Chyba mi wyje homoradar?

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
Antoinette7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 maja 2013, o 15:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Antoinette7 » 14 maja 2013, o 19:15

Mucha zdaję się była w związku z jakąś reżyserką, coś takiego chyba kiedyś wyznała...

Mnie najbardziej intryguje Anita Werner 8)
annabelle69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 28 lut 2013, o 16:19

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: annabelle69 » 15 maja 2013, o 10:39

Mucha raczej nie jest. Jej partner to typowy samiec alfa - taki by sobie nie pozwolil na jakies dziwne uklady. Maja coreczke, i raczej wyglada, ze zwiazek normalny - mam prywatne zrodlo wiedzy :)

Ona moglaby byc ewentualnie Bi, ale i tak jej nie posądzam o uczuciowy zwiazek, raczej jesli juz to dla reklamy - chociaz zakochac moze sie kazdy...
annabelle69
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 38
Rejestracja: 28 lut 2013, o 16:19

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: annabelle69 » 15 maja 2013, o 10:41

wczoraj u Wojewodzkiego było o scenie miedzy Bujakiewicz a Wiedłochą i jak to widzicie ? wyje komus homoradar? Pytam bo ja go chyba wogole nie mam, ale trafiam na takie laski, ktore wstydza sie swoich mysli, i negują coś co dla mnie jest bardzo widoczne :)
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 15 maja 2013, o 12:23

Werner jest 100000% les , przed Martyną miała jeszcze inna dziewczyne i bawiła się w specjalnych branzowych spendach dla "gwiazd". Wojewodzki, Kammel, Niezgoda też branża...Mucha mi sie wydaje hetero ewentualnie z malymi bi-epizodam ale raczej w formie eksperymentu niz cos ten teges..

Jednak wybaczcie ale dla mnie najwieksza zagadka pozostaje Sablewska, ona moze byc zarowno 100% les jak i 100% hetero, jednak jest mistrzynia kreacji i wizerunku, pr ma w malym paluszku i dokladnie wie, co robic i mowic a z drugiej strony moze to byc prawda wiec CH** wie :D mysle, zze wiecej by mogly miec do powiedzenie osoby z jej dalszej przeszlosci badz Ci, co ja widzieli w dwuznacznej sytuacji z kobieta..sa tu takie? :cool:
Awatar użytkownika
Antoinette7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 maja 2013, o 15:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Antoinette7 » 15 maja 2013, o 18:52

frizidizi pisze:Werner jest 100000% les , przed Martyną miała jeszcze inna dziewczyne i bawiła się w specjalnych branzowych spendach dla "gwiazd".
Uuuulalala, a skąd to wiesz jeśli mogę spytac? :)

A co do sceny Bujakiewicz i kogoś tam; to w Lekarzach?!
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 16 maja 2013, o 13:13

bylam uczestniczka tejze "imprezy" :cool:
Awatar użytkownika
Loris
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 111
Rejestracja: 18 gru 2012, o 18:24
Lokalizacja: Londyn

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Loris » 16 maja 2013, o 15:28

frizidizi pisze:bylam uczestniczka tejze "imprezy" :cool:
uuuu :cool: oddział szpiegowski KK ma swoją wtykę w polskim lgbt-gwiazdkowym życiu podziemnym.
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 16 maja 2013, o 15:49

Loris pisze:
frizidizi pisze:bylam uczestniczka tejze "imprezy" :cool:
uuuu :cool: oddział szpiegowski KK ma swoją wtykę w polskim lgbt-gwiazdkowym życiu podziemnym.
No się wydało: PAPARAZZO!

Ale się wątek rozbujał:-)))

annabelle69 pisze:Mucha raczej nie jest. Jej partner to typowy samiec alfa - taki by sobie nie pozwolil na jakies dziwne uklady. Maja coreczke, i raczej wyglada, ze zwiazek normalny - mam prywatne zrodlo wiedzy :)

Ona moglaby byc ewentualnie Bi, ale i tak jej nie posądzam o uczuciowy zwiazek, raczej jesli juz to dla reklamy - chociaz zakochac moze sie kazdy...
Dokładnie.
frizidizi pisze: Wojewodzki, Kammel, Niezgoda też branża...Mucha mi sie wydaje hetero ewentualnie z malymi bi-epizodam ale raczej w formie eksperymentu niz cos ten teges...

Właśnie. Nie jestem w stanie polemizować nawet.

