwie 2012, o 19:16

death_magnetic pisze:Każdy kto oglądał x-factora (każdy z branży bo hetero nie myślą takimi kategoriami) zauważył jak majka obczajała różne dziewczyny na scenie, to spojrzenie da się sklasyfikować, no da się poprostu, w inny sposób się patrz inna mimika no inny ! nie było takiego błysku w oku gdy pojawiali się mężczyźni.. daje sobie coś tam uciąć jestem pewna. to bedzie taka wieczna singielka bo nigdy się nie ujawni, w Polsce NIGDY.
Podobnież jak Martyna Wojciewchowska - jest homoseksualna, była wiele lat w związku z Anitą Werner, ludzie o tym wiedzieli ale to taka tajemnica polisznyela byla. A teraz Martyna jest w związku z Kasią swoją menadżerką mieszkaja razem i też nic cisza.. bardzo lubie martynę sledzę jej poczynania i oglądam/czytam wywiady z nią Ona nigdy nie mówi wprost o mężczyźnie tylko o Osobie w jej życiu. nigdy też nie dementowała plotek poprostu milczy i żyje jak jej pasuje.
Przecież Wojciechowska ma dziecko...
luluke
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:02

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: luluke » 7 kwie 2012, o 21:38

pewnie macie rację;) ja aż tak dokładnie nie śledziłam x-factora ale kilka odcinków widziałam i faktycznie było to "coś" :cool: tylko jedno przesłuchanie zbiło mnie z tropu a mianowicie juz w pewnym momencie myslalam na 99% , ze majka woli babki a tu nagle wszedl Jacek Czerwinski i w jej oczach bylo to samo (wg.mnie).... i wtedy sie zaczelam zastanawiac czy ona po prostu tak nie reaguje jak jej sie cos/ktos podoba ale w kontekscie jako "produkt do sprzedania" czysto menegerskim i wowczas go tak skanuje hehe nie wiem

http://www.youtube.com/watch?v=omdO-Qv3j3Y - tu jest wystep jacka , obczajcie wzrok Mai w 1:52 min... co myslicie ?
tilly
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 53
Rejestracja: 17 maja 2011, o 13:51

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: tilly » 10 kwie 2012, o 17:48

death_magnetic pisze: A teraz Martyna jest w związku z Kasią swoją menadżerką mieszkaja razem i też nic cisza.. bardzo lubie martynę sledzę jej poczynania i oglądam/czytam wywiady z nią Ona nigdy nie mówi wprost o mężczyźnie tylko o Osobie w jej życiu. nigdy też nie dementowała plotek poprostu milczy i żyje jak jej pasuje.
Popłynęłaś, Kaśka ma chłopaka. :rotfl:
By_Wonder
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 70
Rejestracja: 14 lis 2011, o 02:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: By_Wonder » 12 kwie 2012, o 20:09

luluke pisze:pewnie macie rację;) ja aż tak dokładnie nie śledziłam x-factora ale kilka odcinków widziałam i faktycznie było to "coś" :cool: tylko jedno przesłuchanie zbiło mnie z tropu a mianowicie juz w pewnym momencie myslalam na 99% , ze majka woli babki a tu nagle wszedl Jacek Czerwinski i w jej oczach bylo to samo (wg.mnie).... i wtedy sie zaczelam zastanawiac czy ona po prostu tak nie reaguje jak jej sie cos/ktos podoba ale w kontekscie jako "produkt do sprzedania" czysto menegerskim i wowczas go tak skanuje hehe nie wiem

http://www.youtube.com/watch?v=omdO-Qv3j3Y - tu jest wystep jacka , obczajcie wzrok Mai w 1:52 min... co myslicie ?

łoooooooooo no troche mi to zamotało teraz...bo to serio wyglada jakby ona na niego leciala ale moze lepiej niech ktos inny sie w tej kwestii wypowie bo ja niestety tych "branzowych" spojrzen zbyt dobrze nie rozpoznaje:/
Awatar użytkownika
deadvoice
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 27
Rejestracja: 6 mar 2012, o 20:59

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: deadvoice » 12 kwie 2012, o 20:46

By_Wonder pisze:
luluke pisze:pewnie macie rację;) ja aż tak dokładnie nie śledziłam x-factora ale kilka odcinków widziałam i faktycznie było to "coś" :cool: tylko jedno przesłuchanie zbiło mnie z tropu a mianowicie juz w pewnym momencie myslalam na 99% , ze majka woli babki a tu nagle wszedl Jacek Czerwinski i w jej oczach bylo to samo (wg.mnie).... i wtedy sie zaczelam zastanawiac czy ona po prostu tak nie reaguje jak jej sie cos/ktos podoba ale w kontekscie jako "produkt do sprzedania" czysto menegerskim i wowczas go tak skanuje hehe nie wiem

http://www.youtube.com/watch?v=omdO-Qv3j3Y - tu jest wystep jacka , obczajcie wzrok Mai w 1:52 min... co myslicie ?

