praca zagraniczna

Cafe dla wszystkich
Awatar użytkownika
Innocence
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 275
Rejestracja: 3 lut 2009, o 01:00
Lokalizacja: obecnie Bielsko

praca zagraniczna

Post autor: Innocence » 19 kwie 2012, o 08:33

Pytanko mam. Ktoraś z Was była może na wyjeździe zagranicznym i zbierała warzywa, czy coś w ten deseń ? Jeśli tak, to znacie jakieś sprawdzone oferty ? Bo w tym kraju to ja pracy chyba jednak do us****j śmierci nie znajdę...
Awatar użytkownika
makowiec
foremka dyskutantka
foremka dyskutantka
Posty: 253
Rejestracja: 13 lis 2007, o 00:00
Lokalizacja: Trojmiasto/UK

Re: praca zagraniczna

Post autor: makowiec » 24 kwie 2012, o 01:44

Innocence pisze:Pytanko mam. Ktoraś z Was była może na wyjeździe zagranicznym i zbierała warzywa, czy coś w ten deseń ? Jeśli tak, to znacie jakieś sprawdzone oferty ? Bo w tym kraju to ja pracy chyba jednak do us****j śmierci nie znajdę...
zbierac warzyw nie zbieralam, ale mieszkam tu juz 4 lata i jakos leci :) poczatki byly ciezkie, nie powiem ale teraz juz idzie z gorki... polecam, bo mialam ten sam problem w Polsce...

niby jest kryzys i ciezko z praca, ale z jezykiem i checiami cos sie zawsze znajdzie! niestety nie znam zadnych sprawdzonych ofert... sama przyjechalam tu w ciemno, wyposazona tylko w bilet lotniczy i walizke :P rozejrze sie po okolicy! nie polecam Londynu! wyzysk i drozyzna! lepiej sie wiedzie w mniejszych miejscowosciach (tansze zycie, przyjemniejsza atmosfera)

jak cos ciekawego znajde to sie odezwe :)
Awatar użytkownika
Koyot_eu
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 56
Rejestracja: 10 sty 2012, o 19:39

Re: praca zagraniczna

Post autor: Koyot_eu » 30 kwie 2012, o 11:45

Z tego co wiem,to teraz w okresie wiosenno-letnim bardzo opłaca sie jechać do Belgii na zbiory warzyw oraz owoców. jest to w większości praca dla kobiet,ale dobrze płatna. Nie mam jednak sprawdzone oferty,koleżanka byłą dwa razy i chwaliła sobie takie wyjazdy.
bokus
Posty: 4
Rejestracja: 5 wrz 2011, o 14:55

Re: praca zagraniczna

Post autor: bokus » 24 maja 2012, o 23:16

Ja wyjeżdżam każdego roku do Niemiec na winogrona. Już tak od 4 lat. W Polsce też nie mogłem znaleść pracy . Co prawda kokosów tutaj już nie da się zarobić ale jakoś da się żyć. O pracę najlepiej pytać na miejscu u rolników. Niestety większość z nich ma już stałą ekipę ale przy odrobinie szczęścia da się coś znaleźć. Problem to tylko język. Ja w przyszłości marzę o wyjeździe do Ameryki. Wiem że nie jest tam już tak łatwo o pracę , no ale o wiele lepiej niż w kraju i podatki w niektórych stanach są o wiele niższe. Niestety trzeba uzyskać wizę, co nie jest łatwe. Dlatego jedyną szansą jak dla mnie na uzyskanie zielonej karty jest w loteria wizowa. Mam nadzieję, że mi się poszczęści i w następnym roku będę pracować w USA. A swoją drogą jakoś mało ludzi, którzy już tam są dzieli się swoimi wrażeniami.
canis
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 167
Rejestracja: 21 maja 2011, o 20:49

Re: praca zagraniczna

Post autor: canis » 25 maja 2012, o 15:38

ja pracuje obecnie w niemczech przy truskawkach, prace załatwiałam przez znajomych ale z tego co tu się dowiedziałam to urzędy pracy mają oferty także stąd w tym roku już pewnie nie ale na przysżłoścc warto tam szukac
Nie traktuj życia zbyt poważnie, bo i tak nie wyjdziesz z Niego żywy.
Awatar użytkownika
vivien888
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 97
Rejestracja: 29 sty 2012, o 15:59

Re: praca zagraniczna

Post autor: vivien888 » 13 cze 2012, o 10:00

a korzystaliciscie moze z jakichs sprawdzonych agencji posrednictwa w Polsce?
dobrych dni spełnienia marzeńzmian na lepsze
Awatar użytkownika
jestes_tu
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 3 mar 2013, o 15:25
Lokalizacja: wrocław / osw / będzie UK

Re: praca zagraniczna

Post autor: jestes_tu » 10 kwie 2013, o 20:39

no i niedługo sezon.. miałam wyjeżdżać na stałe, ale chyba coś najpierw sezonowego poszukam...... czy tylko ja teraz myslę o wyjeździe? ; ]
:colors: :colors:

Obrazek
Awatar użytkownika
vivien888
początkująca foremka
początkująca foremka
Posty: 97
Rejestracja: 29 sty 2012, o 15:59

Re: praca zagraniczna

Post autor: vivien888 » 12 kwie 2013, o 18:25

a gdzie jedziesz? z posrednictwem?
dobrych dni spełnienia marzeńzmian na lepsze
keira21
Posty: 6
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 16:25

Re: praca zagraniczna

Post autor: keira21 » 14 kwie 2013, o 10:33

Ja też myślę o wyjeździe zagranicę. Znacie jakieś dobre pośrednictwa pracy, bo z tego co czytałam w każdym jest coś nie tak. Sama nie wiem co o tym myśleć, chciałabym wyjechać. Ale jeżeli mam pracować za darmo, to wolę zostać w Polsce i zarabiać te grosze.
Awatar użytkownika
jestes_tu
rozgadana foremka
rozgadana foremka
Posty: 141
Rejestracja: 3 mar 2013, o 15:25
Lokalizacja: wrocław / osw / będzie UK

Re: praca zagraniczna

Post autor: jestes_tu » 14 kwie 2013, o 13:40

no właśnie czasem mozna się na pośrednikach nieźle przejechać. a nawet dosyc często, tym bardziej tych polskich...
przeglądam ostatnio ogłoszenia, ale mam wrażenie, że słabo na razie z tym.
szczerze mówiąc wogole wymiekam w perspektywnie wyjazdu samej.. ;p
:colors: :colors:

Obrazek
keira21
Posty: 6
Rejestracja: 8 kwie 2013, o 16:25

Re: praca zagraniczna

Post autor: keira21 » 14 kwie 2013, o 17:42

Nie tylko ty się boisz, ja też się trochę obawiam sama wyjechać. Tym bardziej, że jak w końcu mi się uda, to nie wiem co mnie tam czeka. Z kimś zawsze lepiej ale w tym roku ze znajomych nikt nie chce się wybrać.
ODPOWIEDZ