Jedna z komentatorek showbiznesowych udzielając ostatnio wywiadu prasowego dała jasno do rozmumienia, że nie ma wątpliwości. Tylko, że nikt nie napisze tego wprost. W obawie o swoją pozycję w mediach.
wilmersdorf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2012, o 15:09

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: wilmersdorf » 16 maja 2013, o 17:19

Dorzuciłabym jeszcze od siebie Karolinkę Korwin-Piotrowską, mam wrażenie, że to the lesbianest of the celesbrities. Lubię ją, chociaż ostatnio zaczęła z siebie wypluwać tyle jadu, że omg, no tak, ale czego się nie robi dla kasy, publika to kocha.
Sedona
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 199
Rejestracja: 24 sty 2013, o 10:02

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Sedona » 16 maja 2013, o 17:57

Antoinette7 pisze:Mucha zdaję się była w związku z jakąś reżyserką, coś takiego chyba kiedyś wyznała...
Nic tylko współczuć takiej reżyserce...
Awatar użytkownika
Antoinette7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 maja 2013, o 15:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Antoinette7 » 16 maja 2013, o 18:55

wilmersdorf pisze:Dorzuciłabym jeszcze od siebie Karolinkę Korwin-Piotrowską, mam wrażenie, że to the lesbianest of the celesbrities. Lubię ją, chociaż ostatnio zaczęła z siebie wypluwać tyle jadu, że omg, no tak, ale czego się nie robi dla kasy, publika to kocha.

Zgadzam się! Nie wiedziec czemu zawsze wydawało mi się, że Pani "Karolina z Piotrkowa" woli dziewczynki.
Jestem w trakcie lektury jej książki o szołbizie, wyśmiewa w niej kryptogejów,którzy z różnych powodów nie chcą się ujawnic.
A sama Karolina wielokrotnie opowiadała o mężczyznach w swoim życiu :klamczucha:
wilmersdorf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2012, o 15:09

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: wilmersdorf » 16 maja 2013, o 19:25

Zgadzam się! Nie wiedziec czemu zawsze wydawało mi się, że Pani "Karolina z Piotrkowa" woli dziewczynki.
Hm, nie trzeba wielkich wywodów, kiedyś się spotkałyśmy z Piotrowską w ramach finału pewnego konkursu, co prawda small talk na 15 minut, a jak dużo mi dał do myślenia...Jakoś niedawno zaczęłam z koleżanką heteryczką temat o lesbijkach w szołbizie i w końcu J. nie wytrzymała, wpisała w google "karolina korwin piotrowska partner", a tam pustkaaaaa jak w głowie Joli Rutowicz ;) Chyba już więcej jest na ten temat o partnerach Wojciechowskiej albo Wenerowej.

Jestem w trakcie lektury jej książki o szołbizie, wyśmiewa w niej kryptogejów,którzy z różnych powodów nie chcą się ujawnic.
Ta książka, co ją popełniła - warta zakupienia czy nie? Z jednej strony bym przeczytała, ale z drugiej strony bieda mi w portfelu piszczy :c
Awatar użytkownika
Antoinette7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 maja 2013, o 15:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Antoinette7 » 16 maja 2013, o 19:30

Książka mnie trochę rozczarowała. Karolina sama w sobie jest postacią bardzo interesującą i pewnie wiele wie o gwiazdkach naszego "szołbizu", ale mam wrażenie, że co bardziej smakowite kąski zostawiła jednak dla siebie. Poza tym wolę jak opowiada o sobie, niż o jakichś tandetnych gwiazdkach jednego sezonu.
Po jej tekstach o ukrywających się gejach zaczęłam nieco wątpic w to, że woli Kobiety jednak...
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 16 maja 2013, o 21:01

wilmersdorf pisze:Dorzuciłabym jeszcze od siebie Karolinkę Korwin-Piotrowską, mam wrażenie, że to the lesbianest of the celesbrities. Lubię ją, chociaż ostatnio zaczęła z siebie wypluwać tyle jadu, że omg, no tak, ale czego się nie robi dla kasy, publika to kocha.
Szanowne Panie,

od samego początku miałam na myśli Panią Karolinę Korwin Piotrowską.

Kilka postów temu pisałam:

Szczerze: liczę, że padnie właśnie jedno nazwisko z środowiska Pani Sablewskiej.