łoooooooooo no troche mi to zamotało teraz...bo to serio wyglada jakby ona na niego leciala ale moze lepiej niech ktos inny sie w tej kwestii wypowie bo ja niestety tych "branzowych" spojrzen zbyt dobrze nie rozpoznaje:/
Zdecydowanie na niego leciała :D. Aczkolwiek nie świadczy to o tym, że nie jest biseksualna.
a life lived in lies is a life of denial.
luluke
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:02

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: luluke » 15 kwie 2012, o 19:52

http://www.plejada.pl/25753,1,17,maja-s ... _duze.html

kochane oto kolejna sesja naszej Majeczki z "chłopakiem" :)
specjalistki z homoradarem UWAGA UWAGA~~ czy wyczuwacie ustawkę czy jednak nie?:) jak dla mnie to koleś trąca gejem :D
Awatar użytkownika
clodine
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 06:19
Lokalizacja: Dublin ♥

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: clodine » 16 kwie 2012, o 01:05

Nie obchodzi mnie nawet czy jest czy nie, bo jej nie znoszę. Potraktowała Szpaka tak chamsko że aż mi się przykro zrobiło jak oglądałam. Może dlatego że w Polsce nie mieszkam od lat, ale jestem pewna że gdyby w jakimkolwiek innym,europejskim kraju, jurorka zwróciła się w taki sposób do uczestnika to by ją wynieśli z sali i nikt by już o niej nie usłyszał. Chamskie babsko i tyle :/

I w cale nie bronię chłopaka, bo jest mi obojętny, ale z kimś tak bezczelnym i małostkowym jak ona wolałabym nie mieć do czynienia.
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 16 kwie 2012, o 15:18

to chyba ogladalas tylko i wylacznie jeden odcinek lub jednen moment z x factor z castingu szpaka...Maja byla najserdeczniejsza z jurorow i zawsze robila wszystko dla uczestnia a nie pod publiczke jak np."wielkie" showman wojewodzki, ktory mysli, ze wszystko, co powie jest swiete...a jeszcze odnosnie szpaka to maja byla tak "chamska" jak to mowisz, ze po programie zaproponowala mu wspolprace..wiec rzeczywiscie szczyt prostactwa.
Awatar użytkownika
clodine
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 06:19
Lokalizacja: Dublin ♥

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: clodine » 16 kwie 2012, o 18:51

Wojewódzkiego tez nie lubię ale to przy okazji. Maja mogła być miła, sympatyczna, serdeczna whatever, nie zmienia to jednak faktu że chamsko potraktowała chłopaka tylko na podstawie jego wyglądu. Już samo to raczej świadczy o tym że jest hetero, no chyba że tylko ja mam takie przeświadczenie że skoro homoseksualiści oczekują tolerancji od innych, powinni też sami ją okazywać. W każdym razie jego wygląd był bez znaczenia, bo ona miała oceniać jego śpiew. No i nie dziwne że zaproponowała mu współpracę, chociaż na jej miejscu bym się nie odważyła po czymś takim. Było jej głupio bo nie doceniła go a potem okazało się że jest taki utalentowany. Wiedziała że może odnieść sukces to mu zaproponowała współpracę, będąc menadżerką (w tedy też chyba niepracującą w zawodzie)

Ja w każdym razie nie cierpię kiedy ktoś krytykuje drugiego człowieka za wygląd(a już na pewno nie w tak bezczelny, prostacki sposób) - tym bardziej ze wygląd Szpaka sugerował że może mieć coś wspólnego z queer. Ktoś tak small minded miałby być lesbijka? Jeśli tak, to pewnie sama się jeszcze nie zaakceptowała.
Awatar użytkownika
bercia16
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 145
Rejestracja: 28 kwie 2011, o 08:27
Lokalizacja: Gdynia

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: bercia16 » 16 kwie 2012, o 19:04

clodine pisze:Wojewódzkiego tez nie lubię ale to przy okazji. Maja mogła być miła, sympatyczna, serdeczna whatever, nie zmienia to jednak faktu że chamsko potraktowała chłopaka tylko na podstawie jego wyglądu. Już samo to raczej świadczy o tym że jest hetero, no chyba że tylko ja mam takie przeświadczenie że skoro homoseksualiści oczekują tolerancji od innych, powinni też sami ją okazywać. W każdym razie jego wygląd był bez znaczenia, bo ona miała oceniać jego śpiew. No i nie dziwne że zaproponowała mu współpracę, chociaż na jej miejscu bym się nie odważyła po czymś takim. Było jej głupio bo nie doceniła go a potem okazało się że jest taki utalentowany. Wiedziała że może odnieść sukces to mu zaproponowała współpracę, będąc menadżerką (w tedy też chyba niepracującą w zawodzie)

Ja w każdym razie nie cierpię kiedy ktoś krytykuje drugiego człowieka za wygląd(a już na pewno nie w tak bezczelny, prostacki sposób) - tym bardziej ze wygląd Szpaka sugerował że może mieć coś wspólnego z queer. Ktoś tak small minded miałby być lesbijka? Jeśli tak, to pewnie sama się jeszcze nie zaakceptowała.
Nie oglądam X-Factor, nie "szaleje" za Sablewską i jest dla mnie bez znaczenia jakiej jest orientacji. Tak samo jak ty uważam, że nie powinno oceniać się ludzi po wyglądzie, ale.... przejrzyj na oczy. Homoseksualiści oczekują tolerancji, ale często jest tak, że sami jej okazać nie potrafią. Nie mówię, że zawsze tak jest, ale wystarczy chociażby przeglądnąć kilka tematów na tym forum i iluzja znika.
Awatar użytkownika
zosia24
Moderatorka
Moderatorka
Posty: 10527
Rejestracja: 10 lut 2010, o 20:20

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: zosia24 » 16 kwie 2012, o 20:24

clodine pisze:Wojewódzkiego tez nie lubię ale to przy okazji. Maja mogła być miła, sympatyczna, serdeczna whatever, nie zmienia to jednak faktu że chamsko potraktowała chłopaka tylko na podstawie jego wyglądu. Już samo to raczej świadczy o tym że jest hetero, no chyba że tylko ja mam takie przeświadczenie że skoro homoseksualiści oczekują tolerancji od innych, powinni też sami ją okazywać. W każdym razie jego wygląd był bez znaczenia, bo ona miała oceniać jego śpiew. No i nie dziwne że zaproponowała mu współpracę, chociaż na jej miejscu bym się nie odważyła po czymś takim. Było jej głupio bo nie doceniła go a potem okazało się że jest taki utalentowany. Wiedziała że może odnieść sukces to mu zaproponowała współpracę, będąc menadżerką (w tedy też chyba niepracującą w zawodzie)

Ja w każdym razie nie cierpię kiedy ktoś krytykuje drugiego człowieka za wygląd(a już na pewno nie w tak bezczelny, prostacki sposób) - tym bardziej ze wygląd Szpaka sugerował że może mieć coś wspólnego z queer. Ktoś tak small minded miałby być lesbijka? Jeśli tak, to pewnie sama się jeszcze nie zaakceptowała.
nie wiem, czego tak tego szpaka bronisz. Przecież on jest strasznie zarozumiały. Mnie tam wali jak on się ubiera, ale mniemanie o sobie to ma i to jakie :roll:
żyj na swój sposób, a nie według instrukcji innych...
Awatar użytkownika
clodine
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 65
Rejestracja: 11 kwie 2012, o 06:19
Lokalizacja: Dublin ♥

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: clodine » 16 kwie 2012, o 22:20