Następnie napisałam:

Jedna z komentatorek showbiznesowych udzielając ostatnio wywiadu prasowego dała jasno do rozmumienia, że nie ma wątpliwości.

Teraz tą myśl, przesłanie dziennikarki przeżywają wszystkie portale plotkarskie. Są z tego newsy!

WYŻEJ WSPOMNIANE PANIE przyjaźnią się OD LAT. Pozują razem na spacerach, w magazynach segmentu people. Ich bardzo dobre relacje stanowią tajemnicę poliszynela. Pani Karolina wypowiadała się o Sablewskiej w jednym z programów. Maja pomagała Pani Karolinie podczas publicznej wojny gwiazd z Edytą Górniak. Sprawa poważna. Fani Górniak grozili prezenterce.

Co do książki: Pani Karolina chce naprawić swój wizerunek. Jestem zdania, że stacja postawiła jej warunek wydania takiej rzeczy.
wilmersdorf
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 55
Rejestracja: 23 lis 2012, o 15:09

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: wilmersdorf » 16 maja 2013, o 23:16

Szczerze: liczę, że padnie właśnie jedno nazwisko z środowiska Pani Sablewskiej.
Oj MediaLady, Korwin nie jest ani jakoś wybitnie ładna, ani seksowna, ani charyzmatyczna, ani pociągająca, ani przenikliwa, ani inteligentna, więc się nie dziwię, że to nazwisko się nie pojawiło. I jej twarz wygląda coraz gorzej, dobijamy powolutku do 50., Karolino, a fajki się w młodości jarało...Jest po prostu jedną z wielu, żadnym obiektem pożądania.
Pani Karolina wypowiadała się o Sablewskiej w jednym z programów. Maja pomagała Pani Karolinie podczas publicznej wojny gwiazd z Edytą Górniak. Sprawa poważna. Fani Górniak grozili prezenterce.
Piotrowska nie odpuści żadnej okazji, żeby pojechać po Edzi, to żaden dla mnie znak akurat w tym momencie.
Pozują razem na spacerach, w magazynach segmentu people. Ich bardzo dobre relacje stanowią tajemnicę poliszynela
Hm, to fakt, Sablewska robiła stylizacje do "Żurnala" Piotrowskiej i widziałam dużo ścianek z nimi przy okazji imprez TVN Style.
komentatorek showbiznesowych
Która i gdzie? Chętnie bym sobie zobaczyła...

Dopóki nie zasugerowałaś, że Korwin-Piotrowska i Sablewska mogłyby być hipotetycznie razem, to nigdy by mi to do głowy nie przyszło, więc ciężko mi oceniać prawdopodobieństwo tego zdarzenia. Owszem, puzzle się układają, ale jeden mi za bardzo nie chce wejść w drugi, trochę nie dowierzam. Pardą.

Co do książki - święta racja, nabruździła zbyt dużo od skandalu z Top Model, więc nie mogła walić bomb w książce, ugrzeczniła się, kolejnej hajs się musi zgadzać.

Dobra, to skoro już zgadłam jedną zagadkę, to daj mi jakąś drugą. Po maturach jestem, przeżywam najdłuższe wakacje życia i mi się nudzi ;)
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 17 maja 2013, o 13:09

hahaha niech Wam bedzie:)

Korwin Piotrowska tez uwazam za lesbe, cos mi tak na nia "pika". Taki troche HERSZT calej lesbijskiej mafii sholbizu! Ale Mi sie jakos nie klei zeby Sablewska mogla kiedykolwiek byc z Korwin Piotrowska...co jak co ale chyba jednak ma lepszy gust :D
Tak czy inaczej moga "o sobie" wiedziec i sie nawzajem wpsierac etc. co nie znaczy, ze od razu ze soba sypiac. Poza tym moje drogie - one kompletnie do siebie nie pasuja, takze nie wiem z ktorej strony ten obrazek mialby sie polaczyc:) ?
Awatar użytkownika
Antoinette7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 maja 2013, o 15:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Antoinette7 » 17 maja 2013, o 18:37

wilmersdorf pisze:Korwin nie jest ani charyzmatyczna
jest ;)
wilmersdorf pisze:ani przenikliwa
jest...
wilmersdorf pisze:ani inteligentna
jak najbardziej jest!!

Dobrze zrozumiałam, że podejrzewacie Karolinę z Piotrkowa i Sablewską o coś ten teges? O rany,to jak mezalians! Nijak do siebie nie pasują...
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 20 maja 2013, o 02:38

no jak dla mnie to tez nie pasuja do siebie ANI TROCHE.....co nie zmienia faktu, ze obie mi pachna lessss na kilometr :cool:
Awatar użytkownika
Antoinette7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 maja 2013, o 15:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Antoinette7 » 20 maja 2013, o 21:48

Maja jako tako, ale Karolina? To niemalże pewne ;D A słyszałyście o plotkach na temat Tatiany Okupnik?
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 21 maja 2013, o 08:43

Dopóki nie zasugerowałaś, że Korwin-Piotrowska i Sablewska mogłyby być hipotetycznie razem, to nigdy by mi to do głowy nie przyszło, więc ciężko mi oceniać prawdopodobieństwo tego zdarzenia. Owszem, puzzle się układają, ale jeden mi za bardzo nie chce wejść w drugi, trochę nie dowierzam. Pardą.

Co do książki - święta racja, nabruździła zbyt dużo od skandalu z Top Model, więc nie mogła walić bomb w książce, ugrzeczniła się, kolejnej hajs się musi zgadzać.

Dobra, to skoro już zgadłam jedną zagadkę, to daj mi jakąś drugą. Po maturach jestem, przeżywam najdłuższe wakacje życia i mi się nudzi ;)[/quote]

Najpierw komentarz:

co do książki: na dodatek to słabe wydawnictwo, robione po kosztach. POPATRZCIE NA GRZBIECIE KSIĄŻKI BRAKUJE OSTATNIEJ LITERY. Takie coś może wydać KAŻDY MAJĄCY SWOJE ZDANIE O CELEBRYTACH. Doprawić do tego ideologię i poprosić znajomych opisanych pozytywnie o promocję.

To są konsekwencje słabych wyników oglądalności, książka przyczyniła się do wzrostu słupków w odpowiednich miejscach.

Chciałaś zagadkę to masz:

JEDEN Z PROFESORÓW, KTÓRY JEST UZNANYM AUTORYTETEM W DZIEDZINIE GWIAZD WYDAJE KSIĄŻKĘ O WOJEWÓDZKIM.
KTO TO JEST? CZY MOŻE BYĆ GEJEM?
Antoinette7 pisze:Maja jako tako, ale Karolina? To niemalże pewne ;D A słyszałyście o plotkach na temat Tatiany Okupnik?
TAK, SŁYSZAŁAM TATIANA SIĘ PRZYZNAŁA, ABY ZAMASKOWAĆ TO, JAK TRAGICZNIE ZAŚPIEWAŁA.
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 21 maja 2013, o 15:07

MediaLady tak z ciekawosci z kim wspolpracowalas? :)

Korwin Piotrowska jest (sorry) oblesna i mega negatywna NIJAK nie pasuje do Sablewskiej. Nie wiem jak zdesperowana by musiala byc Majka zeby sie zainteresowac Piotrowska...wow.

Interesuje mnie w tym wszystkim POZYCJA Wojtka Mazolewskiego? jakies typy?
Awatar użytkownika
Antoinette7
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 48
Rejestracja: 11 maja 2013, o 15:46

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Antoinette7 » 21 maja 2013, o 21:20

frizidizi pisze: Korwin Piotrowska jest (sorry) oblesna i mega negatywna NIJAK nie pasuje do Sablewskiej. Nie wiem jak zdesperowana by musiala byc Majka zeby sie zainteresowac Piotrowska...wow.
Ojj, chyba zbyt surowo ją oceniasz. Wizualnie moze faktycznie szału nie robi, ale ma calkiem ciekawy charrrrakterrrek... :) Poza tym wydaje mi sie ze to mega inteligentna babka
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 27 maja 2013, o 22:47

MediaLady a co powiesz o Mazolewskim? :cool:
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 5 cze 2013, o 08:57

Hej, hej,

Przepraszam, że mnie nie było. Jednak wyobraźcie sobie wynikało to z tego, że dostałam dodatkową fuchę. Musiałam się skupić na tym, bardzo uważnie śledzić branże. Jestem bacznym medialnym obserwatorem, tylko szybko reagując w mediach gdzieś się zahaczysz. Dostałam wiadomości : o.k, proszę pisać także jest stabilnie.