Nie oglądam X-Factor, nie "szaleje" za Sablewską i jest dla mnie bez znaczenia jakiej jest orientacji. Tak samo jak ty uważam, że nie powinno oceniać się ludzi po wyglądzie, ale.... przejrzyj na oczy. Homoseksualiści oczekują tolerancji, ale często jest tak, że sami jej okazać nie potrafią. Nie mówię, że zawsze tak jest, ale wystarczy chociażby przeglądnąć kilka tematów na tym forum i iluzja znika.
Pewnie masz rację i jeszcze się o tym przekonam.
nie wiem, czego tak tego szpaka bronisz. Przecież on jest strasznie zarozumiały. Mnie tam wali jak on się ubiera, ale mniemanie o sobie to ma i to jakie :roll:
Nie bronię Szpaka - szczerze to go już więcej nie widziałam i nie wiem co on teraz robi bo raczej nie oglądam Polskiej telewizji. To jaki on jest to jest jedna sprawa, jednak kiedy pojawił się w programie po raz pierwszy, nic nikomu nie zrobił, był grzeczny i kulturalny. A że nie był fałszywie skromny? No cóż, głos ma. Przecież w ogóle nie o niego chodzi tylko o to jak potraktowała go twoja 'Majeczka'. I to ty się zaparłaś aby ją bronić - co jest normalne skoro ją lubisz. Dla mnie to zwykła chamówa jest, nie lubię jej i jej orientacja tego nie zmieni, jaka by nie była. Wolność słowa to jedno, ale ktoś kto wykorzystuje swoją pozycję aby ubliżać bezkarnie innym dla mnie nie istnieje. Bo bardzo wątpię że odezwała by się do niego w taki sposób gdyby byli na równi a jej nie wspierałaby banda zacofanych idiotów siedzących na publiczności(oczywiście nie mówię o wszystkich).

Ostatnia sprawa - czy ta prostacka odzywka wzięła się ze zwykłej ignorancji Majki, czy może właśnie postanowiła podbudować swoją samoocenę, używając rozjuszenia publiczności, aby dalej ponabijać się z chłopaka? Kim ona jest aby mówić innym jak mają wyglądać, jak się ubierać? Kim??? Bo niestety, ale jeśli Polacy mają taki wzór do naśladowania, to obawiam się że w Polsce nie będzie żadnej wolności, dla nikogo jeszcze przez długi czas. Ludzie zamiast zastanawiać się czy społeczeństwo zaakceptuje ich orientację seksualną, będą się zastanawiać czy nie będą bezkarnie szykanowani z powodu swojej fryzury. Brawo dla pani Sablewskiej!
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 16 kwie 2012, o 23:35

skoro tak bardzo Cie nurtuje sprawa szpaka i tego co mu powiedzziala badz czego nie powiedziala w x factor maja to polecam sie przeniesc na forum x factora i tam dywagowac bo my tutaj dyskutujemy o jej orientacji i szczerze nie obchodzi mnie to jak go potraktowala bo on juz dawno sobie to odbil swoim gwiazdorzeniem...

tak czy inaczej temat wojtka i mai - dziewczyny co wy na to?:)
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: anglistka90 » 16 kwie 2012, o 23:58

frizidizi pisze:skoro tak bardzo Cie nurtuje sprawa szpaka i tego co mu powiedzziala badz czego nie powiedziala w x factor maja to polecam sie przeniesc na forum x factora i tam dywagowac bo my tutaj dyskutujemy o jej orientacji i szczerze nie obchodzi mnie to jak go potraktowala bo on juz dawno sobie to odbil swoim gwiazdorzeniem...

tak czy inaczej temat wojtka i mai - dziewczyny co wy na to?:)
dyskusja ciągnie się od ponad roku, czy temat jest naprawdę tak fascynujący? a jeśli już sie wypowiadam, to wypowiem sie na temat - Maja nie jest homoseksualna, ma faceta, i to powinien być glówny dowód, nie sądzę że jest osobą, która odstawialaby jakies szopki na pokaz.
luluke
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:02

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: luluke » 17 kwie 2012, o 15:04

chyba jeszcze mało wiesz o showbiznesie i tym co sie tam naprawde dzieje i jaka to jest wszystko jedna wielka sciema . Jak na moj gust Mai wlasnie o to chodzi zeby ludzie w ten "zwiazek" uwierzyli bo juz za duzo bylo plotek o tym, ze woli babki wiec nagle boom! maja z facetem...poza tym juz sie niejako wczesiej Laga jasno wypowiedziala, ze Maja jest branzowa no i im dluzej sie jej przypatruje to tez sklaniam sie ku tej opcji..miedzy nia a mazolem nie widac zadnej namietnosci , ich mowa ciala mocno przeczy temu jakoby cokolwiek ich laczylo (blizszego niz przyjazn) no ale i tak przecietny kowalski czy iksinska poleci do kiosku kupic gazete z ich kolorowymi zdjeciami "razem"...ehh
anglistka90
natchniona foremka
natchniona foremka
Posty: 307
Rejestracja: 14 kwie 2012, o 21:57

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: anglistka90 » 18 kwie 2012, o 14:09

luluke pisze:chyba jeszcze mało wiesz o showbiznesie i tym co sie tam naprawde dzieje i jaka to jest wszystko jedna wielka sciema . Jak na moj gust Mai wlasnie o to chodzi zeby ludzie w ten "zwiazek" uwierzyli bo juz za duzo bylo plotek o tym, ze woli babki wiec nagle boom! maja z facetem...poza tym juz sie niejako wczesiej Laga jasno wypowiedziala, ze Maja jest branzowa no i im dluzej sie jej przypatruje to tez sklaniam sie ku tej opcji..miedzy nia a mazolem nie widac zadnej namietnosci , ich mowa ciala mocno przeczy temu jakoby cokolwiek ich laczylo (blizszego niz przyjazn) no ale i tak przecietny kowalski czy iksinska poleci do kiosku kupic gazete z ich kolorowymi zdjeciami "razem"...ehh
"
powiem Ci,ze nie latam do kiosku po czsopisma plotkarskie ze zdjęciami "gwiazd", powiem Ci więcej, polski "szołbiznes" jakoś mnie nie kręci i nie mam potrzeby wgłebiać się w jego tajniki. Mam swoje życie i nie czuję potrzeby rozkładania na czynniki pierwsze życia obcej kobiety. Może być hetero, homo, bi lub nawet trans. to nie moja sprawa. i nie rozumiem tej teorii spiskowej ciagnącej się od roku... :roll:
Awatar użytkownika
megara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 251
Rejestracja: 14 mar 2007, o 00:00

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: megara » 18 kwie 2012, o 16:20

anglistka90 pisze:
luluke pisze:chyba jeszcze mało wiesz o showbiznesie i tym co sie tam naprawde dzieje i jaka to jest wszystko jedna wielka sciema . Jak na moj gust Mai wlasnie o to chodzi zeby ludzie w ten "zwiazek" uwierzyli bo juz za duzo bylo plotek o tym, ze woli babki wiec nagle boom! maja z facetem...poza tym juz sie niejako wczesiej Laga jasno wypowiedziala, ze Maja jest branzowa no i im dluzej sie jej przypatruje to tez sklaniam sie ku tej opcji..miedzy nia a mazolem nie widac zadnej namietnosci , ich mowa ciala mocno przeczy temu jakoby cokolwiek ich laczylo (blizszego niz przyjazn) no ale i tak przecietny kowalski czy iksinska poleci do kiosku kupic gazete z ich kolorowymi zdjeciami "razem"...ehh
"
powiem Ci,ze nie latam do kiosku po czsopisma plotkarskie ze zdjęciami "gwiazd", powiem Ci więcej, polski "szołbiznes" jakoś mnie nie kręci i nie mam potrzeby wgłebiać się w jego tajniki. Mam swoje życie i nie czuję potrzeby rozkładania na czynniki pierwsze życia obcej kobiety. Może być hetero, homo, bi lub nawet trans. to nie moja sprawa. i nie rozumiem tej teorii spiskowej ciagnącej się od roku... :roll:
a co w takim razie Ci przeszkadza w tej teorii spiskowej jak ją nazwałaś? Nikt nikomu tu pisać nie każe i czytać również. Nikomu tu krzywdy nie robimy. Maja jest osobą publiczną i mamy prawo się wypowiadać na jej temat.
Awatar użytkownika
plitvi
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 152
Rejestracja: 9 kwie 2012, o 13:34

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: plitvi » 18 kwie 2012, o 20:54

zrobię offtopa:)
Megara, śliczny nick :mrgreen:
koniec offtopa.
Kiedy przeskoczysz, to i wtedy nie mów hop.
Zobacz najpierw w co wskoczyłeś.
Awatar użytkownika
megara
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 251
Rejestracja: 14 mar 2007, o 00:00

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: megara » 20 kwie 2012, o 14:15

tenkju :D
luluke
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 27 mar 2012, o 17:02

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: luluke » 21 kwie 2012, o 13:56

http://www.youtube.com/watch?v=FTTYSWTVrgc

hahaahaha Maja z Wojtkiem na ostatnim pokazie...teraz to juz mi na kilometr daje zwiazkiem pod publiczke, na filmiku dokladnie widac, ze dopoki nie zbiegli sie fotoreporterzy i Ci wszyscy paparazzi to Maja i Wojtek szli oddzielnie - kazdy sobie a jak tylko sie Ci wszyscy paparazzi pojawili to nasza piekna "para" nagle zlapala sie za rece i zrobila szztuczny usmiech . hahahaha smiechu warte :cool:
ODPOWIEDZ