Teraz dodatkowo będę autorką tekstów o psach i kotach w literaturze, telewizji, będę pisać o osobach publicznych i ich zwierzętach - na podstawie wywiadów analizować to jak komunikują się z pupilami… Teraz zacznę kolejny etap w swoim życiu – stanę w obronie praw zwierząt. Być może zostanę specjalista wąskiej, ściśle określonej kategorii, w miarę dobrego zaszeregowania. Pracuje dla portalu związanego z modą, kreatywnego mającego zakładkę gwiazdy, styl życia: książka.

Jednak w żadnych wypadku nie równa się to portalowi plotkarskiemu. Tym bardziej nie jestem blogerkę modową.

Ponadto egzaminy, prace pisemne. Pierwszy etap za mną, kolejne zaliczenia przede mną:-)))

Mazolewski taki cukierkowy i przesłodzony:-)))

I jest jeszcze coś co chciałabym zmienić:-)))
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 6 cze 2013, o 01:41

MediaLady pisze:
Mazolewski taki cukierkowy i przesłodzony:-)))

I jest jeszcze coś co chciałabym zmienić:-)))
przesłodzony czyli? powiedz, co masz na mysli a nie :cool:

co buys chciala zmienic?
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 17 cze 2013, o 22:47

oho Medailady czyzbys znow zniknela? :cool:
MediaLady
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 79
Rejestracja: 4 maja 2013, o 21:40

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: MediaLady » 19 cze 2013, o 08:56

Ludzie,

byłam na kontrakcie. Jeśli byłyście w piatek i w sobotę w Pałacu Kultury i Nauki - jeżeli wchodziłyście głównymi drzwiami - oznacza to, że sie widziałyśmy. Miałam tam przydział.

Następnie zlądowałam do domu. I w międzyczasie w pociągu, autobusie zakuwałam. Jestem po ostatnich egzaminach także zwolnie tempo troszkę. Na szczęscie - zadanie na egzaminie było typowo telewizyjne. Pisałam przez trzy godziny kampanię reklamową dla programu telewizyjnego. Z podziałem na cele główne i poboczne, media główne i wspierające. Maraton. JEDNAKŻE - DAŁAM RADĘ. Teraz chcę kupić sobie w celu przeczytania KRONOS GOMBROWICZA.
Awatar użytkownika
chocoladee
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 279
Rejestracja: 7 wrz 2005, o 00:00
Lokalizacja: Liverpool

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: chocoladee » 19 cze 2013, o 23:12

słyszałyście o plotkach na temat Tatiany Okupnik?
Pani T Okupnik jest Bi LOL i nie pytajcie skad wiem
w tej branzy jest wiele osob homo i bi o ktorych nawet nie pomyslalybyscie :P
np: bisex Wojciechowska Martyna lub Zebrowski :P
... Nawet najgorsza prawda jest lepsza od najlepszego kłamstwa ...
frizidizi
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 73
Rejestracja: 6 lut 2012, o 02:16

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: frizidizi » 21 cze 2013, o 02:52

MediaLady pisze:Ludzie,

byłam na kontrakcie. Jeśli byłyście w piatek i w sobotę w Pałacu Kultury i Nauki - jeżeli wchodziłyście głównymi drzwiami - oznacza to, że sie widziałyśmy. Miałam tam przydział.

Następnie zlądowałam do domu. I w międzyczasie w pociągu, autobusie zakuwałam. Jestem po ostatnich egzaminach także zwolnie tempo troszkę. Na szczęscie - zadanie na egzaminie było typowo telewizyjne. Pisałam przez trzy godziny kampanię reklamową dla programu telewizyjnego. Z podziałem na cele główne i poboczne, media główne i wspierające. Maraton. JEDNAKŻE - DAŁAM RADĘ. Teraz chcę kupić sobie w celu przeczytania KRONOS GOMBROWICZA.

brawo brawko;) ALE teraz slucham o Mazolu?? :)

btw.ZEBROWSKI??! nie pasuje mi to do niego....
Sedona
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 199
Rejestracja: 24 sty 2013, o 10:02

Re: Chyba mi wyje homoradar?

Post autor: Sedona » 21 cze 2013, o 14:48

Cholera, nie wiem czy po prostu nie patrze obiektywnie, bo mi sie podoba (co jest dziwne, bo nie gustuję w blondynkach), czy coś jest na rzeczy... ale tak sobie pomyślałam, że może Agnieszka Żulewska jest bi..? Co myślicie?
ODPOWIEDZ